[TVP2] The Voice of Poland - Najlepszy głos

Programy prezentujące talenty zwykłych Polaków oraz celebrytów.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod

Post autor: Trzeciak » 17 lis 2019, 15:57

Jak zwykle musiałeś coś przeinaczyć. Powiedziała, że mało ją interesuję sytuacja w TVP, a nie sam "The Voice":
Pozdrawiam, Trzeciak
wislok
Junior

Post autor: wislok » 17 lis 2019, 19:17

Barbara Kurdej-Szatan nie musi śledzić obecnej edycji "TVOP" , nie ma takiego obowiązku. Także idiotycznym portalikom zależy na podkręcaniu tego "konfliktu", bo niby dlaczego Kurdej ma komentować to co się dzieje w TVP ? Opisana sytuacja z wejściem do studia Voice dla mnie zbędna dziecinada, nie tego spodziewałbym się po 34-letniej kobiecie. Jednak też nie jest to coś czym warto sobie zaprzątać głowę. Powodzenia dla Basi w nowych wyzwaniach,a kto wie- może kiedyś wróci do TVP- współpracy z nią nie wykluczyły nawet obecne władze TVP wydając oświadczenie w tej sprawie.
Zmiany prowadzących? To ryzykowna sprawa, TVP widzi to po "The Wall" , generalnie Kammela ja bym zostawił w "DDD" jak i w kolejnych odsłonach "Voice" w 2020 r. o ile będą.
W finale widzę Alicję, Darię, Tadeusza oraz Kasjana.
Moje ulubione stacje tv: Eurosport,Polsat Sport,Polsat News,Polsat,kanały TVP.
Moje ulubione stacje radiowe: PR1 i RMF FM
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod

Post autor: Trzeciak » 17 lis 2019, 19:43

Zależy, bo od tego są kliki, a więc i kasa z reklam (stąd określenie clickbait). Poza tym akurat studio "The Voice" sąsiaduje ze studiem "TzG", to także produkcje tej samej firmy, więc nic dziwnego, że Kurdej-Szatan tam zajrzała. ;)
Pozdrawiam, Trzeciak
Christianus
Obserwator

Post autor: Christianus » 17 lis 2019, 19:48

Znany jest już zagraniczny gość półfinałowego odcinka - będzie nim Duncan Laurence. :)
wislok
Junior

Post autor: wislok » 17 lis 2019, 20:06

Trzeciak pisze:
17 lis 2019, 19:43
Zależy, bo od tego są kliki, a więc i kasa z reklam (stąd określenie clickbait). Poza tym akurat studio "The Voice" sąsiaduje ze studiem "TzG", to także produkcje tej samej firmy, więc nic dziwnego, że Kurdej-Szatan tam zajrzała. ;)
Mogła zajrzeć przywitać się z Kammelem czy Musiałem,a nie robić takie nawet nie wiem co? Dla mnie to zbędn dzziecinada, nie takich zachowań spodziewam się po 34-letniej osobie.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod

Post autor: Trzeciak » 17 lis 2019, 20:08

Christianus pisze:
17 lis 2019, 19:48
Znany jest już zagraniczny gość półfinałowego odcinka - będzie nim Duncan Laurence. :)
Podasz źródło, bo to byłaby bomba. :)

Zresztą biorąc pod uwagę koncert w Warszawie 25 listopada no i to, że w piątej edycji "The Voice of Holland" (którą wygrało O'G3NE) dotarł do półfinału to od jakiegoś czasu było spodziewane. :)
wislok pisze:
17 lis 2019, 20:06
Trzeciak pisze:
17 lis 2019, 19:43
Mogła zajrzeć przywitać się z Kammelem czy Musiałem,a nie robić takie nawet nie wiem co? Dla mnie to zbędn dzziecinada, nie takich zachowań spodziewam się po 34-letniej osobie.
Być może nie było akurat ich na próbie. Zauważ, że studio do którego weszła Kurdej-Szatan było puste. :)
Pozdrawiam, Trzeciak
Christianus
Obserwator

Post autor: Christianus » 17 lis 2019, 20:19

@Trzeciak Informacja sprzed godziny, Duncan napisał o tym pod najnowszym postem na Instagramie ;)
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod

Post autor: Trzeciak » 17 lis 2019, 20:22

Znakomity prezent na jubileusz programu. :):

