[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

Programy prezentujące talenty zwykłych Polaków oraz celebrytów.
Awatar użytkownika
Nina
VIP Expert
x 164
x 275

Post autor: Nina » 07 lis 2019, 16:04

Mam nadzieję, że Wojtek a nie Maserak, on mi się już tak przejadł. Gdyby Sandra z Wojtkiem wygrali, to sytuacja byłaby dość trudna dla Wojtka, bo kto byłby bardziej zasłużony i co z nagrodą :huh: Podzielić na się na pół z Adamonisem :rolleyes: Lepiej niech nie wygrywają.
Adamonis napisał "Bardzo się cieszę, że rozbudziłem w niej taką miłość do tańca". W kilku miejscach spotkałam się z informacją, że taniec to dla Sandry nie pierwszyzna, co chyba zresztą widać, więc to raczej nie zasługa Adamonisa :P .Oczywiście szkoda człowieka, że tak mu się nie ułożyło w programie, bo byli atrakcyjną i fajnie dobraną parą, ale kilku uczestników, którzy musieli pożegnać się z programem z powodu kontuzji już było.
1 x
Drugi raz nie zrobisz pierwszego wrażenia.
Fankatvshow
Obserwator
x 691
x 123

Post autor: Fankatvshow » 07 lis 2019, 16:32

Podczas tej edycji to chyba o Sandrze jest najgłośniej:D a to wielka miłość i zaręczyny, afera z psem X2, kontuzja Adama, plotki o rozstaniu Sandry z Kaio, ponownie kontuzja Adama.
Jestem ciekawa czy Adam odwlekał to wszystko i znowu Sandra ma 1 dzień na te dwie choreografie...
Zerwanie mięśnia to naprawdę poważna sprawa i to u "nieczynnego" tancerza, niepotrzebnie na siłę wracał. Tak Sandra byłaby już prawie po miesięcznych treningach z Wojtkiem i nie byłoby tego użalania się jak to ciężko z obcymi facetem bla bla
0 x
Awatar użytkownika
pulkownik
VIP Expert
x 728
x 2143

Post autor: pulkownik » 08 lis 2019, 10:07

Na Plejadzie pojawił się fajny wywiad z Michałem Malitowskim, co lepsze smaczki:
(10 edycja) Jest zaskakująca, bo mimo że za nami już siódmy odcinek, to w programie dalej jest Magda Bereda, która kompletnie nie potrafi tańczyć. Ona ledwie uczy się choreografii.
:twisted:
Jestem pod wielkim wrażeniem Sandry Kubickiej. Nie dość, że sprawnie opanowuje technikę, to jeszcze oddaje charakter i estetykę konkretnych tańców. Zaimponował mi też Damian Kordas. Bardzo naturalnie, ale z całą powagą wchodzi w rolę tancerza. Jest żywym dowodem na to, że jeśli skupimy się na czymś i podejdziemy do tego z pasją, to wszystko może nam się udać. Dobrze tańczy też Basia Kurdej-Szatan, ale po niej akurat spodziewałem się tego.
Michał chciałby, aby w TZG pojawili się politycy, jakaś międzynarodowa gwiazda oraz para jednopłciowa i osoba na wózku. Dowiadujemy się też, że wiosną 5 dni przed startem 1 odcinka 9 edycji programu wycofał się z udziału.

https://plejada.pl/wywiady/michal-malit ... cs&utm_v=2
0 x
"Zagadka. Co to za system, w którym bliskie władzy media atakują wściekle partię opozycyjną za bycie w opozycji?"
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 66
x 2035

Post autor: wiatriwoda » 08 lis 2019, 10:20

Sandra dopiero wczoraj dowiedziała się o kontuzji Adama, trenowała z nowym partnerem wczoraj 13 godzin.
0 x
Fankatvshow
Obserwator
x 691
x 123

Post autor: Fankatvshow » 08 lis 2019, 10:35

Czyli powtórka z rozrywki, choć wtedy trenowali 4h :P
W zapowiedzi widziałam Baśkę gadającą o finale, Sandra ciągle pisze i mówi o wygraniu kuli, żeby to się na którejś dziś nie zemściło 😂
0 x
Poti
Obserwator
x 22

