[TVP2] The Voice of Poland - Najlepszy głos

Programy prezentujące talenty zwykłych Polaków oraz celebrytów.
Awatar użytkownika
Reality
VIP Expert

Post autor: Reality » 10 sie 2013, 0:35

https://www.facebook.com/photo.php?v=555723727798183
Studio w czasie Przesłuchań w Ciemno będzie identyczne jak podczas 2 edycji.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod

Post autor: Trzeciak » 10 sie 2013, 14:47

Trochę szkoda, bo jednak w studiu jest trochę niedoróbek.
Pozdrawiam, Trzeciak
uzytkownik900
Użytkownik

Post autor: uzytkownik900 » 11 sie 2013, 21:15

Są już jakieś zdjęcia z przesłuchań w ciemno?
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod

Post autor: Trzeciak » 12 sie 2013, 12:36

https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... t=1&ref=nf - backstage w nowej edycji nieco się zmieni.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Dejmian
VIP Expert

Post autor: Dejmian » 12 sie 2013, 16:24

W trzeciej edycji "The Voice" pojawią się nowe fotele dla Trenerów. :) Największą metamorfozę przeszedł oczywiście fotel Tomsona & Barona, teraz będzie bardziej podwójny.
10 lat na forum! :)
Awatar użytkownika
Medyk24
VIP Expert

Post autor: Medyk24 » 12 sie 2013, 16:30

Bardzo dobrze, że Thomson & Baron będą mieli nowy fotel, tamten wydawał się być strasznie ciasny.
POZDRAWIAM, Medyk24
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod

Post autor: Trzeciak » 12 sie 2013, 19:56

https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... t=1&ref=nf - tak wyglądają nowe fotele trenerskie ;).

Dodam jeszcze, że jest już emitowana nieco zmodyfikowana wersja głównego spotu ze wszystkimi trenerami 3 edycji "TVoP".

EDIT: Tak jak przy promocji poprzedniej edycji - lecą już drugie wersje dłuższych spotów promocyjnych z poszczególnymi trenerami. Pojawiła się m. in. nowa wersja spoty z Marią Sadowską.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod

Post autor: Trzeciak » 13 sie 2013, 16:23

https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... t=1&ref=nf - tak na zewnątrz wygląda droga do wejścia uczestników "Przesłuchań w ciemno" do ATM Studia.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Ediss
VIP Expert

Post autor: Ediss » 14 sie 2013, 8:41

W nowej edycji zostanie wprowadzony ciekawy twist. Zdarzy się tak, że zawieszona zostanie kurtyna, przez co uczestnika nie będą widzieć prawdopodobnie widzowie, odwróceni już trenerzy no i oczywiście publiczność programu. Następnie zaczyna się debata czy jest to chłopak czy dziewczyna. W końcu kurtyna opada i zazwyczaj pojawia się jakiś charakterystyczny uczestnik.
Mam wrażenie, że w tej edycji znacznie bardziej bawią się światłem, niemalże jak w odcinkach na żywo. Podczas m.in. "One way or another" wszystkie światła szalały.
Po 3 dniach nagrań (dzisiaj jest ostatni dzień, najtrudniejszy dla uczestników i trenerów) mam wrażenie, że najlepsze drużyny skompletują Maria i Marek i to między nimi może stoczyć się pojedynek w ostatniej fazie finału (chociaż jak wiadomo przed nami jeszcze bitwy, podczas których ponownie będzie opcja "steal").

Ogólnie po pierwszej "szalonej" edycji i drugiej nieco bardziej stonowanej Rochstar w trzeciej ponownie zaczyna ostro walczyć o oglądalność i główne zadanie tutaj mają trenerzy. Rozmowy z uczestnikami są długie. W dodatku bardzo, ale to bardzo często trenerzy wychodzą na scenę, żeby zaśpiewać z uczestnikiem (nawet podczas jego pierwszego wykonu biorą swoje mikrofony/gitary). Między trenerami zawiązują się bardzo ciekawe dyskusje i tworzy się bardzo ładna całość. Nie wiem jak jest na backstage'u, ale w samym centrum nagrań, czyli w studio BA, akcja (głównie dzięki Marii Sadowskiej) poszła do przodu i jest naprawdę ciekawie.

