[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

Programy prezentujące talenty zwykłych Polaków oraz celebrytów.
Fankatvshow
Junior

Post autor: Fankatvshow » 17 mar 2020, 19:37

Nie wiem jakie plany co do nowej daty ma Federacja Tańca Sportowego ALE dotychczas, w ostatnich latach MP zarówno w standardzie, jak i łacinie wypadały w sobotę oraz niedzielę.
Awatar użytkownika
Rektor
VIP Expert

Post autor: Rektor » 17 mar 2020, 19:46

Nie chodzi o dzień tygodnia, ale ogólnie o przygotowania.
Fankatvshow
Junior

Post autor: Fankatvshow » 17 mar 2020, 20:21

Wątpię, przecież teraz MP miały się odbyć pod koniec marca (standard) a i tak brali udział w edycji ;) więc analogicznie, nie widzę przeszkód. Chyba, że w grę wejdą inne ważne turnieje.
Edit. Dobra, jednak mała poprawka, Wiktoria i Michał tańczą w Innej federacji i tam faktycznie, oryginalnie MP wypadają w listopadzie
Poti
Obserwator

Post autor: Poti » 21 mar 2020, 16:46

A czy Polsat bedxie od wrzesnia emitowal program jako od 3 odcinka skoro dwa zostaly wyemitowane ?
liriel
Użytkownik

Post autor: liriel » 21 mar 2020, 21:49

A swoja droga, gwiazdy przez ten czas beda trenowac, sadzicie, ze to bardzo zmieni ich poziom?
Fankatvshow
Junior

Post autor: Fankatvshow » 21 mar 2020, 22:07

Sytuacja z koronawirusem jest tak dynamiczna, (spoglądając chociażby na Włochy, Hiszpanię).... że w mojej opinii to i wrześniowa edycja jest pod lekkim znakiem zapytania. Nie ma co wróżyć z fusów w tej chwili i gdybać, bo nikt nie trenuje i długo trenował nie będzie.
Awatar użytkownika
pulkownik
VIP Expert

Post autor: pulkownik » 21 mar 2020, 22:10

Nie będą trenować, Hania mówiła że wrócą do treningów przed programem, (tu moja interpretacja: zapewne w połowie sierpnia). Poza tym póki co to nie ma gdzie, bo szkoły tańca zamknięte na cztery spusty.
Awatar użytkownika
CaptainMorgan
VIP Expert

Post autor: CaptainMorgan » 21 mar 2020, 23:22

I druga sprawa, nikt im za te treningi teraz nie płaci. Oczywiście do sierpnia każdy może trenować, ale we własnym zakresie.
Awatar użytkownika
Nina
VIP Expert

Post autor: Nina » 21 mar 2020, 23:54

Fankatvshow pisze:
21 mar 2020, 22:07
Sytuacja z koronawirusem jest tak dynamiczna, (spoglądając chociażby na Włochy, Hiszpanię).... że w mojej opinii to i wrześniowa edycja jest pod lekkim znakiem zapytania. Nie ma co wróżyć z fusów w tej chwili i gdybać, bo nikt nie trenuje i długo trenował nie będzie.
Słucham opinii, rozsądnych w mojej opinii, lekarzy i zapowiada się to wszystko dość przerażająco. Wrześniowa edycja? Być może, ale w ...2021, jeśli jeszcze komuś będzie do śmiechu i do zabawy.
Drugi raz nie zrobisz pierwszego wrażenia.
Poti
Obserwator

Post autor: Poti » 22 mar 2020, 21:22

Na kolejne edycje nie liczę bo ciężko będzie robić program rozrywkowy tym bardziej oglądalność też jest niezbyt ciekawa, ale mam nadzieję że 11 edycja doczeka się kontynuacji a Kryształowa kula doczeka się wlasciciela.
Roksanaaa85
Użytkownik

Post autor: Roksanaaa85 » 24 mar 2020, 18:26

Tak jeszcze w temacie wspomnień, gdyby powstała lista 10 najlepszych tańców w historii TzG na obu stacjach, które występy powinny się na niej znaleźć?
Awatar użytkownika
[email protected]
VIP Expert
Kontakt:

Post autor: [email protected] » 24 mar 2020, 18:49

Wszystkie 10 tańców Nataszy Urbańskiej ;)
Roksanaaa85
Użytkownik

Post autor: Roksanaaa85 » 24 mar 2020, 22:11

[email protected] pisze:
24 mar 2020, 18:49
Wszystkie 10 tańców Nataszy Urbańskiej ;)
Drobna uwaga: Natasza Urbańska zatańczyła w sumie 17 tańców :)
Awatar użytkownika
CaptainMorgan
VIP Expert

Post autor: CaptainMorgan » 24 mar 2020, 23:01

Bez kolejności, ale w pamięci zapadły mi tango argentyńskie Kuleszy, Lesz i Arciuch; quickstep Damięckiego, samba Halejcio, paso doble Tyńca, samba Urbańskiej, freestyle Kuleszy i Lesz, jive Arciuch. To tak na szybko.
Awatar użytkownika
Nina
VIP Expert

Post autor: Nina » 26 mar 2020, 10:27

Tańce już mi się trochę zamazały, tym bardziej, że te najciekawsze były dawno temu, ale głównie zostały mi w pamięci obrazki z niektórymi uczestnikami. Bardzo przystojny, może nawet najbardziej Peter Lucas w parze z Dominiką Kublik, pamiętam Go w standardzie i w tańcu w stylizacji kowbojskiej, Tyniec, jeden ze starszych uczestników, ale tańczący z dużą klasą i charmem, Foremniak z Maserakiem i chemia między nimi widoczna gołym okiem, perfekcyjna w ruchach Lesz, co przestało dziwić po informacjach o ukończonej szkole baletowej, Kulesza i Terrazino, ten duet z Terrazino najbardziej mi się podobał, chociaż ten, który stworzył ostatnio z Wieniawą inny, ale równie do zapamiętania po zaledwie dwóch odcinkach, Andersz z Blanką ulubienicą widzów, Andersz chyba był trochę za bardzo "zabawowy", ale naturalny, bez napinki na wygraną, zapamiętałam czaczę w czerwonym garniturku i jive`a w wykonaniu tej pary, Rafał Mroczek z Piotrowską, pamiętny taniec z szarfą, i Karczmarczyk&Jeschke, Karczmarczk z dużym urokiem młodości, naturalności i urody plus Jacek Jeschke, który, zresztą razem z bratem Wojtkiem, bardzo szybko zawładnęli sercami widzów, do tych obrazków mam sentyment i pamiętam je najbardziej.
Drugi raz nie zrobisz pierwszego wrażenia.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Talent show”