[TVP2] The Voice of Poland - Najlepszy głos

Programy prezentujące talenty zwykłych Polaków oraz celebrytów.
piotrekzgr
Junior

Post autor: piotrekzgr » 11 maja 2014, 23:37

Zgadzam się, mimo mojej ogromnej sympatii do VOP, przyda się przerwa, wiosną z przyjemnością obejrzę edycję V.Jeśli jednak zamierzają wyemitować jesienią to proponuję wymianę prowadzących i częściowo lub całkowicie jury, to odświeżyłoby program.
0 x
Awatar użytkownika
Medyk24
VIP Expert
x 382
x 947

Post autor: Medyk24 » 11 maja 2014, 23:40

Rzeczywiście wiosna byłaby lepszym terminem, lecz jak na razie Dwójka nie ma żadnej lepszej propozycji na sobotnie wieczory, więc uważam, że kolejna edycja jednak pojawi się już jesienią.
0 x
POZDRAWIAM, Medyk24
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 2670
x 1136

Post autor: Trzeciak » 12 maja 2014, 13:24

Ediss pisze:Po obejrzeniu wczorajszego odcinka na żywo żałuję, że jest ich tylko 4. Genialna realizacja, odświeżone kadry, które czuję, że za tydzień będą wyglądały jeszcze lepiej, no i genialne oprawy występów.
Po ćwierćfinale chyba spokojnie mogę się podpisać pod tym postem, bo całość realizacji wypadła znakomicie. Rzeczywiście, aż żal, że ta edycja programu niedługo się kończy. Świetna realizacja, znakomita atmosfera. Świetna oprawa występów (akrobacje na łańcuchach, czy "latająca" klatka) oraz mistrzowskie wręcz oświetlenie sceny oraz projekcje animacyjne na ekranach (wielkie pokłony dla twórców tych grafik, bo (bez kitu) były lepsze niż na festiwalu Eurowizji), gdzie widać taką głębię kolorów, że umysł może doznać wizualnego umami*. A oprawa występu Justyny Steczkowskiej, to już był szczyt: https://www.youtube.com/watch?v=0BFOq07Xl98. Dzięki temu każda minuta programu była świetnym wytchnieniem w sobotni wieczór. Mimo, że hala A jest mniejsza od eurowizyjnej kilkunastokrotnie, to emocje podczas ćwierćfinału "TVoP" były nie mniejsze. Jedynie żałuję, że siostry Hybiak nie zagrały na scenie swojego singla - całe szczęście pokażą go latem podczas "Lata Zet i Dwójki". ;)

Warto też dodać, że odświeżono grafikę ekranową podczas półfinału. Belki do utworów mają ten sam schemat, ale nie mają jednolitego czerwonego tła, tylko animację z oprawy graficznej programu. Pewnie takie się pojawią podczas "Przesłuchań w ciemno" w kolejnej edycji programu. Pojawiły się także nowe belki do głosowania - krótsze - podczas trwania występu, i nieco dłuższe, podczas komentarzy trenerów (te dłuższe przypominają poprzednie). Zajmują o wiele mniej miejsca na ekranu, co wygląda bardzo fajnie.

A to, jak przebiegał ćwierćfinał "TVoP".

Drużyna Marka:
*Michał Karpacki - awans do półfinału głosami widzów
*Aleksandra Węglewicz - ratunek trenera
*Dominika Kobiałka - eliminacja z programu

Taki wynik specjalnie mnie nie dziwi. Dominika Kobiałka fajnie wystąpiła, ale jej pomyłka w pierwszej zwrotce była zauważalna, a na tym etapie to już sporo. I dla tego nic dziwnego, że odpadła z programu. Michał Karpacki trzyma poziom w sposób przewidywalny. Za to Aleksandra Węglęwicz zupełnie mnie bardzo miło zaskoczyła swoim wykonaniem przeboju Bajmu. Jednak w półfinale będzie ciężko pokonać Michała Karpackiego.

