[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami

Programy prezentujące talenty zwykłych Polaków oraz celebrytów.
Awatar użytkownika
Nina
VIP Expert
Posty: 3852
Rejestracja: 03 lut 2012, 22:41
x 252
x 412

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Nina »

Darilla pisze: 14 wrz 2021, 19:40 Jacek wytyka Iwonie brak merytorycznej opinii i zarzuca jurorom brak sympatii do ich pary(...)
Oczywiście, może ma rację, ale pewnych rzeczy po prostu nie wypada mówić na głos. :)
Już parę razy zdarzyło się, że tancerzom puszczały nerwy i "chlapnęli" coś zdecydowanie niepolitycznie, a to Kochanek ubolewał, że tancerze dostają za mało kasy, a to Żora miał jakieś uwagi, teraz padło na Jacka, który wydawał się tancerzem z klasą to raz, a dwa, to przecież już parę sezonów w TzG zrobił i miał okazję przyjrzeć się prawom jakie rządzą w tym programie. Sylwia tańczyła ze złamanymi żebrami :o w to raczej nie wierzę, złamane żebra to potworny ból przy najmniejszym westchnięciu, bandażuje się klatkę, żeby właśnie zminimalizować głębokość wdechu, może jakieś stłuczenie, ale na pewno nie złamanie, ściema.
Drugi raz nie zrobisz pierwszego wrażenia.
Awatar użytkownika
Arok
Obserwator
Posty: 676
Rejestracja: 30 sty 2020, 16:23
x 236
x 241

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Arok »

Sylwii ciężko przyjąć krytykę to fakt. Czasami emocje też trudno powstrzymać i powie się za dużo.
Choć np tydzień temu zatańczyła źle i wiedziała, że było fatalnie i z pokorą się z tym liczyła.
A to, że Jacek jej broni to nie dziwota, w końcu to jej partner i razem tańczą. Zna ją dobrze i wie co się dzieje na treningach.
Słowa, że pokazała klasę odnoszą się do kontuzji, na pewno bardzo bolesnej więc się nie dziwię

Jacek akurat miał rację w wypowiedzi że Iwona źle powiedziała taka prawda, mnie się to też bardzo nie podobało i było niesprawiedliwe.
Sama bym tak zareagowała. A czemu ma milczeć w tej sprawie. Nic takiego nie powiedział.

Ja akurat Jacka bardzo lubię w przeciwieństwie do Was i się w tej kwestii go nie czepiam i nie widzę nic złego ;) Mam prawo. Myślę że trochę surowo go oceniacie ale ok macie prawo, wiadomo

@Nina - Sylwia naprawdę ma złamane żebra, wrzuciła zdjęcie z prześwietlenia i to widać że jest złamane
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19304
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2215
x 13417

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

A co to takiego powiedziała Iwona? Że Sylwia gdyby nie Jacek to by nie dała rady w ogóle zatańczyć, że samodzielnie by nie wykonała figur. Co w tym było niesprawiedliwego? Stwierdziła fakt. A powiedzonko o misiu i miodzie stare jak świat, kto mądry to kuma o co w nim chodzi. Niech Jacek weźmie przykład z kolegi Bartkiewicza jak się odpowiada na krytykę jury, są wywiady z ubiegłego tygodnia.
Awatar użytkownika
Arok
Obserwator
Posty: 676
Rejestracja: 30 sty 2020, 16:23
x 236
x 241

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Arok »

Akurat właśnie to o misiu było słabe. I co to za przytyk że inteligentny zrozumie ... ? Każdy zrozumiał. Serio
Akurat to był fokstrot i nie było tam ściemy. Oczywiście to nie był wspaniały taniec, był średni ale nie był tak zły żeby mówić, że to ściema.
Czują, że powinni być wyżej ocenieni i tyle. Jest zawód stąd te pretensje. Bolesna kontuzja też pewnie swoje robi. W emocjach też się różne rzeczy mówi. Broni swojej gwiazdy i nic w tym dziwnego.
Ostatnio zmieniony 14 wrz 2021, 22:03 przez pulkownik, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Usunąłem cytowanie, nie cytujemy ostatniego posta w wątku
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19304
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2215
x 13417

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

Co było słabe w misiu? Bo naprawdę nie rozumiem :)
Awatar użytkownika
Arok
Obserwator
Posty: 676
Rejestracja: 30 sty 2020, 16:23
x 236
x 241

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Arok »

Według mnie nieodpowiednie dobrane słowa co do tego tańca. Nie było tam udawanego fokstrota, Było wiele techniki, trudnych elementów.
Były występy w programie gdzie konkretnego tańca było 20 % a takie słowa nie padły. Widać u Iwony niesprawiedliwe i niekonsekwentne ocenianie które zaczyna denerwować.
Takie moje odczucia i wrażenia. Ale każdy może mieć inne. Ja tylko przedstawiam swój punkt widzenia.

