[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami

Programy prezentujące talenty zwykłych Polaków oraz celebrytów.
Awatar użytkownika
wojt.20
Obserwator
Posty: 252
Rejestracja: 11 wrz 2007, 21:29
Kontakt:

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wojt.20 »

Koleś wiem że dla nich to kasa z reklam tylko ,że dla mnie to nie jest ciekawy program (SATCJA TEŻ) i uważam, że osób myślących jak ja jest dużo.

WIELKI ZNAWCO MEDIÓW (bueheheh) :lol:
forum-polsat
Użytkownik
Posty: 221
Rejestracja: 17 lut 2007, 19:50
x 2

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: forum-polsat »

Jak widać osób myślących 'tak jak ty' nie ma dużo - program ogląda ponad 5 mln widzów. ;) Hehe
Awatar użytkownika
wojt.20
Obserwator
Posty: 252
Rejestracja: 11 wrz 2007, 21:29
Kontakt:

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wojt.20 »

nie zapomnij o pozostałej grupie widzów ,która w tym czsie ogląda inne stacje.
zresztą każdy ogląda to co lubi.
mks
Obserwator
Posty: 285
Rejestracja: 14 kwie 2007, 11:20

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: mks »

5mln to duzo.. ale nieporównywalnie do edycji trzeciej która wywoływała skandale, budziła emocje.. ta to tylko jakaś popłuczyna.. mam nadzieje, ze kolejnej nie będzie i koniec. Ciekawy jestem ofensywy wiosennej.. Polsat po nieudanej ofensywie jesiennej będzie chciał sie odkuć.. a TVN? Niby jest na miejscu 3, ale skucesu nie odnosi.. "Twarzą w twarz" mimo 2,8mln widzów emocji nie budzi (W przeciwieństwie do Magdy M która ostatniego słowa jeszcze nie powiedziała) a You can dance średniej powyzej 3mln mieć nie będzie..
ARTUR B.

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: ARTUR B. »

Każdy program będzie tak długo puszczany dopóki będzie przynosił zysk. Gdyby zawsze stawiano na prestiż, to stacje telewizyjne by dawno zbankrutowały. W każdym biznesie najważniejsza jest kasa.

mks przestań gadać już bzdury jaki to TVN jest zły, bo się chwaliłeś całe wakacje jaki to sukces odniesie twój Polsacik, a prawda jest taka że okazał się wielkim przegranym. Nowe pozycje TVN-u osiągają większy sukces niż Polsatu.
mks
Obserwator
Posty: 285
Rejestracja: 14 kwie 2007, 11:20

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: mks »

No tak, Polsat nie odnisół sukcesu.. i co w zwiazku z tym, mam sobie ustalić dożywotnią absencje na forach internetowych? Nie ośmieszaj sie. Propozycje Polsatu są kiepskie (oprócz Ekipy oczywiscie, choc ostatnie dwa odcinki były nudne) choć "Tylko miłość" z odcinka na odcinek notuje coraz lepsze wyniki (ostatnio 2,1mln)
TVN nie powinien robić kolejnej edycji TZG, miałabyć to edycja ostatnia, powiedzieli niech tak zrobią..
forum-polsat
Użytkownik
Posty: 221
Rejestracja: 17 lut 2007, 19:50
x 2

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: forum-polsat »

mks pisze:Niby jest na miejscu 3, ale skucesu nie odnosi.. "Twarzą w twarz" mimo 2,8mln widzów emocji nie budzi (W przeciwieństwie do Magdy M która ostatniego słowa jeszcze nie powiedziała).
Niby jest na trzecim miejscu? LOL :D Za to Polsat naprawdę jest na czwartym...
A czy podczas pierwszej serii Magda M. budziła tyle emocji, co podczas 3? No więc właśnie. Trochę rozumu, proszę.
czyt
Użytkownik
Posty: 25
Rejestracja: 29 sie 2007, 14:26

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: czyt »

mks pisze:5"Twarzą w twarz" mimo 2,8mln widzów emocji nie budzi (W przeciwieństwie do Magdy M która ostatniego słowa jeszcze nie powiedziała) a You can dance średniej powyzej 3mln mieć nie będzie..
Zapomniałeś mks chyba, że nie liczba widzów, a udziały są najistotniejsze. "Twarzą w twarz" stale osiąga 22 proc. , a "You can dance" w porywach 25 proc. udziałów - nowości Polsatu (chociażby "Tylko miłość", która "cały czas zyskuje" czy EKIPA) zaniżają średnie dobowe wyniki tej stacji dosyć pokaźnie.

Największe emocje w TZG przy okazji III edycji? Widownia największa owszem, ale emocje (fakt występów Kwaśniewskiej taki "głośny"?) .. to mamy teraz, w szóstej serii (prasa chyba nigdynie rozpisywała się n.t programu tak często jak w okresie lato-jesień 2007).
A do wiosny to jeszcze "daleko " :))
forum-polsat
Użytkownik
Posty: 221
Rejestracja: 17 lut 2007, 19:50
x 2

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: forum-polsat »

mks, to ty się ciągle ośmieszasz... najpierw piszesz, że twój mierny Polsat przygotował na jesień tyle nowości, że ho ho... jak się okazało to TVN przygotował więcej nowości, które okazały się hitami. Nie chce się dłużej wypowiadać, bo to nie na temat, ale powiem tylko, że już w ogóle nie czytam twoich wypowiedzi - po prostu żal mi na to patrzeć.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21741
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 858
x 7152

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Stało się to co przepowiedział serwis Press. Na początku finałowego odcinka "Tańca z gwiazdami" pojawił się Hubert Urbański i tak jak planowano, zapowiedział on nową edycję "Milionerów", która w TVN pojawi się od stycznia. Ale prawdę mówiąc, to przez chwilę myślałem, że ten odcinek już w ogóle poprowadzi Urbański, bo Gąsowskiego przez chwilę nie było :)
Awatar użytkownika
arczi13_90
Użytkownik
Posty: 203
Rejestracja: 16 lip 2007, 11:46

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: arczi13_90 »

ja bardzo się cieszę że program wygrała ANNA GUZIK ;) a jak zobaczyłem Urbańskiego na początku to też myślałem że dalej poprowadzi.
ARTUR B.

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: ARTUR B. »

A ja nie obejrzałem finału, zresztą żadnego odcinka 6 edycji. Dla mnie osobiście ten format już się wyczerpał. Mam nadzieję, że do wiosny nie usłyszę o tym programie
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21741
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 858
x 7152

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Usłyszysz, za dwa tygodnie w programie "Po prostu tańcz" :)
Awatar użytkownika
dominooo
Użytkownik
Posty: 108
Rejestracja: 02 lis 2007, 10:50
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: dominooo »

Mnie osobiście się to nie podoba, ale skoro ten program ma tak dużą oglądalność nie dziwię się TVN-owi, że chcą wyemitować kolejną edycję.
gosc
VIP Expert
Posty: 2144
Rejestracja: 24 maja 2006, 17:54
x 3

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: gosc »

Właśnie M. Mroczek wygrał na Ukrainie. Ponoć ma jeszcze objechać pół Europy :lol:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Talent show”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: giga.talent120, Google Adsense [Bot], k+b, Nils-Erik, Ronaldova i 26 gości