[TVP2] The Voice of Poland - Najlepszy głos

Programy prezentujące talenty zwykłych Polaków oraz celebrytów.
Jordi
VIP Expert
x 1836
x 1830

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

nie powala, ale ja o polskiej muzyce popularnej mam dość złe zdanie, więc....

No do Podsiadło to lata świetlne ma... takie tam wpada jednym uchem wypada drugim - wokalnie o dziwo tak sobie... w programie pokazał, że potrafi o wiele więcej głosowo... Aczkolwiek moim zdaniem jeszcze jakoś to się broni, w porównaniu do piosenki Hyżego...
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3219
x 1427

Post autor: Trzeciak »

Dodam, że trzecim gościem specjalnym będzie Monika Urlik.

A także portal Onet przyzna swoją specjalną nagrodę: http://muzyka.onet.pl/newsy/wybierz-swo ... agra/sn8pq
Pozdrawiam, Trzeciak
Lex

Post autor: Lex »

Nie wiem czemu, ale wydaje mi się, że nowym głosem Polski zostanie Meksykanin :)
kubatv10
Obserwator
x 7
x 5

Post autor: kubatv10 »

Mi też się tak wydaję, choć kibicuję jeszcze Arturowi i Oli.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3219
x 1427

Post autor: Trzeciak »

Oto, czego nie zobaczymy dziś w "The Voice of Poland": http://muzyka.onet.pl/pop/the-voice-of- ... inku/dwds7
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Dejmian
VIP Expert
x 959
x 374

Post autor: Dejmian »

Dlaczego zmieniono wygląd belek w trakcie trwania edycji?! Zupełnie nietrafiony pomysł...
11 lat na forum! :)
piotrekzgr
Junior

Post autor: piotrekzgr »

Na początek świetny występ Mroza i chóru Sound'n'Grace, No i zaczął się półfinał :D

Jest nieźle - odpadł Kyrvych, w drużynie Justyny pozostała Kasia Sawczuk(Przyznała 70% Kasi i 30% Arturowi), bardzo mnie to cieszy :D On nie jest jakiś wybitny aż tak,rozumiem, że jest z Ukrainy, ale bez przesady, to nie powinno decydować o jego zwycięstwie. Poza tym to jest The Voice of Poland, jestem za tym, że powinien wygrać Polak.
Jeśli chodzi o drużynę Tomsona i Barona przeszła Maja, również tak jak chciałem, odpadł Kamil Bijoś.(Chłopaki przyznali 52% Kamilowi i 48% Mai). Maia dziś zaśpiewała przepięknie, cudo :D
W drużynie Marka przeszła Aleksandra Węglewicz. No muszę powiedzieć, że po raz kolejny zgadzam się z werdyktem, niestety, ale Michał bardzo często śpiewał nieczysto i aż dziwiło mnie, że doszedł aż tak daleko(Ola - 60%, Michał Karpacki - 40%) Jak na razie mamy 3 kobiety w finale.
Teraz śpiewa Arek Kłusowski - finalista III edycji VOP, śpiewa piosenkę"Podpalimy miasta", całkiem niezła, wpada w ucho, przygrywa na gitarze Baron.

No i na koniec drużyna Marii. Oczywiście niestety przeszedł Juan, który dosłownie zmiótł Monikę w wynikach...(Maria dała 57% Monice, Juanowi 43%). Zaśpiewali genialny duet - cover Bajmu "Józek, nie daruję Ci tej nocy". Nieźle się ubawiłem.

No i są 3 kobiety i 1 facet w finale. Ciekawe, czy to własnie on wygra :) Ogólnie półfinał na wysokim poziomie, jak zwykle z resztą. VOP jest najlepsze :)
Jordi
VIP Expert
x 1836
x 1830

Ja nie widzę dla Juana konkurencji - przykro mi, ale babeczki mimo że mają naprawdę dobre wokale, to Juan ma więcej charyzmy niż one 3 razem wzięte...