Myślę że ta kontuzja rzutuje na te Sylwii pretensje i zły humor. Choć chyba jurorzy nic nie wiedzieli o tym bo Sylwia głośno o tym nie mówiła w programie. Andrzej po maratonie coś powiedział tak jakby się dopiero co dowiedzieli.
Ostatnio zmieniony 15 wrz 2021, 0:26 przez Arok, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19304
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2215
x 13417

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

Może i dobrze, bo znając Iwonę to by powiedziała że jej kontuzje nie interesują, kiedyś walnęła takim tekstem :P
Awatar użytkownika
Arok
Obserwator
Posty: 676
Rejestracja: 30 sty 2020, 16:23
x 236
x 241

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Arok »

Zależy u kogo ta kontuzja. ;) Wiecie w przypadku osoby którą Iwona lubi to pewnie by płakała oglądając. A u osoby której nie darzy sympatią by pojechała, że ją to nie obchodzi. Iwonka ma swoich ulubieńców i anty ulubieńców i to rzutuje na oceny i wypowiedź.
Widać że bardziej dowala Oliwce i Sylwii. I zaniża im oceny
A Sylwię krytyka boli szczególnie gdy czuje że jest niesprawiedliwa w jej mniemaniu i daje temu wyraz głośno co również spotyka się z krytyką. Nie potrafi ukryć emocji. Może to ten hejt z dzieciństwa rzutuje. Widać, że ona taka wrażliwa tylko pozuje na taką hej do przodu
Lexie_NY
Użytkownik
Posty: 92
Rejestracja: 14 wrz 2021, 7:11
x 645
x 11

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Lexie_NY »

pulkownik pisze: 14 wrz 2021, 20:27 BTW Oliwia też dobra, tydzień temu mówiła że temat Przybylskiej ją męczy i chce żyć na własny rachunek a wczoraj co? "Zatańczę do ulubionej piosenki mojej mamy" :P
A to ona ma coś w tym temacie do powiedzenia?:P
Awatar użytkownika
Rektor
VIP Expert
Posty: 6106
Rejestracja: 04 lut 2014, 23:02
x 515
x 1581

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Rektor »

Jak Ela Romanowska miała kontuzję, to Iwonka okazała multum empatii i za tragiczną sambę dała jej 8.
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19304
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2215
x 13417

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

Nie ma tragedii :O Nową edycję ogląda 1,44 mln widzów, prawie 11% w ogólnej (2 miejsce) i 8,88% w komercyjnej (3 miejsce). Średnią oczywiście podniósł pierwszy odcinek, który nie miał konkurencji, ale trzeci - najbardziej miarodajny (stała konkurencja, bez meczu) miał 1,34 mln i 10,5% w ogólnej. Jak na poniedziałki wyniki wg mnie powyżej oczekiwań, moich, pytanie jakie oczekiwanie ma stacja ;)

https://[link zakazany]/artykul/o ... to-odpadal
Lexie_NY pisze: 14 wrz 2021, 23:26
pulkownik pisze: 14 wrz 2021, 20:27 BTW Oliwia też dobra, tydzień temu mówiła że temat Przybylskiej ją męczy i chce żyć na własny rachunek a wczoraj co? "Zatańczę do ulubionej piosenki mojej mamy" :P
A to ona ma coś w tym temacie do powiedzenia?:P
Sama sobie wybrała tę piosenkę ;)
Awatar użytkownika
Hot Heart
Poster
Posty: 1875
Rejestracja: 24 maja 2020, 18:29
x 1036
x 722

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Hot Heart »

Też spodziewałem się mniej. Jeśli oglądalność utrzyma się na poziomie 3 odcinka, to raczej będą to zadowalające wyniki jak na poniedziałek.
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19304
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2215
x 13417

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

Zobaczymy jak dalej będzie z widownią, natomiast jeśli się utrzyma a Polsat będzie zadowolony to, niestety, będzie to znak dla produkcji że najniższym kosztem matek, córek i półcelebrytów można robić program. "Modelka" Marianna Schreiber i Kotońska w następnej edycji? XD
Nils-Erik
Użytkownik
Posty: 199
Rejestracja: 27 mar 2020, 17:20
x 312
x 57

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Nils-Erik »

pulkownik pisze: 15 wrz 2021, 6:05
Lexie_NY pisze: 14 wrz 2021, 23:26
pulkownik pisze: 14 wrz 2021, 20:27 BTW Oliwia też dobra, tydzień temu mówiła że temat Przybylskiej ją męczy i chce żyć na własny rachunek a wczoraj co? "Zatańczę do ulubionej piosenki mojej mamy" :P
A to ona ma coś w tym temacie do powiedzenia?:P
Sama sobie wybrała tę piosenkę ;)

Albo produkcja się zapytała, jaka była ulubiona piosenka AP i do niej ma zatańczyć, kropka.
Albo, o zgrozo, po prostu przydzielili jej piosenkę i kazali powiedzieć, że to ulubiona piosenka mamy.
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19304
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2215
x 13417

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

Sami sobie wybierali utwory na ten odcinek co było wielokrotnie podkreślane przez różnych uczestników w wywiadach.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Talent show”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Lupus28 i 15 gości