Pozdrawiam, Trzeciak
KG2
Użytkownik

Post autor: KG2 » 19 lis 2019, 21:53

Wow, znakomity gość. Brawa dla osób, które ściągnęły Duncana! To klasa sama w sobie.
Mam nadzieję, że zaśpiewa 2 utwory :)
A w finale gościem będzie
[ Spoiler ]
KG2
Użytkownik

Post autor: KG2 » 20 lis 2019, 16:55

Tele Tydzień podaje, że wokalistka o której napisałem w spoilerze wystąpi jednak w półfinale
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod

Post autor: Trzeciak » 23 lis 2019, 20:45

Plebiscyt na ulubionego zwycięzcę "TVoP" wygrała Marta Gałuszewska - triumfatorka ósmej edycji. :)

Finalistą z drużyny Kamila Bednarka został Damian Kulej, który pokonał Kasjana Cieślę stosunkiem punktów 110 do 90 (Kamil przyznał 60 punktów dla Damiana i 40 dla Kasjana, widzowie pierwszy raz w historii zagłosowali 50:50).

A w drużynie Michała finalistką sensacyjnie Daria Reczek, która pokonała Jakuba Dąbrowskiego 104 do 96 (Michał przyznał Darii 45, a Jakubowi 55). Trzeba przyznać, że spora niespodzianka.

W drużynie Tomsona i Barona 112 punktów zdobyła Alicja Szemplimska, a 88 Bartosz Deryło (Tomson i Baron 51 przyznali Alicji Szemplińskiej, a 49 Bartoszowi Deryle).

W drużynie Margaret 108 do 92 Tadeusz Seibert wygrał ze Stanisławem Ślęzakiem (60 Margaret przynał Tadeuszowi Seibertowi, a 40 Stanisławowi).

No i finałowe głosowanie rozpoczęte. Finaliści przez cały tydzień odwiedzą "Pytanie na śniadanie".

Rozpoczęło się także głosowanie na ulubionego trenera "TVoP".
Pozdrawiam, Trzeciak
wislok
Junior

Post autor: wislok » 24 lis 2019, 11:14

Finał marzeń :) Dziwi mnie,że Marcelinka tak zmarginalizowana,a bryluje irytujący Adam Zdrójkowski.
Awatar użytkownika
pulkownik
VIP Expert

Post autor: pulkownik » 24 lis 2019, 11:29

Mam nadzieję że przygoda Marceliny i Adama z TVoP zakończy się w najbliższą sobotę, pomimo starań oboje nie pasują do tego formatu i z przerażeniem patrzę na ich potencjalne prowadzenie Dance, Dance, Dance.

Coś czuję, że tę edycję wygra kobieta, czyżby wreszcie triumf T&B? :) Tadzik jest dla mnie totalnie przeceniany.
Awatar użytkownika
matik
VIP Mod

Post autor: matik » 24 lis 2019, 11:41

Moim zdaniem wczoraj odpadły lepsze osoby niż te, które będą walczyć w finale.
adijos98d
Poster

Post autor: adijos98d » 24 lis 2019, 12:49

Może i Alicja ma potężny głos ale mnie męczy jej śpiewanie a jej autorską piosenkę ciężko się słuchało :/ Natomiast Daria ma wpadającą w ucho piosenkę, fajny głos i może zawalczyć o wygraną ale obawiam się że zajmie 2 lub 3 miejsce. Tadzik zapowiadał się obiecująco ale wczoraj totalnie mnie nie kupił. Damian od Kamila będzie musiał pocieszyć się 4 miejsce bo on jest najsłabszy z finałowym czwórki.
Największym minusem tej edycji jest Zdrójkowski (który się chwali że umie czytać po angielsku z kartki) , próbuje być wyluzowany a totalnie mu nie wychodzi, drugą osobą jest Margaret która kompletnie nie umie złożyć zdania, to co powiedziała podczas 1 odcinka live że się nie wypowie bo to nie jej klimat, no błagam, trener jest po to żeby ocenić każdy gatunek a nie ten który jej odpowiada.. Najbardziej zaskoczył mnie Kamil Bednarek który świetnie się sprawdza w roli trenera i gada z sensem, umie doradzić :) Najbardziej brakuje Basi Kurdej-Szatan która wynosiła dużo pozytywnej energii.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Talent show”