[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

Programy prezentujące talenty zwykłych Polaków oraz celebrytów.
Awatar użytkownika
wislok
Junior

Post autor: wislok » 13 mar 2020, 23:36

szopka odstawiona. Płacz na zawołanie.. Szkoda komentować. Żadna strata(wszelkie produkcję z Panią W. bojkotuję).
Moje ulubione stacje tv: Eurosport,Polsat Sport,Polsat News,Polsat,kanały TVP.
Moje ulubione stacje radiowe: PR1 i RMF FM
Awatar użytkownika
pulkownik
VIP Expert

Post autor: pulkownik » 14 mar 2020, 0:06

Ania upłakana na live na IG liczy że wszyscy wrócą jesienią,
Awatar użytkownika
Poland
VIP Expert
Kontakt:

Post autor: Poland » 14 mar 2020, 0:08

Mam pytanie - zdążył ktoś z programu odpaść? Jeżeli tak to wyeliminowana para jesienią też powinna wrócić.
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
Dejmian
VIP Expert

Post autor: Dejmian » 14 mar 2020, 0:21

Nikt nie odpadł.
11 lat na forum! :)
Awatar użytkownika
pulkownik
VIP Expert

Post autor: pulkownik » 14 mar 2020, 0:23

Nikt nie odpadł i wszyscy, miejmy nadzieję, wrócą jesienią. :)

PS. Z tego co wiem, ekipa jest mocno zdeterminowana by wrócić jesienią w pełnym składzie.
Nola
Użytkownik

Post autor: Nola » 14 mar 2020, 1:19

pulkownik pisze:
13 mar 2020, 21:49
Niestety hejt na Julkę będzie wzbierał z kolejnymi odcinkami, ładna, młoda, bogata, wysportowana i utalentowana tanecznie, nie do przełknięcia przez większość :)
Tak, to prawdziwy obiekt zazdrości - przede wszystkim dlatego, ze chce nim być ;) . Machina promocyjna mamusi działa jak trzeba i dobrze się sprzedaje.

Uroda to akurat kwestia gustu, nie da się jej komuś wmowic nieustannie eksponujac swoją twarz i ciało na ściankach.

Edyta Zając jest niewątpliwie o wiele piękniejsza niż Wieniawa, o sylwetce nawet nie będę wspominać, ma na koncie zagraniczne okladki (i kontrakty chyba tez) i nie wzbudza takiej niechęci - bardzo przyjemnie się na nią patrzy i dobrze, jesli bedzie w programie jak najdłużej. Jej udzial w "Agencie" tez spotkal sie z pozytywnym odbiorem wśród ludzi.
bustram
Activist

Post autor: bustram » 14 mar 2020, 1:41

Najlepszy jest Zdrójkowski, serialowy partner Wieniawy. Ma dopiero 19 lat a udział w TzG może zaliczyć do mglistych wspomnień z przeszłości, bo brał udział... 4 lata temu :o
Memorex_94
Poster

Post autor: Memorex_94 » 14 mar 2020, 6:26

Po komentarzach wisloka można domniemac, że gdyby padła decyzja o zawieszemiu StarVoice, to pewnie by się cieszył, że wygrał zdrowy rozsądek, ale ze to produkcja Polsatu to należy dorzucić do pieca bo przeciez ego miłośnika telewizji z pod wiadomej partii nawet w takich sytuacjach musi wygrać. :)
Awatar użytkownika
wislok
Junior

Post autor: wislok » 14 mar 2020, 8:23

Prawo, zdrowie i bezpieczeństwo jest najważniejsze, jeśli będzie wola uczestników tamtego projektu do kontynuowania rywalizacji i produkcja spełni wymóg nie więcej niż 50 osób to już ich decyzja. Dla mnie płacz z tego powodu,że zawieszono program TV to żenada, są rzeczy ważne i ważniejsze.. Oceniłem jedynie fragment wrzuconego nagrania(formę w jakiej to zrobiono/ogłoszono i zareagowano) ,a nie samą decyzję.
Nie widziałem,żeby sportowcy wrzucali na istagramy płaczące filmiki,że im rozgrywki sportowe zawiesili czy odwołali. Dla nich to co się dzieje obecnie ma dużo poważniejsze konsekwencje , bo cztery lata przygotowywali się do tego by walczyć na Igrzyskach olimpijskich i nie wiadomo czy będą mieli ku temu szansę.
\Miłośnikiem to ja jestem kanałów sportowych - ostatnio oglądałem głównie kanały sportowe Canal+ :) Jak zwykle jakiś użytkownik musi się wydurnieć rzekomą wiedzą na temat innego użytkownika.
Moje ulubione stacje tv: Eurosport,Polsat Sport,Polsat News,Polsat,kanały TVP.
Moje ulubione stacje radiowe: PR1 i RMF FM
damiatan
Użytkownik

Post autor: damiatan » 14 mar 2020, 9:46

Rektor pisze:
13 mar 2020, 22:13
@pulkownik @Szymon264 @Asjata @damiatan Podejmujecie się w tym tygodniu z oceną, czy w związku z zaistniałą sytuacją odpuszczamy?
Nie będę dawał ocen do poszczególnych tańców, ale dam subiektywny ranking po tym odcinku:
1. Julia i Stef
2. Ania i Jan
3. Sylwester i Hania
4. Sylwia i Rafał
5. Edyta i Bartek
6. Bogdan i Lenka
7. Tomek i Janja
8. Marcin i Wiktoria
9. Milena i Jacek
10. Nicole i Kamil
11. Mikołaj i Sylwia.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod

Post autor: Trzeciak » 14 mar 2020, 10:57

N-O-R-O-N pisze:
13 mar 2020, 23:05
WM udostępniła tabelę - pierwszy odcinek śledziło 1,89 mln widzów i było to najsłabsze otwarcie sezonu w historii TzG.
Nie tylko. Był to także pierwszy w historii regularny odcinek "TzG" z widownią poniżej 2 milionów widzów.

Miejmy nadzieję, że cała ta sytuacja paradoksalnie wpłynie na program dobrze i docelowo znów zobaczymy jedną edycję programu na rok. Wystarczy wspomnieć ile na odwołaniu wiosennej edycji 5 lat temu zyskał "The Voice of Poland".

Jedenasta w Polsacie edycja prawdopodobnie zostanie wznowiona 11 września. 4 września piłkarskie spotkanie na szczycie krajów gospodarzy tegorocznej Eurowizji i Eurowizji Junior. ;)
Pozdrawiam, Trzeciak
Memorex_94
Poster

Post autor: Memorex_94 » 14 mar 2020, 11:51

Wiesz @wislok ,mam także dosyć mieszane uczucia, co do takich płaczu na wizji, ale nie mniej daleko mi do robienia z tego jakiegoś poważnego zarzutu. Każdy gra jak może, a jeszcze umie płakać na zawołanie to zapłacze. Najważniejsze, że produkcja podjęła sensowną decyzję, może paradoksalnie wyjdzie im na korzyść, i wreszcie wejdą na jedyną racjonalną drogę, jednej edycji w roku.
Awatar użytkownika
matik
VIP Mod

Post autor: matik » 14 mar 2020, 12:01

Może będę osamotniony ze swoim twierdzeniem ale uważam, że zawieszenie programu pod pretekstem koronawirusa to tylko wymówka.
Fankatvshow
Junior

Post autor: Fankatvshow » 14 mar 2020, 12:18

No trzymajcie mnie, bo jeszcze kilka takich teorii spiskowych wyczytam i nie ręczę za siebie.
Kurde oni właśnie ponoszą milionowe straty przez tę decyzję a Wy doszukujcie się drugiego dna.
f*ck logic :rolleyes:
Mam wrażenie, że ludzie dalej bagatelizują problem albo udają, że go nie widzą.
Awatar użytkownika
Poland
VIP Expert
Kontakt:

Post autor: Poland » 14 mar 2020, 12:21

@matik Lepiej się nie wychylaj z takimi teoriami bo "obrońcy koronawirusa i powagi z nim związanej" zaraz cię na miejscu zjedzą tak jak mnie na Facebooku. W moim przypadku była to krytyka z mojej strony wszelkiego mówienia o sprawie (i tym samym nakręcania tematu) przez lekarzy, media i polityków przy naruszeniu pewnie tajemnicy lekarskiej przez tych pierwszych.
Poland - Aktywnie najlepszy!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Talent show”