[TVP2] The Voice of Poland

Programy prezentujące talenty zwykłych Polaków oraz celebrytów.
Awatar użytkownika
brk
VIP Expert
Posty: 1925
Rejestracja: 02 wrz 2010, 15:01
Lokalizacja: Katowice
x 88
x 85

[TVP2] The Voice of Poland - Najlepszy głos

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: brk »

Zwycięzca poprzedniej edycji, Krystian Ochman, zapowiada na 19 listopada wydanie swojego debiutu, zatytułowanego po prostu jako „Ochman”. Płyta jest już w przedsprzedaży na stronach Empiku - https://www.empik.com/ochman-ochman,p12 ... nt=produkt
Od 13 lat jako piszący, trochę dłużej jako czytający :D
Awatar użytkownika
Michał56
Poster
Posty: 1684
Rejestracja: 12 sie 2017, 11:40
Lokalizacja: Kraków
x 548
x 367

[TVP2] The Voice of Poland - Najlepszy głos

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Michał56 »

Widzę, że Tvp postanowiło troche więcej kasy z reklam zarobić. Przedzielili bitwy na 2 odcinki z przerwą reklamową pomiędzy. Z tego co pamiętam tydzień temu i w poprzednich latach był to jeden pełny odcinek. :P
^-^
Poti
Junior
Posty: 1181
Rejestracja: 09 gru 2018, 11:24
x 5
x 65

[TVP2] The Voice of Poland - Najlepszy głos

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poti »

Czy ktoś orientuje się do kiedy TVP posiada licencję na Voice ?
Awatar użytkownika
Mat.212347
Obserwator
Posty: 642
Rejestracja: 03 sie 2020, 11:06
x 36
x 46

[TVP2] The Voice of Poland - Najlepszy głos

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mat.212347 »

Na pewno będzie jeszcze jedna edycja
Awatar użytkownika
matik
VIP Mod
Posty: 8576
Rejestracja: 27 sie 2010, 18:41
Lokalizacja: Warszawa
x 170
x 870

[TVP2] The Voice of Poland - Najlepszy głos

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: matik »

Dobrze byłoby jakby zrobili dłuższą przerwę. Przynajmniej zatarłoby się wrażenie z obecnej edycji a muszę przyznać, że ciężko ogląda się obecną edycję. Każdy z jurorów w mojej ocenie podjął "dziwne", żeby nie powiedzieć "złe" decyzje, jednak nie w takim stopniu jak Sylwia Grzeszczak która okazała się największym rozczarowaniem. Tomson i Baron są już mocno przeterminowani a Piekarczyk małomówny, niepasujący do całości. Sama Steczkowska nie jest w stanie udźwignąć tego ciężaru.
Awatar użytkownika
Mat.212347
Obserwator
Posty: 642
Rejestracja: 03 sie 2020, 11:06
x 36
x 46

[TVP2] The Voice of Poland - Najlepszy głos

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mat.212347 »

No poziom jest słaby w porównaniu z poprzednimi edycjami. Czas na zmiane formatu na inny.
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19315
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2217
x 13423

[TVP2] The Voice of Poland - Najlepszy głos

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

Trzeba powiedzieć wprost - Sylwia jako trenerka jest beznadziejna, niestety. Nie udźwignęła tej roli, nie odnajduje się w formule, nie posiada cech trenera, już chyba lepiej sprawdziłaby się w programie typu Mam Talent albo Idol gdzie się siedzi i klepie komentarze.
Ogromne rozczarowanie, bo chyba większość z nas wiązało z nią duże nadzieje. Liczyłem na petardę w stylu Szpaka a mamy drugą Margaret, tyle że mówi składnie i złożonymi zdaniami.
bucik11
Legendary
Posty: 10535
Rejestracja: 17 cze 2018, 21:15
x 510
x 1249

[TVP2] The Voice of Poland - Najlepszy głos

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bucik11 »

