[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

Programy prezentujące talenty zwykłych Polaków oraz celebrytów.
Rayann23
Użytkownik

Post autor: Rayann23 » 11 wrz 2006, 16:45

stevie pisze:
Czwarta edycja "Tańca z gwiazdami" nadchodzi
03.08.2006

Nowa edycja programu 'Taniec z gwiazdami' od września w TVN. Oto pierwsze osoby, które wystąpią w tanecznym show.

Popularna Ola Lubicz z "Klanu", czyli Kaja Paschalska (20 l.), Magda Wójcik (37 l.) - Lilka z "Codziennej 2 m. 3", Przemysław Sadowski (33 l.), czyli Kacper z "Samego życia" oraz Piotr Andrzejewski (44 l.), który jako Peter J. Lucas próbował podbić Hollywood - oto niektóre gwiazdy, które wystąpią w czwartej edycji "Tańca z gwiazdami", podał "Super Express".

Natomiast wśród tancerzy pojawią się m.in. znani z poprzednich edycji Edyta Herbuś (25 l.), Kamila Drezno (23 l.) Piotr Kiszka (25 l.) i Michał Skawiński (25 l.). Producenci programu działają w myśl zasady "wszystko jest tajne, łamane przez poufne": każda osoba pracująca przy "Tańcu z gwiazdami" musiała podpisać zobowiązanie do zachowania tajemnicy.

Nie wolno im nawet zdradzić szczegółów technicznych pracy na planie. W razie zdrady kara wynosi 30 tys. złotych.

Przypomnijmy, że na deskach Opery Leśnej w Sopocie 4 września zaprezentują się finałowe pary z trzech edycji show "Taniec z gwiazdami". Widzowie będą mogli zobaczyć w walce o tytuł najlepszej pary m.in. Oliviera Janiaka i Kamilę Kajak, Witolda Paszt i Annę Głogowską, Katarzynę Cichopek i Marcina Hakiela, Małgorzatę Foremniak i Rafała Maseraka, Rafała Mroczka i Anetę Piotrowską oraz Aleksandrę Kwaśniewską i Michała Skawińskiego.

Wszystkie tańce będą oceniane przez jury. Początek relacji na żywo rozpocznie się 4 września o godzinie 19:45 w TVN.

Tymczasem IV seria „Tańca z gwiazdami” rusza w niedzielę, 10 września. Bez zmian pozostanie skład jury i prowadzący.

„Taniec z gwiazdami” jest najpopularniejszym programem rozrywkowym w Polsce. Jak wynika z danych AGB Nielsen Media Research, średnio trzecią edycję show oglądało aż 6,7 mln widzów.
Żródło: wirtualnemedia
Para nr 1 – Joanna Liszowska i Robert Kochanek, cha-cha („Wenus” wyk. Bananarama)
Para nr 2 – Kinga Rusin i Stefano Terrazzino, walc angielski („I Wonder Why” wyk. Curtis Stingers)
Para nr 3 – Michał Milowicz i Izabela Mika, cha – cha („Lady - Hear Me Tonight”wyk. Modjo)
Para nr 4 – Peter Lucas i Dominika Kublik, walc angielski („Speak Softly Love”, wyk. Andy Williams
Para nr 5 – Przemysław Cypryański i Aneta Piotrowska, cha-cha („Celebration”, wyk. Kylie Minogue)
Para nr 6 – Maria Wiktoria Wałęsa i Paweł Godek, walc angielski („Nie opuszczaj mnie”, tytuł oryginału „Ne Me Quite Pas”, wyk. Jacques Brel)
Para nr 7 - Magdalena Wójcik i Robert Rowiński, cha – cha („Baby When You’re Gone” wyk. Bryan Adams)
Para nr 8 – Przemysław Sadowski i Ewa Szabatin, walc angielski („Just Once” wyk. Barry Mann)
Para nr 9 – Marcin Mroczek i Edyta Herbuś, cha – cha ("I Will Surive” wyk. Gloria Gaynor)
Para nr 10 – Kaja Paschalska i Piotr Kiszka, walc angielski („You Light Up My Life” wyk. Whitney Huston)
Daje wam przeboje i tance kto wczoraj tanczyl
Dobry Jestem
Awatar użytkownika
piotr396
Użytkownik
Kontakt:

Post autor: piotr396 » 19 wrz 2006, 8:51

Najlepiej zatańczyła oczywiście Kinga ;d
Awatar użytkownika
Mario98
Junior
Kontakt:

Post autor: Mario98 » 19 wrz 2006, 10:44

obeżałem sobie w niedzielę ten "Taniec..." i nie wiem jak wam, ale mi sie wydaje że szykuje się przekręt majacy na celu przepychganie aż do ostatniego odcinka Wałęsówny, bo jak widziałem jak zatanczyła i jakie oceny dali jurorzy, to aż mnie zatkało - wg. mnie powinna dostać od kazdeego po 1, na ale nawet bez takich ocen w głosowaniu jury była najgorsza, a tu nagle się po niby "głosowaniu ludzi" że Wałęsównma jest chyba 6 - to jest normalnie śmiech na sali, bo ona tańczy jak ja po wlaniu w siebie pół litra czystej :lol:
www.forum-soccer.home.pl

Kazik o Tusku: "Wku... mnie, że dozorca mojego kraju jest kretynem"
ARTUR B.