Post autor: Poti » 08 lis 2019, 10:39

Mam nadzieję że zadna z nich nie wygra bo widac czym blizej finalu tym bardziej maja obie parcie na wygraną Dla mnie zasłużona wygrana bedzie dla Damiana.
0 x
Fankatvshow
Obserwator
x 691
x 123

Post autor: Fankatvshow » 08 lis 2019, 10:49

Dziś odpadają 2 pary.....!! Jedna już po pierwszym tańcu. (Stories Beredy)
Sorry ale lecą sobie w kulki z fanami i widzami programu.
Też najchętniej widzę Damiana z kulą potem ewentualnie któraś z nich. Lepiej one niż Bereda :P
0 x
Awatar użytkownika
pulkownik
VIP Expert
x 728
x 2143

Post autor: pulkownik » 08 lis 2019, 10:53

Liczę na szybką akcję pierwszej odpadki w rytmie Jai Ho :lol:

Odpadnięcie Magdy i Moniki to najlepsze co mogłoby się wydarzyć dla programu, wreszcie byłby pólfinał na miarę Okupnik-Wieszczek-Pogrebińska czy Szroeder-Korcz-Cichosz.
1 x
"Zagadka. Co to za system, w którym bliskie władzy media atakują wściekle partię opozycyjną za bycie w opozycji?"
Poti
Obserwator
x 22

Post autor: Poti » 08 lis 2019, 13:02

Jak dla mnie może odpaść Kubicka oraz Kurdej-Szatan są zabardzo pewne siebie.
0 x
Fankatvshow
Obserwator
x 691
x 123

Post autor: Fankatvshow » 08 lis 2019, 13:31

Zachowaj resztki obiektywizmu ;)
1 x
Poti
Obserwator
x 22

Post autor: Poti » 08 lis 2019, 13:52

Bo nie lubie gdy para tak zalezy
0 x
Fankatvshow
Obserwator
x 691
x 123

Post autor: Fankatvshow » 08 lis 2019, 14:57

Żeby było śmieszniej to Baśka z Jackiem wcale nie są pewni tego, że odpadają 2 pary :lol:
Produkcja w tej edycji robi sobie jaja nie tylko z nas ale i z samych uczestników :D
0 x
Awatar użytkownika
pulkownik
VIP Expert
x 728
x 2143

Post autor: pulkownik » 08 lis 2019, 18:21

Oficjalnie: odpadają dwie pary.
1 x
Poti
Obserwator
x 22

Post autor: Poti » 08 lis 2019, 18:47

Bereda i Kurdej-Szatan :D
1 x
Awatar użytkownika
Nina
VIP Expert
x 164
x 275

Post autor: Nina » 08 lis 2019, 18:48

pulkownik pisze:
08 lis 2019, 10:07
Michał chciałby, aby w TZG pojawili się politycy, jakaś międzynarodowa gwiazda oraz para jednopłciowa i osoba na wózku. Dowiadujemy się też, że wiosną 5 dni przed startem 1 odcinka 9 edycji programu wycofał się z udziału.
Wśród dobrych tancerzy znajdzie się na pewno nie jeden gej, gdyby Biedroń się zgodził, a wiemy, że uwielbia lans i jest szołmenem, to byłoby 2 w 1, polityk&gej, międzynarodowe gwiazdy chętnie nas odwiedzają, bo jesteśmy dla nich mili i otwarci, więc chyba bez problemu. Tańczące pary na wózku już mieliśmy chyba i w MT i w GTD, tak mi się wydaje. To jest na prawdę znacząca grupa wśród tancerzy towarzyskich. Byłam kiedyś na takim turnieju, MŚ które odbyły się w Warszawie. Tam są nie tylko takie "zwykłe" wózki, dostosowane zresztą do tańca, to są często skomplikowane konstrukcje ze względu na rodzaj kalectwa i stopień niepełnosprawności, wrażenia niesamowite, co ludzie potrafią jak chcą, nie dziwię się Malitowskiemu, sądzę, że trenował nie jedną taką parę. Zawsze podziwiałam zdrowych tancerzy, którzy zdecydowali się na partnerowanie takim osobom, szacunek. A dziś będzie bardzo ciekawie, oby czarnym koniem nie okazała się Millerówna, kto by przypuszczał... ;)
0 x
Drugi raz nie zrobisz pierwszego wrażenia.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Talent show”