[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

Programy prezentujące talenty zwykłych Polaków oraz celebrytów.
Memorex_94
Poster

Post autor: Memorex_94 » 14 mar 2020, 12:29

Lepsza powaga z koronawirusa, niż z my3 i eurowizji, na razie ludzie cię zjadają i to całkowicie zasłużenie. Tyle tytułem offtopu.

Każdy powód może być dobry, a skoro jeszcze dosyć sensowny do wyjaśnienia, to kto wie. Może faktycznie znalezli dobry pretekst by przesunąć edycję na jesień. Prawdy się nie dowiemy, ale z, drugiej strony, trochę pieniędzy na zrobienie takiej serii jest wydane, nawet jeżeli to tylko 2 odcinki, a nie ma żadnej gwarancji, że na jesień wyniki będą dużo lepsze, o ile w ogóle. Gra niewarta ryzyka stricte biznesowego.
Awatar użytkownika
Poland
VIP Expert
Kontakt:

Post autor: Poland » 14 mar 2020, 12:36

@Memorex_94 Z początku jeszcze rozumiałem sytuacje ale obecnie uważam że coraz bardziej to robi się sztucznie nakręcane - tylko po to by o tym się mówiło.
Co do "Tańca z Gwiazdami" to ciekawe czemu nie mogli go po prostu przesunąć i ciągnąć część edycji nawet w czerwcu. Chyba korona by im z głowy nie spadła.
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
Kamil
VIP Expert

Post autor: Kamil » 14 mar 2020, 12:42

@Poland - Akurat widziałem na Facebooku Twoje wywody na temat koronawirusa. Powielasz wszystkie fake newsy, szerzysz głupotę i dezinformację. Zamilcz bo robisz krzywdę wszystkim tym, którzy Cię czytają.

Co do "Tańca z gwiazdami" to bardzo dobra decyzja. Wyobrażacie sobie gdyby okazało się, że jedna z osób w ekipie, albo gwiazd ma Koronawirusa? To dopiero byłaby tragedia wizerunkowa dla stacji...
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod

Post autor: Trzeciak » 14 mar 2020, 12:44

@Poland - a wyobrażasz sobie emisję czołowego programu stacji w sezonie wakacyjnym, i na dodatek w perspektywie piłkarskiego Euro 2020 (o ile się odbędzie)?
Pozdrawiam, Trzeciak
W RYTMIE Polsatu
Użytkownik

Post autor: W RYTMIE Polsatu » 14 mar 2020, 12:46

Czytając niektóre wpisy zastanawia mnie jedno, co da przesunięcie o kilka tygodni jeżeli nie ma się pewności, że wirus zostanie "pokonany". Nawet nie możemy być tego pewni jesienią ;). Polsat dużo straci na tym, ale jak zostało powiedziane zdrowie i bezpieczeństwo jest najważniejsze. 8)
Awatar użytkownika
pulkownik
VIP Expert

Post autor: pulkownik » 14 mar 2020, 12:52

Ibisz o wczorajszej sytuacji, po odczytaniu par dostał odręcznie napisaną kartkę z komunikatem - https://jastrzabpost.pl/exclusive/tanie ... 65397.html

Tomek ma zerwany mięsień, prawdopodobnie musiałby wycofać się z programu, udział jesienią uzależnia od kalendarza zobowiązań, ale chce wrócić. Julia zapowiada, że zatańczy we wrześniu.
Awatar użytkownika
Poland
VIP Expert
Kontakt:

Post autor: Poland » 14 mar 2020, 12:56

@Kamil Co konkretnie masz na myśli? Ja w swoich wpisach krytykuje nadmierne informowanie o koronawirusie a teraz po tym co @Nina napisała w innym temacie bazując na pewnym filmie wychodzi że mam racje. Po prostu media (zwłaszcza informacyjne) za bardzo nakręcają ten temat.
Poza tym faktycznie mogła by być kłopotliwa sytuacja z tym chorym podczas Tańca z Gwiazdami - już wczoraj dziwnie oglądało mi się jednego z tancerzy mającego na twarzy maseczkę ochronną.

@Trzeciak Tak bo i tak to pewnie byłaby już jego końcówka.
@W RYTMIE Polsatu Warto być pod tym względem dobrej myśli - jeżeli dalej będziemy przez koronawirus wytrąceni z równowagi (głównie dzięki lekarzom, mediom i politykom) to szybko go nie pokonamy.
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
N-O-R-O-N
User of the Year 2014!

