[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami

Programy prezentujące talenty zwykłych Polaków oraz celebrytów.
kubix2020
Użytkownik
Posty: 114
Rejestracja: 09 sie 2021, 9:47
x 24
x 12

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kubix2020 »

Wynik przyzwoity, ale spadek oglądalności 2. odcinka przeraża. Obstawiam, że finalnie będzie gdzieś około 1,2 mln.
Awatar użytkownika
Kamil1998
Poster
Posty: 1525
Rejestracja: 14 lut 2021, 19:45
x 4
x 614

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kamil1998 »

Najwidoczniej będzie ostatnia edycja. ;) Jeśli tak to dobrze.

Ja widzę w finale Kajrę i Kingę. :)
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19204
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2204
x 13291

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

wiatriwoda pisze: 15 wrz 2021, 14:23 Na YT, taniec Kajry ponad 100k, zdecydowany lider, a wynik szokująco wysoki, może jej pomóc. Kinga, Oliwia, Piotr na 2 miejscu prawie tyle samo, odstaje Bomba i Juras i to oni na na dziś jeśli nie zatańczą u jury na top są kandydatami do odpadki.
Uściślając, Kajra ma prawie 113 tys. odsłon rumby, za nią daleko, daleko w tyle, kolejno Kinga, Piotrek i Oliwia z 25, 25 i 23 tys. widzów. Może ten wynik tańca Kajry i Rafała, najlepszy póki co na YT z tej edycji, 4x wyższy od popularnych w sieci Kingi i Oliwii da do myślenia produkcji że występy w stylu "starego" TZG, bez wodotrysków, do pięknej muzyki to kierunek w jakim powinien iść program.
Awatar użytkownika
Michał56
Poster
Posty: 1683
Rejestracja: 12 sie 2017, 11:40
Lokalizacja: Kraków
x 548
x 366

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Michał56 »

pulkownik pisze: 15 wrz 2021, 8:21 Tymczasem WP XD ""Taniec z gwiazdami" z fatalną oglądalnością. Zmiana pory emisji nie podeszła fanom"
No bo szału nie ma. Średnia z 3 pierwszych odcinków przy edycji z wiosny 2019 to ponad 2.5mln
Teraz jest zjazd o aż połowę. A to ledwie 2 lata temu.
A fatalny w tej edycji jest skład. Program był promowany niepotrzebną 3 prowadzącą i Piaskiem...
^-^
Awatar użytkownika
Kamil1998
Poster
Posty: 1525
Rejestracja: 14 lut 2021, 19:45
x 4
x 614

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kamil1998 »

Akurat Iza spisuje się fajnie i wcale nie jest niepotrzebna. Tak naprawdę to dwie panie mogłyby prowadzić i dałyby sobie świetnie radę. :)
Awatar użytkownika
Michał56
Poster
Posty: 1683
Rejestracja: 12 sie 2017, 11:40
Lokalizacja: Kraków
x 548
x 366

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Michał56 »

@Kamil1998 Przez 11 edycji wystarczały 2 osoby więc teraz 3 nie jest potrzebna. :)
^-^
Poti
Junior
Posty: 1181
Rejestracja: 09 gru 2018, 11:24
x 5
x 65

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poti »

Coś czuję że Kajra może okazać się czarnym koniem tej edycji. W sumie Maserak w końcu mógł by sięgnąć po kryształowa kule w Polsacie.
Awatar użytkownika
Darilla
Poster
Posty: 1681
Rejestracja: 22 lip 2020, 10:20
x 1054
x 763

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Darilla »

W poniedziałek prawdopodobnie będą występy grupowe:
1 grupa: Juras, Piotr, Iza.
2 grupa: Kajra, Kinga, Sylwia, Oliwia.
Awatar użytkownika
Rektor
VIP Expert
Posty: 6095
Rejestracja: 04 lut 2014, 23:02
x 507
x 1577

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Rektor »

Mogliby poczekać 1 odcinek i dać wtedy występy grupowe.
Awatar użytkownika
Arok
Obserwator
Posty: 630
Rejestracja: 30 sty 2020, 16:23
x 229
x 228

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Arok »

https://www.youtube.com/watch?v=QdxWSz-t1l8&t=2088s

Taniec z Gwiazdami 12. odc. 3. | Reakcja Instruktorów | Dancing with the Stars

Zobaczcie jak diametralnie różni się ocena tańca Sylwii. Chłopaki dali 7 i 9. Reszta par dość podobnie do ocen z programu. Iza masakrycznie żle, Oliwia też dość słabo. Kajra wychwalona, oceniona na 9
Chłopaki krytykują również bardzo zły dobór kostiumów i muzyki który nie pasuje kompletnie do tańca który pary tańczą

