[TVP2] The Voice of Poland - Najlepszy głos

Programy prezentujące talenty zwykłych Polaków oraz celebrytów.
Awatar użytkownika
Dejmian
VIP Expert
x 516
x 212

Post autor: Dejmian » 16 lis 2014, 11:48

Studio fenomenalne! Najlepsze ze wszystkich edycji! Tylko irytowały momentami te nowe światła - za dużo tego. Poza tym powiedzcie mi, dlaczego światło cały czas świeciło na dwie osoby na widowni? Wyglądało to beznadziejnie.
0 x
10 lat na forum! :)
Jordi
VIP Expert
x 934
x 1151

Post autor: Jordi » 17 lis 2014, 20:39

Zgadzam się. Rochstar naprawdę się postarał tutaj. Te światła to był strzał w "10". Wyglądało to zjawiskowo momentami, jak najlepsze produkcje z Ameryki, Anglii czy Australii :D Brawo!!!

Sam koncert pod względem wokalnym taki sobie, Mielcarz szczerze ni lepsza ni gorsza od Mariki, Kammel znowu udaje młodziaka 25-latka, a jury nudzi i słodzi ile popadnie... W 90% zgadzałem się z wyborami widzów.
0 x
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 2304
x 973

Post autor: Trzeciak » 21 lis 2014, 22:53

Na jutro część uczestników z drugiej, trzeciej, czwartej i piątej edycji programu (w tym ostatnim - ci, co nie dostali się do odcinków "Live") przygotują występ specjalny. ;)
0 x
Pozdrawiam, Trzeciak
agar.durys
Obserwator

Post autor: agar.durys » 22 lis 2014, 20:12

Wystartował The Voice of Poland. Pani Magda Mielcarz wygląda rewelacyjnie w tym odcinku.
Magdalena Paradziej jako pierwsza z drużyny Marka wykonała piosenkę Aleja gwiazd.
0 x
victim
Użytkownik

Post autor: victim » 22 lis 2014, 20:36

A co dzisiejszy program taki czarny? :o
0 x
agar.durys
Obserwator

Post autor: agar.durys » 22 lis 2014, 20:37

Marek Piekarczyk teraz występuje.
W drużynie Marka najwięcej głosów zdobyła Magdalena Paradziej.
0 x
Awatar użytkownika
Medyk24
VIP Expert
x 331
x 793

Post autor: Medyk24 » 22 lis 2014, 20:39

No własnie, oczywiście podobnie jak w poprzedniej edycji tak i teraz musieli coś pomajstrować z belkami i w efekcie są one teraz koloru czarnego z taką samą animacją jak poprzednio i stopniem przezroczystości, nie wygląda to za dobrze.
0 x
POZDRAWIAM, Medyk24
Awatar użytkownika
pulkownik
VIP Expert
x 491
x 1434

Post autor: pulkownik » 22 lis 2014, 20:42

Po cholerę te pulsometry!?
0 x
Awatar użytkownika
Jacko09
Junior
x 1

Post autor: Jacko09 » 22 lis 2014, 20:48

Żeby zobaczyć kto najbardziej się denerwuje. :) Też uważam, że takie ulepszenia raczej nie są potrzebne.
0 x
Pozdrawiam Jacko09
agar.durys
Obserwator

Post autor: agar.durys » 22 lis 2014, 20:58

Przemek Radziszewski zaśpiewał najlepszą polską piosenkę Ostatni raz zatańczysz ze mną i jako pierwszy z grupy Edyty przeszedł do półfinału.
Jako pierwsza z drużyny Tomsona i Barona śpiewała Natalia Lubrano.
Jako ostatnia Justyna Janik śpiewała piosenkę Beyoncé.
Baron i Tomson (Afromental) występowali ze swoją piosenką.
Decyzją widzów do kolejnego odcinka przeszła Sarsa i Natalia Lubrano.
W drużynie Justyny na pierwszy ogień weszła Agnieszka Twardowska z piosenką Cher.
Do półfinału przeszła Ola i Gracjan.
0 x
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 2304
x 973

Post autor: Trzeciak » 22 lis 2014, 22:17

Będą nowe zasady w półfinałach wzorem z edycji zagranicznych, które mają nazwę "Cross-Bitwy". Oznacza to, że w walce o finał zmierzą się nie uczestnicy z tej samej drużyny, jak to było dotychczas, a wokaliści z drużyn przeciwnych w wyniku czego każdy trener będzie mógł mieć w finale dwóch, jednego bądź żadnego podopiecznego. Oznacza to także, że w tej edycji od półfinału wyłączny głos będą mieli widzowie. Pierwsza para została rozlosowana teraz, kolejne - prawdopodobnie w poniedziałek.
0 x
Pozdrawiam, Trzeciak
piotrekzgr
Junior

