[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

Programy prezentujące talenty zwykłych Polaków oraz celebrytów.
Awatar użytkownika
sebastiannn
Activist

Post autor: sebastiannn » 24 sty 2020, 19:48

wiatriwoda pisze:
24 sty 2020, 19:45
Mnie ciekawi czy Adaś będzie, ale chyba do Nicole i tak by nie pasował. Dla niej ktoś młodszy, może Wojtek, ewentualnie Kamil.
Jestem jak najbardziej za Wojtkiem dla Nicole.

Adamonisa mam nadzieję, że nie zobaczymy.
2 lata na forum :)
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert

Post autor: wiatriwoda » 24 sty 2020, 19:51

Wg mnie jeśli będzie mieć czas, zdrowie i chęci, to będzie. To jakby 12 gwiazda.
Awatar użytkownika
pulkownik
VIP Expert

Post autor: pulkownik » 24 sty 2020, 19:53

Adamonis jest super człowiekiem, bardzo go polubiłem, ale tanecznie niestety odstaje od pozostałych tancerzy. Na to jeszcze można byłoby przymknąć oko, najgorsze jest jego zachowanie na parkiecie, teatralność, te dziwne choreografie, no nie kupuję Adama-tancerza. Sara Janicka przemknęła niezauważona niemal przez ostatnią edycję, ciekawe czy została zaproszona do nowego sezonu, wg mnie z jakimś dobrym uczestnikiem mogłaby rozwinąć skrzydła bo to fajna tancerka.

@wiatriwoda obawiam się że rolę "12 gwiazdy" będzie pełnić Madeńska :rolleyes:
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert

Post autor: wiatriwoda » 24 sty 2020, 19:57

To prawda, Janja może dostać Oświecińskiego, Hania Bogdana, a Sara choćby Bosaka.
Fankatvshow
Junior

Post autor: Fankatvshow » 24 sty 2020, 19:57

Z jakiegoś niedawnego postu Adama na insta wywnioskowałam, że nie wystąpi (choć nie odniósł się dosłownie do programu)
No i czy Wojtek będzie to też niewiadoma, jeśli tak to mam "marzenie" by chłopak w końcu zagościł na dłużej...
Awatar użytkownika
sebastiannn
Activist

Post autor: sebastiannn » 24 sty 2020, 19:58

Z Bosakiem bardziej widziałbym Lenkę, a co do Hani dla Bogdana byłoby ciekawie, może zrobiłaby z niego drugiego Roberta Wabicha? ;)
2 lata na forum :)
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert

Post autor: wiatriwoda » 24 sty 2020, 19:59

Ja Sylwię polubiłem w LI, ale to był tylko program i wycinki, miała śmieszne teksty czy riposty. Ale co z tego wyjdzie w praniu kto wie.

Myślę, że Bogdan może nieźle tańczyć :)
Awatar użytkownika
pulkownik
VIP Expert

Post autor: pulkownik » 24 sty 2020, 20:03

Janja i Tomasz to tzw. oczywista oczywistość, myślę że inna tancerka raczej z nim nie zatańczy. Ciekawi mnie dobór partnerki dla Sylwka, on jest megawysportowany, ale jednak motoryka nóg przy protezie jest inna niż u sprawnej osoby. Magda Soszyńska dała świetnie radę z Jaśkiem Melą, ale dla niej niestety rozdział TZG jest zamknięty ;)

Bardzo liczę na Bogdana, fajnie byłoby zobaczyć dobrze tańczącego uczestnika w średnim wieku i nawet nie musi być drugim Wabichem, byleby nie był drugim Zimochem :lol:

Z tych migaweczek z sesji, to oczywiście wcale nie są miarodajne nagrania, niemniej widać dużą świadomość ciała u Wieniawy i młodzieńczy luz, Nicole też całkiem fajnie, Ania Karwan tak sobie.
Fankatvshow
Junior

Post autor: Fankatvshow » 24 sty 2020, 20:05

Mam znów nieodparte wrażenie, że Wilk zatańczy z Hanką i m.in dlatego jednak ją zobaczymy
Awatar użytkownika
Asjata
Poster

Post autor: Asjata » 24 sty 2020, 20:24

Po obejrzeniu pewnej części katalogu tanecznego Pani Sylwii Lipki stwierdzam, że będzie miała trudności z ruchem bioder oraz z figurami, które będą potrzebować od tancerza większej elastyczności. Na ogromny plus to to, że jednak w jej tańcu widać energię i czuć, że się bawi - czego nie można powiedzieć o wcześniejszych influencerach. Pewnie dostanie Kuroczko.

