[TVP2] The Voice of Poland

Programy prezentujące talenty zwykłych Polaków oraz celebrytów.
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16078
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3525
x 2827

[TVP2] The Voice of Poland - Najlepszy głos

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Ta, co była teraz o wiele lepsza. Dla mnie drużyna Marii to 4 bardzo dobre osoby, 1 dobra, 1 niezła - reszta cienizna... Edyta ma więcej dobrych głosów (5 bdb, 2db, 2 niezłe). Najgorszy zespół ma ewidentnie Piasek, gdzie widzę tylko 2 osoby, które mogą daleko zajść. Chłopaki mają 4-5 ciekawych głosów.

I Edyta ma 6 genialny głos!

No i mamy Laurę... I nie przeszła. Jednak głos dość słaby mimo wszystko.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49676
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5350
x 3242

[TVP2] The Voice of Poland - Najlepszy głos

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Warto dodać, że Edyta Górniak do swojej drużyny wybrała aż 15 uczestników tym samym nieco naginając regulamin formatu. Oznacza to, że w "Bitwach" zobaczymy 57 wykonawców, czyli zapewne będzie przynajmniej jedna 3-osobowa "Bitwa".
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19324
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2219
x 13433

[TVP2] The Voice of Poland - Najlepszy głos

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

Zaskoczony nie byłem, bo widziałem to na żywo. Laura nie ma słabego głosu, tylko porwała się z motyką na słońce i tak wyszło. Niemniej wykonanie zrobiło na mnie ponownie ogromne wrażenie i szkoda, że tak to się skończyło, bo były słabsze osoby.

PS. Jak miło widzieć profesjonalne, fajne jury, które swobodnie włada angielskim i nie ma wiochy jak w dawnym konkurencyjnym programie, konkurencyjnej stacji :lol:

No i Andrzej zgarnął na sam koniec asa ;)

Ania Kłys, Ana Andrzejewska, Weronika Lewandowska, Kasia Malenda, Renata Tuszyńska, Piotr Tłustochowicz, William i Ola Turoń - na nich liczę szczególnie w bitwach, obym się nie przeliczył :D
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19324
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2219
x 13433

[TVP2] The Voice of Poland - Najlepszy głos

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

Awatar użytkownika
mi8sp1590Priv
Obserwator
Posty: 451
Rejestracja: 16 sie 2015, 23:18
Lokalizacja: Warszawa
x 60
x 83

[TVP2] The Voice of Poland - Najlepszy głos

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: mi8sp1590Priv »

Na facebookowym profilu programu pojawiła się pierwsza bitwa
Michał
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49676
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5350
x 3242

[TVP2] The Voice of Poland - Najlepszy głos

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Po fragmentach muszę przyznać, że tegoroczna scena "Bitew" prezentuje się niezwykle zjawiskowo. Aż szkoda, że dwa tak świetne widowiska i to spod tych samych rąk będą musiały rywalizować ze sobą w najbliższą sobotę. Pojutrze wybiorę "SuperDzieciaka", ale na "TVoP" z pewnością zerknę oko.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49676
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5350
x 3242

[TVP2] The Voice of Poland - Najlepszy głos

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Finalistki "The Voice of Poland"
[ Spoiler ]
wciąż świetnie radzą sobie na YouTube :) : http://www.press.pl/newsy/internet/poka ... ia-_wideo_
Pozdrawiam, Trzeciak
birtek
Obserwator
Posty: 261
Rejestracja: 24 lip 2014, 8:26
x 1
x 1

[TVP2] The Voice of Poland - Najlepszy głos

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: birtek »

Małe podsumowanie pierwszego odcinka bitew. 9 bitew, 19 uczestników i masa ... wpadek.

1. Najlepszy występ: Karolina i Natalia (drużyna Andrzeja) - połączenie młodości 17-letniej Natalki i doświadczenia uczestniczki pierwszej edycji - Karoliny. Dziewczyny początkowo się nie polubiły, ale jakość ich wykonania pozwoliła im na przełamanie lodów. Dobra decyzja Marii o kradzieży.

2. Najsłabszy występ: Michał i Krzysztof (drużyna Andrzeja) - wielki minus dla trenera za dobór piosenki, zupełnie niedopasowana do warunków głosowych obu panów, ale to co zrobił z tej piosenki Michał było niewybaczalne. Decyzja Edyty o kradzieży co najmniej nietrafiona (będzie kogo odrzucić w nokaucie).

3. Wpadka odcinka wśród uczestników: Ana Andrzejewska z drużyny Edyty zapomniała tekstu piosenki "Naucz mnie" Sarsy (niemożliwe? a jednak). Ponad 30mln wyświetleń i miano najczęściej granej w stacjach radiowych piosenki tego roku, jak widać nie wystarczyły aby zapamiętać chociaż początek piosenki. Pomimo tego Ana i Sara to wg mnie najlepsze damskie głosy tej edycji. Słuszna decyzja chłopaków o kradzieży. Damska zawiść nie pozwoliła Edycie na skierowanie tak dobrej wokalistki do drużyny Marysi :)

Poza tym minus dla Edyty za kardynalny błąd językowy. Musi powtórzyć cechy różnicujące liczebniki zbiorowe. Mówić o dwóch mężczyznach "oboje"?

