[TVP2] The Voice of Poland - Najlepszy głos

Programy prezentujące talenty zwykłych Polaków oraz celebrytów.
Awatar użytkownika
Medyk24
VIP Expert
x 389
x 972

Post autor: Medyk24 » 04 sie 2014, 10:51

Pewnie TVP poprzestanie na swoim, a szkoda bo zdecydowanie wolałbym Mielcarz, w 1. edycji radziła sobie całkiem nieźle.
0 x
POZDRAWIAM, Medyk24
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 60
x 1782

Post autor: wiatriwoda » 04 sie 2014, 14:54

A co do spotu , wygląda na to , że rzeczywiście podobny do tego zagranicznego wspomnianego wcześniej. Co widać na ostatniej fotce.

http://voice.tvp.pl/foto/na-planie-nowe ... -16277289/
0 x
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 2713
x 1149

Post autor: Trzeciak » 04 sie 2014, 15:06

Nawet jak poprowadzi program Kurdej-Szatan, wcale nie będzie to zła decyzja stacji. Wręcz przeciwnie. Oczywiście nie zastąpi tego, co przez 3 edycje do programu wprowadziła Marika, ale zawsze mogło być gorzej. ;) Zresztą redaktorzy Super Expressu jak zwykle pokazują, że mają dużą wyobraźnię.

Uwaga do kolegi @wiatriwoda na przyszłość. Jeśli już podajesz jakąś informację z zewnątrz, to albo podaj źródło, albo link do artykułu, gdzie znajduje się ta informacja.
0 x
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
woj29
Obserwator

Post autor: woj29 » 04 sie 2014, 15:30

Oczywiście, że mogło być gorzej, ale mogło być znacznie lepiej, chociaż teraz nie przychodzi mi go głowy nikt inny z TVP. Plusem Barbary Kurdej Szatan jest to, że jest młoda, ostatnio dość popularna i zdaje się, że też potrafi śpiewać.
0 x
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 2713
x 1149

Post autor: Trzeciak » 04 sie 2014, 15:39

No i też była w talent-show (w grupie "Soul City" w drugiej edycji "X Factor"). Więc też wie, co muszą przeżywać uczestnicy podczas trwania programu. ;)
0 x
Pozdrawiam, Trzeciak
Jordi
VIP Expert
x 1296
x 1467

Post autor: Jordi » 04 sie 2014, 23:02

Kurdej Szatan jest o tyle dobra, że nie jest "nachalna" gdy już coś prowadzi - wielu prowadzących ma tę wadę (Ibisz na przykład). Poza tym wydaje się być fajną babką, a taka osoba jest potrzebna w takim formacie :)
0 x
Awatar użytkownika
pulkownik
VIP Expert
x 630
x 1926

Post autor: pulkownik » 04 sie 2014, 23:14

Jeśli już naprawdę los waży się między Kurdej-Szatan a Mielcarz, to już lepiej, by program poprowadziła Basia. Mielcarz w czasie I edycji Top Model była bardzo zdystansowana względem uczestniczek na castingach, w TVoP w czasie liveów wcale lepiej nie było. Niemniej szkoda tria Musiał-Kammel-Marika bo byli bardzo zgrani, a Tomek z Martą stworzyli jeden z lepszych telewizyjnych duetów.
0 x
"Zagadka. Co to za system, w którym bliskie władzy media atakują wściekle partię opozycyjną za bycie w opozycji?"
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 60
x 1782

Post autor: wiatriwoda » 05 sie 2014, 13:53

Nową ''starą '' prowadzącą wg Kurdej -Szatan ma być jednak Magda Mielcarz ,wskazując , że sama nie dostała propozycji bycia prowadzącą show.

http://afterparty.pl/newsy_artykul,18666.html
0 x
Awatar użytkownika
Medyk24
VIP Expert
x 389
x 972

Post autor: Medyk24 » 05 sie 2014, 15:35

Jeśli to się potwierdzi to w tej edycji będziemy mieli same powroty, nikogo nowego, jednakże nie ukrywam, że wybór Mielcarz mnie satysfakcjonuje.
0 x
POZDRAWIAM, Medyk24
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 2713
x 1149

Post autor: Trzeciak » 05 sie 2014, 16:55

Warto dodać, że obok spotów z trenerami programu zobaczymy także spoty z uczestnikami minionych edycji programu, które będą nagrywane w najbliższych dniach. Wezmą w nich udział m. in. Michał Chmielewski, Kamil Bijoś, Marzena Ugorna, Ernest Staniaszek, czy Wojciech Baranowski.
0 x
Pozdrawiam, Trzeciak
piotrekzgr
Junior

Post autor: piotrekzgr » 05 sie 2014, 17:43

Fajnie, że nie zapominają o byłych uczestnikach i nadal ich nam przypominają :)

Co do ew.prowadzącej - Basia w Opolu bardzo mi się podobała, jest ładna, utalentowana i z poczuciem humoru, poza tym właśnie wie co czują uczestnicy talent-show. Z drugiej strony bardzo lubię Magdę, świetnie prowadziła 1 edycje VOP. Sam nie wiem, ale każda lepsza od przesłodzonej,sztucznej i głupiutkiej Mariki :P
0 x
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 2713
x 1149

