[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

Programy prezentujące talenty zwykłych Polaków oraz celebrytów.
Fankatvshow
Obserwator
x 691
x 123

Post autor: Fankatvshow » 21 paź 2019, 17:58

Sandra, mimo, że sympatią do niej nie pałam :D to mimo (sorry ale cienkiego) tancerza muszę jej przyznać, że daje radę, jest lepsza od samego Adama😆. I chyba jest dla ludzi najbardziej neutralna. Jednak najchętniej z kulą widziałabym Damiana, potem Baśkę ( a właściwie to Jacka :P)
0 x
adijos98d
Poster
x 14
x 73

Post autor: adijos98d » 21 paź 2019, 18:09

Coś czuję, że Basia zajmie 2 lub 3 miejsce a wygra Damian.
0 x
Fankatvshow
Obserwator
x 691
x 123

Post autor: Fankatvshow » 21 paź 2019, 18:14

Jeśli w tym odcinku odpadają 2 pary, a Monika zatańczy z .. dziadkiem to werdykt może okazać się zaskakujący a nasze typy nieaktualne :D
0 x
Awatar użytkownika
Rektor
VIP Expert
x 95
x 357

Post autor: Rektor » 21 paź 2019, 18:25

W dwójce będzie na pewno Ola i... myślę że to czas na Magdę i nie piszę tego życzeniowo tylko realistycznie, ale tylko pod warunkiem, że będzie ostatnia u jurorów.
1 x
Poti
Obserwator
x 22

Post autor: Poti » 21 paź 2019, 18:51

Jesli wygra Damian to będzie zaskoczenie jesli wygra Basia to rzecz rzeczywiscie normalna. Chociaż nie zdziwiłbym się gdyby Basia odpadła w półfinale a ostatecznie do finału weszli Damian i Sandra.
0 x
Awatar użytkownika
CaptainMorgan
VIP Expert
x 11
x 126

Post autor: CaptainMorgan » 21 paź 2019, 18:57

To, że odpadają 2 pary daje szanse, że pożegnamy Magdę. I myślę, że dołączy do niej Ola lub Sandra.
0 x
Awatar użytkownika
pulkownik
VIP Expert
x 728
x 2143

Post autor: pulkownik » 21 paź 2019, 19:37

Krótko o całej ekipie, która została, w kolejności jak widziałbym ich odpadnie:

Magda i Kamil - Justyna Żyła ubrana w słoneczny uśmiech i pozbawiona przerażenia w oczach. Magda tańczyć nie umie i nie nauczy się - tango było jakimś tam kroczkiem do przodu, ale nadal to był słaby występ. Podobnie tańczyła Julia Wróblewska, dorosły zaklęty w ciele dziecka, tyle że Kliment ich pchał w górę, a tutaj Kamil, no cóż, Klimentem nie jest ;)

Ola i Tomek - spodziewałem się pewnej siebie na parkiecie dziewczyny, a mamy niestety powtórkę z Opozdy czy Gorczycy. Olę ratuje pogoda ducha i fani z social mediów. Wg mnie ona już chciałaby odpaść i męczy się programem. W ich super relacje z Tomkiem nie uwierzę - może są kumplami, ale nie partnerami na parkiecie, brak chemii.

Monika i Jan - tańczy średnio, bardzo średnio, ale jest w niej coś, co przyciąga i sam nie wiem jak to coś nazwać :D W mojej opinii miała najtrudniej, bo nie jest mocno powiązana z kamerami, showbiznesem, do tego dostała potrójnego zwycięzce, a to duża presja.

Sandra i Adam / Basia i Jacek - nie wiem, która powinna zająć 3 a która 2 miejsce. Obie piękne i uzdolnione. Baśka ma rewelacyjnego partnera, duże wsparcie fanów i widzów, a także doświadczenie sceniczne. Poprzeczkę miała ustawioną chyba najwyżej spośród wszystkich uczestników dziesięciu sezonów. Jest bardzo nierówna w występach, raz mnie zachwyca a raz jest nijako, jak nie ona. Sandra zaś uważam musiała mieć doświadczenie taneczne - to widać w mikrogestach czy nawet postawie na parkiecie i wg mnie to pamięć ruchowa, a nie nieoszlifowany talent. Z profesjonalnym, czynnym partnerem być może tańczyłaby jeszcze lepiej, tylko czy zaszła by tak daleko? Adam to ogromna wartość dodana w tej parze w kwestii sms-ów i to on dla widzów Polsatu jest gwiazdą w tym duecie.

