[TVP2] The Voice of Poland

Programy prezentujące talenty zwykłych Polaków oraz celebrytów.
adijos98d
Activist
Posty: 2517
Rejestracja: 04 kwie 2016, 15:28
x 539
x 170

[TVP2] The Voice of Poland - Najlepszy głos

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: adijos98d »

Podczas pierwszego odcinka LIVE wystąpi gwiazda specjalna - brytyjska piosenkarka Becky Hill.
Awatar użytkownika
Michał56
Poster
Posty: 1684
Rejestracja: 12 sie 2017, 11:40
Lokalizacja: Kraków
x 548
x 367

[TVP2] The Voice of Poland - Najlepszy głos

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Michał56 »

6x z rzędu na odcinkach live będzie ta mega brzydka scenografia. Nie wiem co im się stało, dawniej zmieniano prawie co edycje. :rolleyes:
^-^
bucik11
Legendary
Posty: 10535
Rejestracja: 17 cze 2018, 21:15
x 510
x 1249

[TVP2] The Voice of Poland - Najlepszy głos

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bucik11 »

Kasia Dereń kolejną gwiazdą muzyczną dzisiejszego odcinka.
bucik11
Legendary
Posty: 10535
Rejestracja: 17 cze 2018, 21:15
x 510
x 1249

[TVP2] The Voice of Poland - Najlepszy głos

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bucik11 »

Pierwszy live średni pod względem występów. Nie podobały mi się dwa pierwsze występy uczestników z drużyny Tomsona i Baron. Najlepszy z ich drużyny moim zdaniem był Wiktor Dyduła i Paulina Gołębiowka. Odpadła Elżbieta Łaboda. Z drużyny Sylwii najbardziej podobał mi się występ Igora Kowalskiego i Julii Stolpe. Szkoda, że odpadł Daniel Hawes był lepszy niż Rafał Kozik. Z drużyny Marka najbardziej podobał mi się występ Anny Hnatowicz i nic więcej u Marka mega nuda w drużynie :redface: Z drużyny Justyny najbardziej podobały mi się występy Adriany wraz z Pauliną i Moniki Wiśniowskiej. Z drużyny Justyny wypadł Daniel Jodłowski.

Pierwszy odcinek na żywo średni, nudny, obejrzany na większym przewijaniu. Najlepiej wypadła drużyny Justyny w tym odcinku, a najgorzej uczestnicy z drużyny Marka. Olek Sikora dobrze się sprawdza w roli prowadzącego, chyba lepiej niż w Dance Dance Dance.
FreddyG
Użytkownik
Posty: 18
Rejestracja: 10 maja 2017, 0:12
x 16

[TVP2] The Voice of Poland - Najlepszy głos

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: FreddyG »

The Voice, jak co roku, mimo ciekawej obsady na początku , teraz również zawiódł. Sylwia była dla mnie wymarzoną trenerką już od dawna, bo chociaż z jej muzyką jest mi kompletnie nie po drodze, to wydawało mi się, że z jej głosem i talentem do tworzenia radiowych hitów nadaje się świetnie do roli trenera w Voice. Niestety dziewczyna nie ma kompletnie nic do powiedzenia, co tym bardziej widac w odcinkach na zywo, kiedy po jej "wypowiedziach" padały wymowne chwile ciszy, ktore prowadzący (a głównie marna Tomaszewka, ale to temat na inny post) próbowali zagłuszyć wypowiedziami innych trenerów. Marek, z całą moją sympatią dla niego, chyba już nie powinien siedzieć w tym programie, co pokazały jego dzisiejsze decyzje. Steczkowska klasa, potrafi skrytykować kiedy trzeba, co temu programowi bardzo brakowało juz od daaawna. O chlopakach nie ma co mówić, bo każdy wie-jurorowanie na pełen etat wychodzi bokiem tak, ze az chce sie zwrócić.
Szkoda, bo zapowiadała sie fajna edycja. Polska wersja, jak dla mnie, coś nie ma szczęścia. Co edycja jakieś zgrzyty. Ta dziwna, industrialna scenografia, podczas gdy juz chyba wszędzie jest nowoczesna, okrągła scena, mocno razi po oczach i sprawia, że mocno odstajemy od reszty. Bo nie ma co sie oszukiwać, Voice to już nie jest tylko lokalny program, to globalny fenomen, a TVP tego nie rozumie.
Ostatnio zmieniony 14 lis 2021, 10:28 przez FreddyG, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
KG2
Obserwator
Posty: 318
Rejestracja: 13 lis 2017, 17:37
x 1814
x 124

