[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

Programy prezentujące talenty zwykłych Polaków oraz celebrytów.
Mooniaa
Obserwator
x 66
x 66

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mooniaa »

Obejrzałam finał, bo całego programu nie oglądałam.
Finał zasłużony, Julia ogólnie lepiej tańczyła, ale przy Edycie były większe ciary.
Ogłoszenie wyników podobało mi się, a to że Julia wspomniała o prawach kobiet według mnie dobrze, że to poruszyła.
Darilla
Obserwator
x 72
x 71

Post autor: Darilla »

Oglądam sobie wywiady (o dziwo dziennikarze mieli wstęp) i mam wrażenie, że Julia nie może się pogodzic z przegraną. Dziennikarka z party do niej: wiele osób pisało, że faworytka rzadko wygrywa, na co Julia do niej: ja nie jestem idiotką (...), pewnie i tak oddałbym te pieniądze na cele charytatywne.
Generalnie widać, że te uśmiechy i gratulacje dla Edyty są trochę nieszczere i dobrze, niech to będzie lekcja pokory dla Julii.
Mina Julki mówi wszystko :twisted: :twisted:
Załączniki
f9d6655f-ad27-4d48-898a-5dfbbf43ea47.jpeg
Ostatnio zmieniony 24 paź 2020, 10:21 przez Darilla, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Rektor
VIP Expert
x 127
x 536

Post autor: Rektor »

Wczoraj po ostatnim tańcu nie miałem niestety problemów z zaśnięciem. Spałem na tyle płytko, że obudziłem się na początek The Four.
Co tu dużo mówić - z dużej chmury mały deszcz.

Edyta:
Tango: 8
Freestyle: 8
Walc Wiedeński: 9

Julia:
Jive: 8
Freestyle: 9
Cha-cha: 9
Osiula
Junior
x 233
x 390

Post autor: Osiula »

Czytając komentarze nt. wczorajszego finału, a konkretnie ogłoszenia wyników, odnoszę wrażenie, iż czegokolwiek nie zrobiłaby Wieniawa to i tak spadnie na nią lawina jakichś hejtów z kosmosu - no cóż, uroki bycia młodą, obrotną dziewczyną, która w dodatku ma coś do powiedzenia ;) Swoją drogą ciekawe, czy gdyby Edyta również podobnie zabrała głos po hipotetycznej wygranej Julii to też analizowanoby każdy jej krok i ujęcie na jej twarz - śmiem wątpić. Ja ze swojej strony gratuluję obu dziewczynom, pokazały ogromną klasę na parkiecie, mimo że finał tyłka nie urwał. A poruszenie sprawy politycznej mnie bardzo cieszy, szczególnie że wczorajszy finał "był kobietą".
Ostatnio zmieniony 24 paź 2020, 10:55 przez Osiula, łącznie zmieniany 3 razy.
Awatar użytkownika
pulkownik
VIP Mod
x 1043
x 3148

Post autor: pulkownik »

Strasznie musi się ciężko żyć ludziom, którzy analizują każdą minę i zachowanie innych byleby się do czegoś przyczepić na siłę :)
Awatar użytkownika
CaptainMorgan
VIP Expert
x 20
x 198

Post autor: CaptainMorgan »

Cieszy mnie wygrana Edyty, zacząłem jej kibicować od 3 odcinka, gdzie zachwyciła mnie swoim tangiem. Edycja była na całkiem niezłym poziomie - gdyby wygrała Wieniawa, Karwan, czy nawet Lipka nie byłoby wstydu. Rzeczywiście szkoda, że Edyta nie zdążyła zatańczyć paso doble. Mimo wszystko zatańczyła 9 z 10 podstawowych tańców, Wieniawa nieco mniej przez to, że trafiała na charleston, czy współczesny.

No to mamy już 4 w historii po Rusin, Anecie Zając i Tadli kobietę, która po głośnym rozstaniu wygrywa program. Która kolejna - Blanka Lipińska, Magda Narożna, Smaszcz-Kurzajewska? :evil:
Awatar użytkownika
[email protected]
VIP Expert
x 205
x 365
Kontakt:

Post autor: [email protected] »

Wieniawa dla Pomponika:
W kontekście tego, co dzieje się w naszym kraju i na świecie, walka o kryształową kulę nie ma żadnego znaczenia. Dziś walczą kobiety o nasze prawa i to jest dla mnie najważniejsze. Przez to wszystko ja straciłam parcie na zwycięstwo.
Kogo to dziewcze chce oszukać?
Darilla
Obserwator
x 72
x 71