Damian i Janja - przed startem programu byłem bardzo sceptycznie nastawiony - bo już dwa programy wygrał, dopiero co był w Agencie. Nie ukrywam, że mina mi zrzedła, gdy dowiedziałem się na początku sierpnia, że jego partnerką będzie Janja, bo - to chyba nie tajemnica - to moja ulubiona tancerka w całej historii show. Po 1 odcinku rozwiałem wszelkie wątpliwości. Ma pewien problem z emocjami na parkiecie, jest nieco mechaniczny w niektórych tańcach i bardzo widać, że chce wypaść jak najlepiej, a przydałoby się, żeby od czasu do czasu odpiął wrotki. Typuję go na zwycięzce bo tańczy bardzo dobrze, poza tym to kucharz, a nie osoba, która występuje na co dzień publicznie, jak aktorka Basia i modelka Sandra, nie ma doświadczenia scenicznego. No i wygrana Janji w 10 edycji byłaby piękną rekompensatą za te półfinały z Dawidem i Michałem, finał z Billem i przede wszystkim orkę na ugorze z Miśkiem :lol: Liczę, że historia zatoczy koło i 20 edycję wygrał pechowy Janek, a 10 wygra nie mniej pechowa Janja.
0 x
"Zagadka. Co to za system, w którym bliskie władzy media atakują wściekle partię opozycyjną za bycie w opozycji?"
Poti
Obserwator
x 22

Post autor: Poti » 21 paź 2019, 19:54

I tu się zgadzam Janja jej należy się w końcu Kryształową kula
0 x
Awatar użytkownika
Rektor
VIP Expert
x 95
x 357

Post autor: Rektor » 21 paź 2019, 20:15

Damian ma trochę z Korcza. Chłop ma sporo w nogach, ale w twarzy znacznie mniej. Plus polega na tym, że mniej u niego widać tę zaciekłość. Ma też więcej szczęścia, bo ze Szreder i Cichosz na pewno by odpadł. Tutaj mamy Basię i Sandrę, które dają mieszane uczucia.
1 x
Awatar użytkownika
pulkownik
VIP Expert
x 728
x 2143

Post autor: pulkownik » 22 paź 2019, 5:41

Emitowany jest promos nowego odcinka, Basia tańczy z tatą, Monika z dziadkiem :D
0 x
"Zagadka. Co to za system, w którym bliskie władzy media atakują wściekle partię opozycyjną za bycie w opozycji?"
Awatar użytkownika
Rektor
VIP Expert
x 95
x 357

Post autor: Rektor » 22 paź 2019, 6:37

Wyczuwam rekord oglądalności tej edycji.
0 x
Fankatvshow
Obserwator
x 691
x 123

Post autor: Fankatvshow » 22 paź 2019, 9:22

Odtwórczyni głównej roli serialu "Zniewolona" miałaby wystąpić wiosną. Rzekomo była na widowni ostatnio, (jakoś nie zauważyłam) więc zobaczymy czy to ma coś wspólnego z prawdą. Jednak kolejna edycja prawie na pewno będzie wiosną, bo to już nie pierwsze pogłoski

Edit. Faktycznie była na 100 odcinku :o :o

https://www.fakt.pl/kobieta/plotki/kate ... mi/xd1vwww
0 x
Awatar użytkownika
pulkownik
VIP Expert
x 728
x 2143

Post autor: pulkownik » 22 paź 2019, 9:45

Coś czuję, że obecność Trojanowskiej obok Kowalczuk to nie przypadek.

Nie znam jej, ze zdjęć wydaje się być bardzo delikatna i eteryczna i dużo bardziej pasuje do anturażu Tańca z Gwiazdami niż do Dance, Dance, Dance, gdzie miała rzekomo też wystąpić. No i target Zniewolonej i TZG dość podobny :P Jeśli faktycznie zatańczy wiosną w Polsacie to Jacuś Kurski nieźle się zirytuje :lol:
1 x
Fankatvshow
Obserwator
x 691
x 123

Post autor: Fankatvshow » 22 paź 2019, 9:49

Obecność Wojtka Błacha też nie wydaje mi się bez znaczenia. W końcu ktoś z PM by był, lepsze to niż osoby z pardokumentu
0 x
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 66
x 2035

Post autor: wiatriwoda » 22 paź 2019, 9:49

Dokładnie miałem pisać to samo. Prawdopodobnie format o duże międzynarodowej renomie i jego charakter mógł wpłynąć na jej wybór, jeśli się powiedzie, bo wiadomo, liczy się podpis. Ta Trojanowska już też nie pierwszy raz się wydaje, że
zatańczy, lat nie ubywa, nie wiem na co czeka.
0 x
ODPOWIEDZ

Wróć do „Talent show”