[TVP2] The Voice of Poland - Najlepszy głos

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: KG2 »

Pierwszy live bardzo mi się podobał. W każdej drużynie były przynajmniej 2 występy, które mnie zaskoczyły, zaczarowały w jakiś sposób. Po wczorajszym odcinku, w finale chcę Paulinę od T&B, Karolinę od Marka, Rafała od Sylwii i Martę od Justyny. Czekam z niecierpliwością na kolejne koncerty. :)

Robinson ma większą osobowość od 90% uczestników tej edycji. Każdy jej występ jest jakiś i nie można przejść obok niej obojętnie. Zupełnie się nie dziwię Markowi, że widzi w niej Artystkę. Co z tego, że ta druga dziewczyna miała potężny głos, jak jest przezroczysta i po programie zginie. Młodzi ludzie szukają teraz na YT/Spotify/gdziekolwiek, wykonawców z charyzmą i własnym stylem, a nie potężnych głosów bez pomysłu na siebie.
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19313
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2217
x 13421

[TVP2] The Voice of Poland - Najlepszy głos

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

Pudel - TVP zakupiła licencje na trzy kolejne sezony TVOP. Przyszłoroczny ma być z innym jury, bo to się nie sprawdziło - https://www.pudelek.pl/tylko-na-pudelku ... 534351808a
Awatar użytkownika
Michał56
Poster
Posty: 1684
Rejestracja: 12 sie 2017, 11:40
Lokalizacja: Kraków
x 548
x 367

[TVP2] The Voice of Poland - Najlepszy głos

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Michał56 »

Nie sprawdził się poziom wokalny i program potrzebuje przerwy. Jury dla mnie jest spoko. Ale jak już mają zmieniać skład to razem z Afromentalami, chociaż ci pewnie dalej będą. :P
KG2 pisze: 14 lis 2021, 9:12 Pierwszy live bardzo mi się podobał. W każdej drużynie były przynajmniej 2 występy, które mnie zaskoczyły, zaczarowały w jakiś sposób. Po wczorajszym odcinku, w finale chcę Paulinę od T&B, Karolinę od Marka, Rafała od Sylwii i Martę od Justyny. Czekam z niecierpliwością na kolejne koncerty. :)

Robinson ma większą osobowość od 90% uczestników tej edycji. Każdy jej występ jest jakiś i nie można przejść obok niej obojętnie. Zupełnie się nie dziwię Markowi, że widzi w niej Artystkę. Co z tego, że ta druga dziewczyna miała potężny głos, jak jest przezroczysta i po programie zginie. Młodzi ludzie szukają teraz na YT/Spotify/gdziekolwiek, wykonawców z charyzmą i własnym stylem, a nie potężnych głosów bez pomysłu na siebie.
Zgadzam się. Robinson wokalnie odstaje ale ma to "coś". Reszta w większości wokalnie radza sobie ciut lepiej, ale są totalnie przezroczyści.
^-^
bucik11
Legendary
Posty: 10535
Rejestracja: 17 cze 2018, 21:15
x 510
x 1249

[TVP2] The Voice of Poland - Najlepszy głos

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bucik11 »

Co do kolejnych edycji to żadne zaskoczenie, bo program jak wiadomo nadal cieszy się popularnością. Ciekawe tylko czy za rok będzie zupełnie odświeżony skład trenerów, czy ktoś zostanie. Mam nadzieję, że Tomson i Baron zrezygnują i zostaną tylko w Kidsie, ciekawe też czy Justyna zostanie, bo akurat ona najlepiej się sprawdza w tej edycji.
Poti
Junior
Posty: 1181
Rejestracja: 09 gru 2018, 11:24
x 5
x 65

[TVP2] The Voice of Poland - Najlepszy głos

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poti »

@pulkowjik ostatnio pisałem na forum odnośnie licencji TVP ma chyba wcześniejszą licencję do 2022 roku. Czyli wynika z tego że do 16 edycji dobrniemy?

