[TVP2] The Voice of Poland - Najlepszy głos

Programy prezentujące talenty zwykłych Polaków oraz celebrytów.
nowaczy

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: nowaczy »

To już kiedyś jeden z uczestników wprost powiedział (raczej powiedziała) że bitwa Sikora-Osińska to był pomysł produkcji, dodatkowo specjalnie podkreślano ze dziewczyny znały się na długo przed programem (co było prawdą) i bardzo się ze sobą lubią (tego nie wiemy czy naprawdę), a tu teraz muszą "walczyć" ze sobą
Każdy kto wierzy że wszystko "jest przypadkiem" w tym programach, jest naiwny
Sashenka
Obserwator
x 111
x 4

Post autor: Sashenka »

Oczywiście, że to jest widowisko, show. Gorzej, że w tym sezonie nie zauważyłam nikogo szczególnie interesującego. W przypadku połowy uczestników, którzy przeszli pomyślnie przesłuchania w ciemno, w ogóle bym się nie odwróciła na miejscu jurorów. W dodatku pani Sadowska chyba uwierzyła, że jest wielką gwiazdą, i zrobiła się bardzo irytująca. Na oglądanie kolejnego etapu nie mam już ochoty…

A pamiętacie, jak Justyna Steczkowska odwróciła się, gdy śpiewała kobieta chora na raka? Pani śpiewała bardzo, bardzo źle, a Steczkowska ma bardzo, bardzo dobry słuch. Nie powinna się była odwracać, bo uczestniczka absolutnie nie nadawała się na piosenkarkę (z całym szacunkiem, fajna babka, przykre bardzo, że zmarła, ale to nie były jakieś drobne błędy intonacyjne wynikające np. z tremy, tylko po prostu kompletny brak umiejętności, słuchu, panowania nad głosem), a trenerka niby nie znała historii, by zrobić to np. z litości. A jednak Justyna się odwróciła i pani dostała się do programu. To ewidentnie pokazuje, że Steczkowskiej kazano się odwrócić, bo uczestniczka miała medialną historię.

Nie wiemy jednak, czy każdy występ uczestnika ma z góry ustalony przebieg, czy tylko niektóre…
Awatar użytkownika
pulkownik
VIP Expert
x 776
x 2236

Post autor: pulkownik »

Rychcik? Ten który obskoczył wszystkie programy i nadal z tego nic nie wynika? :D Może po prostu brał udział w końcowym etapie przesłuchań, tylko Andrzej miał wolne miejsca i stąd ten "nakaz"? ;) Wiadomo, że jest prawda czasu i prawda ekranu, ale zazwyczaj do takich rewelacji podchodzę z dystansem, nierzadko ludzie wyładowują w ten sposób swoje frustracje, kompleksy, jak np. pewna uczestniczka ostatniego "Agenta".
Awatar użytkownika
Michał56
Junior
x 264
x 48

Post autor: Michał56 »

pulkownik pisze:Rychcik? Ten który obskoczył wszystkie programy i nadal z tego nic nie wynika? :D Może po prostu brał udział w końcowym etapie przesłuchań, tylko Andrzej miał wolne miejsca i stąd ten "nakaz"? ;) Wiadomo, że jest prawda czasu i prawda ekranu, ale zazwyczaj do takich rewelacji podchodzę z dystansem, nierzadko ludzie wyładowują w ten sposób swoje frustracje, kompleksy, jak np. pewna uczestniczka ostatniego "Agenta".
http://www.fakt.pl/kobieta/plotki/natal ... ja/tkem699
No ok, ale jak juz wspomniano wcześniej sama Sikora , przyznała, że program jest ustawiany (a nie miała powodu do
frustracji i zalu bo sama wygrała 2 edycje... )
A swoją wcześniejszą wypowiedzią niczego nie twierdzę, poprostu pokazuje wam co na temat tego programu
powiedział jeden z uczestników, a Wy sami wyciagnijcie stosowne wnioski :)
^-^
Awatar użytkownika
Kamilo
VIP Expert
x 36
x 148

Post autor: Kamilo »

Generalnie z programami typu talent-show jest trochę jak z produkcją pasztetu, tzn. im człowiek mniej wie, tym spokojniej żyje, ale Rychcika to pamiętam akurat dość dobrze z ostatnich nokautów. Kiedy już wiedział, że za chwilę poleci, bo inni po prostu zaśpiewali lepiej, to dostał istnej histerii. Po takim numerze jest raczej... średniowiarygodny.
Awatar użytkownika
Michał56
Junior
x 264
x 48

Kamilo pisze:Generalnie z programami typu talent-show jest trochę jak z produkcją pasztetu, tzn. im człowiek mniej wie, tym spokojniej żyje, ale Rychcika to pamiętam akurat dość dobrze z ostatnich nokautów. Kiedy już wiedział, że za chwilę poleci, bo inni po prostu zaśpiewali lepiej, to dostał istnej histerii. Po takim numerze jest raczej... średniowiarygodny.
Ale Natalia Sikora chyba jest bardziej wiarygodna...
^-^
Awatar użytkownika
Kamilo
VIP Expert
x 36
x 148

Post autor: Kamilo »