Drużyna Justyny:
*Artur Kryvych - awans do półfinału głosami widzów
*Kasia Sawczuk - ratunek trenerki
*Michał Rudaś - eliminacja z programu

Artur Kryvych rzeczywiście mógł (jak powiedziała Maria) zaśpiewać w sposób bardziej wyrazisty, choć jak świetnie zripostowała Justyna - nie można wymagać od artysty, by na scenie nie był sobą. Poza tym to ulubieniec widzów, dlatego został. Michał Rudaś rzeczywiście dodał do "Hello" niepotrzebnego cukru. Za to Kasia Sawczuk w sobotę była zdecydowanie najlepsza. Gdyby nie wcześniejsze występy (które były świetne) - nawet nie poznałbym, że ma ledwie 17 lat. Myślę, że jeśli Sawczuk pokona Kryvycha w półfinale, to nie będzie to dla mnie żadnym zaskoczeniem.

Na półmetku specjalnie wystąpił Vitaly Voronko, który wykonał "Rolling in the Deep" Adele i "Love me again" Johna Newmana.

Drużyna Marii
*Juan Carlos Cano - awans do półfinału głosami widzów
*Monika Pilarczyk - ratunek trenerki
*Monika Dryll - eliminacja z programu

To zdecydowanie najrówniejsza drużyna ćwierćfinału. Wszyscy zaprezentowali się perfekcyjnie. Występ Moniki Dryll był świetny, ale i tak tylko katastrofa musiałaby się stać, by pokonała choć jeden z dwóch największych asów drużyny Marii, czyli Juana Carlosa Cano i Monikę Pilarczyk. Za tydzień walka o finał będzie niezwykle ostra.

Drużyna Tomsona i Barona:
*Maja Gawłowska - awans do półfinału głosami widzów
*Kamil Bijoś - ratunek trenerów
*Paulina Romaniuk - eliminacja z programu

Taki rezultat nie powinien dziwić. Maja Gawłowska - genialnie mnie zaskoczyła wykonaniem "Purple rain", więc poniekąd pierwsze miejsce się jej należało. Kamil Bijoś - także świetne wykonanie utworu "Stinga" i świetne wykorzystanie lupera. Brawa za perfekcję, bo najmniejszy błąd przy użyciu wokalu z luperem kończy się katastrofą dźwiękową. Paulina Romaniuk miała całkiem dobry występ, ale jako jedyny miała nieczystości, poza tym jej barwa głosu nie była tak gładka jak barwa Mai Gawłowskiej i Kamila Bijosia.

Przed wynikami drużyny wystąpił cały zespół Afromental wraz z "Łozem", który dawno był nie widziany i to jest pierwszy występ w talent-show od odejścia z "MBTM".

W sobotnim półfinale gośćmi specjalnymi będą m. in. Mrozu oraz finalista trzeciej edycji - Arek "Aro" Kłusowski.

----------
*
[ Spoiler ]
wiatriwoda pisze:Niestety The Voice zerżnął z TzG słitfocie na początek programu:(
Zerżnął? Przecież oba programy (i "DWTS" i "TVoP") produkuje Rochstar, więc sam z siebie nie mógł ściągnąć.
TapMadlFan pisze:Porażka jest ten Musiał ;)
Mam nadzieję że nie będzie go w 5 sezonie
Porażka? Chłopak się pomylił, a to się zdarza i to tym bardziej w programie na żywo, gdy nie da się niczego wyciąć.
AdamKot34 pisze:Problem w tym, czy mają w zanadrzu cokolwiek, co by mogło zastąpić o tej porze TVoP i mieć podobne wyniki.
Tomasz Kammel po występie Kasi Sawczuk prawie zapowiedział jakiś nowy program. ;)
wiatriwoda pisze:Będzie kolejna edycja The Voice ! Nie wiadomo tylko czy jesienią czy wiosną 2015.

http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/th ... sie-widzom
Znakomita wiadomość na początku nowego tygodnia. Taka decyzja nie powinna dziwić. Program podniósł swoją widownię, jako jedyny ze wszystkich programów talent-show tej wiosny. Poza tym - wyniki pasma sobotniego w TVP2 są lepsze, niż rok temu.
0 x
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Dejmian
VIP Expert
x 640
x 246

Post autor: Dejmian » 12 maja 2014, 13:35

Mnie już nudzi skład trenerów. Powinni zrobić mocne przetasowania. Jak dla mnie Piekarczyk, Tomson i Baron i Steczkowska do wymiany. Za długo już jest ten team.
0 x
10 lat na forum! :)
Awatar użytkownika
TapMadlFan
Obserwator

