[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

Programy prezentujące talenty zwykłych Polaków oraz celebrytów.
Awatar użytkownika
[email protected]
VIP Expert
Kontakt:

Post autor: [email protected] » 18 sty 2020, 16:18

pulkownik pisze:
18 sty 2020, 16:07
Ta trzecia to prawdopodobnie Sylwia Lipka, inluencerka, piosenkarka, zagrała w "filmie" Misfit.
Czyli @Poland nadciąga ;)
Awatar użytkownika
pulkownik
VIP Expert

Post autor: pulkownik » 18 sty 2020, 16:56

Nie wywołuj wilka z lasu :lol:

Lipka ma na instagramie prawie 900 tys. obserwujących, 700 tys. subskrypcji na YT, podobne zasięgi generuje Bereda, do tego dzieciarnia masowo prosiła o jej udział w TZG, więc naprawdę nie jestem zdziwiony jej ewentualnym angażem. Oby tylko była lepsza tanecznie od poprzednich influencerów...
Pozostali potencjalni uczestnicy zapowiadają się całkiem nieźle, Wieniawa to absolutny top młodych gwiazdeczek, generuje olbrzymi ruch na portalach, Oświeciński aktorem jest marnym, ale nie można mu odmówić dużej popularności dzięki filmom Vegi i MjM. Edyta Zając jest wziętą modelką, faktycznie modelką, nie jak Kubicka - twarzą soków czy niemieckich katalogów z majtkami, do tego skandal z ex mężem i rozwód napędzają zainteresowanie mediów. Oby nie skończyła jak większość modelek w TZG bo w Agencie pokazała że jest naprawdę super babką, nie tylko wizualnie :P Ferrari i Bogdanowicz to showbiznesowe świeżynki, także jestem ich ciekawy w programie, obawiam się że Ania Karwan podzieli losy poprzednich zapowiadanych w finale uczestników, tj. Mokrzyckiego i Uniatowskiego, wydaje mi się że będzie sztywna, ale to tylko przypuszczenia. Do całej układanki zupełnie mi nie pasuje parka z Love Island, mam nadzieję, że nie zatańczą, bo dla mnie to trochę jakby dali kogoś z Warsaw Shore, takie wydmuszki, wykreowane przez reality show.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert

Post autor: wiatriwoda » 18 sty 2020, 20:19

Myślę, że to bardzo prawdopodobne, Marek Szczepanik z Pectus może być kolejną gwiazdą, Jeśli na insta to jego konto,a na to wygląda bo brat obserwuje, to założył je dziś i od razu polubił insta TzG czy Pauliny.
Awatar użytkownika
pulkownik
VIP Expert

Post autor: pulkownik » 18 sty 2020, 20:38

No nie wiem, Pectusy grają 6 i 13 marca koncerty.
Awatar użytkownika
sebastiannn
Activist

Post autor: sebastiannn » 18 sty 2020, 20:44

Myślałem o kimś z Pectusa właśnie, bo TzG na Instagramie obserwuje zespół i odwrotnie. ;)
2 lata na forum :)
Awatar użytkownika
pulkownik
VIP Expert

Post autor: pulkownik » 18 sty 2020, 20:48

Nie ma co się za bardzo sugerować tym, kogo obserwuje profil TZG, bo oni followują też osoby/zespoły gościnnie występujące (Pectus), gwiazdy Polsatu a nawet Kaio od Sandry :P
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert

Post autor: wiatriwoda » 18 sty 2020, 20:50

Dokładnie, Pectus występował w TzG, ale przypadkowo dziś zauważyłem tego Marka i myślę, że może być coś na rzeczy, że kazali mu założyć Insta ;)
ttbzfani123
Obserwator

Post autor: ttbzfani123 » 18 sty 2020, 21:12

A dokładnie rok temu była 2 dzień pierwszej sesji gwiazd 9 edycji :)
Awatar użytkownika
pulkownik
VIP Expert

Post autor: pulkownik » 18 sty 2020, 21:17

Tyle że wtedy program ruszał zdaje się 1 marca, teraz 6 więc siłą rzeczy mają więcej czasu na wszystko. Od poniedziałku powinni ujawniać uczestników, w zasadzie dziś zaczęli, więc pewnie sesja i nagrania czołówki lada dzień.
damiatan
Użytkownik

Post autor: damiatan » 19 sty 2020, 2:58

Pierwsza z lewej wydaje mi się, że to Julia Wieniawa z okładki czasopisma Viva (na okładce z Zielińską i Rosati). Mogę się mylić 😉

a zmieniając temat - nie było gdzieś kiedyś mówione o udziale żony Akopa??
Fankatvshow
Junior

Post autor: Fankatvshow » 19 sty 2020, 7:44

Coś tam Akop z Sylwią przemycali między wierszami na stories bodajże przy poprzedniej edycji więc kto wie. Żeby znów się nie okazało, że będzie duża dysproporcja płciowa :'(
Awatar użytkownika
pulkownik
VIP Expert

Post autor: pulkownik » 19 sty 2020, 8:06

Tomek Barański dał na Insta zdjęcie z opisem, że w tym roku "trochę się zmieni", czyżby doniesienia Pudelka o jego odejściu z TZG były prawdziwe? Przeszło mi przez myśl, że może zostanie jurorem w Dance, Dance, Dance, bo tam jeden (albo dwa, nie wiadomo z Kupiszem) wakat.
Fankatvshow
Junior

Post autor: Fankatvshow » 19 sty 2020, 10:34

@pulkownik pomyślałam o tym samym :o jeszcze to zdjęcie pasujące do roli jurora no i jego relacja z Kupiszem
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert

Post autor: wiatriwoda » 19 sty 2020, 10:57

Po tylu eventach dla Polsatu, dla których robił z grupą układy taneczne? Dziwne by to było.
Awatar użytkownika
Nina
VIP Expert

Post autor: Nina » 19 sty 2020, 11:02

No tak, zdjęcie na IG mocno sugerujące ;) To byłby na prawdę dobry pomysł. Tomek zęby zjadł na tańcu, bardzo lubiany jako trener (i nie mam tu na mysli tylko TzG), kontaktowy, profesjonalny, do tego, w przeciwieństwie do Kupisza, cały czas w temacie. Mam nadzieję, że to prawda :)
@wiatriwoda dlaczego dziwne? Zobacz jak wędruje Egurrola, a swoich ludzi (Volt) ma chyba we wszystkich stacjach, w DDD jako trenerów również, poza tym jeśli Polsat dla Tomka nie miał nic ciekawego, to skorzystał z intratnej propozycji i jeśli DDD się utrzyma to pewnie prędko nie zrezygnuje.
Drugi raz nie zrobisz pierwszego wrażenia.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Talent show”