[TVP2] The Voice of Poland - Najlepszy głos

Programy prezentujące talenty zwykłych Polaków oraz celebrytów.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 81
x 2226

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Ja nie przepadam ani za jednym ani za drugim . Ale zmiana to zmiana. Wolałbym np.Rynkowskiego czy Gawlińskiego.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 81
x 2226

Potwierdzają się te informacje. Z programu odchodzi Piekarczyk , ale zastąpić ma go muzyk młodego pokolenia. Ponadto trwają negocjacje z innymi jurorami , oficjalna prezentacja 26 lipca.

http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/ma ... f-poland-5
Awatar użytkownika
[email protected]
VIP Expert
x 177
x 333
Kontakt:

Post autor: [email protected] »

Oficjalnie!
Marek Piekarczyk nie wystąpi w piątej edycji muzycznego formatu „The Voice of Poland”. Zamiast niego stacja chce zatrudnić wokalistę młodego pokolenia. Tym samym nie potwierdzają się medialne spekulacje o możliwym udziale Grzegorza Skawińskiego lub Janusza Panasewicza.
Awatar użytkownika
Lupus28
VIP Expert
x 827
x 257

Post autor: Lupus28 »

Boję się, co oni mają na myśli z tym "wokalistą młodego pokolenia". Z młodego pokolenia są już Tomson i Baron, uważam, że powinni dać kogoś bardziej doświadczonego.
5+3=8
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 81
x 2226

Ponoć do programu może wrócić i zastanawia się nad tym Edyta Górniak , jednak nie koniecznie za Steczkowską , a obok niej , pewnie więc za Sadowską. Chodziło by o konkurencję dwóch Polskich Diw.
Awatar użytkownika
CaptainMorgan
VIP Expert
x 14
x 168

Post autor: CaptainMorgan »

Ja bym odświeżył cały skład. Liczę, że zobaczymy Młynkową, bo byłaby to jakaś nowość. Ktoś z młodego pokolenia - może Mrozu? Widziałbym też Zagrobelnego.
Awatar użytkownika
Dejmian
VIP Expert
x 959
x 374

Post autor: Dejmian »

Edyta była spoko! :)
11 lat na forum! :)
Kasacz
VIP Expert
x 1
x 7
Kontakt:

Post autor: Kasacz »

Sadowska też odchodzi z programu. Podała tą informację na swoim Facebooku.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 81
x 2226

Czyli pewnie Edyta ja zastąpi. Choć to też nie jest pewne .Ale generalnie dobrze , że idą zmiany.

A konkretnie z oświadczenia wynika , że sama zrezygnowała ze względu na natłok zawodowych spraw , pisze także na temat współpracy z innymi jurorami :

,,The Voice of Poland” to dla mnie także fantastyczne spotkania z moimi kolegami - wspaniałymi ludźmi i niezwykłymi muzycznymi osobowościami:
Legendą polskiego rocka Markiem Piekarczykiem, z którym godzinami rozmawialiśmy o życiu ucząc się od siebie nawzajem podejścia do otaczającej nas rzeczywistości…
Pełnych pasji Tomsonem i Baronem, których olbrzymia wiedza na temat polskiej i światowej muzyki sprawiała, że każda rozmowa z Nimi zamieniała się w niezapomnianą podróż poprzez muzyczne galaktyki!
Edytą Górniak, której poznanie w trzeciej edycji było dla mnie wielką niespodzianką. Szybko zawarłyśmy kobiecy front i do dziś możemy liczyć na swoje wsparcie.
Justyną Steczkowską, z którą znamy się najdłużej. Nasze rozmaite doświadczenia pozwoliły nam często mówić jednym głosem.

Do tej pory godziłam prace nad scenariuszami ze zobowiązaniami wynikającymi z promocji płyty, koncertów, czy pracy na planie „The Voice of Poland”. Niestety wiem już, że w kolejnym sezonie nie uda mi się wszystkiego pogodzić i z przykrością muszę zrezygnować z funkcji trenera w nadchodzącej edycji.

Z tego miejsca chciałabym podziękować przede wszystkim uczestnikom, których spotkałam w programie. Moja rezygnacja nie oznacza jednak zarzucenia współpracy z osobami, które objęłam artystyczną opieką. Mam nadzieję, że niebawem będziemy mogli zaprezentować Wam efekty naszych wspólnych działań. Zapewniam, że czeka Was wiele wspaniałych dźwięków spod rąk tych młodych utalentowanych ludzi.
Dziękuję również dyrekcji Programu Drugiego Telewizji Polskiej za zaufanie, a producentowi polskiej edycji „The Voice” firmie Rochstar za wspaniałą współpracę. Praca z Wami to czysta przyjemność!''
Awatar użytkownika
pulkownik
VIP Expert
x 967
x 2789

Post autor: pulkownik »

Alleluja! Cudowna wiadomość na początek dnia :)
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 81
x 2226

Podobno jednak to producenci z niej wcześniej zrezygnowali , a niby nie ma ją zastąpić ani Steczkowska czy Młynkova .Ile w tym prawdy nie wiadomo. Piekarczyk sam zrezygnował.
Awatar użytkownika
pulkownik
VIP Expert
x 967
x 2789

Post autor: pulkownik »

Wydaje mi się, że zobaczymy Justynę i Afro oraz dwójkę nowych trenerów. Jest to całkiem dobre rozwiązanie, aczkolwiek uważam, że skład trenerski powinien być całkowicie wymieniony.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 81
x 2226

Na to wygląda. Dobre i to , bo mogło zostać na tym co było, dużo zależy od tego kogo wybiorą. Zastanawia mnie ten muzyk młodego pokolenia. Może Brzozowski , przecież tu się narodził :)
Awatar użytkownika
Dejmian
VIP Expert
x 959
x 374

Post autor: Dejmian »

Nareszcie zmiany! Chwała im za to. Przydałoby się jeszcze wymienić chłopaków i Justynę, ale w to wątpię niestety.
11 lat na forum! :)
Jordi
VIP Expert
x 1836
x 1830

Post autor: Jordi »

Rany nareszcie szansa na ewidentnie najlepszą edycję :D Marzenia się spełniają!

Wyleciała Sadowska i Piekarczyk - dwa ewidentnie najsłabsze ogniwa (Steczkowską da się znieść jeszcze). Jakby wróciła Edzia Górniak i dali kogoś młodego i żywiołowego, to będzie najlepszy skład jury VOP w historii!!! Dobrze, że nie tykają Tomsona i Barona, bo oni nigdy nie nudzą i zawsze coś fajnego powiedzą (w porównaniu do dwójki która odchodzi - jeden przymulający, a Sadowska nastolatkę z siebie robiąca :/ )

PS. Nie no nie Brzozowski - pan z 1 megahitem i 1 tak sobie popularnym... byłby męski odpowiednik Sadowskiej, która też nie wiem jaka to gwiazda z niej... to już lepszy Zagrobelny na przykład by był...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Talent show”