[TVP2] The Voice of Poland

Programy prezentujące talenty zwykłych Polaków oraz celebrytów.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49675
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3242

[TVP2] The Voice of Poland - Najlepszy głos

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Tymczasem trenerzy szóstej edycji "The Voice of Poland" wzięli udział w sesji okładkowej do dwutygodnika "Gala"
[ Spoiler ]
: http://pytanienasniadanie.tvp.pl/211784 ... erzy-voice
Pozdrawiam, Trzeciak
Kasacz
VIP Expert
Posty: 1210
Rejestracja: 21 maja 2013, 20:39
Lokalizacja: Szczytna
x 1
x 28
Kontakt:

[TVP2] The Voice of Poland - Najlepszy głos

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kasacz »

Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38182
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3645

[TVP2] The Voice of Poland - Najlepszy głos

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Własnie go widziałem- ciekawy , dobrze wykonany, w zupełnie innym stylu niż poprzednie.
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19323
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2219
x 13431

[TVP2] The Voice of Poland - Najlepszy głos

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

Ale słabizna :/
Awatar użytkownika
Dejmian
VIP Expert
Posty: 2526
Rejestracja: 01 sie 2009, 16:03
x 1992
x 661

[TVP2] The Voice of Poland - Najlepszy głos

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dejmian »

Średni spot. Nie najgorszy, ale spodziewałem się czegoś lepszego.
15 lat na forum! :)
Kasacz
VIP Expert
Posty: 1210
Rejestracja: 21 maja 2013, 20:39
Lokalizacja: Szczytna
x 1
x 28
Kontakt:

[TVP2] The Voice of Poland - Najlepszy głos

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kasacz »

Awatar użytkownika
Medyk24
VIP Expert
Posty: 11285
Rejestracja: 31 lip 2011, 11:37
x 660
x 1879

[TVP2] The Voice of Poland - Najlepszy głos

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Medyk24 »

Pisałem już o tym wczoraj :)


Spot inny niż wcześniejsze, pomysł dobry, lecz już samo wykonanie niestety nie przekonało mnie do końca. Liczyłem jednak, że będzie jakaś lepsze tło, chociaż po krótkim zastanowieniu stwierdzam, że nadaje ono pewien klimat, mam jeszcze zastrzeżenie co do jego długości - 1 min w zupełności by wystarczyła.
Awatar użytkownika
Reality
VIP Expert
Posty: 653
Rejestracja: 12 lip 2012, 9:24
Lokalizacja: Warszawa
x 54
x 98

[TVP2] The Voice of Poland - Najlepszy głos

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Reality »

Spot jeden z najnudniejszych w historii, dobrze się zapowiadał a wyszedł słabo, dla mnie 2/10...
Natomiast wybór ReZiego na V Reportera uważam za bardzo dobry, nie zdziwiłbym się gdyby transmisja internetowa dorównała oglądalnością VoP w TV :)
Awatar użytkownika
kamico7
Junior
Posty: 964
Rejestracja: 31 gru 2012, 14:23
x 1

[TVP2] The Voice of Poland - Najlepszy głos

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kamico7 »

Mimo że nie jestem fanem The Voice i uważam go za słaby format to akurat ten spot bardzo mi się podoba :) Jest on inny a do tego pomysł i wykonanie bardzo fajne. Ta inność będzie towarzyszyć tej jesieni kilku stacją. TVN ze swoim spotem ogólnym i spotami do MT i KW i Polsat z MBTM.
Awatar użytkownika
Medyk24
VIP Expert
Posty: 11285
Rejestracja: 31 lip 2011, 11:37
x 660
x 1879

[TVP2] The Voice of Poland - Najlepszy głos

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Medyk24 »