Post autor: N-O-R-O-N » 14 mar 2020, 13:00

Jeśli program można traktować jako zgromadzenie, w trakcie którego pracuje ponad 50 osób, to chyba sprawa jest dość prosta. Poza tym daleko Europie do okresu szczytowego w związku z koronawirusem, więc jeszcze będzie się to pogarszać. Mnie bawi, jak to niektórym się wydaje, że np. chodzi o niską oglądalność, bo i takie pogłoski się pojawiały.
#TVPZaMurem :twisted:

2020.

#ZOSTANWDOMU
Awatar użytkownika
Medyk24
VIP Expert

Post autor: Medyk24 » 14 mar 2020, 13:04

Jest przepis odnośnie zgromadzeń, programu nie da się zrealizować w takim zakresie więc siłą rzeczy musi zostać odwołany. W takim wypadku jakiekolwiek teorie spiskowe są nie na miejscu, tym bardziej, że i tak we wrześniu w tym samym składzie uczestników będzie im raczej gorzej wystartować niż z nową obsadą.
POZDRAWIAM, Medyk24
#zostanwdomu #nieklammedyka
W RYTMIE Polsatu
Użytkownik

Post autor: W RYTMIE Polsatu » 14 mar 2020, 13:05

@Poland wydaje mi się, a nawet mam pewność, że dobre myśli o wygraniu z wirusem mało co pomogą ;). Trzeba "działać" tak jak to w przypadku TzG.
@N-O-R-O-N też mnie bawią te komentarze, SV raczej też nie jest hitem oglądalnościowym, a nadal trwa. :D
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert

Post autor: wiatriwoda » 14 mar 2020, 13:13

Awatar użytkownika
Rektor
VIP Expert

Post autor: Rektor » 14 mar 2020, 13:21

@wiatriwoda pulkownik udostępnił wcześniej ten link ,)
Awatar użytkownika
Nina
VIP Expert

Post autor: Nina » 14 mar 2020, 13:29

W RYTMIE Polsatu pisze:
14 mar 2020, 13:05
Trzeba "działać" tak jak to w przypadku TzG.
Przed chwilą słuchałam komentarza Polki mieszkającej we Włoszech, która mówiła o tym, że ogólne odczucie jest takie, że za późno zostały podjęte działania profilaktyczne, tylko kto by pomyślał, że to się zrobi taki pochód wirusa przez świat, albo...., że to tak się nakręci i pociągnie za sobą zamknięte granice i te wszystkie utrudnienia. Słucham różnych głosów rozsądku specjalistów od zdrowia, którzy nie podbijają tej paniki i bardziej im chciałabym wierzyć.
Drugi raz nie zrobisz pierwszego wrażenia.
Awatar użytkownika
pulkownik
VIP Expert

Post autor: pulkownik » 14 mar 2020, 16:08

Marcin Bosak na Instagramie napisał, że jego maseczka w czasie programu była spowodowana przeziębieniem.
Awatar użytkownika
Nina
VIP Expert

Post autor: Nina » 14 mar 2020, 18:39

W RYTMIE Polsatu pisze:
14 mar 2020, 12:46
Czytając niektóre wpisy zastanawia mnie jedno, co da przesunięcie o kilka tygodni jeżeli nie ma się pewności, że wirus zostanie "pokonany". Nawet nie możemy być tego pewni jesienią ;).
Gdzieś trafiłam na informacje o koronawirusie, że im chłodniej tym dla niego bardziej komfortowo, jeśli tak można powiedzieć, ocieplenie powoduje, że słabnie w sile ekspansji, a temperatura powietrza ok. 20 stopni C. i duże nasłonecznienie już go unieszkodliwia. Przesunięcie programu o kilkanaście tygodni mogło zdemolować ramówkę, a na jesieni, odpukajmy, problem znów może powrócić. Więc kto wie, może się w ogóle okazać, że letni czas zostanie wykorzystany na nagrywanie wielu programów typu show i już wszystko będziemy oglądali "z puszki", również jesienną edycję TzG, sądzę, że tęgie głowy już taką ewentualność rozpatrują :rolleyes: Byłaby to mała rewolucja, bo co na żywo to na żywo, ale jest to rozwiązanie problemu, który nigdy za mojego życia jeszcze się nie pojawił.
Drugi raz nie zrobisz pierwszego wrażenia.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Talent show”