[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami

Programy prezentujące talenty zwykłych Polaków oraz celebrytów.
Awatar użytkownika
Darilla
Poster
Posty: 1681
Rejestracja: 22 lip 2020, 10:20
x 1054
x 763

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Darilla »

Andrzej Piaseczny o udziale w programie:
Moja reakcja od wielu lat jest zawsze taka sama. Bo muszę zdradzić, że od pierwszej edycji proponowano mi udział w tym programie. Teraz już nikt do mnie nie dzwoni w tej sprawie, bo wszyscy wiedzą, co odpowiem.
Mimo że "Taniec z gwiazdami" cieszy się niezmiennie dużym zainteresowaniem, ja mam jeden podstawowy zarzut do tego programu. Otóż, moja siostra mieszka w Wielkiej Brytanii. Zdarza mi się więc tam bywać i oglądać wówczas "Dancing with the Stars". I wiesz, co mnie pozytywnie uderza i cieszy? Że tam wszystko wygląda zupełnie inaczej.

Ten program jest jedną wielką zabawą – od pierwszej do ostatniej minuty. Tam nie trzeba zabijać się o wygraną, czy tracić kilogramów na nieustających ćwiczeniach, próbując dojść do perfekcji, w obawie przed tym, że Czarna Mamba zniszczy cię podczas oceniania. Prawdopodobnie jednym uczestnikom zależy bardziej na tańcu, innym – na zabawie. Ale niezależnie od tego, wszyscy się uśmiechają, czerpią z tego radość i mają świadomość, że biorą udział w programie rozrywkowym.

W ogóle mi się to nie podoba. To kompletnie nie dla mnie. Jestem w stanie wyobrazić sobie siebie w wielu programach rozrywkowych, w których mógłbym się dobrze bawić. Ale w takim wyścigu, jakim jest u nas "Taniec z gwiazdami", nigdy nie wezmę udziału
https://plejada.pl/wywiady/andrzej-pias ... ad/hf15hb3

Andrzej, ty chyba nie oglądałeś DDD3. ;)
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19204
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2204
x 13293

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

Andrzejku, jak Cię lubię tak gadasz bzdury :lol: Niech ci siostra pokaże jak Craig potrafi zgasić gwiazdeczki w czasie ocen :P
Awatar użytkownika
Rektor
VIP Expert
Posty: 6095
Rejestracja: 04 lut 2014, 23:02
x 507
x 1578

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Rektor »

Szczerze powiedziawszy to z Czarnej Mamby zrobiła się taka ciocia, że od Skrzyneckiej ją dzieli naprawdę niewiele. Gdyby Piaseczny pozostał na dobrej zabawie, to jeszcze bym zrozumiał. Na razie najlepiej z TzG wykręcił się Szymon Majewski.
Awatar użytkownika
Darilla
Poster
Posty: 1681
Rejestracja: 22 lip 2020, 10:20
x 1054
x 763

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Darilla »

Katarzyna Nova (Brodowska) (wokalistka) zaobserwowała profil programu. Dodała również zdjęcie sprzed kilku lat z jurorami.

Żadna z niej gwiazda, ale 10 tysięcy obserwatorów ma, może prędzej wejdzie do chórku za Kasię Dereń. :)

A jeśli to będzie uczestniczka to boje się o resztę składu. Póki co podejrzewamy aktora z paradokumentu i jakąś wokalistkę, o której nikt nie słyszał. ;/
urban1000
Obserwator
Posty: 449
Rejestracja: 01 wrz 2009, 13:41
Lokalizacja: warszawa
x 3
x 26

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: urban1000 »

Ja chciałbym by w TzG był Radosław Liszewski.
Powtarzam to od wielu lat gdyż ten gwiazdor disco polo ma duże szanse na wygranie programu.
Jedyny w swoim rodzaju.
Poti
Junior
Posty: 1181
Rejestracja: 09 gru 2018, 11:24
x 5
x 65

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poti »

