[TVP2] The Voice of Poland - Najlepszy głos

Programy prezentujące talenty zwykłych Polaków oraz celebrytów.
bilgowy94
Użytkownik

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bilgowy94 »

Hahahahahahahaahaha żenada totalna! Nudziarz Piasek zastąpił nudziarza Marka. Powrót Sadowskiej, czyli do pani, które praktycznie nikt nie zna, a jej muzyki to już w ogóle. T&B znów będą cisnęli się na jednym fotelu i gadali bez sensu i Edzia, urocza i przesłodka Edzia, która będzie wszystko przeżywała.. :D Pozdrawiam TVP2, oglądalność zleci jeszcze niżej, chłam totalny, zmiany? Halina nowa twarz, której nikt nie lubi xD Się wysilili.
Awatar użytkownika
Rektor
VIP Expert
x 122
x 517

Post autor: Rektor »

Jeśli powstanie kolejna edycja to może i Kayah wróci? :D

A tak serio - aż za bardzo widać, że nie mogli znaleźć drugiej trenerki dlatego wzięli Sadowską, która z pocałowaniem ręki wzięła znów posadę. Z Piaska mimo wszystko się cieszę, choć lepszą egzotykę stworzył z Nergalem niż stworzy z chłopakami.
piotrekzgr
Junior

Post autor: piotrekzgr »

Camillo pisze:Ja jestem bardzo zadowolony. Cieszę się, że Marysia Sadowska powraca, ma ogromny warsztat i wiedzę, jest też dobry trenerem. Ciesze się, że Edyta również wraca, lubię jej emocjonalne wcielenia. Oczywiście bez Afro nie byłoby już tak samo. Jedyne wątpliwości mam co do Andrzeja, bo z tego co pamiętam, to średnio wypadł w pierwszej (?) edycji.
No Piasek był średni mocno jak pamiętam, przy Nergalu w ogóle wypadał dość blado :D

Liczyłem na nowe twarze, wyszły nowe stare, ale najbardziej cieszą mnie cztery rzeczy w sumie - wywalenie Jusi, wywalenie Piekarczyka, powrót Marysi i udział Edi :D Ciekawe czy im tym razem podopieczny Marii zwycięży - w końcu 2 razy pod rząd zwyciężył ktoś z jej drużyny, ja ją uwielbiam i niesamowicie cieszy mnie jej powrót :D Ja chcę już wrzesień! xD
Awatar użytkownika
Lupus28
VIP Expert
x 882
x 311

Post autor: Lupus28 »

Ja już bym właśnie wolał, żeby to Jusia a nie Edyta została. Górniak będzie cały czas płakać, wzdychać, wbiegać na scenę - jednym słowem cyrk.
Ale żeby chociaż jednej nowej osoby nie dać? Serio?
5+3=8
piotrekzgr
Junior

Fakt, chociaż jedna osoba nowa by się przydała :)

Ja tam wolę Edi, niż Jusię i jej wywyższanie się, bo "ja, jako pani profesor" itd.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 82
x 2287

Post autor: wiatriwoda »

To samo uważam nawet miałem napisać,że jeden choć nowy-a tak nawet nie powinni tego nazywać nowym składem i trenerami jak w komunikantach.
piotrekzgr
Junior

Kto wie, może mieli plany,ale nikt nie chciał się zgodzić? Coś czuję, że co edycję( o ile kolejne powstaną) będziemy mieli takie roszady, będą przywracać trenerów z poprzednich edycji. Swoją drogą to dziwne podejście niektórzy mają, traktują udział w takim programie jako obciach, uważają, że na trenerowanie godzą się ci, co już nie mają nic do przekazania słuchaczom(chociażby Kozidrak coś w tym stylu napisała jak pamiętam). Przykład Sadowskiej pokazuje zupełnie co innego - Jazz na ulicach to moim zdaniem jedna z lepszych płyt ostatnich lat i Maria tworzyła ją będąć trenerem :)
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 82
x 2287

Ja nie mam nic do każdego nich-można nazwać ich gwiazdami i trenerami z doświadczeniem -ale skład powinien być cały nowy- chyba , że chodzi by zbliżać się do Superklapy:)
piotrekzgr
Junior

