[TVP2] The Voice of Poland - Najlepszy głos

Programy prezentujące talenty zwykłych Polaków oraz celebrytów.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 2673
x 1138

Post autor: Trzeciak » 27 wrz 2014, 18:17

W dzisiejszym odcinku pojawi się kolejny znajomy z programów TVN-u - Gracjan Kalandyk (tegoroczna edycja "X Factor"): https://www.youtube.com/watch?v=BNUnXTt ... EGgAoIeggQ

Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią - jeden z dzisiejszych uczestników dostał bilet do "Przesłuchań w ciemno" na terenie Term w Bukowinie: https://www.facebook.com/BUKOVINATermaH ... 6206001518

A to "Voice'owa lista przebojów":
1. Aleksandra Nizio
2. Adrianna Górka
3. Jerzy Grzechnik
0 x
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 2673
x 1138

Post autor: Trzeciak » 03 paź 2014, 18:38

Po trzech dość średnich tygodniach w programie - w czwartym - nareszcie program odżył się wybił. Było znacznie więcej uzdolnionych wokalnie głosów, ale rozrywkowo też było całkiem nieźle. Warto dodać, że w minioną sobotę wystąpił anglik Joliet Jake Blues znany z rewii "Blues Brothers". Swego czasu w "Mam Talent" wystąpił najmłodszy uczestnik w historii formatu na świecie - a tutaj wystąpił najstarszy uczestnik programu "The Voice" też w historii formatu na świecie (czyli od 2010 roku).

Co do talentów, na które zwróciłem uwagę:
*Mariusz Dyba (drużyna Marka) - trzeba przyznać, że to była świetna, rockowa interpretacja tej dość kobiecej piosenki do której potrzeba było sporo odwagi, ale i umiejętności oraz pewności, by nie zrobić z niej parodii. Ci którzy nie znaliby Miley Cyrus - nie poznaliby, że to piosenka kobieca.
*Gracjan Kalandyk (drużyna Justyny) - po tym wykonaniu nie było nawet poznać, że to uczestnik, który wcześniej był w "X Factorze". Świetne brzmienie głosu i wykonanie, które sprawia, że z powodu takich występów program się podoba.
*Sylwia Łyko (drużyna Justyny) - nie dość, że Arek Kłusowski ma mega talent wokalny, to jeszcze skutecznie do programu przywozi ze sobą takie perełki jak m. in. Kamil Bijoś, który w minionej edycji doszedł do półfinału, czy właśnie ta uczestniczka. Nadała piosence takiego klimatowi, że aż chce się w ten klimat zatopić i długo nie wracać do rzeczywistości. Kto wie - może podzieli los Kłusowskiego i Bijosia.

Jutro ostatnie "Przesłuchania w ciemno". To jeden z przedpremierowych występów: http://www.youtube.com/watch?v=gSZ-mHRMtdA

Tak jak w poprzednich edycjach - tak w tej do etapu "Live" (który najprawdopodobniej wystartuje 15 listopada) przejdzie 16 uczestników:
http://jastrzabpost.pl/2014/09/26/piekn ... of-poland/
0 x
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 2673
x 1138

Post autor: Trzeciak » 04 paź 2014, 19:06

"Voice'owa" lista przebojów:
1. Jerzy Grzechnik
2. Aleksandra Nizio
3. Adrianna Górka

I ostatni przedpremierowy występ "Przesłuchań w ciemno" w tej edycji programu: https://www.youtube.com/watch?v=l0WbLsq ... EGgAoIeggQ
0 x
Pozdrawiam, Trzeciak
piotrekzgr
Junior

