[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

Programy prezentujące talenty zwykłych Polaków oraz celebrytów.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 45
x 1308

Post autor: wiatriwoda » 20 maja 2019, 14:54

Bardzo duża.
0 x
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 1626
x 656

Post autor: Trzeciak » 20 maja 2019, 14:57

Prawie dwa razy więcej głosów to jest po prostu nokaut, co bardzo cieszy. :)
0 x
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
pulkownik
VIP Expert
x 335
x 949

Post autor: pulkownik » 20 maja 2019, 14:59

Prawie 30 procent różnicy, a wg grafik w czasie programu oboje mieli zbliżone wyniki, ciekawe czy to showdance, czy cała otoczka i fatalnie tańczący Działowy. Swoją drogą patrząc na tak dużą przewagę Joasi jestem skłonny uwierzyć, że różnica między Gimperem a Tamarą mogła być niewielka.

PS. Dzieciarnia nadal węszy spisek ;)
0 x
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 45
x 1308

Post autor: wiatriwoda » 20 maja 2019, 17:13

Program oglądało 2,5 mln widzów, udziały 17% i prawie 12% spadek niewielki rok do roku, nawet myślałem, że większy będzie, kontynuacja nie dziwi.

https://media2.pl/media/156611-Mniej-wi ... lsatu.html
0 x
Awatar użytkownika
[email protected]
VIP Expert
x 92
x 187
Kontakt:

Post autor: [email protected] » 20 maja 2019, 17:55

To Działowemu musi być strasznie łyso teraz ;)
1 x
Awatar użytkownika
Nina
VIP Expert
x 51
x 155

Post autor: Nina » 20 maja 2019, 18:17

pulkownik pisze:
18 maja 2019, 12:12
Czyżby sezon all stars?
Stanowisko w tej kwestii zajęła Edyta Górniak, wiadomo, że do Jej udziału w edycji "All Stars" trzeba by było dorobić jakąś "teorię" :rolleyes: , ale w wywiadzie powiedziała, że zastanowiłaby się nad udziałem w edycji "Ulubione pary TzG", i trzeba przyznać, że taka wersja stwarza produkcji ogromną swobodę w doborze uczestników, np takich, którzy kiedyś w programie co prawda nie nawalczyli, ale dziś są gwiazdami generującymi zainteresowanie. Poza tym trudno byłoby dziś, z różnych powodów, zgromadzić zwycięzców w jednej edycji, ale już "mix" uczestników jest dużo łatwiejszy do zrealizowania. Wydaje się, że Edyta, po udziale w "Agencie" rozochociła się na rywalizację w różnych show ;)
0 x
Drugi raz nie zrobisz pierwszego wrażenia.
Awatar użytkownika
pulkownik
VIP Expert
x 335
x 949

Post autor: pulkownik » 20 maja 2019, 20:49

Cóż, Górniak jest gwarancją że o programie w którym występuje z automatu robi się głośno, ma całkiem pokaźny arsenał foszków, dąsów, płaczu, to się zawsze sprzedaje, do tego mam wrażenie, że ostatnio jeszcze mocniej eksponuje prywatność, historie o poronieniu itp, obawiam się więc, że filmiki przed występami (jak i histeria po) byłyby na dłuższą metę nie do zniesienia.

Jeśli już mieliby iść w edycję all-stars, to wolałbym aby zaangażowano (oczywiście jeśli się zgodzą) uczestników, którzy faktycznie reprezentowali wysoki poziom tańca, aczkolwiek obawiałbym się np. powrotu Anety Zając, która wcale nie zachwycała na parkiecie patrząc z perspektywy czasu i była zdecydowanie najsłabszą zwyciężczynią w Polsacie.

Jeśli nie all-stars, to ciekawi mnie jak udział Agnieszki Radwańskiej wpłynie na potencjalne "duże gwiazdy", zaprezentowała się fajnie, korona jej z głowy nie spadła, zakończyła udział z twarzą, wg mnie to zachęta dla innych.
0 x
annawoj1104
Poster
x 133
x 475

Post autor: annawoj1104 » 22 maja 2019, 12:23

Tymczasem na Pudelku artykuł że szefostwo stacji chętnie by widziało w kolejnej edycji córkę Adama Małysza Karolinę
Ponoć marzą o Hołowczycu i Kozidrak a największe marzenie to Cezary Pazura
Marzenia marzeniami a pewnie i skończy się tradycyjnie na córeczkach siostrach byłych zonach znanych gwiazd :lol:
I o jednym synku pewnego "króla" lepiej nie pisać żeby nie wykrakać ;)
1 x
Awatar użytkownika
sebastiannn
Poster
x 218
x 99

