[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

Programy prezentujące talenty zwykłych Polaków oraz celebrytów.
Awatar użytkownika
pop
Obserwator

Post autor: pop » 13 lut 2009, 14:04

Oto pełna lista uczestników, z partnerami:

1. Weronika Książkiewicz i Rafał Maserak
2. Dorota Deląg i Marcin Hakiel
3. Monika Richardson i Krzysztof Hulboj
4. Ewelina Flinta i Łukasz Czarnecki
5. Grażyna Wolszczak i Cezary Olszewski
6. Otylia Jędrzejczak i Marcin Olszewski
7. Bartek Kasprzykowski i Dominika Kublik-Marzec
8. Marcin Chochlew i Agnieszka Pomorska
9. Piotr Kupicha i Magdalena Soszyńska-Michno
10. Marcin Wójcik i Blanka Winiarska
11. Pascal Brodnicki i Kamila Kajak
12. Maciej Rock i Katarzyna Krupa

Uczestnicy - w porównaniu z innymi programami - prezentują się wręcz wyśmienicie!
Obrazek
Awatar użytkownika
Ali
Użytkownik
Kontakt:

Post autor: Ali » 13 lut 2009, 14:26

Rzeczywiście-w porównaniu z listą uczestników "JOŚ" ta lista wypadła o wiele lepiej.
"TV Puls jest warta tego, żeby powalczyć o jej przyszłość i będziemy to robić" - powiedział Dariusz Dąbski, który po wycofaniu się Franciszkanów jest jedynym udziałowcem TV Puls.

Oglądalność TV Puls: 2,2%

Obrazek
Awatar użytkownika
Ice
VIP Expert

Post autor: Ice » 13 lut 2009, 15:49

Nie zapominajmy, że oficjalna lista zostanie zaprezentowana 19 lutego. Mam pewne wątpliwości co do wystąpienia niektórych osób a wolę potwierdzenie TVNu a nie Pudelka.
Daredevil
Użytkownik

Post autor: Daredevil » 13 lut 2009, 18:47

Ta lista jest nieprawdziwa, ktoś ją wrzucił na forum TzG, i teraz Pudelek myśli, że to oficjalne. ;)
Wystąpią już na pewno:
Weronika Książkiewicz
Dorota Deląg
Monika Richardson
Bartek Kasprzykowski
Tomasz Sobczak
Paweł Nastula
Czaja
Obserwator

Post autor: Czaja » 13 lut 2009, 19:19

Też mi się to wydawało niezbyt pewne bo np. sam Maciej Rock - czy wzięliby do show akurat kogoś z konkurencyjnej stacji?
Awatar użytkownika
Ice
VIP Expert

Post autor: Ice » 13 lut 2009, 19:21

Dziwiłoby Cię to? Bo mnie nie. Nina Terentiew wraz z Edwardem Miszczakiem zawarli umowę - gwiazdy TVNu mogą występować w Polsacie, gwiazdy Polsatu - w szołach TVN-u. Jednak udział Maćka Rocka - obserwując to wszystko - jest znikomy z wielu powodów.
Awatar użytkownika
pop
Obserwator

Post autor: pop » 13 lut 2009, 19:22

Czaja pisze:Też mi się to wydawało niezbyt pewne bo np. sam Maciej Rock - czy wzięliby do show akurat kogoś z konkurencyjnej stacji?
A czy to nowość? Poza tym już ponad rok temu Miszczak i Terentiew zawarli dżentelmeńską umowę dot. występów gwiazd w konkurencyjnych show.
Obrazek
Morus
Użytkownik

