[TVP2] The Voice of Poland - Najlepszy głos

Programy prezentujące talenty zwykłych Polaków oraz celebrytów.
Awatar użytkownika
Medyk24
VIP Expert
x 423
x 1024

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Medyk24 »

W nowej edycji odświeżono belki, oprócz nowego koloru i animacji pojawił się nowy font napisów rodem z logo programu, zmiany na plus. :)

A teraz uczestniczka z rosyjskiego "The voice kids".
"W czasach powszechnego fałszu mówienie prawdy jest aktem rewolucyjnym"

POZDRAWIAM, Medyk24
Awatar użytkownika
pulkownik
VIP Expert
x 776
x 2236

Post autor: pulkownik »

Zwyciężczyni rosyjskiego Voice Kids to się nie spodziewałem :)
vissi

Post autor: vissi »

Kogo ta od Whitney wybrała w końcu??
Curvy Model
Junior
x 99
x 37

Post autor: Curvy Model »

Afromental
vissi

Post autor: vissi »

Przez godzinę (czy tam 55 minut) zaledwie 6 występów-masakra. Ciężko się to oglądało-odpadłam po pierwszej części. Więcej gadania niż śpiewania-w tym programie, niestety nie głos jest najważniejszy
Awatar użytkownika
sebastiannn
Activist
x 302
x 179

Post autor: sebastiannn »

Ta Pani Aga niesamowita! Wow!
3 lata na forum :)
Memorex_94
Poster
x 4
x 90

Post autor: Memorex_94 »

Nie wiem jak was, ale mnie lekko denerwuje jak osoby jednak znane z produkcji TVP biorą udział w takich programach, no przepraszam dla mnie to konkurs dla osób które powinny dopiero na te salony wchodzić a nie, że Molak wchodzi, ochy, achy, jeszcze pewnie wysoko dojdzie.

Ogółem premiera znosna, ale podzielam tu zdanie wyżej, że więcej gadania jak czystego śpiewu.
Awatar użytkownika
sebastiannn
Activist
x 302
x 179

Post autor: sebastiannn »

Aga Dębowska na razie moją faworytką. :)
3 lata na forum :)
adijos98d
Poster
x 18
x 91

Post autor: adijos98d »

Dla mnie edycja zaczęła się na prawdę dobrze. W głosach jest w czym wybierać, Michał trochę spięty ale później się rozkręcił i uważam że jest lepszy niż Górniakowa, która by tylko ryczała. Scenografia też uległa nieco zmianie :)) Z chęcią obejrzę kolejne odcinki.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 74
x 2106

Post autor: wiatriwoda »

vissi pisze:Przez godzinę (czy tam 55 minut) zaledwie 6 występów-masakra. Ciężko się to oglądało-odpadłam po pierwszej części. Więcej gadania niż śpiewania-w tym programie, niestety nie głos jest najważniejszy

Zgadzam się pełni, dlatego przestałem oglądać przesłuchania, to gadanie, te umizgi, masakra. Piosenki można obejrzeć na yt czy na FB, szkoda, że uczestnicy są najmniej ważni, by pokazać ich jak najwięcej. Dziś przełączyłem parę razy, ani raz na piosenkę się nie natknąłem.
Awatar użytkownika
Christianus
Junior
x 178
x 180

Post autor: Christianus »

Premiera ósmej edycji mocno przeciętna. Było kilka naprawdę dobrych występów - przede wszystkim mam tu na myśli Briana, Sabinę i Zoję. Na plus również Artur Wołk-Lenanowicz, który musi trochę popracować nad niższymi dźwiękami, choć broni go charakterystyczna i przyjemna dla ucha barwa. Reakcje trenerów po występie Marka Molaka mocno przesadzone. Nie życzę mu źle, ale wolałbym nie słyszeć go w odcinkach na żywo. W przeciwnym razie, niezależnie od poziomu wykonań, i tak będzie mógł liczyć na duże wsparcie ze strony widzów. Podobnie było z Olgą Jankowską, która zaczęła świetnie, ale jej dwa pierwsze live'y nie należały do udanych, a pomimo tego z drużyny Edyty odpadały wtedy lepsze zawodniczki. O reszcie uczestników nie wypowiadam się, bo w większości były to dosyć przeciętne osoby. Przypuszczam, że Aga Dębowska była takim jednorazowym strzałem, spowodowanym bardziej samym utworem i ogromnym ładunkiem emocjonalnym, jaki ze sobą niesie. Technicznie nie było to wcale dobre wykonanie, a w duecie Michał ją po prostu zjadł.