Jeśli chodzi o wypadki, to upadek o nieszczęsny próg został zaliczony.

Dzisiaj ostatni, jak już mówiłem najtrudniejszy dzień nagrań. Prawdopodobnie zostanie nagrana też nowa wersja "Tysiąca głosów". Bo w studio ciągle brzmi ta z poprzedniej edycji :).

PS Ciekawe jest to, że niemalże za ścianą równolegle pełną parą nagrywa się "Top Chef" i osoby z TVP/Polsatu już się mieszają :). Dodatkowo nagrywa się też reklama Plusa.
Obrazek
Nayma
Użytkownik

Post autor: Nayma » 14 sie 2013, 9:29

Maria Sadowska wprowadziła swoją osobą ciekawy element w jury i skompletowała mocną drużynę? Wow! Jestem zaskoczona. Myślałam, że będzie tylko "dobrą ciocią", nie wychylającą za bardzo swoją postawą, a do jej drużyny trafią głównie uczestnicy, podczas których występów odwróci się ona jedna.

Nie wiem, czy osoby uczestniczące na nagraniach mogą zdradzać takie rzeczy, ale czy dużo było kandydatów, którzy już wcześniej startowali w jakimś talent show, bądź tak jak Magdalena Tul byli już kiedyś popularni? I czy pojawiły się "diamenty" na miarę poprzedniej edycji?
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod

Post autor: Trzeciak » 14 sie 2013, 12:11

Ediss pisze:W nowej edycji zostanie wprowadzony ciekawy twist. Zdarzy się tak, że zawieszona zostanie kurtyna, przez co uczestnika nie będą widzieć prawdopodobnie widzowie, odwróceni już trenerzy no i oczywiście publiczność programu. Następnie zaczyna się debata czy jest to chłopak czy dziewczyna. W końcu kurtyna opada i zazwyczaj pojawia się jakiś charakterystyczny uczestnik.
Czyli krótko mówiąc będą to "Przesłuchania w ciemno w ciemno". Dokładanie taka sama zmiana zostanie wprowadzona w oryginalnej holenderskiej edycji formatu - czyli "The Voice of Holland", która startuje tydzień przed naszym "The Voice".
Ogólnie po pierwszej "szalonej" edycji i drugiej nieco bardziej stonowanej Rochstar w trzeciej ponownie zaczyna ostro walczyć o oglądalność i główne zadanie tutaj mają trenerzy. Rozmowy z uczestnikami są długie. W dodatku bardzo, ale to bardzo często trenerzy wychodzą na scenę, żeby zaśpiewać z uczestnikiem (nawet podczas jego pierwszego wykonu biorą swoje mikrofony/gitary). Między trenerami zawiązują się bardzo ciekawe dyskusje i tworzy się bardzo ładna całość. Nie wiem jak jest na backstage'u, ale w samym centrum nagrań, czyli w studio BA, akcja (głównie dzięki Marii Sadowskiej) poszła do przodu i jest naprawdę ciekawie.
Właśnie jestem pozytywnie zszokowany - że Rochstar odświeża format właśnie w taki sposób - na bieżąco ze zmianami formatu zarówno w edycji w holenderskiej, jak i amerykańskiej. Doświadczenie pokazuje, że zwykle trzecie edycje widowisk były najlepsze - i pokazywały pełnię możliwości formatów.
Po 3 dniach nagrań (dzisiaj jest ostatni dzień, najtrudniejszy dla uczestników i trenerów) mam wrażenie, że najlepsze drużyny skompletują Maria i Marek i to między nimi może stoczyć się pojedynek w ostatniej fazie finału (chociaż jak wiadomo przed nami jeszcze bitwy, podczas których ponownie będzie opcja "steal").
Nayma pisze:Maria Sadowska wprowadziła swoją osobą ciekawy element w jury i skompletowała mocną drużynę? Wow! Jestem zaskoczona. Myślałam, że będzie tylko "dobrą ciocią", nie wychylającą za bardzo swoją postawą, a do jej drużyny trafią głównie uczestnicy, podczas których występów odwróci się ona jedna.
To nie jest nic nowego w tym formacie. Zwykle (w różnych edycjach na świecie) właśnie najbardziej nieoczywiści nowi trenerzy tworzyli najlepsze drużyny i doprowadzali swoich podopiecznych do ostatecznego zwycięstwa.
Ediss pisze:PS Ciekawe jest to, że niemalże za ścianą równolegle pełną parą nagrywa się "Top Chef" i osoby z TVP/Polsatu już się mieszają :). Dodatkowo nagrywa się też reklama Plusa.
"The Voice of Poland" realizowany jest w największej hali A - w ATM Studio, a "Top Chef" nagrywany jest w jednej z kilku średnich hal w tym samym budynku. Tak samo reklama Plusa.