No i jak Juan zmiażdżył głosami widzów swoją konkurentkę - 79 do 21... reszta jednak była dość wyrównana (choć to dzięki Steczkowskiej Sawczuk przeszła - u widzów kilkanaście procent więcej głosów miał Artur)
Awatar użytkownika
Lupus28
VIP Expert
x 823
x 257

Post autor: Lupus28 »

Szkoda Moniki Pilarczyk :/ Mam nadzieję, że Meksykanin nie wygra. Nic do niego nie mam, ale z tej czwórki najmniej mnie przekonuje.
5+3=8
Awatar użytkownika
pulkownik
VIP Expert
x 965
x 2765

Post autor: pulkownik »

Nie sądziłem, że widownia TVOP jest (w pewnej części) równie niedojrzała co fanki pewnego blogera, który zajął III miejsce w DWTS. Przeraża mnie ilość internetowego hejtu wylewanego na Kasię Sawczuk i Justynę Steczkowską....

A program wygra Meksykanin - szkoda, bo z finałowej czwórki jest najsłabszy. Zdecydowanie dla mnie wygrać powinna Maja bądź Kasia :)
Lex

Post autor: Lex »

Najsłabszy? Dla mnie najlepszy. Rockowe zwierzę. Ma głos i charyzmę. Widać, że kocha scenę, a ona go. Może śmiało koncertować i wydawać płyty.
Awatar użytkownika
Lupus28
VIP Expert
x 823
x 257

Post autor: Lupus28 »

Tyle, że każdą z edycji wygrał ktoś z rockowym głosem, to już się robi nudne i przewidywalne. Teraz czas na jakąś odmianę.
5+3=8
Jordi
VIP Expert
x 1836
x 1830

Tylko jak dla mnie Juan z wszystkich dotychczasowych zwycięzców ma szansę osiągnąć prawdziwy sukces - Sikora pierwszy album to pojedyncze sztuki poszły... o Ukeje już nikt nie pamięta, Ziółko od kilku lat się promuje i nic z tego nie wychodzi (teraz pewno będzie identycznie)...

Juan wokalnie i charyzmatycznie jest lepszy niż razem wzięte te 3 kobity...

Natomiast co do Sawczuk - nie dziwię się trochę widzom, ponieważ wcale tak super lepiej od Artura nie zaśpiewała, a Steczkowska jak dla mnie specjalnie dała 70-30 żeby Artur nie miał szans przejść i tu poszła prywata jurora moim zdaniem (ponieważ miał więcej głosów widzów, ale odrobić 40% nie sposób, chyba że jest się Juanem XD )
Awatar użytkownika
Ediss
VIP Expert
x 2
x 11

Post autor: Ediss »

Miałem wczoraj okazję być ponownie na widowni programu. Uważam, że był to do tej pory najlepszy odcinek tej edycji. Szczególne wrażenie zrobił na mnie występ Kasi Sawczuk, no i uczestników grupy Marii (w tym występ w duecie). Stawiam na wygraną Meksykanina, chociaż to będzie bardzo przewidywalne. Chciałbym, żeby wygrała Kasia.
Obrazek
Awatar użytkownika
Medyk24
VIP Expert
x 490
x 1231

Post autor: Medyk24 »

Muszę przyznać, że jestem zaskoczony wyborem niektórych finalistów, bo jeszcze wczoraj przed programem byłem skłonny strzelać w ciemno, że skład finału będzie następujący: Kryvych, Karpacki, Gawłowska, Carlos Cano, a tu proszę trochę się pozmieniało. Jestem zaskoczony brakiem Artura, ale przy otrzymaniu 30% od Justyny trudno się dziwić. Podzielam również Wasze zdanie, że w finale najpewniej wygra Meksykanin zresztą dowodem na to jest choćby miażdżąca liczba głosów jaką otrzymał wczoraj w porównaniu do Pilarczyk, gdyby skład był taki jak umieściłem wyżej to wydaje mi się, że rywalizacja byłaby większa i trochę trudniej było by już na dzień dzisiejszy wskazać zwycięzcę tej edycji.

A więc skład finału odwrotny niż w 3 odsłonie show gdzie było 3 mężczyzn i 1 kobieta, a teraz 1 mężczyzna i 3 kobiety.
Dejamn pisze:Dlaczego zmieniono wygląd belek w trakcie trwania edycji?! Zupełnie nietrafiony pomysł...
Rzeczywiście, zeszłotygodniowa zmiana prezentowała się dobrze, niestety tego nie można już powiedzieć o tym co zobaczyliśmy wczoraj, nie dość, że zastosowano ciemniejsze barwy to jeszcze wprowadzono półprzeźroczystość i wygląda to teraz fatalnie.
POZDRAWIAM > Medyk24
ODPOWIEDZ

Wróć do „Talent show”