Ciekawe czy będzie Janicka, bo w zeszłej edycji była duchem - jeśli tak to oby z bardziej charyzmatycznym partnerem. A Miki i Sysia są bo są - 5 odcinków max.
HOTEL PARADISE I FAVES: ŁUKASZ | OLA K.
WIDM 20 FAVES: BUDDY
SURVIVOR: WAW FAVES: YUL | ETHAN | PARVATI | SANDRA | MICHELLE | DANNI | NATALIE | SOPHIE
Adix2004
Junior

Post autor: Adix2004 » 24 sty 2020, 20:30

Mnie osobiście ta edycja jakoś nie interesuje... Nic mnie nie przyciąga :lol: W piątek chyba postawię na "Hotel Paradise" i "Ślub od pierwszego wejrzenia" w Siódemce :)
Awatar użytkownika
Nina
VIP Expert

Post autor: Nina » 24 sty 2020, 22:55

sebastiannn pisze:
24 sty 2020, 19:19
W pewnym stopniu sparowanie ich nie byłoby fair w stosunku do innych par. Oni znają się już jakiś czas, a reszta pozna swoich partnerów później.
To ma swoje wady i zalety, nie sądzę, żeby były jakieś pretensje od współuczestników, gdyż np. chyba nie ma nic gorszego niż nauka jazdy samochodem przez bliską osobę, jak łatwo skoczyć sobie do oczu, nie mówiąc o wysiadaniu z samochodu na środku skrzyżowania :o nasłuchałam się trochę takich opowieści, przy "obcym" instruktorze nikt tego nie zrobi. Tu też "obcość" wymusza trochę więcej powagi i kultury we wzajemnych relacjach, w stosunku do bliskiej osoby łatwiej strzelić focha, co może utrudniać współpracę.
pulkownik pisze:
24 sty 2020, 20:03
Z tych migaweczek z sesji, to oczywiście wcale nie są miarodajne nagrania, niemniej widać dużą świadomość ciała u Wieniawy i młodzieńczy luz
Jeśli Wieniawa zatańczy z Terrazino, a wszystko na to wskazuje, to na pewno będą w czołówce, a może nawet będą naj, trudno Ją porównać do sytuacji z Kurdej, bo Baśka akurat tańczyła marnie, ale pamiętam Kalicką, młoda, ładna, roztańczona, swobodna, prowadzona przez świetnego tancerza-gwiazdę, pewna kandydatka do wygranej, której nie było i właśnie ta historia może się powtórzyć.
Drugi raz nie zrobisz pierwszego wrażenia.
Awatar użytkownika
pulkownik
VIP Expert

Post autor: pulkownik » 25 sty 2020, 7:27

Nina pisze:
24 sty 2020, 22:55
Tu też "obcość" wymusza trochę więcej powagi i kultury we wzajemnych relacjach, w stosunku do bliskiej osoby łatwiej strzelić focha, co może utrudniać współpracę.
Zastanawiająca jest też kwestia tego, czy będą chcieli jak cytrynę wycisnąć swój związek na parkiecie i będzie czekało na nas morze buziaków, przytulasów albo, co gorsza, jakaś erotyczna rumba, pamiętam że Żmuda i Król zachowywali się bardzo profesjonalnie na parkiecie, w przeciwieństwie do Skrzyneckiej, która co odcinek próbowała coś prywatnego z nich wyciągnąć w greenroomie, kropla drąży skałę i wyciągnęła słynne wyznanie Króla że chce zrobić Żmudzie dziecko, ku zdziwieniu samej zainteresowanej ;/ Swoją drogą dawno nie było parkietowego romansu, to zawsze się dobrze sprzedaje i "klika" :twisted:
Awatar użytkownika
Rektor
VIP Expert

Post autor: Rektor » 25 sty 2020, 8:07

Niestety, ale faceci zajęci (Rafał, Tomek, Jan, Wojtek i Jacek w związkach), kobiety też (Janja, Hania, Sara i Lenka na pewno, nie wiem jak Paulina). Jedyny z potencjałem to Kamil, ale on z kolei nie wyciąga tego maksimum z partnerek.
EDIT: A jednak Kamil też nie.
Mamy posuchę sensacyjną w takim razie.
Fankatvshow
Junior

Post autor: Fankatvshow » 25 sty 2020, 8:14

Kamil też w związku. Kundelki kochają wymyślać romanse Wieniawie ale ze Stefano może być ciężko :lol:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Talent show”