http://instagram.com/mariasadowska - jak widać - fotel trenerski wiele się nie zmieni
https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... e=1&ref=nf
- a to backstage programu, który także wiele się nie zmieni.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Dejmian
VIP Expert

Post autor: Dejmian » 14 sie 2013, 18:08

Fotele dzięki lateksowi pięknie się świecą. :D
10 lat na forum! :)
Awatar użytkownika
Ediss
VIP Expert

Post autor: Ediss » 15 sie 2013, 10:18

Tak jak się spodziewałem, wczoraj nagrano nową wersję "Tysiąca głosów", która moim zdaniem wyszła o wiele lepiej niż ta w 2 edycji. Po kilkukrotnym nagraniu przyszedł czas jak zwykle na krótką zapowiedź i 23 uczestników. I tak jak się spodziewałem uczestnikom wczorajszych "Przesłuchań w ciemno" można było współczuć. Pierwsza część nagrań (10 uczestników) przebiegała w miarę normalnie. Trenerzy nie hamowali się aż tak z odwracaniem. Jednak druga część przebiegła o wiele szybciej i sprawniej. Spośród 13 uczestników do kolejnego etapu przeszedł tylko 1! Niestety nie liczyłem ile każdy trener ma uczestników, można jednak stwierdzić że mieli komplet, bo zazwyczaj tylko słuchali i nawet nie kręcili się koło grzyba. Tutaj wychodzi wada "Blindów", bo zaproszonych jest ok. 100 osób, a miejsc jest tylko 48. I co zrobić, kiedy ma się komplet a czekają ludzie? Baron osoby, które nie przeszły do kolejnego etapu, zapraszał do kolejnej edycji. To chyba jedyne rozwiązanie.

Mam wrażenie i nadzieję, że szykuje się najlepsza edycja "The Voice of Poland".

https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... e=1&ref=nf - to nie jest backstage, tylko hol przed wejściem do studia. Prawdziwy backstage jest w innym miejscu ;).

http://muzyka.onet.pl/pop/the-voice-of- ... azdy/lqq4v - a tutaj jeden z występów "Przesłuchań w ciemno".
Obrazek
Awatar użytkownika
Medyk24
VIP Expert

Post autor: Medyk24 » 21 sie 2013, 19:44

Wczoraj na zakończenie konferencji ramówkowej TVP swoją premierę miała nowa wersja znanego z poprzedniej edycji teledysku "Tysiące głosów" z obecnym składem trenerskim. Jest już na oficjalnej stronie programu: http://voice.tvp.pl/wideo/kulisy/tysiac ... on_ref_map

Z pewnością warto także odnotować, że w minioną sobotę na Festiwalu Piosenki Rosyjskiej w Zielonej Górze zwyciężczni 2. edycji programu Natalia Sikora zdołyła 2, miejsce i otrzymała nagrodę w postaci srebrnego samowaru.
POZDRAWIAM, Medyk24
Awatar użytkownika
matik
VIP Mod

Post autor: matik » 21 sie 2013, 19:55

Jeżeli chodzi o "Tysiące głosów" to mi zdecydowanie bardziej podoba się wersja z II edycji programu niż ta z najnowszej edycji.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Talent show”