Przepraszam, że jest podany sam link ale nie mogę tutaj wstawić podglądu wideo od razu. Nie wiem czemu ale nie wchodzi tak jak zawsze
ulacie2
Użytkownik
Posty: 108
Rejestracja: 25 lut 2018, 10:25
x 23
x 13

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: ulacie2 »

Arok pisze: 16 wrz 2021, 19:59 https://www.youtube.com/watch?v=QdxWSz-t1l8&t=2088s

Taniec z Gwiazdami 12. odc. 3. | Reakcja Instruktorów | Dancing with the Stars

Zobaczcie jak diametralnie różni się ocena tańca Sylwii. Chłopaki dali 7 i 9. Reszta par dość podobnie do ocen z programu. Iza masakrycznie żle, Oliwia też dość słabo. Kajra wychwalona, oceniona na 9
Chłopaki krytykują również bardzo zły dobór kostiumów i muzyki który nie pasuje kompletnie do tańca który pary tańczą

Przepraszam, że jest podany sam link ale nie mogę tutaj wstawić podglądu wideo od razu. Nie wiem czemu ale nie wchodzi tak jak zawsze
Może jurorzy uwzieli się na Sylwii, a wcale tak źle nie tańczy 🤷‍♀️
Awatar użytkownika
patryk.nowak
Junior
Posty: 1454
Rejestracja: 15 lut 2014, 13:09
x 80
x 311

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: patryk.nowak »

Artur Barciś żałuje udziału w Tańcu z Gwiazdami:
- Wydawało mi się, że to będzie przygoda, taki żart. A to była ciężka praca, po 7 godzin dziennie. Do tego ogromny wysiłek fizyczny, potworny stres i masa upokorzeń. Odzwyczaiłem się już od tego, żeby ktoś mi mówił, że jestem beznadziejny i stawiał mi trójkę. Oczywiście, to była też dla mnie lekcja pokory. Jednak czasami te oceny były mocno niesprawiedliwe - przyznał.
- Pamiętam, jak tańczyłem swój ostatni taniec. Wiedziałem już wtedy, że w kolejnych odcinkach nie wystąpię, bo pękła mi kość w stopie. Na dodatek, podczas schodzenia po schodach, ta kość się złamała. Miałem założoną blokadę, żeby mnie nie bolało i żebym mógł zatańczyć. I przez to, że nie czułem bólu, zbiegłem po schodach i wtedy ta kość strzeliła. Nie wiem, jak udało mi się wystąpić. Tym bardziej że tańczyliśmy wtedy trudną rumbę. Łzy leciały mi z bólu. Za każdym razem robiąc krok, stawałem na żelaznym gwoździu. Po występie usłyszałem on pani Iwony Pavlović, która wiedziała o mojej kontuzji, że rumby to ona w moim tańcu nie widziała - wspominał w rozmowie z Michałem Misiorkiem.

- Poczułem się, jakby ktoś napluł mi w twarz. I to są tego rodzaju upokorzenia, które nie są warte ani tych pieniędzy, ani tej przygody - skwitował gorzko.
Awatar użytkownika
Darilla
Poster
Posty: 1681
Rejestracja: 22 lip 2020, 10:20
x 1054
x 763

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Darilla »

Pojawił się nowy zwiastun, a w nim fragmenty z treningów. Uwagę zwróciła Bomba, która strzeliła focha, tupnęla noźką i krzyknęła ,,ja tego nie chce". ;)
Awatar użytkownika
Arok
Obserwator
Posty: 630
Rejestracja: 30 sty 2020, 16:23
x 229
x 228

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Arok »

Eh co się tej Bomby wszyscy czepiają. Widać, że program chce z niej zrobić tą najgorszą. Specjalnie montują te zwiastuny w których już 2 raz pokazują ją w złym świetle. Jurorzy oceniają ją źle i niesprawiedliwie co pokazało ocenianie na YouTube przez chłopaków.

Sylwia że NIE JEST moją faworytką, nie jestem jej fanką ale robi mi się jej szkoda i żal trochę. Widać, że to dziewczyna mega wrażliwa, która próbuje to ukrywać chyba trochę takim szorstkim podejściem, jest szczera do bólu i czasem wydaje się zarozumiała czy pyskata. Ale myślę, że to maska.
Szkoda mi jej po ludzku. Raz przez kontuzje, która jest mega bolesna, po drugie nie zasługuje na niektóre oceny. No i po 3 kreują ją na czarną owcę programu.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38068
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3627

[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Darilla pisze: 17 wrz 2021, 20:05 Pojawił się nowy zwiastun, a w nim fragmenty z treningów. Uwagę zwróciła Bomba, która strzeliła focha, tupnęla noźką i krzyknęła ,,ja tego nie chce". ;)
W drugim spocie mówi, że "może ja naprawdę jestem kłodą?"
ODPOWIEDZ

Wróć do „Talent show”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Dejmian, giga.talent120, k+b, Rektor i 27 gości