[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

Programy prezentujące talenty zwykłych Polaków oraz celebrytów.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 74
x 2105

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Nicole wg mnie ma potencjał, na pewno nie jest drewnem, ale też nie mimozą, ale co z tego wyjdzie się okaże.
Arok
Użytkownik

Post autor: Arok »

Nicole pod okiem dobrego tancerza i nauczyciela mogłaby się pięknie rozwinąć ale z Kamilem to tylko dziwne akrobacje będą a tańca tyle co kot napłacze. Kamil jest fatalnym nauczycielem chyba wszyscy to widzimy. Szkoda że na jego miejscu nie ma choćby Wojtka. Myślę że to byłaby fajna para
Awatar użytkownika
Nina
VIP Expert
x 180
x 282

Post autor: Nina »

Za Wojtkiem większość tu tęskni :( No cóż, produkcja ma zapewne swoją politykę...personalną ;) Widać, że Nicole jest ambitna i pracowita, będzie się starała zatańczyć najlepiej jak się da, tak jak większość, ale to Wieniawa najlepiej wypadnie, raczej nie mam wątpliwości, jest bardzo swobodna, dowcipkuje, kokietuje, nie narzeka, widać, że jest w swoim żywiole, ma już w sobie ten flow, do którego większość gwiazd, jeśli już, to dochodzi po kilku treningach, najczęściej w ogóle, do tego bonus w postaci Terrazzino. Szczęściara :D
Drugi raz nie zrobisz pierwszego wrażenia.
damiatan
Użytkownik
x 7
x 38

Post autor: damiatan »

Czy Julia Wieniawa podczas livów mogłaby mówić o filmie "W lesie dziś nie zaśnie nikt", który wchodzi do kina 13 marca, a w którym gra główną rolę?
Awatar użytkownika
CaptainMorgan
VIP Expert
x 12
x 132

Post autor: CaptainMorgan »

Jeśli dystrybutor zapłaci, to nawet z zajawce występu będą fragmenty filmu, i pewnie będą. A warto dodać, że na początku marca do kin wchodzi też nowa Sala samobójców, gdzie gra Julia.
Awatar użytkownika
Nina
VIP Expert
x 180
x 282

Czyli aż się prosi, żeby wygrała, ale tak samo się prosiło przy Kurdej-Szatan, a wyszło jak wyszło :rolleyes: Z tym, że tanecznie Julia już na początku, wszystko na to wskazuje, będzie lepsza niż była Kurdej w rozgrywce finałowej, pozostaje tylko przekonać do siebie widzów, tych SMS-ujących oczywiście ;)
Nola
Użytkownik
x 10

Post autor: Nola »

Wspominaliscie poprzednie gwiazdy i pojawił się kontekst pt. "Czy to jest w porządku, ze ludzie występujący w programie dot. tańca, mieli jakąś styczność z tańcem wcześniej" i cóż...Może to nie jest do końca uczciwe - nie wiem, trudno mi to ocenic.
Wydaje mi się za to logiczne, ze aktorzy czy wokaliści mają do czynienia ze śpiewem, tańcem czy ruchem scenicznym, bo tego wymaga ich zawód, więc trudno im to wypominać.Czepiać się można tylko kogoś kto po prostu byłby z zawodu tancerzem i tyle. I tak jak nieporozumieniem była dla mnie Ewelina Lisowska w "TTBZ", tak Sandra Kubicka, która podobno ma jakieś doświadczenie wyniesione ze szkoły baletowej, już takim nieporozumieniem dla mnie nie jest i jej doświadczenie mi nie przeszkadzało.

I zgadzam się z tym z opinią ma temat Nataszy Urbanskiej oraz Agaty Kuleszy - obie były świetne, chociaż każda na swój sposób. Jedne z najlepszych i jakie to miłe zaskoczenie, ze Agata tak świetnie odnalazła się w formacie,z którym nikt by jej nie połączył :)

wiatriwoda pisze:
18 lut 2020, 19:25
Nicole wg mnie ma potencjał, na pewno nie jest drewnem, ale też nie mimozą, ale co z tego wyjdzie się okaże.
Nicole ma potencjał. Ale niestety nie jest sztucznie pompowana Wieniawa, ktora wyskakuje z każdej lodówki. Więc pewnie dobije do połowy tej edycji, a niestety ryzyko, ze odpadnie w którymś z pierwszych odcinków też istnieje. Nicole na pewno nie jest mimoza, ale nie ma też dużej siły przebicia, niestety.
Kamila Kuroczko lubię, ale jego poprzednie występy nie napawają nadzieją - zwykle jego podopieczne odpadaly dość szybko.W realu tańczy z Sara Janicka i chyba mają niezłe osiągnięcia...Być może jest po prostu dobrym tancerzem, a nie najlepszym nauczycielem. Będę trzymać za Nicole kciuki - na zdjeciach z prób wygląda w tancu lepiej niż Wieniawa.

Nawet gdyby dziewczyny miały odpaść szybko, to i tak cieszę z takich ładnych twarzy jak Nicole czy Edyta ;)
Awatar użytkownika
3rd
VIP Expert
x 463
x 689

Post autor: 3rd »

Nola pisze:
19 lut 2020, 12:18
I tak jak nieporozumieniem była dla mnie Ewelina Lisowska w "TTBZ"
Możesz to jakoś rozwinąć?
Awatar użytkownika
Nina
VIP Expert
x 180
x 282

Też chętnie przeczytam rozwinięcie, w takim programie jak TTBZ osoby, które są słabe wokalnie nie mają czego szukać, większość występujących to profesjonaliści, Ewelina nie była jakimś wyjątkiem.
Nola
Użytkownik
x 10

Post autor: Nola »

3rd pisze:
19 lut 2020, 12:24
Nola pisze:
Ktoś kto jest jedna z najbardziej znanych twarzy w kraju, a jak nie twarzy to na pewno głosu meczacego innych w reklamach "Media Expert" chyba nie powinien sie pchac do takiego programu jak "TTBZ", ktory w moim odczuciu stawia na troche mniej znane twarze, które jeszcze nie zdążyły się opatrzyć ludziom. Ewelinie bliżej do do gwiazdy - nawet jeśli tylko dla malolatow, to jednak...Jej osoba w tym programie mocno mnie razila.
Awatar użytkownika
pulkownik
VIP Expert
x 776
x 2234

Post autor: pulkownik »

W marcowych odcinkach będą dwie przerwy reklamowe, tj. po 1 tańcu i po wszystkich występach; nie będzie reklam między TZG a "Tylko Jeden". Dodatkowo - spadają powtórki TZG w sobotnie przedpołudnie.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 2968
x 1273

Post autor: Trzeciak »

Nola pisze:
19 lut 2020, 13:04
3rd pisze:
19 lut 2020, 12:24
Nola pisze:
Ktoś kto jest jedna z najbardziej znanych twarzy w kraju, a jak nie twarzy to na pewno głosu meczacego innych w reklamach "Media Expert" chyba nie powinien sie pchac do takiego programu jak "TTBZ", ktory w moim odczuciu stawia na troche mniej znane twarze, które jeszcze nie zdążyły się opatrzyć ludziom. Ewelinie bliżej do do gwiazdy - nawet jeśli tylko dla malolatow, to jednak...Jej osoba w tym programie mocno mnie razila.
Przecież niemal w każdej edycji były mniej już bardziej znane osoby z branży muzycznej w tym programie, chociażby Mariusz Totoszko, Paula, Magda Steczkowska, Natalia Szroeder, Kaja Paschalska, Kasia Popowska, Kamil Bijoś (z zespołu Sound'n'Grace), Sławomir, Kasia Moś, Mateusz Ziółko, Boogie, Antek Smykiewicz czy Łukasz Zagrobelny. Względem tej listy Ewelina Lisowska nie jest specjalnym wyjątkiem.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 74
x 2105

Ania Karwan świetnie się rusza, Bogdan też całkiem dobrze, szykuje się dobra edycja.
Curvy Model
Junior
x 99
x 37

Post autor: Curvy Model »

Z poniższego wywiadu można wywnioskować, że Oświeciński prawdopodobnie dostawał propozycje zatańczenia od momentu przejęcia programu przez słoneczną stację.
[ Spoiler ]
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 74
x 2105

Ania Karwan na treningu:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Talent show”