Post autor: piotrekzgr » 04 paź 2014, 23:05

Dzisiaj, podczas ostatnich przesłuchań w ciemno w końcu poczułem ten specyficzny klimat VOP, za który go pokochałem. Szkoda, że tak późno, nie wiem, ale jakoś przesłuchania w tej edycji nie zachwyciły mnie w ogóle. Mniej wstawek to na plus, ale dzisiaj przy dziewczynie, która śpiewała "Where is the love" znowu za dużo było wstawek z trenerami i prowadzącymi...a już mówiąc o tej dziewczynie to miała strasznie wysokie mniemanie o sobie, a niestety fałsz straszny. No i najbardziej cieszę się, że nie przeszedł ten chłopak z gliwickiego teatru muzycznego. Nie lubię takich zarozumiałych osób "Gram w większości przedstawień, mam szansę to wygrać, jestem skazany na sukces", żałosne ;) I dobrze Kammel powiedział,że następnym razem więcej pokory, poznał się na nim od razu. Mam nadzieję, że bitwy i dalsze etapy mnie do tej edycji przekonają, bo jak na razie sądziłem, że najgorsza była 2 edycja. V jednak też mnie zawodzi. Cieszę się z powrotu Edyty, z powrotu Magdy Mielcarz to już w ogóle, każdy lepszy od sztucznej Mariki :D
0 x
Awatar użytkownika
Poland
VIP Expert
x 12
x 146
Kontakt:

Post autor: Poland » 04 paź 2014, 23:17

Dzisiaj miałem powody do zadowolenia bo były dwa wątki eurowizyjne - jeden w postaci multi-reprezentantki (będącej na dwóch formach największego wydarzenia muzycznego w Europie) Weroniki Bochat a drugi w formie rozmowy Edyty Górniak (1994) i Justyny Steczkowskiej (1995) na temat swojego uczestnictwa w konkursie.
0 x
Od 24.05.2006 do 27.08.2014 jako kisiel205 / Od 27.08.2014 jako Poland
Aktywnie najlepszy na forum już od 12 lat! Na moim koncie już ponad 10,000 postów!
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 59
x 1720

Post autor: wiatriwoda » 06 paź 2014, 11:34

Ostatnie odcinki śledziło 1,75 i 2,18 mln widzów

http://film.interia.pl/raport/taniec-z- ... 50696,8590
0 x
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 2673
x 1138

Post autor: Trzeciak » 06 paź 2014, 18:40

piotrekzgr pisze:Dzisiaj, podczas ostatnich przesłuchań w ciemno w końcu poczułem ten specyficzny klimat VOP, za który go pokochałem. Szkoda, że tak późno, nie wiem, ale jakoś przesłuchania w tej edycji nie zachwyciły mnie w ogóle. Mniej wstawek to na plus, ale dzisiaj przy dziewczynie, która śpiewała "Where is the love" znowu za dużo było wstawek z trenerami i prowadzącymi...a już mówiąc o tej dziewczynie to miała strasznie wysokie mniemanie o sobie, a niestety fałsz straszny. No i najbardziej cieszę się, że nie przeszedł ten chłopak z gliwickiego teatru muzycznego. Nie lubię takich zarozumiałych osób "Gram w większości przedstawień, mam szansę to wygrać, jestem skazany na sukces", żałosne ;) I dobrze Kammel powiedział,że następnym razem więcej pokory, poznał się na nim od razu.
Tak - ostatnie dwa odcinki "Przesłuchań w ciemno" były świetne - pokazały, że "The Voice" nie jest jeszcze skończonym programem i nie powiedział ostatniego słowa. Szkoda tylko, że w przy drugiej części - gdy na belkach pokazano, że drużyny są już pełne (jak w przypadku Marka Piekarczyka) - w kolejnych występach pokazano, jak trenerzy naciskają przycisk - mimo, że drużyny są już kompletne - to trochę zabierało emocje "Blindach".. Zabrakło także tradycyjnego podsumowania drużyn pod koniec programu - mogli to zrobić jak w edycji w USA, że gry trener zdobędzie już ostatniego uczestnika, to od razu następuje podsumowanie jego drużyny. Niemniej muzycznie - udany odcinek. Zgodzę się także z uwagą Kammela - ten uczestnik zdecydowanie przesadził ze zbytnią pewnością siebie i prowadzący trochę musiał go sprowadzić na ziemię.