Post autor: sebastiannn » 22 maja 2019, 13:16

O Hołowczycu i Kozidrak coś Pavlovic wspominała w wywiadzie, że chętnie by ich zobaczyła.
0 x
2 lata na forum :)
bustram
VIP Expert
x 54
x 1131

Post autor: bustram » 22 maja 2019, 17:11

Córka Małysza ? To jakieś żarty ? Oni już nawet nie starają się zachować pozorów...
0 x
Awatar użytkownika
pulkownik
VIP Expert
x 335
x 949

Post autor: pulkownik » 22 maja 2019, 17:22

Już widzę jak gnębiona przez hejterkę dziewczyna, która w ogóle nie ma obycia w mediach pcha się na parkiet ;) I to jeszcze świeżo po weselu. Z drugiej strony - jeśli Kwaśniewska, Wałęsówna i Tuskówna tańczyły, to czemu nie Małyszówna?

Głębocka zapytana na instagramie czy zatańczy we wrześniu - "raczej nie" :twisted:
0 x
Awatar użytkownika
Nina
VIP Expert
x 51
x 155

Post autor: Nina » 22 maja 2019, 19:07

Żadne nazwisko mnie już nie zdziwi, w programie mieliśmy uczestników, którzy pojawiali się jak przysłowiowy królik z kapelusza. Córka Małysza wydaje się być średnio medialna, to już zdecydowanie bardziej żona, ale ona kiedyś się zarzekała, że nie.
annawoj1104 pisze:
22 maja 2019, 12:23
I o jednym synku pewnego "króla" lepiej nie pisać żeby nie wykrakać ;)
Też się tego obawiam, tym bardziej, że z facetami z reguły jest problem, więc na bezrybiu.......A, że nazwisko na pewno nie jest anonimowe więc i szanse tego amanta są spore.
Wypowiedziała się również w tej kwestii Wieniawa, jakże by inaczej. Powiedziała, że grafik ma co prawda bardzo zapełniony, ale marzy się Jej udział w programie tanecznym, z wywiadu można było wywnioskować, że bliżej Jej do DDD, ale pewnie obskoczy jedno i drugie :P
0 x
Drugi raz nie zrobisz pierwszego wrażenia.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 45
x 1308

Post autor: wiatriwoda » 22 maja 2019, 19:10

Córka Małysza, podobnie jak żona Wiśniewskiego to przesada dla mnie zawsze i wszędzie. No chyba że ktoś działa indywidualnie, ale na większą skalę niż one. Żyła to był wyjątek, który wieszczyłem i się spodziewałem, ale powinni ograniczać to do minimum.
1 x
Christianus
Obserwator
x 54
x 41

Post autor: Christianus » 22 maja 2019, 20:17

pulkownik pisze:
22 maja 2019, 17:22
Głębocka zapytana na instagramie czy zatańczy we wrześniu - "raczej nie" :twisted:
Reeety, tak antypatycznej tancerki w "Tańcu z gwiazdami" jeszcze nie było. To już nawet Maserak mnie tak nie drażni. Dziewczyna ewidentnie nie umie przegrywać, a prawda jest taka, że powinna cieszyć się z dojścia do finału z takim drewnem. Przynajmniej mam nadzieję, że będzie konsekwentna, dla programu to niewielka strata :)

Jeśli chodzi o potencjalny skład, bardzo chętnie zobaczyłbym w programie Maję Hirsch. Kiedyś mówiło się o jej udziale, jeszcze w edycjach TVN-owskich, ale rzekomo musiała wtedy zrezygnować ze względu na rolę w dwójkowym serialu. Teraz gra dosłownie epizodyczną rolę w "Zakochanych po uszy", więc chyba nic nie stałoby na przeszkodzie. Patrząc jednak na dobór "gwiazd" w ostatnich dwóch edycjach, nie wiem, czy nie jest zbyt normalna, jak na polsatowskie standardy :lol:
0 x
Awatar użytkownika
sebastiannn
Poster
x 218
x 99

Post autor: sebastiannn » 22 maja 2019, 20:30

Ja bym chciał w końcu Olę Zienkiewicz z "PM". :)
0 x
2 lata na forum :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Talent show”