Post autor: piotrekzgr » 22 lis 2014, 22:32

Super, dzięki takiemu zabiegowi mamy nowy powiew świeżości :) I za takie niespodzianki uwielbiam VOP :D

Też nie wiem po co te ciśnieniomierze, zupełnie niepotrzebne. Co do samego odcinka, mniej emocjonujący niż poprzedni, przewidywalne wedykty trenerów i widzów ;) Ola Nizio rozwaliła mnie dziś kompletnie, obecnie moja faworytka, ewentualnie Gracjan i Przemek. Reszta owszem - świetna, ale oni jakoś najbardziej do mnie przemawiają. No, jest jeszcze Natalia Lubrano, ona też genialna :D

Magda Mielcarz jest po prostu piękna, w każdej stylizacji wygląda świetnie. Poprzedniczka miała często kretyńskie fryzury i stroje, Madzia daje radę. Ładnie ją dziś skomplementowała Edi. Natomiast mam wrażenie, że Magda nie lubi się z Justyną, w tamtym tygodniu uszczypliwe teksty, czy chociażby dzisiaj, gdy Magda powiedziała do Oli Nizio, że chętnie by od niej trochę wzięła(chyba chodziło o tuszę), a Justyna na to "O tak, przydałoby się na górze". Czyżby aluzja do małego biustu Magdy? Ta co ma wielki się odezwała xD Steczkowskiej już odbiło do końca. Mam wrażenie, że po tym, jak "zniszczyła" ją Doda w Gwiazdy tańczą na lodzie teraz próbuje pokazać światu kim to nie jest, dla mnie zbłaźniła się wtedy i do tej pory jakoś nie mogę o niej zmienić zdania :P
0 x
Awatar użytkownika
pulkownik
VIP Expert
x 491
x 1434

Post autor: pulkownik » 22 lis 2014, 22:41

Mielcarz vs Steczkowska - zapomniał wół... jak gnojony przez Dodę był :D

Pomysł z cross-bitwami - z jednej strony dobry, z drugiej burzy fajną koncepcję, że każdy trener ma swojego człowieka w finale. Tyle dobrze, że może coś się zmienić w kwestii finalistów, bo na dzień dzisiejszy, przy starych zasadach w finale byliby Ola Nizio, Sarsa (która absolutnie powinna wygrać!), Przemek Radziszewski i Magda Paradziej (chyba ze Marek i Edyta lansowali by do finału Igę i Żanetę, jak Piekarczyk Olę Węglewicz w ub. edycji).
0 x
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 2304
x 973

Post autor: Trzeciak » 22 lis 2014, 23:00

W edycji USA już zasada, że każdy trener ma swego podopiecznego finale przestała obowiązywać już w trzeciej edycji. Tylko tam po "Play Off'ach" mają po 3 uczestników w drużynie - w sumie 12 - a w każdym tygodniu odpada po dwóch. W finale zostaje tylko trójka uczestników.

Co do nowych zasad - widziałem jak to wyglądało w edycjach zagranicznych i tam się to sprawdziło. Fakt, że może budzi to pewną koncepcję, ale umówmy się, że "The Voice" jest bardzo "dojrzałym" widowiskiem, więc na takie "twisty" może sobie pozwolić, a nie bez powodu w wielu krajach - w tym Polsce - mówi się o tym, że to najlepsze muzyczne show, więc gdy mowa o finale - to wiadomo, że skład musi być możliwie jak najmocniejszy. Poza tym - nie oszukujmy się - w tym programie mowa także o rywalizacji trenerów. ;)
Podzielam zdanie @piotrekzgr - dzięki takim zmianom program jest ten sam, ale nie taki sam.
Na minus szare belki i EKG, ale i tak nie zmienia to faktu, że poziom produkcji jest bardzo wysoki, a atmosfera - świetna.
0 x
Pozdrawiam, Trzeciak
piotrekzgr
Junior

Post autor: piotrekzgr » 22 lis 2014, 23:09

Może i się powtarzam, ale naprawdę ten program ma bardzo wysoki poziom, porównując z MBTM czy MT to tam nawet w 50% tak dobrych wokalistów nie ma. Oczywiście, są wyjątki, ale niewiele ich. I atmosfera, realizacja, poziom, są nieporównywalne, o uczestnikach nie wspominając. Oglądalność nie jest super wysoka,co mnie dziwi, ale program genialny. Osobiście uważam,że każda edycja to zupełnie co innego, każda ma w sobie coś wyjątkowego ,aczkolwiek uważam, że powinni zrobić przerwę. VI edycja tak, ale jesienią 2015. No i kibicuje im w telekamerach, 2 statuetka im się należy bez dwóch zdań :)
0 x
ODPOWIEDZ

Wróć do „Talent show”