Niestety, ale też muszę to powiedzieć, że Sylwia się nie sprawdziła, liczyłem, że będzie jedną z lepszych trenerek w historii VoP w Polsce, a tu na odwrót :huh: Powrót Marka też nie spektakularny, mogli go dać do Seniora, ale w dużym Voice już chyba miejsca dla niego nie ma :huh: Tomson i Baron w przyszłym powinni wybrać jeden format, bo to już przesyt ich :( Jedynie Justyna jest dobra w tej edycji :)

Zobaczymy jeszcze jak w odcinkach na żywo się sprawdzi Sylwia ;)
Awatar użytkownika
kubatv10
Obserwator
Posty: 466
Rejestracja: 06 maja 2014, 14:24
x 37
x 14

[TVP2] The Voice of Poland - Najlepszy głos

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kubatv10 »

No cóż, gdyby ktoś rok temu powiedział mi, że po tak beznadziejnej pod większością względów 11. edycji, ta 12. wcale nie będzie lepsza, to bym się chyba roześmiał. Chemia pomiędzy trenerami jest praktycznie żadna, Marek nie potrafi powiedzieć nic merytorycznego, w każdej rundzie znika jeszcze bardziej. T&B stara śpiewka. Sylwia rzeczywiście się nie odnalazła, chociaż ciekawy jestem czy to nie przypadkiem kwestia składu - gdyby dać obok niej Szpaka, to może otworzyłaby się bardziej, tego się już pewnie nie dowiemy.
Justyna na swoich plecach niesie cały sezon i jest bezbłędna jak zwykle, obok Michała to zdecydowanie najlepsza trenerka spośród wszystkich edycji. Oby wróciła!

A odnośnie talentu, w zasadzie w przypadku trzech drużyn wszystko jest już jasne - Marta Burdynowicz, Paulina Gołębiowska i Rafał Kozik w zasadzie miejsce w finale mieli już w kieszeni od Blindów. Jedynie zaskoczenie może być w drużynie Marka, bo tam to kompletnie nie mam pomysłu na finalistę, mówi to też sporo o kiepskim poziomie tego zespołu.

Licha edycja, serio, skład trenerski się nie sprawdził, żadnych ciekawych innowacji, jeśli chodzi o zasady programu i przede wszystkim mega słaby poziom, w 16-stce jest garstka osób, które reprezentowałyby coś interesującego, innego, czego na rynku muzycznym jeszcze nie ma.

Marzy mi się, by jakimś cudem ten program kiedyś zmienił stację matkę. Myślę, że czy TVN czy Polsat wzięłyby ten format w obroty, przede wszystkim nie wybieraliby trenerów, którzy są wygodni dla partii rządzącej, a szczerze mówiąc oczywistym jest, że TVP zamyka drogę dla wielu artystów, którzy sprawdziliby się na fotelach.
Awatar użytkownika
Kamil1998
Poster
Posty: 1549
Rejestracja: 14 lut 2021, 19:45
x 5
x 627

[TVP2] The Voice of Poland - Najlepszy głos

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kamil1998 »

Margaret czy Sylwia Grzeszczak to nieporozumienia castingowe. Ta pierwsza zblazowana, a druga okazała się rozczarowaniem. Miała być petarda, w końcu świetny ma głos ale wyszło bez polotu.
Awatar użytkownika
Michał56
Poster
Posty: 1684
Rejestracja: 12 sie 2017, 11:40
Lokalizacja: Kraków
x 548
x 367

[TVP2] The Voice of Poland - Najlepszy głos

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Michał56 »

kubatv10 pisze: 07 lis 2021, 12:07 No cóż, gdyby ktoś rok temu powiedział mi, że po tak beznadziejnej pod większością względów 11. edycji, ta 12. wcale nie będzie lepsza, to bym się chyba roześmiał. Chemia pomiędzy trenerami jest praktycznie żadna, Marek nie potrafi powiedzieć nic merytorycznego, w każdej rundzie znika jeszcze bardziej. T&B stara śpiewka. Sylwia rzeczywiście się nie odnalazła, chociaż ciekawy jestem czy to nie przypadkiem kwestia składu - gdyby dać obok niej Szpaka, to może otworzyłaby się bardziej, tego się już pewnie nie dowiemy.
Justyna na swoich plecach niesie cały sezon i jest bezbłędna jak zwykle, obok Michała to zdecydowanie najlepsza trenerka spośród wszystkich edycji. Oby wróciła!

A odnośnie talentu, w zasadzie w przypadku trzech drużyn wszystko jest już jasne - Marta Burdynowicz, Paulina Gołębiowska i Rafał Kozik w zasadzie miejsce w finale mieli już w kieszeni od Blindów. Jedynie zaskoczenie może być w drużynie Marka, bo tam to kompletnie nie mam pomysłu na finalistę, mówi to też sporo o kiepskim poziomie tego zespołu.

Licha edycja, serio, skład trenerski się nie sprawdził, żadnych ciekawych innowacji, jeśli chodzi o zasady programu i przede wszystkim mega słaby poziom, w 16-stce jest garstka osób, które reprezentowałyby coś interesującego, innego, czego na rynku muzycznym jeszcze nie ma.

Marzy mi się, by jakimś cudem ten program kiedyś zmienił stację matkę. Myślę, że czy TVN czy Polsat wzięłyby ten format w obroty, przede wszystkim nie wybieraliby trenerów, którzy są wygodni dla partii rządzącej, a szczerze mówiąc oczywistym jest, że TVP zamyka drogę dla wielu artystów, którzy sprawdziliby się na fotelach.
Co wy macie z tym Szpakiem? Bardzo dobrze, że go nie ma. Nie mogłem już patrzeć na to jego zgrywanie się i szukanie atencji.
Skład tej edycji jak dla mnie jest spoko, poza Afromentalami których od kilku lat tam nie powinno być. Ale będą dalej bo sie kumplują z Rinkim.
Z castingów już ciężko wyłowić kogoś interesującego. Dobrze by było gdyby program zniknął na kilka lat bo się przejadł.
^-^
Poti
Junior
Posty: 1181
Rejestracja: 09 gru 2018, 11:24
x 5
x 65

[TVP2] The Voice of Poland - Najlepszy głos

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poti »

@Mat.212347 tak myślałem że do 2022 roku, dzięki za info
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19315
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2217
x 13423

[TVP2] The Voice of Poland - Najlepszy głos

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

Wg Pudla produkcja jest bardzo rozczarowana Sylwią, ponoć trenerka na bitwy uczyła się na pamięć (!) swoich kwestii z kartki, dodatkowo Sylwia i Piekarczyk nie przepadają za sobą.
Awatar użytkownika
KG2
Obserwator
Posty: 318
Rejestracja: 13 lis 2017, 17:37
x 1814
x 124

[TVP2] The Voice of Poland - Najlepszy głos

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: KG2 »

Jeszcze niedawno Marek ciepło wypowiadał się o Sylwii, a teraz nagle za sobą nie przepadają. Tak, na pewno XD
Ja rozumiem, że to jest element promocji programu i być może nawet TVP płaci za pisanie takich artykułów, ale są one tak na siłę i bez podparcia w czymkolwiek, że aż boli. Głupota goni głupotę.
bucik11
Legendary
Posty: 10535
Rejestracja: 17 cze 2018, 21:15
x 510
x 1249

[TVP2] The Voice of Poland - Najlepszy głos

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bucik11 »

Chociaż o Sylwii, że produkcja jest rozczarowana to się nie dziwię. Wszyscy są rozczarowani. Czyli już jej nie zobaczymy w kolejnych sezonach ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Talent show”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Dejmian, Hot Heart, Quubusiowy i 32 gości