Post autor: ARTUR B. » 19 wrz 2006, 15:37

Myślisz, że zawsze widzowie patrzą na wykonany taniec? Przeważnie patrzą na osobę. Tak samo jest z konkursami piosenek. Ludzie patrzą na artyste, a nie utwór. I nie widze tucżadnego przekrętu. W każdej chwili widzowie mogą przewrócić tablice do góry nogami
Pawel

Post autor: Pawel » 19 wrz 2006, 16:12

A ja tam uwarzam że ten Taniec to jeden wielki przekręt i przechodzą ci co mają przechodzić :P. Jak w polskiej piłce :lol: .
No ale dowodów nie mam więc siedzę cicho ;).
Awatar użytkownika
Karol
Administrator

Post autor: Karol » 19 wrz 2006, 17:18

Mario98:
W poprzdniej edycji większość była przekonana, że wygra Kwaśniewska... a tu lipa :)
Awatar użytkownika
Mario98
Junior
Kontakt:

Post autor: Mario98 » 19 wrz 2006, 17:32

bo już nie chcieli mega przekrętu robic :lol:
www.forum-soccer.home.pl

Kazik o Tusku: "Wku... mnie, że dozorca mojego kraju jest kretynem"
gosc
VIP Expert

Post autor: gosc » 19 wrz 2006, 17:39

Najnudniejszy program świata. Dla znudzonych pań i zniewieściałych facetów. Jedni faceci tańczą (bleee), inni rżną w pokera przy whisky.
Awatar użytkownika
Pawop
Obserwator

Post autor: Pawop » 19 wrz 2006, 18:15

...a jeszcze inni piszą głupoty na forum ;)
Rayann23
Użytkownik

Post autor: Rayann23 » 19 wrz 2006, 18:34

Mario98 pisze:obeżałem sobie w niedzielę ten "Taniec..." i nie wiem jak wam, ale mi sie wydaje że szykuje się przekręt majacy na celu przepychganie aż do ostatniego odcinka Wałęsówny, bo jak widziałem jak zatanczyła i jakie oceny dali jurorzy, to aż mnie zatkało - wg. mnie powinna dostać od kazdeego po 1, na ale nawet bez takich ocen w głosowaniu jury była najgorsza, a tu nagle się po niby "głosowaniu ludzi" że Wałęsównma jest chyba 6 - to jest normalnie śmiech na sali, bo ona tańczy jak ja po wlaniu w siebie pół litra czystej :lol:
A oto 2 odcinek pary i tańce

ODCINEK 2

Rumba i quickstep, te dwa tańce oceniają sędziowie i widzowie w drugim odcinku programu.
W studio kolejno zatańczyli:

Przemek Sadowski i Ewa Szabatin – para nr 8 – rumba ,"Shape Of My Heart" Sting
Michał Milowicz i Izabela Mika - para nr 3 – quickstep, "Sparkling Diamonds" - Leo Robin / Jule Styne
Kaja Paschalska i Piotr Kiszka – para nr 10 – rumba, "The Most Beautiful Girl" – Prince
Marcin Mroczek i Edyta Herbuś - para nr 9- quickstep, "Le Jazz Hot" - Leslie Bricusse / Henry Mancini
Maria Wałęsa i Paweł Godek -para nr 6, rumba, "Lady in Red" - Chris de Burgh
Przemek Cypryański i Aneta Piotrowska – para nr 5 - quickstep, "I'm Sitting on the Top of the World" - Ray Henderson/Sam M. Lewis/Joe Young
Kinga Rusin i Stefano Terrazzino – para nr 2, rumba, "Senza Una Donna" - Frank Musker/Zucchero
Joanna Liszowska i Robert Kochanek - para nr 1- quickstep, "Mr Printstripe Suit" - Morris Scotty
Peter Lucas i Dominika Kublik – para nr 4 – rumba, "Tears in Heaven" - Eric Clapton
Magdalena Wójcik i Robert Rowiński - para nr 7- quickstep, "No Me Voy Sin Bailar" – Shunshine.
Utwory wykonane w programie mogą różnić się od swoich oryginałów, ponieważ wszystkie zostały zaaranżowane przez Adama Sztabę, tak aby mogły spełniać wymogi odpowiednich tańców.

