[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

Programy prezentujące talenty zwykłych Polaków oraz celebrytów.
Awatar użytkownika
Rektor
VIP Expert

Post autor: Rektor » 18 maja 2019, 10:55

@pulkownik Czy Twoje oko wyłapało, że Justyna na openingu była jedyną osobą, której nie przejął partner taneczny? :D
Edit: Oko mnie zawiodło, Tomek wprowadził biedną gwiazdę Youtube :D
Awatar użytkownika
pulkownik
VIP Expert

Post autor: pulkownik » 18 maja 2019, 12:12

Ciekawostka - już w kilku miejscach w social mediach Polsatu/TzG widziałem hashtag #taniecwygrał przy zdjęciach Joasi z Janem, dobrze, że sami zrozumieli jaki błąd poczynili tym fatalnym głosowaniem.

Zastanawiam się, co będzie jesienią. 10 edycja z pewnością = wielka pompa. Czyżby sezon all stars? Zobaczyć rywalizację Tadli, Karczmarczyk, Sienkiewicz - to byłoby coś :)
Awatar użytkownika
sebastiannn
Poster

Post autor: sebastiannn » 18 maja 2019, 12:31

Hitem by było jakby za tydzień w Sopocie już kogoś zapowiedzieli na jesienną edycję - Domagała, Zenek, a może... Rodowicz. :D

PS. W sieci hejt na Asię już przekracza granice.
[ Spoiler ]
2 lata na forum :)
Awatar użytkownika
Lupus28
VIP Expert

Post autor: Lupus28 » 18 maja 2019, 12:39

Po co rezygnować z gwiazd internetu, skoro można po prostu znaleźć kogoś z dystansem do siebie, kto będzie reprezentował wyższy poziom? Pierwsza osoba, która przychodzi mi na myśl - Paulina Mikuła, chyba nawet sama kiedyś mówiła, że chciałaby wziąć udział.
R_321
Obserwator

Post autor: R_321 » 18 maja 2019, 13:12

Paulina Mikuła jak najbardziej tak ! Fajna , sympatyczna dziewczyna bez zadęcia , naprawdę fajna kandydatura , jeśli chodzi o przedstawiciela Internetu. Co do potencjalnych gwiazd X edycji spodziewam się Wieniawy , bo jesienią wchodzi jej nowy serial .
adijos98d
Poster

Post autor: adijos98d » 18 maja 2019, 13:37

Chętnie zobaczyłbym Kamilę Kamińską, Mariete Żukowską, Marysię Pawłowska czy Olgę Frycz :)
Albo edycję ze wszystkimi zwycięzcami ;)
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert

Post autor: wiatriwoda » 18 maja 2019, 13:44

Czy ktoś wie czy Michał coś wspominał wczoraj o powodzie nieobecności? Bo nie oglądałem wszystkiego.
Awatar użytkownika
pulkownik
VIP Expert

Post autor: pulkownik » 18 maja 2019, 13:46

Chyba nie, był tylko wywiad w necie przed finałem, gdzie mówił, że to przez plecy. Swoją drogą trochę mu się schudło.

BTW - do grona śpiewających po cichutku wrócił Michał Rudaś.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod

Post autor: Trzeciak » 18 maja 2019, 15:25

Poprzednie sezony a także wersje formatu z Niemiec, UK, czy USA (gdzie niekiedy jest to już czwarta liga) pokazują, że trudno będzie stworzyć dobry skład na kolejną edycję, szczególnie, że do niej zostały niecałe 4 miesiące. Umówmy się - nie trzeba aż tak intensywnie śledzić sytuacji, by wiedzieć dlaczego Polsat pokaże w jesienne piątki kolejną edycję sprawdzonego formatu, a nie jakąś nowość. Nie da się ukryć, że zarówno przy "Wyspie przetrwania" i "World of Dance" Polsat podjął ogromne ryzyko, które się nie opłaciło, trochę na własne życzenie nadawcy. Natomiast kontynuacja "Tańca z Gwiazdami" jesienią to iście bezpieczną ścieżką, ale czy właściwą? Mam wątpliwości, szczególnie biorąc pod uwagę krótszy czas przerwy między jedną, a drugą edycją. Przy poprzednich dwóch sezonach program miał prawie 10 miesięcy przerwy, co w mniejszym bądź większym wymiarze wpłynęło na program pozytywnie. A tu ciężko będzie czymś jeszcze zaskoczyć widzów, chyba, że edycją mistrzowską.
wislok pisze:
18 maja 2019, 9:47
Taniec z Gwiazdami" to program rozrywkowy ,a nie turniej tańca tworzony dla widzów i to oni decydują kogo chcą dalej oglądać.
Tylko skoro jest to talent-show, a po części profesjonalne jury ocenia występy, to też jest to konkurs, a więc poniekąd powinna wygrać osoba, która najlepiej tańczy. Inaczej mówimy nie o konkursie a plebiscycie. ;)
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
pulkownik
VIP Expert

Post autor: pulkownik » 18 maja 2019, 15:37

"Taniec z Gwiazdami" to w swoich założeniach turniej tańca ubrany w otoczkę show. Nawet sama nazwa "turniej" była mocno podkreślana w początkowych edycjach. Nie jest to, jak pisze Trzeciak, plebiscyt.

