[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

Programy prezentujące talenty zwykłych Polaków oraz celebrytów.
Awatar użytkownika
pulkownik
VIP Expert

Post autor: pulkownik » 16 lis 2019, 13:41

Ale ja mówię o dziś wstawionej okładce...

Swoją drogą cała trójka pólfinałowych tancerzy w filmikach coś musiała (żenująco) zareklamować, Janja smarowała się balsamem, Wojtek płacił kartą a Jacek pokładał się na pufach z logo Eski :lol:
Awatar użytkownika
Michał56
Junior

Post autor: Michał56 » 16 lis 2019, 13:44

Michał56 pisze:
16 lis 2019, 13:36
@Medyk24 Ale jednak nie 6. ;)
@pulkownik niekoniecznie. Tak pewnie przewidywali jaki bedzie wynik. Wiosna tego roku na okładke dali Joanne i Tamare pomimo tego, że ostateczny wynik tego kto bedzie w finale był inny. ;)
wynik był inny.
@pulkownik A ja wspominałem o wiośnie. ;)

Te lokowania już kilka lat są a nadal wychodzi to żenująco. Jak oni to robia? :rolleyes:
^-^
Fankatvshow
Obserwator

Post autor: Fankatvshow » 16 lis 2019, 14:04

Janja wygadała się, że Sandra była pewna swojego udziału w finale, że często o tym mówiła, co aż ją dziwiło --- https://www.youtube.com/watch?v=6tNguJE67vk
Jako jedyna(?) para nie wzięli udziału w livechat po odpadnięciu. Chyba ktoś tu nie umie przegrywać i się podłamał.
Awatar użytkownika
pulkownik
VIP Expert

Post autor: pulkownik » 16 lis 2019, 14:20

Oglądam Kulisy TZG na Ipli, Sandra ponownie zaryczana, Adam wścieknięty, jedyny spokojny to Wojtek :D

Romanowska nadal przeżywa skutki kontuzji z 5 edycji :O
abcd
Użytkownik

Post autor: abcd » 16 lis 2019, 14:39

CaptainMorgan pisze:
15 lis 2019, 22:11
Według mnie Baśka jednak nie wygra - to trochę syndrom Joanny Moro, czy Marty Żmudy-Trzebiatowskiej - chce za bardzo.
Oby. Za każdym razem widać w jej oczach strach przed ogłoszeniem wyników i jestem pewien, że była w mega szoku jak to Damian pierwszy dostał się do finału, a nie ona.
Do końca liczyłem, że wejdzie Sandra. Szkoda.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod

Post autor: Trzeciak » 16 lis 2019, 14:42

[email protected] pisze:
16 lis 2019, 13:31
Widzę, że Head & Shoulders cichym sponsorem programu ;) Jego reklama stylizowana na spot sponsorki pojawia się przy każdym jinglu reklamowym Polsatu w czasie trwania programu. Nieładnie się bawią.
Dlaczego nieładnie? Przecież reklama szamponu dotyczy przede wszystkim Basi Kurdej-Szatan, a nie "TzG", i tylko nawiązuje do jej udziału show. Zresztą widać, że Kurdej-Szatan zawiesiła aktywność w reklamach Playa (spoty świąteczne i na JESC są bez niej).
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Nina
VIP Expert

Post autor: Nina » 16 lis 2019, 16:43

Trzeciak pisze:
16 lis 2019, 14:42
[email protected] pisze:
Widzę, że Head & Shoulders cichym sponsorem programu ;) Jego reklama stylizowana na spot sponsorki pojawia się przy każdym jinglu reklamowym Polsatu w czasie trwania programu. Nieładnie się bawią.
Dlaczego nieładnie? Przecież reklama szamponu dotyczy przede wszystkim Basi Kurdej-Szatan, a nie "TzG", i tylko nawiązuje do jej udziału show. Zresztą widać, że Kurdej-Szatan zawiesiła aktywność w reklamach Playa (spoty świąteczne i na JESC są bez niej).
@Trzeciak , proszę Cię :lol: Czy uważasz to za czysty przypadek, że reklama weszła akurat w momencie, gdy Szatanowa była jedną nogą w finale TzG, a to, że będzie obydwiema było pewne na 99,99% :P Jeśli przegra to zapewne jakąś symboliczną ilością głosów, jeśli... ;) Trudno się dziwić, że reklamodawcy wykorzystują topowe gwiazdy w czasie, gdy biorą udział we flagowych programach różnych stacji, to ani pierwszy ani ostatni taki przypadek, pamiętam, jak Daria Ładocha też zaczęła coś reklamować na jakieś 2-3 odcinki przed końcem "Agenta", już nie pamiętam co to było, ale pewnie również "tylko nawiązywało do Jej udziału w show" , a to, że wygrała.....nie miało związku ;D
Drugi raz nie zrobisz pierwszego wrażenia.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod

Post autor: Trzeciak » 16 lis 2019, 17:06

@Nina - a gdzie ja napisałem, że to przypadek? ;) Po prostu uważam, że nie ma co robić burzy w szklance wody, producent szamponu akurat kupił czas reklamowy w czasie "TzG", wstawił specjalne reklamy (moim zdaniem - całkiem przemyślana akcja) i tyle. Po prostu czysty biznes. Poza tym trudno porównywać przygodowe reality-show, gdzie trzeba odpowiedzieć regularnie odpowiadać na testy do talent-show, gdzie zwycięzcę ostatecznie wybierają widzowie.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Poland
VIP Expert
Kontakt:

Post autor: Poland » 16 lis 2019, 17:24

Trzeciak pisze:
16 lis 2019, 14:42
[email protected] pisze:
A to Play robił jakieś spoty na JESC? Pytam się bo widziałem tylko te świąteczne.
Od 24.05.2006 do 27.08.2014 jako kisiel205 / Od 27.08.2014 jako Poland
Aktywnie najlepszy na forum już od 12 lat! Na moim koncie już ponad 10,000 postów!
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod

Post autor: Trzeciak » 16 lis 2019, 17:33

Przy "PnŚ" jest spot sponsorski z Roksaną Węgiel.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
pulkownik
VIP Expert

Post autor: pulkownik » 16 lis 2019, 18:47

W finale oczywiście 3 tańce:
1. ulubiony
2. wybrany przez jury
3. freestyle
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod

Post autor: Trzeciak » 16 lis 2019, 20:20

Biorąc pod uwagę, to, że Kurdej-Szatan wygrała głosowanie internetowe na najlepszą prowadzącą widowiska za ściany, czyli "The Voice of Poland", to wczoraj mogła nieznacznie przegrać z Kordasem i końcowe głosowanie rzeczywiście będzie trzymać w napięciu do samego końca. :)
Pozdrawiam, Trzeciak
Poti
Obserwator

Post autor: Poti » 17 lis 2019, 16:01

Damian dodajac filmiki na Instagram w ogóle nie wspomina o finale Tzg czy o głosach a Kurdej-Szatan już wspomina i ze prosi w piątek o głosy żal!

Opanuj się z tymi wykrzyknikami i literami "l". Czat masz na dole strony głównej forum. [Trzeciak]
Awatar użytkownika
pulkownik
VIP Expert

Post autor: pulkownik » 17 lis 2019, 16:09

Jesteś zaślepiony nienawiścią do BKS, współczuje :o
Poti
Obserwator

Post autor: Poti » 17 lis 2019, 16:18

pulkownik pisze:
17 lis 2019, 16:09
Jesteś zaślepiony nienawiścią do BKS, współczuje :o
Nie zaslepiony nienawiścią ja bardzo długo czekałem na jej udział w programie i bardzo się cieszyłem gdy w końcu wzięła udział mówię szczerze ale zmieniłem zdanie bo zabardzo chce i to pokazuje ja tego nie lubie gdy uczestnik robi coś takiego. Mam prawo do swojego zdania. Cieszę się że zaszła daleko i jej Gratuluję ale nie żeby pokazywać to jawnie to tak samo jak Sandra odpadła bo nawet o mało wpadła w histerie i nawet uznałem że lepsza w finale Basia niż Sandra. Lubie Basię jako aktorkę bo to taka druga Małgosia Socha do której mam ogromny sentyment. Ale mogła by przystopować z tym gadaniem o finale czy głosowaniu.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Talent show”