W tym odcinku najmniejszą liczbę punktów otrzymała para nr 3 - Michał Milowicz i Izabela Mika i jako pierwsi rozstali się z programem.

1 Joanna i Robert 31 5 6 11 pkt. miejsce 5.
2 Kinga i Stefano 35 8 10 18 pkt. miejsce 2.
3 Michał i Izabela 28 2 2 4 pkt. miejsce 10.
4 Peter i Dominika 36 10 5 15 pkt. miejsce 3.
5 Przemysław i Aneta 36 10 9 19 pkt. miejsce 1.
6 Maria i Paweł 26 1 9 8 pkt. miejsce 6.
7 Magdalena i Robert 31 5 1 6 pkt. miejsce 9.
8 Przemysław i Ewa 31 5 4 9 pkt. miejsce 7.
9 Marcin i Edyta 34 7 7 14 pkt. miejsce 4.
10 Kaja i Piotr 32 6 3 9 pkt. miejsce 8.
Dobry Jestem
gosc
VIP Expert

Post autor: gosc » 19 wrz 2006, 18:52

Pawop pisze:...a jeszcze inni piszą głupoty na forum ;)
Ty możesz pisać że kochasz taniec. Ja wolałbym oglądać transmisję z meczu szachowego :)
Rayann23
Użytkownik

Post autor: Rayann23 » 30 wrz 2006, 14:05

ODCINEK 3

Tango i samba - chociaż obydwa tańce wywodzą się z Ameryki Południowej mają zupełnie odmienne charaktery. Tango musi oddawać gwałtowne i sprzeczne uczucia dwojga kochanków, a samba to przede wszystkim radość i szaleństwo karnawału.

W tym odcinku kolejno zatańczyli:

Kinga Rusin i Stefano Terrazzino - para nr 2 – tango, "Tango D'Amore" - Rocco Granata

Marcin Mroczek i Edyta Herbuś – para nr 9 – samba, "Soy Song" - Willie Chinino

Przemek Sadowski i Ewa Szabatin –para nr 8 – tango, "Objection" – Shakera

Asia Liszowska i Robert Kochanek –para nr 1 – samba, "Conga" - Enrique Ellias Garcia

Marysia Wałęsa i Paweł Godek – para nr 6, tango,"Buonasera Signorina" - P.Derose / Carl Sigman / Perotti

Przemek Cypryański i Aneta Piotrowska - para nr 5 – samba, "Mas Que Nada" - Jorge Ben

Peter Lucas i Dominika Kublik – para nr 4 - tango, "To Ostatnia Niedziela" - Z.Fridwald / J.Petersburski

Magda Wójcik i Robert Rowiński – para nr 7 – samba, "Tic Tic Taca" - Braulio Lima

Kaja Paschalska i Piotr Kiszka –para nr 10 - tango "Sombras" - Roger Desbois / Paul Misraki

Utwory wykonywane w programie mogą różnić się od swoich oryginałów, ponieważ wszystkie zostały zaaranżowane przez Adama Sztabę, tak aby spełniać wymogi odpowiednich tańców.

W trzecim odcinku para nr 10 – Kaja Paschalska i Piotr Kiszka otrzymali najmniejszą sumę punktów od widzów i sędziów, dlatego musieli opuścić program.

1 Joanna i Robert 36 9 8 17 pkt. miejsce 1.
2 Kinga i Stefano 29 4 9 13 pkt. miejsce 3.
3 Michał i Izabela
4 Peter i Dominika 36 9 5 14 pkt. miejsce 2.
5 Przemysław i Aneta 31 6 7 13 pkt miejsce 4.
6 Maria i Paweł 33 7 4 11 pkt. miejsce 5.
7 Magdalena i Robert 29 4 1 5 pkt. miejsce 8.
8 Przemysław i Ewa 31 6 2 8 pkt miejsce 7.
9 Marcin i Edyta 29 4 6 10 pkt. miejsce 6.
10 Kaja i Piotr 26 1 3 4 pkt. miejsce 9.

Joanna Liszowska The Best 66666666666666666666666666666666666
Dobry Jestem
Awatar użytkownika
Andrzejnet
Użytkownik
Kontakt:

Post autor: Andrzejnet » 30 wrz 2006, 17:45

nie nawidze tego progrmu , niech juz nie bedzie kolejnej edycji
ARTUR B.

Post autor: ARTUR B. » 30 wrz 2006, 18:13

Ale 6 mln widzów kocha ten program :)
Nie musisz go oglądać w Polsce jest dostępnych przecież kilkadziesiąt kanałow po polsku ;)
Pawel

Post autor: Pawel » 01 paź 2006, 10:17

Jak jest oglądalność to i kolejnej edycji można się spodziewać. Mnie to nie przeszkadza i tak w niedziele o 20:00 jest bardzo dużo ciekawszych (jak dla mnie) pozycji programowych na innych kanałach.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Talent show”