Jestem niemal pewny, że po jesiennej edycji będzie przerwa, aby kolejny sezon wrócił we wrześniu. I dobrze - czas na TZG jest jesienią.

Od września czeka nas nie tylko nasza, 10/23 edycja, ale i powrót Dancing With The Stars w USA. Co więcej zmiany nie ominą brytyjskiej odsłony - będzie nowa jurorka.
Awatar użytkownika
Rektor
VIP Expert

Post autor: Rektor » 18 maja 2019, 16:28

Stawiam dolary przeciw orzechom, że DWTS zakończy w mocnym stylu swoją przygodę po 30 edycji (teraz wchodzi nr 29). W SCD mam nadzieję, że jednak wezmą faceta co zna się na standardzie.
Co do samego TzG - media stworzyły chorą presję, że cała obsada musi być najbardziej znana. Obdarły z radości ludzi, którzy łakną jakości i show. Tak samo w Agencie, który sam wpadł w pułapkę nazwy "Gwiazdy". W Holandii raczej nikt nie robi problemu, tylko wszyscy tropią tego Mola. U nas każdy, od JV czy KR do samego widza lekceważą ten format. Wracając do tańca - nie lubię Grabowskiego jako jurora, ale myślę, że w jednym z odcinków mógłby zostać mentorem dla gwiazd. W końcowych fazach szuka się tych teatralnych detali. Do tej pory tylko jury techniczne wpadało z wizytą. Taki ruch przynajmniej trochę uzasadniłby obecność Pana Ferdynanda ;)
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod

Post autor: Trzeciak » 18 maja 2019, 16:35

W USA wchodzi teraz edycja 28. :)
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Nina
VIP Expert

Post autor: Nina » 18 maja 2019, 18:35

R_321 pisze:
18 maja 2019, 13:12
Paulina Mikuła jak najbardziej tak ! Fajna , sympatyczna dziewczyna bez zadęcia
Z punktu widzenia produkcji mogą to być same wady :P
R_321 pisze:
18 maja 2019, 13:12
Co do potencjalnych gwiazd X edycji spodziewam się Wieniawy, bo jesienią wchodzi jej nowy serial .
To raczej pewne, że Wieniawa pojawi się w jakimś show, teoretycznie mogłoby to być TTBZ, bo jest śpiewającą gwiazdką , ale do wyboru jest jeszcze TzG i chyba na ostatnim miejscu DDD.
pulkownik pisze:
18 maja 2019, 13:46
Swoją drogą trochę mu się schudło.
Też zauważyłam, że Malit "zmizerniał"
adijos98d pisze:
18 maja 2019, 13:37
Albo edycję ze wszystkimi zwycięzcami ;)
To wydaje się jakieś zbyt oczywiste, ja bym zobaczyła edycję "ostatniej szansy" z przegranymi, którym niewiele brakowało, ale mieli pecha.....Też byłoby ekscytująco, kandydatów sporo, chociażby Tamara z ostatniej edycji, Trzebiatowska, Urbańska, Kalicka, Lesz, która chyba wróciła do jakiegoś polsatowskiego serialu, Łozo, z facetami jak zwykle trochę gorzej, ale jest sporo fajnych nazwisk do zagospodarowania, nie spodziewam się jednak takiej wersji programu. Pomysł na udział Przetakiewicz jest dobry, jest atrakcyjna, "chce się" jej, ma sceniczny temperament, jest medialna i zadowolona z życia, ale ze względu na mocno upubliczniony związek z producentem raczej nie wchodzi w grę.
pulkownik pisze:
18 maja 2019, 15:37
Jestem niemal pewny, że po jesiennej edycji będzie przerwa, aby kolejny sezon wrócił we wrześniu. I dobrze - czas na TZG jest jesienią.
Pewnie tak będzie, jesień jest idealna na ten program, tak jak edycja raz w roku.
Drugi raz nie zrobisz pierwszego wrażenia.
Awatar użytkownika
pulkownik
VIP Expert

Post autor: pulkownik » 18 maja 2019, 19:04

Działowy nagrał filmik o finale, przebrnąłem. Jego przemyślenia:

- Gdyby w finale były Tamara z Asią, to finał byłby bez emocji, bo wiadomo byłoby że wygra Asia
- "ładnie zatańczyliśmy foxtrota" :D
- chciał pokazać siłę internetu i to mu się udało - pokazał bezsilność jurorów w półfinale
- "myślę że pokazałem coś ładnego (taniec) pod koniec udziału w programie"
- będą nagrody mimo przegranego finału <3
- o "ustawionych wynikach" - nie wypada mu podważać wyników; zgłosił rzekomy problem z wysyłaniem smsów na niego, "chciałbym nie wierzyć w scenariusz, że nikt niczego nie blokował"'
- "dużo mówili jurorzy, stacja, Janek, Asia nie miała pola żeby się wypowiedzieć"

PS. Przy starcie sezonu 13 września i 11 odcinkach, finał wypadnie dopiero 29 listopada.
Awatar użytkownika
pulkownik
VIP Expert

Post autor: pulkownik » 20 maja 2019, 14:50

Wyniki finału - 63,5% do 36,5%, niezła przewaga Asi!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Talent show”