Post autor: TapMadlFan » 12 maja 2014, 14:02

Kasia Kowalska, Titus, Edyta Bartosiewicz, Rynkowski -> idealny skład ;)
0 x
victim
Użytkownik

Post autor: victim » 12 maja 2014, 15:09

Też uważam, że zmiana trenerów bardzo się przyda, a już na pewno zmiana Marii Sadowskiej, nie pasuje mi do tego formatu, a osobistą sympatią też jej nie darzę.
0 x
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 59
x 1713

Post autor: wiatriwoda » 12 maja 2014, 15:16

Zgadzam się , konieczna zmiana trenerów jest potrzebna jeśli chcą aby program całkiem się nie nudził. Potrzebny jest też jakiś przedstawiciel młodego pokolenia , przyciągnął by nastolatków ,a po za tym dodał trochę energii.
0 x
Awatar użytkownika
mateusz_71
VIP Expert
x 170
x 66
Kontakt:

Post autor: mateusz_71 » 12 maja 2014, 15:21

Może Kwiatkowski??? :lol:
0 x
Awatar użytkownika
Dejmian
VIP Expert
x 640
x 246

Post autor: Dejmian » 12 maja 2014, 15:34

Niestety, ale pewnie oni powiedzą, że skład trenerów jest idealny i nic nie zmienią. :(
0 x
10 lat na forum! :)
Awatar użytkownika
pulkownik
VIP Expert
x 610
x 1832

Post autor: pulkownik » 12 maja 2014, 15:39

Jest wielu artystów młodego pokolenia, którzy mogliby się świetnie sprawdzić w roli trenera - Ania Rusowicz, Mela Koteluk, Brodka. Pomysł z Kasią Kowalską - bardzo na tak!
0 x
"Zagadka. Co to za system, w którym bliskie władzy media atakują wściekle partię opozycyjną za bycie w opozycji?"
Awatar użytkownika
Medyk24
VIP Expert
x 382
x 947

Post autor: Medyk24 » 12 maja 2014, 15:40

Pewnie tak, w końcu bądź co bądź w myśl powiedzenia: "zwycięskiego zespołu się nie zmienia". :)
0 x
POZDRAWIAM, Medyk24
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 59
x 1713

Post autor: wiatriwoda » 12 maja 2014, 15:54

Mam nadzieję , że jednak coś zmienią i mam nadzieję , że nie na Kwiatkowskiego. Ważne jest to , że wiele gwiazd unika takich programów i odrzuca propozycję. Fajnie by było zobaczyć Marylę Rodowicz , ale ona odrzuca tez chyba takie propozycję , bo choć ma swoje lata ma w sobie młodzieńcze szaleństwo i to mi się podoba i pasowałoby do The Voice. Brodka też chyba nie chce , choć była by fajna myślę. No i nie każdy nadaje się na jurora np wg mnie Kaja czy Piasek wogóle się nie sprawdzili , choć to uznani artyści i znają się na rzeczy. Może Urszula za Sadowską lub Steczkowską , a Bracia za Tomsona i Barona.
0 x
Awatar użytkownika
Medyk24
VIP Expert
x 382
x 947

Post autor: Medyk24 » 12 maja 2014, 16:02

Wiadomo, że Kwiatka raczej nie wezmą, bo co tu dużo mówić, jak na razie jest zwykłym celebrytą bez osiągnięcia większych sukcesów i nie dużym stażem, ale wyobrażam sobie co by się stało gdyby go wybrali - jego fanki by rozniosły całą Woroniczą na castingach :D
0 x
POZDRAWIAM, Medyk24
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 2670
x 1136

Post autor: Trzeciak » 15 maja 2014, 2:05

Dziś o godz. 18:00 na YT premiera najnowszego singla i teledysku finalisty 3 edycji "The Voice of Poland" - Arka Kłusowskiego pt. "Podpalamy miasta".
0 x
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 2670
x 1136

Post autor: Trzeciak » 16 maja 2014, 12:47

http://www.youtube.com/watch?v=iYkO70S2vkc - najnowszy singiel Arka Kłusowskiego.
0 x
Pozdrawiam, Trzeciak
ODPOWIEDZ

Wróć do „Talent show”