Sikora mówiła przede wszystkim o ingerencji w sposób bycia - to wielką tajemnicą nie jest. Często wystarczy narzucić stylizację, by urazić czyjąś dumę.
dddennykravitz
Użytkownik

Post autor: dddennykravitz »

adijos98d pisze:No wow.. uczestnik ma śpiewać tą piosenkę którą da mu produkcja, produkcja ustala ile krzeseł ma być odwróconych i oni mówią, kto do kogo ma iść, i oni od początku mają ustalone, kto będzie w finale, baaa nawet mają ustalone kto ma wygrać.. Natalia Kukulska dla "Faktu" udzieliła wywiadu, coś w tym stylu że produkcja ustala repertuar a nie trenerzy.. dodatkowo dziwne jest to, że tylko parę uczestników śpiewa czy udziela się w "PNŚ", tylko niektórych uczestników na okrągło puszczane są występy w TV podczas promocji programu a smsy na odcinkach LIVE to pic na wodę, podobnie jak w "Mam Talent".. koleżanki kuzynka brała udział w konkurencyjnej stacji w programie "Go to dance Tylko taniec", powiedzieli jej że jeśli chce zajść daleko a nawet wygrać program musi opowiedzieć jakąś historię coś w stylu że jest biedna itp. Takie programy, gdzie jest głosowanie smsowe to pic na wodę.
Nie chce mi się wierzyć,że głosowanie smsowe to "pic na wodę".Jednak widzowie głosują i wierzą w to oraz płacą za to. Predzej jestem w stanie uwierzyc w sterowanie odbiorem uczestnika dla widza poprzez dluzsze pokazywamie jego historii lub wystepy w sniadaniowce itp. Skąd takie informacje?
Awatar użytkownika
Michał56
Junior
x 264
x 48

Kilka żenujących elementów tego etapu:
po 1 po co az tyle tego Pana z Eski? Troche irytujący.
Po 2 lokowanie butów wojas, serio o.O
po 3 czemu ta uczestniczka 1 bitwy bierze ponownie udział
skoro WYGRAŁA lokalną edycje the voice kids?
Ten ostatni element pokazuje, że troche ten format dla dzieci nie ma sensu,
bo i tak nic sensownego nie wydadzą bo są na to za młodzi,
no chyba, że w polskiej wersji bedzie inaczej i stworzą nową Arkę Noego, no chociaz watpie ... ;)
póki co ogladamy dalej.
^-^
vissi

Post autor: vissi »

Przełączyłam na chwilkę i trafiłam na Panią trener "Witajcie w grupie smierci, wiadomo ze najlepsi wybierają najlepszych"....
Och ciężko strawna jest dla mnie Sadowska
Awatar użytkownika
pulkownik
VIP Expert
x 776
x 2236

Post autor: pulkownik »

Faktycznie grupa śmierci, dobre... oboje powinni wylecieć z hukiem za sprofanowanie "Where Wild Roses Grow".
Awatar użytkownika
TapMadlFan
Obserwator

Post autor: TapMadlFan »

Ten odcinek jest niesamowity! Każda bitwa jest fantastyczna, dawno nie widziałem takiego wysokiego poziomu w bitwach
darotv
Obserwator
x 3
x 51
Kontakt:

Post autor: darotv »

Oglądając jeszcze etap przesłuchań w ciemno miałem wrażenie, że format robi się nudny, ale dzisiejszy odcinek był naprawdę świetny :) Dużo się działo, ciekawe bitwy, trenerzy bardzo okej, również realizacyjnie nie ma nudy - mimo że program już tak długo na antenie, to dziś czułem świeżość. Tylko tak dalej :)
Awatar użytkownika
Michał56
Junior
x 264
x 48

darotv pisze:Oglądając jeszcze etap przesłuchań w ciemno miałem wrażenie, że format robi się nudny, ale dzisiejszy odcinek był naprawdę świetny :) Dużo się działo, ciekawe bitwy, trenerzy bardzo okej, również realizacyjnie nie ma nudy - mimo że program już tak długo na antenie, to dziś czułem świeżość. Tylko tak dalej :)
A ja odwrotnie, czekam na live, bo one i przesluchana w ciemno moim zdaniem sa najciekawsze :)
^-^
vissi

Post autor: vissi »

Wywiad z byłym uczestnikiem, jeśli był juz tu do niego link to przepraszam;
http://www.suwalki.info/articles2.php?id=389

Najciekawszy fragment-to wspomnienie pracy z trenerka Górniak;

"Na swojego trenera wybrałeś Edytę Górniak. Jak Ci się z nią współpracowało?

Wypadałoby powiedzieć, że Edyta jest najlepszym trenerem, ale tak naprawdę nie wiem. Z Edytą widzieliśmy się tyle, co do nagrania programu. Te uwagi, które miała może były trochę przydatne, ale w programie od wokalu są zupełnie inni trenerzy. Kto inny rządzi, kto inny podpowiada. Chociaż Edyta Górniak ma bez wątpienia największy warsztat, teraz z perspektywy czasu, mój wybór byłby jednak inny. Poszedłbym do Marii Sadowskiej. "

Także tak to wyglada ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Talent show”