Faktycznie odcinki są mocno przegadane. Krótka prezentacja i rozmowa przed występem w zupełności by wystarczyły. Coś mi nie zgrzyta w składzie jury. Brakuje mi dla równowagi drugiej trenerki, ale te wątpliwości pojawiały się u mnie już od momentu oficjalnego ogłoszenia składu. Kukulska świetnie poradziła sobie w poprzedniej edycji. O wiele chętniej zobaczyłbym w programie ją niż mocno przynudzającego Andrzeja. Szpak ani ziębi, ani grzeje, co jest akurat nieco zaskakujące w przypadku jego osoby. Zobaczymy jak wypadnie w kolejnych odcinkach, choć nadal uważam, że ma zbyt mało doświadczenia muzycznego, żeby móc oceniać innych. Sadowska i Afro bez zmian.

Nie wiem czy dobrze zauważyłem na ekranie, ale wydaje mi się, że zmniejszyli liczbę miejsc w drużynach i w tej edycji powrócili do przyjmowania 12 uczestników. Jeżeli tak, to bardzo dobra decyzja. Ostatnie sezony nie były już tak mocne jak te pierwsze (zwłaszcza 2-3), a i tak do kolejnego etapu przechodziło więcej osób, co skutkowało nie do końca sprawiedliwymi trzyosobowymi bitwami.
Awatar użytkownika
Jakob
VIP Expert
x 1
x 18

Post autor: Jakob »

wiatriwoda pisze:
vissi pisze:Przez godzinę (czy tam 55 minut) zaledwie 6 występów-masakra. Ciężko się to oglądało-odpadłam po pierwszej części. Więcej gadania niż śpiewania-w tym programie, niestety nie głos jest najważniejszy

Zgadzam się pełni, dlatego przestałem oglądać przesłuchania, to gadanie, te umizgi, masakra. Piosenki można obejrzeć na yt czy na FB, szkoda, że uczestnicy są najmniej ważni, by pokazać ich jak najwięcej. Dziś przełączyłem parę razy, ani raz na piosenkę się nie natknąłem.
Podpisuję się pod tym w 100%, niestety. Odcinki są coraz bardziej przegadane, a poza tym niektórzy jurorzy, np. pani Sadowska wtórni. I jej teksty po raz tysięczny: "Zaśpiewaj nam coś, zaśpiewaj jeszcze raz, zaśpiewaj inną piosenkę". Odcinki trwają godzinę, jednak dłużą się jakby miały dwa razy więcej długości. Elementów zaskoczenia brak.
dddennykravitz
Użytkownik

Post autor: dddennykravitz »

W tej edycji rowniez partnerem jest Universal Music i to kontrakt z tą wytwórnią wygrywa zwycięzca? Czy tez cos się zmienilo - do tego pytania nakłonił mnie FanPage Sony Music Poland,na ktorym pojawil się post o kulisach "Voice of Poland".
Awatar użytkownika
Michał56
Junior
x 264
x 48

Post autor: Michał56 »

dddennykravitz pisze:W tej edycji rowniez partnerem jest Universal Music i to kontrakt z tą wytwórnią wygrywa zwycięzca? Czy tez cos się zmienilo - do tego pytania nakłonił mnie FanPage Sony Music Poland,na ktorym pojawil się post o kulisach "Voice of Poland".
Moze to dlatego, że Szpak jest w tym wydawnictwie?
^-^
Awatar użytkownika
pulkownik
VIP Expert
x 776
x 2236

Post autor: pulkownik »

Oglądając wczoraj TVoP miałem wrażenie, że Piasek jest na zupełnie innej imprezie, niż pozostali trenerzy. W poprzednich edycjach miałem podobne odczucia, ale teraz jest to spotęgowane zachowaniem pozostałej czwórki, która walczy o to, kto będzie najmocniej świecił na fotelach. Szpak, o dziwo, dość powściągliwy, widać że nieco brakuje mu pewności, ale i tak uważam, że nieco odświeża program.

Zgadzam się, że za dużo było mówienia, już nie chodzi o same wstawki przed i po występach, ale najbardziej irytuje mnie od drugiej edycji siłowe wciskanie komentarzy trenerów w czasie występów, szczególnie to wkurzało gdy śpiewał pierwszy uczestnik, a także chłopak o dość specyficznym głosie, ten, który się nie dostał dalej.

Poziom wykonań średni, obawiam się że kobieta od "Dziwny jest ten świat" zaliczyła występ życia, a później będzie słabo. Nie przekonała mnie też uczestniczka w ciąży która dostała znak, żeby wystąpić w programie; obie z drużyny Michała. Molak może namieszać jak się otworzy, jest medialny, ale póki co nie było to najwyższych lotów.

Ile razy Marcelina była wczoraj w programie, dwa? Mam wrażenie że za Musiała więcej było tych scenek.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Talent show”