A co do jury Justyna Steczkowska mogłaby zostać. Natomiast chętnie zobaczyłbym Dodę i zapewne nie tylko ja
bucik11
Legendary
Posty: 10535
Rejestracja: 17 cze 2018, 21:15
x 510
x 1249

[TVP2] The Voice of Poland - Najlepszy głos

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bucik11 »

@Poti wątpię, żeby TVP zaprosiło Dodę do programu ;) Mogłaby wrócić Natalia Kukulska, chociaż też nie wiem czy ona chciałaby ponownie wziąć udział :huh: Liczę, że w nowej edycji zostanie z tego składu tylko Justyna Steczkowska :)
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49675
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3242

[TVP2] The Voice of Poland - Najlepszy głos

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

To co się przydałoby temu programowi to:
1. Roczna przerwa (widać, że "MT!" wyszła o dziwo na dobre)
2. Nowa scenografia
3. Zmienione zasady live - eliminacje bez podziałów na drużyny

Co do wczorajszego live - nieco lepiej niż w poprzedniej edycji, zdecydowanie o zwycięstwo powinni walczyć Bartosz Madej, który genialnie udźwignął "Obławę" Kaczmarskiego i oczywiście Marta Burdynowicz z drużyny Justyny. Choć nadal jest gorzej niż w 10 edycji.

Wizytówki uczestników ogląda się fajnie (nawet fragmenty z nieistniejącej Naszej TV się pojawiły), chociaż hitem było podpisywania produktu jako materiały prywatne. :lol:
Pozdrawiam, Trzeciak
radoking
Użytkownik
Posty: 74
Rejestracja: 18 lis 2016, 14:58
x 4
x 4

[TVP2] The Voice of Poland - Najlepszy głos

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: radoking »

Poti pisze: 14 lis 2021, 17:09 @pulkowjik ostatnio pisałem na forum odnośnie licencji TVP ma chyba wcześniejszą licencję do 2022 roku. Czyli wynika z tego że do 16 edycji dobrniemy?

A co do jury Justyna Steczkowska mogłaby zostać. Natomiast chętnie zobaczyłbym Dodę i zapewne nie tylko ja
Sama Doda od lat powtarza, że bardzo by chciała, ale cóż - żona Kurskiego Dody nie lubi, więc Jej nie zobaczymy :lol: Poza tym w przyszłym roku Doda będzie miała prawdopodobnie swoje reality show w Polsacie, więc już pomijając sympatie i antypatie - TVP raczej nie weźmie gwiazdy mocno kojarzonej z inną stacją. Plus sama Doda raczej po reality show nie chciałaby robić takiego "przeskoku", żeby Polsat się na Nią nie obraził.
Awatar użytkownika
Kamo875
Junior
Posty: 850
Rejestracja: 13 sie 2020, 2:35
Lokalizacja: Polska :)
x 46
x 233

[TVP2] The Voice of Poland - Najlepszy głos

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kamo875 »

Czyli prawie na pewno - Edi witamy w 13 edycji VOP!
Kamo875
Awatar użytkownika
Kamil1998
Poster
Posty: 1549
Rejestracja: 14 lut 2021, 19:45
x 5
x 627

[TVP2] The Voice of Poland - Najlepszy głos

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kamil1998 »

Doda byłaby idealna. Wali prosto z mostu, jest bezkompromisowa i inteligentna. Ale cóż, raczej to marzenie ściętej głowy.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Talent show”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Krakus9991 i 12 gości