Błagam nie, byle tak się nie skończyło...Liczyłem na zupełnie nowy skład, stało się inaczej - z jednej strony szkoda, z drugiej ten powrót Marii, który sprawił mi tyle radości :P Ale kto wie, takiego składu jeszcze nie było, może nas pozytywnie zaskoczą :)
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 82
x 2287

A i przypomniało mi się,że w komunikacie napisano ,że pojawi sie jakaś nowa ,młoda twarz -wyglądalo ,że do prowadzenia.
Awatar użytkownika
Reality
VIP Expert
x 25
x 51

Post autor: Reality »

"Nowi" trenerzy to strzał w kolano... Już nic nie uratuje tego formatu.
Awatar użytkownika
pulkownik
VIP Mod
x 1024
x 3001

Post autor: pulkownik »

Niedoścignionym wzorem jest skład trenerski z II edycji. Niestety każda kolejna mutacja to kolejny strzał w kolano. Szczerze liczyłem na nowe twarze, ale nie jestem absolutnie zdziwiony obrotem akcji :D

Jesienią myślę że obroni się Piasek i Sadowska, chociaż jej kandydatura od zawsze jest dla mnie dość kontrowersyjna - prawda jest taka, że jakąś tam rozpoznawalność zyskała dopiero po udziale w Voice. Dyskusyjna jest również jej "zasługa" w wygranych Ziółko i Juana, obaj panowie to typowi "samograje", nie dostali żadnych wyzwań w czasie programu, po prostu śpiewali co im leżało. Górniak zapewne nie pozbyła się swojej egzaltacji i histerii, więc będzie powtórka z rozrywki, natomiast panowie z Afro już w ostatniej edycji starali się być fajniejsi od samych siebie.
Największym minusem będzie Mlynkova, która jest nudna, nie liczę na jakiekolwiek riposty z jej strony, po prostu będziemy mieć prezenterkę, która odczyta scenariusz od pierwszej do ostatniej strony. Naprawdę, tęsknię za dynamiczną Mariką, a i zimna Mielcarz chyba była lepsza.
Awatar użytkownika
Rektor
VIP Expert
x 122
x 517

Post autor: Rektor »

W tym momencie mógłby wejść znowu Nergal za chłopaków :D Co do jury to zgadzam się, II edycja była najoptymalniejsza. Widać było 4 różne poglądy na muzykę i nikt nie starał się być lepszy od innych.
Tak w ogóle zastanawiam się co TVP2 ma do zatrudniania piosenkarek jako prowadzących swoje show - Okupnik, Steczkowska, Marika, teraz Młynkova.
qba5000
Użytkownik
x 2

Post autor: qba5000 »

A ja tam się cieszę. Sadowska jest najlepszą trenerką, Piasek pokazał się w pierwszej edycji jako ten krytyczny, ale wypadł mocno średnio, zobaczymy jak teraz. Tomson z Baronem to klasyka, czasem energia ich rozpiera zbytnio, ale do zaakceptowania. Edyta - wiadomo, będzie aktorzyła, jednak co jak co - na muzyce się zna.
Jordi
VIP Expert
x 1888
x 1858

Post autor: Jordi »

pulkownik pisze:Dyskusyjna jest również jej "zasługa" w wygranych Ziółko i Juana, obaj panowie to typowi "samograje", nie dostali żadnych wyzwań w czasie programu, po prostu śpiewali co im leżało.
Dokładnie mam takie samo zdanie o Sadowskiej. Nic im nie pomogła robili co chcieli taka prawda. Juan wygrał genialną osobowością, a nie "naukami" Maryśki. Ziółko już zasłynął w innym talent szoł i to mu bardzo pomogło wygrać... Poza tym pamiętam jej dziwne odchyły zwłaszcza podczas przesłuchań w ciemno... A i w tym składzie jest ewidentnie najmniejszą "gwiazdą". Na nazwisku taty jedzie taka prawda. Może 1 na 10000 osób zna choć jeden utwór z jej repertuaru.

Piasek będzie najspokojniejszy to jest pewne, ale no... nudnawy był w tej 1 edycji... Mimo wszystko wolę jego od wałkowania enty raz największego nudziarza w tym kraju, czyli Piekarczyka.

Przy takim jury skaczę wręcz z radości, że Afro zostało, bo bez nich dowaliliby jeszcze Markowską, albo Kayah i byłaby tragedia kompletna...

Mlynkova prowadzącą... też raczej strzał kulą w płot... Marika wracaj!!!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Talent show”