Co do uczestników - pojawił się tam półfinalista czwartej edycji "MBTM" - Przemek Radziszewski. Natomiast trochę szkoda mi Inez Bodio, ale rzeczywiście taką ważną dla wielu Polaków - szczególnie ponad 30 lat temu trochę przeforsowała. Jak powiedziała Edyta Górniak - jeśli w takim wieku sięga ona po taki repertuar - to tylko dobrze o niej świadczy.
Natomiast występy, które mi się spodobały:
*Weronika Bochat (drużyna Marka) - świetne własne i nieprzeinterpretowane wykonanie tej piosenki, gdzie czuć było wybuch radości.
*Iga Kozacka (drużyna Edyty) - fakt, że na początku nieco się ze stresu pogubiła, ale za to świetnie zbudowała napięcie - tzn. potrafiła coraz bardziej zaskakiwać.
*Justyna Zuba (drużyna Tomsona i Barona) - świetne klimatyczne wykonanie, a szczególnie końcówka, gdzie widać jak wiele potrafi tak młody głos
*Natalia Bajak (drużyna Tomsona i Barona) - nie ma to jak świetne brzmienie głosu i świetne przekazanie treści piosenki po swojemu.

Tym samym znamy pełny wszystkich drużyn, gdzie łącznie znalazło się 52 głosów. Na pewno wśród nich jest "The Voice of Poland". ;)

Drużyna Justyny:
*Agni Caldarar
*Agnieszka Twardowska
*Aleksandra Nizio
*Dominik Dudzik
*Ewa Michrowska
*Gracjan Kalandyk
*Isabelle Mienandi
*Karol Dziedzic
*Lena Osińska
*Marta Wronka
*Michał Dudkiewicz
*Przemek Radziszewski
*Sylwia Łyko

Drużyna Edyty:
*Alan Cyprysiak
*Anita Korzeniecka
*Asia Kwaśnik
*Ewelina Pobłocka
*Iga Kozacka
*Jerzy Grzechnik
*Krzysztof Rymszewicz
*Marcin Molendowski
*Marta Fedyniszyn
*Paweł Barów
*Sandra Rusin
*Sarsa Markiewicz
*Wojciech Schmach

Drużyna Marka:
*Adrianna Górka
*Beata Just
*Daniel Lipiec
*Karolina Wojdat
*Katarzyna Kalinowska
*Magdalena Paradziej
*Mariusz Dyba
*Monika Lewczuk
*Monika Polak
*Tomasz Fridrych
*Weronika Bochat
*Łukasz Szemraj
*Żaneta Łabudzka

Drużyna Tomsona i Barona:
*Aga Szewczyk
*Angelika Kłaczyńska
*Damian Michalski
*Hania Hołek
*Julia Węgrowicz
*Justyna Janik
*Justyna Zuba
*Maciej Zieliński
*Natalia Bajak
*Natalia Lubrano
*Natalia Podwin
*Paulina Grochowska
*Łukasz Szczepanik

Koniec "Blindów" oznacza początek nowego etapu - czyli "Bitwy", która w tej edycji - wzorem z edycji zagranicznych - będzie miała nieco zmienioną formułę - przypominającą tą z pierwszej edycji. Na początku jeszcze pełne 13-osobowe drużyny zrobią fotografię pamiątkową razem z trenerami, a później zostaną podzielone na pary i trójkę. Ponadto każdy trener zaprosi także do współpracy znanego muzyka, który obejmie funkcję mentora - będzie razem z trenerem przygotowywać pojedynki oraz pomoże mu w podjęciu ważnych decyzji. Wiadomo już, że Marek Piekarczyk do swojego "dream teamu" zaprosił jako mentora Grzegorza Markowskiego, jako mentor (prawdopodobnie Edyty Górniak) pojawi się także Margaret. Nie zmieni się to, że tak jak w poprzednich edycjach - trenerzy będą mogli dwukrotnie ukraść uczestników odrzuconych przez innych trenerów.

Tak jak w poprzedniej edycji - każdy odcinek tego etapu otworzy pojedynek trenerów. Sobotnią "Bitwę" rozpocznie wykonanie utworu "Co mi Panie dasz?" zespołu Bajm przez Edytę Górniak i Marka Piekarczyka: https://www.youtube.com/watch?v=tjiZ-Lg ... EGgAoIeggQ
0 x
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 59
x 1720

Post autor: wiatriwoda » 07 paź 2014, 11:12

Choć wiem , że źródło nie jest stuprocentowo pewne to Pudelek podaje ,

obecna edycja The Voice jest ostatnią.

Jeśli okaże się to prawdą , to mnie to wogóle nie zdziwi . I być może Superstarcie ma być jego zastępcą i teraz jedynie zaczepić się na jeden sezon w piątki.
0 x
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 2673
x 1138

Post autor: Trzeciak » 07 paź 2014, 11:59

Jak zwykle Pudelek.pl to mistrzowie fantazji. Nikt nigdy czy to podpisując umowę na produkcję programu lub z danymi osobami nie zakłada z góry braku kontynuacji - chyba, że sama formuła zakłada jeden, góra dwa sezony, a "TVoP" nie jest takim programem.

A "SuperSTARcie" godnym następcą "TVoP?. To już co najmniej dobry żart. To tak słabych wynikach, co wystarczająco odzwierciedla zapotrzebowanie i poziom produkcji to będzie cud, jak program dotrwa do 10 odcinka przynajmniej w takim paśmie, bo patrząc jak program radzi sobie na tle konkurencji - o drugiej edycji TVP2 może już zapomnieć. Co nie zmienia faktu, że nie tylko w Dwójce, ale w całej TVP są potrzebne zmiany kadrowe na górze, bo to coraz bardziej przypomina mało profesjonalną zabawę, a nie zarządzanie stacją. Ale to na inny wątek.
0 x
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 59
x 1720

Post autor: wiatriwoda » 07 paź 2014, 12:24

Absolutnie nie godny następca. Ale taki mógł być plan szefostwa dwójki.kończymy the Voice i równocześnie zaczynany Superstarcie ,ale rzeczywistość na razie okazala się brutalna . Chciałbym uwidzieć coś fajnego świeżego,czego jeszcze nie bylo ,ale czy to możliwe?
0 x
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 2673
x 1138

Post autor: Trzeciak » 07 paź 2014, 12:49

Możliwe - tylko musi się zmienić myślenie szefów nt. zarządzania stacją telewizyjną, bo coraz większe mam wrażenie, jakby Kapuściński nie miał już na Dwójkę pomysłu.

Przy okazji - zapowiedź najbliższego odcinka programu: https://www.youtube.com/watch?v=ptUOEllepwQ
0 x
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 2673
x 1138

Post autor: Trzeciak » 08 paź 2014, 16:38

Już wiadomo, że w pojedynku Żaneta Łabudzka i Weronika Borchat wykonają piosenkę "O mnie się nie martw" Katarzyny Sobczyk. Marek Piekarczyk przygotował dla uczestniczek niespodziankę i zaprosił współczesną wykonawczynię utworu - czyli Margaret: https://www.youtube.com/watch?v=CW5q4ZnpXOA

Trzeba przyznać, że na plus takie niespodzianki dla uczestników programu. ;)
0 x
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 59
x 1720

Post autor: wiatriwoda » 08 paź 2014, 16:41

Plus promocja serialu O mnie.. coś czuje ,że to nie przypadek:-)
0 x
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 2673
x 1138

Post autor: Trzeciak » 08 paź 2014, 19:02

W pewnym sensie. U Piekarczyka pojawi się także Grzegorz Markowski, gdzie jeden z męskich duetów będzie wykonywał jego najnowszą piosenkę.
0 x
Pozdrawiam, Trzeciak
lukaa
Junior
x 3
x 1

Post autor: lukaa » 09 paź 2014, 4:37

0 x
xyz
ODPOWIEDZ

Wróć do „Talent show”