Reality pisze:Natomiast wybór ReZiego na V Reportera uważam za bardzo dobry, nie zdziwiłbym się gdyby transmisja internetowa dorównała oglądalnością VoP w TV :)
Tutaj bym nie przesadzał z tą oglądalnością, co jednak nie zmienia faktu, że wybór Reziego do kontaktu z internautami tak jak już pisałem był najlepszym z możliwych. Obecnie ( o ile się nie mylę) jego kanał na YT posiada zaraz po Wardędze w Polsce największą liczbę subskrypcji i co jeszcze warto odnotować w przeciwieństwie do Sylwestra bazuje wyłącznie na polskiej widowni.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49675
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3242

[TVP2] The Voice of Poland - Najlepszy głos

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Medyk24 pisze:Spot inny niż wcześniejsze, pomysł dobry, lecz już samo wykonanie niestety nie przekonało mnie do końca. Liczyłem jednak, że będzie jakaś lepsze tło, chociaż po krótkim zastanowieniu stwierdzam, że nadaje ono pewien klimat, mam jeszcze zastrzeżenie co do jego długości - 1 min w zupełności by wystarczyła.
Zgadzam się z tą opinią. Zabrakło tylko nieco lepszych ujęć i odpowiedniego zespolenia. Szkoda, bo zamysł świetny, ale najważniejsze i tak będzie to, co zobaczymy w sobotnie wieczory od 5 września. ;)
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
qba5000
Obserwator
Posty: 294
Rejestracja: 28 gru 2014, 16:53
x 93
x 124

[TVP2] The Voice of Poland - Najlepszy głos

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: qba5000 »

Ależ świetny spot! Naprawdę jestem pod wrażeniem pomysłu i realizacji. Dobra zapowiedź programu, oby nie zabrakło cudownych głosów!
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49675
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3242

[TVP2] The Voice of Poland - Najlepszy głos

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Jutro o 16:00 premiera nowego singla i zarazem teledysku Sarsy pt. "Indiana": http://allaboutmusic.pl/sarsa-indiana/

A to relacja z wczorajszego spotkania fanów i dziennikarzami z ekipą programu "The Voice of Poland": http://pytanienasniadanie.tvp.pl/212053 ... -of-poland

I chyba znany jest kolejny sponsor programu:
[ Spoiler ]
Warto dodać, że do etapu "Przesłuchań w ciemno" zakwalifikowano ok 140 uczestników. Tak dużo wokalistów na "Blindach" nie było chyba jeszcze w żadnej edycji.

EDIT z 18:00: Spot w nieco skróconej wersji jest emitowany na TVP2. Na jego początku na dole po prawej stronie fontem z oprawy ""Voice'a" jest napis "Od 5 września". Na koniec fragment odświeżonej czołówki programu, i w jego tle napisy o producentach programu i jego nadawcy.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Medyk24
VIP Expert
Posty: 11285
Rejestracja: 31 lip 2011, 11:37
x 660
x 1879

[TVP2] The Voice of Poland - Najlepszy głos

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Medyk24 »

Pewnie zmodyfikowana formuła w stosunku do osób, które nie zostały wybrane przez żadnego trenera zrobiła swoje.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49675
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3242

[TVP2] The Voice of Poland - Najlepszy głos

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Aplikacja na urządzenia mobilne "The Voice of Poland - Zostań Trenerem" będzie dostępna od 29 sierpnia - na tydzień przed premierą szóstej edycji programu: http://[link zakazany]/artykul/th ... -aplikacja

O programie była także mowa w "Panoramie". Jak zapowiada prowadząca i trenerzy w materiale w programie będzie "szereg zmian regulaminowych" (czyli modyfikacje dotkną nie tylko w "Przesłuchań w ciemno"). Odświeżona zostanie grafika programu - w pokazana została ta promująca specjalną aplikacje na urządzenia mobilne. A w materiale widać już pierwsze fragmenty z "Blindów" (od 27:19): http://panorama.tvp.pl/20946282/12082015-1800
Pozdrawiam, Trzeciak
ODPOWIEDZ

Wróć do „Talent show”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot], kubaj0, Lupus28, Quubusiowy i 19 gości