Może się czepiam, ale odcinek w wyrazie ogólnym wypadł słabo. Niestety to co najważniejsze, czyli muzyczny poziom uczestników, pozostawiało wiele do życzenia.
Awatar użytkownika
matik
VIP Mod
Posty: 8576
Rejestracja: 27 sie 2010, 18:41
Lokalizacja: Warszawa
x 170
x 870

[TVP2] The Voice of Poland - Najlepszy głos

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: matik »

birtek pisze:2. Najsłabszy występ: Michał i Krzysztof (drużyna Andrzeja) - wielki minus dla trenera za dobór piosenki, zupełnie niedopasowana do warunków głosowych obu panów, ale to co zrobił z tej piosenki Michał było niewybaczalne. Decyzja Edyty o kradzieży co najmniej nietrafiona (będzie kogo odrzucić w nokaucie).
Moim zdaniem to była jedna z lepszych bitew i ciesze się, że Edyta ukradła Michała.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38182
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3646

[TVP2] The Voice of Poland - Najlepszy głos

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Dla mnie najlepsza bitwa Tobiasza i Asteyi , a najgorsza dwóch chłopaków Piaska- strasznie słabo i obaj poszli dalej , a bardzo mierni byli . Szczerze bitwy mnie nie powaliły dziś.
Awatar użytkownika
Dejmian
VIP Expert
Posty: 2526
Rejestracja: 01 sie 2009, 16:03
x 1992
x 661

[TVP2] The Voice of Poland - Najlepszy głos

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dejmian »

Według mnie dzisiejsze bitwy świetne, zastanawiam się tylko po co zmienili położenie foteli trenerskich po przeciwnej stronie. Fajnie odświeżenie, ale jakoś nie mogę się przestawić. :)
15 lat na forum! :)
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49676
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5350
x 3242

[TVP2] The Voice of Poland - Najlepszy głos

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Warto dodać, że w tej edycji do z "Bitew" do "Nokautów" awansuje po 9 uczestników z każdej drużyny, czyli siedmiu zwycięzców pojedynków na ringu, i dwóch wykonawców "skradzionych" przez danego trenera z innej drużyny.

Szkoda, że wróciły te słynne "pulsometry" z piątej edycji. Na plus nowe przejścia z napisem "Bitwa" z fontem z programu.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19324
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2219
x 13433

[TVP2] The Voice of Poland - Najlepszy głos

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

Jestem przerażony tymi bitwami, poziom był okropnie niski :( Jedynie Tobiasz i Asteya uratowali ten program, uczestnicy pokazali się z jak najgorszej strony, szczególnie ta małolata od Piaska, która zgrywała wielce dojrzałą, podobny "poziom" miała Sara. Ana ma u mnie gigantyczny kredyt zaufania, oby mnie nie zawiodła w czasie nokautów. Trenerów nieźle pokopało z kradzieżami, jak można było się litować nad tymi marnymi chłopaczkami od Piaska?! Idole pokolenia!?

PS. Niech produkcja zaktualizuje bazę utworów, bo "Next to me" jest chyba co edycję, do tego te gnioty Hyżego i Braci...
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16078
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3525
x 2827

[TVP2] The Voice of Poland - Najlepszy głos

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Ja widziałem tylko fragmenty na reklamach i po MT.

Chłopaki co "piosenkę" (cudzysłów, bo dla mnie to szrot, a nie utwór, czy piosenka) od Hyżego śpiewali... Wywaliłbym obu z programu, a Piasek wziął beznadziejnego Huberta (ten drugi też słabo, ale chociaż nie fałszował tak tragicznie) - choć i tak momentami jak nie fałszowali, to brzmieli lepiej niż sam Hyży w tej piosence :lol: To samo para Bobecki z tym drugim. Jak Edyta tego drugiego właśnie ukradła, to spadłem z krzesła - on był beznadziejny! Bobecki jako tako, ale jego konkurent no może przystojny, ale głosu za grosz...

Na końcu była świetna bitwa Astei i Tobiasza. To był wspaniały, magiczny wręcz wykon. Szkoda, że tylko on z tego co widziałem mi się naprawdę podobał...

Po bitwach Maria wzbogaciła się o dwa bardzo dobre głosy (Asteya i ta młoda 17-latka, która niesłusznie przegrała) i liczę, że obie dojdą do TOP8 minimum. W ogóle Piasek dał dwie najlepsze swoje wokalistki do jednej bitwy - to się nazywa głupota, żeby pozbywać się choćby jednej z nich już na tym etapie :P

Wychodzi na to, że Piaska ludzi szybko bardzo pożegnamy... Jak tak dalej będzie zestawiać bitwy i wybierać o wiele słabszych wokalistów od ich konkurentów w tychże pojedynkach.

PS. No i jeszcze Kammel darowałby sobie to pitolenie po "engliszu" przed startem każdej bitwy - było to żenujące.
birtek
Obserwator
Posty: 261
Rejestracja: 24 lip 2014, 8:26
x 1
x 1

[TVP2] The Voice of Poland - Najlepszy głos

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: birtek »

pulkownik pisze:Jestem przerażony tymi bitwami, poziom był okropnie niski :( Jedynie Tobiasz i Asteya uratowali ten program, uczestnicy pokazali się z jak najgorszej strony, szczególnie ta małolata od Piaska, która zgrywała wielce dojrzałą, podobny "poziom" miała Sara. Ana ma u mnie gigantyczny kredyt zaufania, oby mnie nie zawiodła w czasie nokautów. Trenerów nieźle pokopało z kradzieżami, jak można było się litować nad tymi marnymi chłopaczkami od Piaska?! Idole pokolenia!?

PS. Niech produkcja zaktualizuje bazę utworów, bo "Next to me" jest chyba co edycję, do tego te gnioty Hyżego i Braci...
Zgadzam się co do chłopaczków od Piaska, ale to akurat wina doboru piosenki do głosów. Co do "gniotów" Braci to chyba ogłuchłeś już na dobre, ale o gustach sie nie dyskutuje.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Talent show”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości