[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

Programy prezentujące talenty zwykłych Polaków oraz celebrytów.
Darilla
Obserwator
x 70
x 68

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Darilla »

Darilla pisze: 22 lip 2020, 21:54
bucik11 pisze: 22 lip 2020, 21:51
Darilla pisze: 22 lip 2020, 19:05
A z Sysi i Mikiego parę zakochanych :lol: Szkoda, że tylko na zdjęciu tak to wygląda :P
Oni już wrócili do siebie i żyją szczęśliwie ;)
Pytanie tylko czy oni kiedykolwiek byli razem? ;)

Tymczasem loveislandersi po raz kolejny zostali ,,przypadkowo przyłapani'' przez papparazi na Bulwarach Wiślanych :lol:
https://jastrzabpost.pl/newsy/sylwia-ma ... 18783.html
To nie jest ich pierwsza ustawka. Kiedyś zostali ,,przyłapani' na basenie oraz ,,sąsiad'' zdradził papparazi gdzie mieszkają, ;D
Naprawdę nie wiem czy będę w stanie oglądać ich występy w programie, oj chyba będę wyłączać telewizor na moment występu tej parki. Mam nadzieję, że nie zawitają w programie na zbyt długo :lol: Niestety, wszelkie znaki na ziemi i niebie wskazują na to, że potańczą sobie kilka odcinków, jeśli nie do finału, odpukać :lol:
bustram
Activist
x 84
x 1531

Post autor: bustram »

Ja myślę, że czarnym koniem tej edycji będzie Hadziuk. Ciekawe czy będą tańczyć w maseczkach - zresztą dzisiaj ponad 400 przypadków i ciągle wzrasta, więc na jesieni i tak znowu odwołają TzG.
Awatar użytkownika
patryk.nowak
Junior
x 42
x 156

Post autor: patryk.nowak »

Taniec w maseczkach? W studio ledwo da się wytrzymać, bo jest dość duszno, więc gwiazdy prędzej zeszłyby tańcząc jive’a w maseczce niż na koronawirusa :lol:

Myślę, że co najwyżej poszerzą stół jurorski, zrezygnują też z balkonu, jak to zresztą było w ostatnim odcinku. O widowni chyba nie trzeba wspominać.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 82
x 2287

Post autor: wiatriwoda »

Pudel przestawia nową aferę: Kamil Kuroczko walczy o serce Wieniawy :) Ponoć zamiast z Nicole ćwiczy w każdej wolnej chwili z Julką.
Awatar użytkownika
Rektor
VIP Expert
x 122
x 517

Post autor: Rektor »

Pewnie ćwiczą do quickstepa, bo w pojedynku ze Stefano, mniej nauczyć quickstepa nie umie KK ;) Szybko licząc 4 quickstepy, ani jeden się nie obronił. A tak poważnie, to aż dziwne, że paparuchy nie złapały zdjęć wymienionej dwójki, więc dobrze wykreowana ściema.
bustram
Activist
x 84
x 1531

Polsat mógłby zrobić taki myk i z racji, że jurorem jest Andrzej Grabowski zwerbować kogoś z serialu :) Może Cyca albo Halinkę ? Paździochową lub Boczka ?
Poti
Junior
x 3
x 37

Post autor: Poti »

bustram pisze: 23 lip 2020, 12:53 Ja myślę, że czarnym koniem tej edycji będzie Hadziuk. Ciekawe czy będą tańczyć w maseczkach - zresztą dzisiaj ponad 400 przypadków i ciągle wzrasta, więc na jesieni i tak znowu odwołają TzG.
Już przestanmy krakac niech ta edycja w końcu odbędzie się w całości jeśli chodzi o Covid 19 każdy ma swoje teze na ten temat, drugie takiego lookdowna nie da sie zrobić. Skończyly się... więc muszą o czymś pisać w mediach. Ja mam nadzieję że wygra Wieniawa i po zakończeniu tej edycji program pójdzie na dłuższą przerwę. Ciekawe kiedy finał 23.10 czy 30.10 edycja miała liczyć 10 odcinków a dwa w marcu już się odbyły.
Awatar użytkownika
pulkownik
VIP Mod
x 1022
x 2994

Post autor: pulkownik »

bustram pisze: 23 lip 2020, 14:58 Polsat mógłby zrobić taki myk i z racji, że jurorem jest Andrzej Grabowski zwerbować kogoś z serialu :) Może Cyca albo Halinkę ? Paździochową lub Boczka ?
No właśnie dlatego nikogo z Kiepskich nie było i nie będzie.
⚡
bustram
Activist
x 84
x 1531

@Poti
To już teraz niech dadzą jej kryształową kulę skoro i tak ma wygrać. Po co te pląsy i narażanie ludzi ? :)

@pulkownik
Piszesz tak jakby w tym programie liczyły się jakiekolwiek zasady. Liczy się show i maksymalizacja oglądalności przekładająca się na $$$ :)
Poti
Junior
x 3
x 37

Post autor: Poti »

@bustram pamiętając dwa odcinki z marca to jednak Wieniawa była najlepsza. Reszta troche odbiega od niej, ale znajac ten program niestety czasem przegrywa para która bardziej zasługuje na Kryształową kule.
Awatar użytkownika
Nina
VIP Expert
x 226
x 330

Post autor: Nina »

Poti pisze: 23 lip 2020, 15:18 to jednak Wieniawa była najlepsza.
I będzie najlepsza na powrocie, raczej nie mam wątpliwości. Aktualnie, jak podają "plotkownie" przebywa na Sycylii czyli tam, gdzie wakacje spędza Stefano organizując m.in. obozy taneczne, i taka informacja pojawiła się na IG Stefano, że ok. 22 lipca udało się jeden obóz zorganizować, więc zapewne znajdą czas, żeby doszlifować kroki i rzucić i jury i widzów na kolana :o
Drugi raz nie zrobisz pierwszego wrażenia.
Awatar użytkownika
pulkownik
VIP Mod
x 1022
x 2994

Wieniawa mówiła że leci na Sycylię na chwilę, zresztą Stefano tam organizuje obozy dla amatorów, w kilka dni to mogą co najwyżej doszlifować picie drinków na plaży a nie kroki :P

Dziś zdjęcia do spotu miała Edyta Zając z tanecznym partnerem oraz Michał Malitowski.

W ATM Studio rozpoczął się już montaż scenografii.
⚡
Awatar użytkownika
Michał56
Junior
x 318
x 85

Post autor: Michał56 »

Darilla pisze: 22 lip 2020, 10:49 Cześć wszystkim. Od dwóch lat dosłownie codziennie często bywam na tym forum. Nie ukrywam, że uwielbiam czytać to co tutaj piszecie, dlatego stwierdziłam, że najwyższy czas tutaj dołączyć. Mam nadzieję, że będzie miło.
Przedstawiam się w tym wątku, gdyż uwielbiam taniec z gwiazdami i myślę, że w tym wątku będzie mnie najwięcej. ;)
To, żeby nie było, że zaśmiecam ten wątek to odniosę się do sytuacji związanej z odejściem Marcina Bosaka.

Widać było, że męczy się na parkiecie i jak ktoś powiedział ,,nie jest to jego bajka''. Natomiast mógłby się ,,przemęczyć'' te kilka tygodni choćby ze względu na Wiktorię, która w tym momencie została praktycznie bez pracy. Nie ukrywajmy, odpadłby jako jeden z pierwszych, więc te dwa tygodnie przygotowań do pierwszego/trzeciego odcinka nic by mu nie zrobiło, a sam by też trochę zarobił.
Ciekawe tylko jak produkcja to rozegra. Fajnym rozwiązaniem byłoby rozpoczęcie ,,zabawy'' od początku, a pieniądze z smsów przeznaczone zostałyby na walkę z koronawirusem. Mogliby też dać zastępstwo za Bosaka (w obecnej sytuacji finansowej niektórych gwiazd myślę, że chętnych byłoby co nie miara :D.

Ekipa wraca na salę już 24 sierpnia, ,,wygadała'' się Sylwia Lipka, która swoją drogą w tym samym czasie rozpoczyna swoją trasę koncertową i nie wie jak pogodzi codzienne koncerty z przygotowaniami do odcinka tzg . O nią się nie martwię, bo widać, że ma potencjał. Poradzi sobie, a nawet jeśli nie to pamiętajmy, że ma ze sobą grono oddanych fanów, którzy z chęcią oddadzą na nią głos. ;)
No nie byłbym tego taki pewien, że wyleciałby pierwszy. Szkoda jednak, ze zrezygnował.

patryk.nowak pisze: 23 lip 2020, 13:04 Taniec w maseczkach? W studio ledwo da się wytrzymać, bo jest dość duszno, więc gwiazdy prędzej zeszłyby tańcząc jive’a w maseczce niż na koronawirusa :lol:

Myślę, że co najwyżej poszerzą stół jurorski, zrezygnują też z balkonu, jak to zresztą było w ostatnim odcinku. O widowni chyba nie trzeba wspominać.
Skoro w TTBZ działają z udziałem widowni, to myślę, że tu też. ;)
^-^
Darilla
Obserwator
x 70
x 68

Post autor: Darilla »

Tymczasem na instagramie Mikołaja nie ma ani śladu Sylwii, dosłownie. Czyżby druga para szykowała się do rezygnacji? :D
Awatar użytkownika
pulkownik
VIP Mod
x 1022
x 2994

A na instastory "przelała się czara goryczy", "będziecie w szoku" 8)
⚡
ODPOWIEDZ

Wróć do „Talent show”