Post autor: Morus » 19 lut 2009, 17:39

Lista gwiazd słaba, podobnie zresztą jak w JOŚ. Pierwsze oficjalne newsy z Plejady przedstawiły te najpopularniejsze nazwiska, reszta uczestników to osoby chyba znane tylko swoim rodzinom. Dla mnie wyznacznikiem tego z jakimi gwiazdami mamy do czynienia jest ilość nazwisk jakie muszę wyszukać w Google, aby je rozpoznać. Przy tej edycji cztery nazwiska kompletnie z nikim mi się nie kojarzyły (Sobczak, Chochlew, Sudnicka i Delano). Myślę, że udział mało znanych twarzy lub osób typu pogodynka, gwiazda jednego serialu jest bolączka tego typu formatów w ogóle, nie tylko w Polsce. Uczestnicy tego programu, z tego co można obejrzeć na BBC Entertainment, czy wcześniej BBC Prime np. w USA to też nie wielkie gwiazdy kina, czy popularnych seriali, lecz raczej gwiazdy sprzed lat, byli sportowcy i gwiazdy innych programów (w UK dało się zauważyć sporo gwiazd tv śniadaniowej :D).
mks
Obserwator

Post autor: mks » 19 lut 2009, 17:55

w JOŚ możemy jednak mówić o jakiś w miarę rozpoznawalnych twarzach.. np. Bożena Dykiel czy inne gwiazdki seriali, których nazwisk może nie znają masy, ale twarze owszem..

Kim jest Gardias, Sudnicka, Delano, Sobczak, Nastula...? Oni nawet dla maniaków serialowych są anonimowi..
Awatar użytkownika
Ice
VIP Expert

Post autor: Ice » 19 lut 2009, 18:13

Akurat Gardias jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych twarzy TVN-u - w końcu jest jedną z czołowych pogodynek i prezenterek stacji Waltera. Zaś Delano rozwija swoją karierę muzyczną, tutaj w Polsce, także jego udział jest dość uzasadniony, jak na dzisiejszą erę programów z gwiazdami.
Morus
Użytkownik

Post autor: Morus » 19 lut 2009, 19:19

mks pisze:w JOŚ możemy jednak mówić o jakiś w miarę rozpoznawalnych twarzach.. np. Bożena Dykiel czy inne gwiazdki seriali, których nazwisk może nie znają masy, ale twarze owszem..

Kim jest Gardias, Sudnicka, Delano, Sobczak, Nastula...? Oni nawet dla maniaków serialowych są anonimowi..
Akurat Nastula to jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich sportowców lat 90. Nie ma co mówić, który skład jest lepszy, bo oba niezaprzeczalnie są równie kiepskie.
Awatar użytkownika
michalek84
Obserwator

Post autor: michalek84 » 19 lut 2009, 20:05

Juz powinni skończyć z tym tańcem, ile można? Wy jeszcze to oglądacie? Bo ja tylko jak był Pudzian chętnie popatrzyłem, teraz już mnie to nudzi :/
Awatar użytkownika
Ice
VIP Expert

Post autor: Ice » 19 lut 2009, 20:14

michalek84 pisze:Juz powinni skończyć z tym tańcem, ile można? Wy jeszcze to oglądacie? Bo ja tylko jak był Pudzian chętnie popatrzyłem, teraz już mnie to nudzi :/
To może przeanalizuj wyniki oglądalności...
Paweł Ciupak
Obserwator
Kontakt:

Post autor: Paweł Ciupak » 19 lut 2009, 22:21

mks pisze:Kim jest Gardias, Sudnicka, Delano, Sobczak, Nastula...? Oni nawet dla maniaków serialowych są anonimowi..
Hm, mi tam jedynie Delano kojarzy się jedynie z jednym takim typem z R’n’G, a Gardias z szefową Ogólnopolskiego Związku Zawodowego Pielęgniarek i Położnych, ale pewnie to nie to.
Obrazek
Awatar użytkownika
michalek84
Obserwator

Post autor: michalek84 » 20 lut 2009, 14:27

Dziś w Dzień Dobry TVN mieli pokazywać skład nowej edycji prawdziwy, oglądał ktoś? pokrywa się z tym co tutaj zostało napisane?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Talent show”