CaptainMorgan pisze: 24 paź 2020, 13:26
No to mamy już 4 w historii po Rusin, Anecie Zając i Tadli kobietę, która po głośnym rozstaniu wygrywa program. Która kolejna - Blanka Lipińska, Magda Narożna, Smaszcz-Kurzajewska? :evil:
Kto powiedział, że będzie to gwiazda, ostatnio jedna z tancerek miała głośne rozstanie :twisted: No, ale co by nie mówić, dziewczyna ma talent i dopóki się nie odezwie ani widz nie wejdzie na jej konto reklamowe na instagramie to idzie ją jakoś strawić, z odpowiednim partnerem może zajść dalej, o ile wystąpi w kolejnej edycji :)
Awatar użytkownika
pulkownik
VIP Mod
x 1043
x 3148

Post autor: pulkownik »

Nie wiem czy Hyży zbyt mocno się nie wychyliła z tym zapowiadaniem kolejnej edycji, bo patrząc na social media ekipy programu czy wywiady z jurorami po finale, to nastrój jest, powiedziałbym, mocno pożegnalny.
Poti
Junior
x 4
x 38

Post autor: Poti »

Powiedziała bo powiedziała, ale to nie Ona decyduje o losie programu. Pewnie nawet nie ma świadomości jakie plany ma stacja i tak trochę zachowała się jakby nie wiedziała jaka sytuacja w Polsce i na świecie. Nadzieję zawszę można mieć.
Arok
Użytkownik
x 34
x 36

Post autor: Arok »

Myślę, że to na pewno nie jest ostatnia edycja. Ale na pewno w czasie pandemii programu nie będzie a kiedy się to wszystko uspokoi tego nie wie nikt. Przerwa dobrze zrobi dla formatu. Oby wrócili za jakiś dłuższy czas z nowymi świeżymi pomysłami, fajnymi gwiazdami i tancerzami ^-^
Awatar użytkownika
Hot Heart
Junior
x 301
x 167

Post autor: Hot Heart »

Komentarz Wieniawy, do tych zdjęć jest w punkt. Dlatego nie czytam takich artykułów, ale zapytam czy gdzieś się pojawiło - "Julia Wieniawa upiła się po przegranej w Tańcu z Gwiazdami"? :D
Screenshot_20201024_181436.jpg

CaptainMorgan pisze: 24 paź 2020, 13:26 No to mamy już 4 w historii po Rusin, Anecie Zając i Tadli kobietę, która po głośnym rozstaniu wygrywa program. Która kolejna - Blanka Lipińska, Magda Narożna, Smaszcz-Kurzajewska? :evil:
Nie każda gwiazda miała szczęście, aby wygrać po głośnym rozstaniu - Justyna Żyła. :evil:
Poti
Junior
x 4
x 38

Post autor: Poti »

Według doniesień Party w kuluarach mówi się że nie będzie Tańca z gwiazdami. Z kolei o zdanie zapytano Iwonę i Michała odpowiedzieli że stacji ciężko jest podjąć jaką kolwiek decyzję związana z Covid z racji tego że 11 edycja musiała zostać przerwana i z różnymi przygodami po drodze. Także nikt tak naprawdę nie wie kiedy będzie i czy w ogóle będzie.
Awatar użytkownika
Rektor
VIP Expert
x 127
x 536

Post autor: Rektor »

Darilla pisze: 24 paź 2020, 14:48
CaptainMorgan pisze: 24 paź 2020, 13:26
Kto powiedział, że będzie to gwiazda, ostatnio jedna z tancerek miała głośne rozstanie :twisted: No, ale co by nie mówić, dziewczyna ma talent i dopóki się nie odezwie ani widz nie wejdzie na jej konto reklamowe na instagramie to idzie ją jakoś strawić, z odpowiednim partnerem może zajść dalej, o ile wystąpi w kolejnej edycji :)
O której tancerce mówisz? :o

Jestem pewny, że kolejna edycja zagości, ale nie sądzę, że TzG wyjedzie na wiosnę, bo to zbyt nieobliczalne. Przykładowo SCD nie miało wyjścia i musiało już się jakoś dostosować do pandemii. Polsat jest zbyt chybotliwy, żeby to przyzwoicie ogarnąć. Z jednej strony ubolewam, że moda na taniec nie zaczyna się od odcinka "0", gdzie pary się poznają 2/3 tygodnie przed pierwszym odcinkiem, ale z drugiej to zbyt abstrakcyjne, żeby Słoneczko na to wpadło w dobie pandemii.
Darilla
Obserwator
x 72
x 71

No jak to o kim, o Madeńskiej. W poniedziałek Mikołaj prał brudy do czysta na live u przeambitnych i inne takie odpały ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Talent show”