Post autor: Trzeciak » 05 sie 2014, 17:54

Głupiutka? Tego akurat nie można powiedzieć, tym bardziej, że tworzy mało komercyjną muzykę. Sztuczna? Fakt, czasem była zimna, ale nie nieprzyjemna względem uczestników no i ich bliskich, których wspierała ciepło. Przesłodzona? To chyba zarzut bardziej do Pauliny Sykut-Jeżyny szczególnie w ostatnich edycjach "MBTM". No ale to już na inną dyskusję.
0 x
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Medyk24
VIP Expert
x 389
x 972

Post autor: Medyk24 » 05 sie 2014, 18:05

Marika po prostu miała swój styl, swój sposób prowadzenia tego programu, inny niż większość, za co ją właśnie ceniłem, a wyżej wymienione zarzuty są totalnie nie na miejscu.
0 x
POZDRAWIAM, Medyk24
piotrekzgr
Junior

Post autor: piotrekzgr » 05 sie 2014, 20:33

Ja ją tak odbierałem. Drażnił mnie jej śmiech i żarty wymyślane na poczekaniu, z których śmiał się tylko Kammel, do tego to szczerzenie się do kamery, pomijając to, jak się nie raz wystylizowała.. Wkurzały mnie jej teksty np.podczas bitew, kiedy to wyraźnie mówiła, kto lepszy, komu kibicuje i wytykała błędy. Wydaje mi się, że powinna być obiektywna, a swoje oceny zostawić dla siebie, bo mnie nie interesuje, co ona o tym myśli. Co do jej muzyki, to miałem tę "przyjemność" i słuchałem jej płyty,dla mnie to żaden muzyczny autorytet, większość z finałowej 16 śpiewała lepiej od niej,ale nawet nie wspominając o tym, ona była prowadzącą, nie(na szczęście)jurorem, więc jej zdanie jest dla mnie nic nie warte.O Sykut wspomnę tylko, że nie oglądam MBTM od piątej edycji, ale w tych, gdzie ją widziałem, to byłem nią zachwycony - w przeciwieństwie do Mariki ładna, naturalna i skromna,nie wiem jak jest teraz, więc nie wypowiem się.
0 x
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 2713
x 1149

Post autor: Trzeciak » 06 sie 2014, 0:06

piotrekzgr pisze:Ja ją tak odbierałem. Drażnił mnie jej śmiech i żarty wymyślane na poczekaniu, z których śmiał się tylko Kammel, do tego to szczerzenie się do kamery, pomijając to, jak się nie raz wystylizowała..
Wybacz, ale to jest program muzyczny, gdzie takie wydarzenia głównie dzieją się na scenie, a ta rządzi się swoimi prawami i tu na różnymi stylizacjami można poszaleć.
piotrekzgr pisze:Wkurzały mnie jej teksty np.podczas bitew, kiedy to wyraźnie mówiła, kto lepszy, komu kibicuje i wytykała błędy. Wydaje mi się, że powinna być obiektywna, a swoje oceny zostawić dla siebie, bo mnie nie interesuje, co ona o tym myśli.
Zauważ, że podczas "Bitew" obaj prowadzący poza Kammelem (czyli Marika i Musiał) wspierali jedną z dwóch ekip, która kibicowała swoim uczestnikom podczas pojedynku. Więc tutaj siłą rzeczy musiała wspierać jednego z dwóch uczestników, co niekoniecznie musiało być jej zdaniem. W przeciwieństwie do Patrycji Kazadi (która podczas "Bootcampu" była wręcz wściekła na Czesława Mozila, za eliminację dobrych uczestników) - Marika reagowała w miarę spokojnie.
piotrekzgr pisze:Co do jej muzyki, to miałem tę "przyjemność" i słuchałem jej płyty,dla mnie to żaden muzyczny autorytet, większość z finałowej 16 śpiewała lepiej od niej,ale nawet nie wspominając o tym, ona była prowadzącą, nie(na szczęście)jurorem, więc jej zdanie jest dla mnie nic nie warte.
Tylko zauważ, że na nagranej płycie zawsze robionych jest wiele poprawek robionych przez komputery, a finałowa "16" w programie na żywo - zawsze śpiewała na żywo z żywym bandem. Poza tym, na uczestników działał dodatkowy stres związany z rywalizacją, czy jak najlepszym się zaprezentowaniem, czego takich emocji trudno doświadczyć podczas nagrania płyty.
Może dla Ciebie nie jest to żadny autorytet, ale skoro w tym roku została zaproszona na Przystanek Woodstock, gdzie spotykają się najlepsi wykonawcy muzyki w Polsce - także tej niekomercyjnej (przypomnę, że tam występował również zespół Enej - przed swoim udziałem w "MBTM") to chyba całkiem dobrze świadczy o muzyce jakiej wykonuje.
0 x
Pozdrawiam, Trzeciak
ODPOWIEDZ

Wróć do „Talent show”