Chciałbym by do roli gospodyni powróciła Kasia Skrzynecka, jeśli rzeczywiście będzie kolejna edycja to mam nadzieję że Polsat zrobi duże zmiany personalne w roli prowadzących oraz jury.
Awatar użytkownika
Lupus28
VIP Expert
Posty: 2347
Rejestracja: 23 lut 2012, 19:47
Lokalizacja: Kraków/Biecz
x 2102
x 1045

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Lupus28 »

>Polsat
>duże zmiany personalne
Wybierz jedno 😂
Poza tym Sykut spisuje się dobrze w roli prowadzącej, nie widzę potrzeby jej wymiany.
Awatar użytkownika
Hot Heart
Poster
Posty: 1873
Rejestracja: 24 maja 2020, 18:29
x 1036
x 722

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Hot Heart »

Na to nie ma szans, jedyna zmiana jaka może być - i na co liczę - to powrót 4 jurora.
bucik11
Legendary
Posty: 10499
Rejestracja: 17 cze 2018, 21:15
x 501
x 1244

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bucik11 »

Nie ma opcji, żeby były zmiany w składzie prowadzących. I Paulina i Krzysztof sprawdzają się dobrze. Mam jedynie nadzieję, że powróci Ola Jordan, albo będzie jakiś nowy juror. Brakuje mi czwartego jurora.
Awatar użytkownika
Darilla
Poster
Posty: 1681
Rejestracja: 22 lip 2020, 10:20
x 1054
x 763

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Darilla »

Przydałaby się w jury jakaś ,,dobra ciotka" a"La Tyszkiewicz. Może Dudziak, Kozidrak, Rodowicz. To byłby strzał w dziesiątkę choć Beatę Kozidrak zobaczyłabym na parkiecie. ;)
Rodowicz już młoda nie jest, ale wydaje się być babką z jajem i fajnie by się sprawdziła w jury, a jaka oglądalność by była ;D.
Awatar użytkownika
Rektor
VIP Expert
Posty: 6095
Rejestracja: 04 lut 2014, 23:02
x 507
x 1578

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Rektor »

@Darilla boga nie masz w sercu. ;) Jury to byłaby potrzebna osoba, która zrównoważyłaby zapędy gwiazdorskie pozostałej trójki. Maryla nie sprawdziła się w Gwiezdnym Cyrku. Dudziak w The Voice, a Beatka no nie widzę tego :)
Awatar użytkownika
Darilla
Poster
Posty: 1681
Rejestracja: 22 lip 2020, 10:20
x 1054
x 763

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Darilla »

@Rektor
To fakt, poniosło mnie, ale pomarzyć można. :lol:

No, ale taka Szapołowska, o której była mowa kilka edycji temu byłaby fajną kandydaturą, dama z klasą. Najlepiej by było gdyby na jedną edycję (w dodatku jubileuszową) wróciła Beata Tyszkiewicz, ale chyba już na stałe odeszła z show biznesu. Co oczywiście jest zrozumiałe. :)
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19204
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2204
x 13293

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

Byle nie Szapołowska, była jurorką w "Bitwie na głosy" i była fatalna :lol: Poza tym jest to osoba strasznie zakochana w sobie i skupiona na sobie.

Kilkukrotnie dyskutowaliśmy o składzie jury i moje zdanie jest niezmienne - czwarty juror to konieczność, jednak tego czwartego jurora prawdopodobnie nie będzie. No chyba, że naprawdę czekają na Olę Jordan i dlatego nie organizowano na te dwa sezony zastępstwa...

"Fakt" w artykule o Piasecznym (że nie chce tańczyć) potwierdza jesienną edycję. :)
Awatar użytkownika
Hot Heart
Poster
Posty: 1873
Rejestracja: 24 maja 2020, 18:29
x 1036
x 722

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Hot Heart »

Maja Hyży na instastory powiedziała, że planuje coś jeszcze bardziej grubszego ;)
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38068
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3628

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

#ParaTzG2021?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Talent show”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: giga.talent120, zysiex i 17 gości