[TVP2] The Voice of Poland - Najlepszy głos

Programy prezentujące talenty zwykłych Polaków oraz celebrytów.
Lex

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Lex »

Niestety dzisiejszy polski rynek muzyczny jest tak skonstruowany, że jak chcesz się dorobić, to musisz sprzedać szajs. Dopiero wtedy jak się uzbierasz jakąś kupkę pieniędzy, to można wydać coś ambitnego.
Jordi
VIP Expert
x 1835
x 1827

Post autor: Jordi »

Z tych artystów VOP jako tako broni się dla mnie tylko Nykiel - poszła dokładnie tą drogą, w której ją widziałem. Na razie jest różnie, ale chociaż idzie ją znaleźć "w tłumie" polskich artystów i widać, że będzie tworzyć w rynku miejsce dla siebie. Sarsa do dziś nie pojmuję, jak takie "nico" szczerze jak Naucz Mnie może być hitem - spodziewałem się czegoś o wiele ambitniejszego, a tu miałki, powtarzalny do bólu "eskowo-eremefowo-zetowy" popik. A ta z disco-polo to w ogóle wiocha totalna...

Stanisława Celińska ostatnio, czy Artur Andrus parę lat temu pokazali, że nie trzeba robić badziewia, żeby dopiąć swego i nagrać to, co się chce... I wyszły hitowe płyty. Ale takie fajne "niespodzianki" tylko PR3 potrafi promować.
Kasacz
VIP Expert
x 1
x 7
Kontakt:

Post autor: Kasacz »

Awatar użytkownika
Medyk24
VIP Expert
x 490
x 1226

Post autor: Medyk24 »

Tutaj krótka relacja z planu spotu - https://www.facebook.com/tvppl/videos/v ... =2&theater
Rzeczywiście zapowiada się całkiem nieźle :)
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3216
x 1426

Post autor: Trzeciak »

Czyli poszli motywem z ósmej edycji w USA, gdzie trenerzy też zamienili się w "Herosów". :)

Dodam, że dziś Dwójka wznowiła już regularną promocję "The Voice of Poland". Na razie emitowany jest teledysk uczestniczki poprzedniej edycji - Sarsy pt. "Naucz mnie". Ta piosenka wygrała też pierwszy koncert "Lata Zet i Dwójki" w Kołobrzegu.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3216
x 1426

W ramach promocji "TVoP" na Dwójce emitowany jest także teledysk finalistki drugiej edycji programu - Natalii Nykiel pt. "Bądź Duży".
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3216
x 1426

Pozdrawiam, Trzeciak
Jordi
VIP Expert
x 1835
x 1827

Szkoda mi Nykiel, bo jej utwór jest o 100 poziomów wyżej od radiowej młucki Sarsy :(
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3216
x 1426

Nykiel akurat w swojej dziedzinie (muzyce alternatywnej) akurat także radzi sobie całkiem dobrze. A warto dodać, że tu oceniono teledysk, który rzeczywiście robi wrażenie dzięki swej prostocie, ale i pomysłowi.

Dodam jeszcze. że w ramach promocji "TVoP" jest emitowany także teledysk innego finalisty drugiej edycji programu - Michała Sobierajskiego.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
pulkownik
VIP Expert
x 959
x 2755

Post autor: pulkownik »

Jordi pisze:Szkoda mi Nykiel, bo jej utwór jest o 100 poziomów wyżej od radiowej młucki Sarsy :(
W ilu jeszcze postach skrytykujesz tę piosenkę? Jesteś jak zdarta płyta.
Jordi
VIP Expert
x 1835
x 1827

Piszę co mi się podoba i nic ci do tego. Regulaminu nie łamię...

Piosenki Sobierajskiego nie widziałem. Muszę na YT poszukać. Nykiel to jest w końcu coś świeżego na naszym rynku. Piosenka niby bardzo nietypowa, a wciąga na maksa - liczę, że kolejne utwory będą takim samym miłym zaskoczeniem :)
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3216
x 1426

Problem w tym, że piszesz już któryś raz. Dla Ciebie piosenka Sarsy jest słaba, bo nie podoba Ci się, ale dla innych niekoniecznie. Zresztą nikt, kto zna rynek muzyczny nie spodziewał się, że Nykiel będzie grana w RMF-ie, czy Zetce.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
pulkownik
VIP Expert
x 959
x 2755

Post autor: pulkownik »

Jordi pisze:Piszę co mi się podoba i nic ci do tego. Regulaminu nie łamię...
Owszem, regulaminu nie łamiesz, ale masz uporczywą manierę - gdy coś Ci się nie podoba, to z uporem maniaka krytykujesz tę rzecz. Czy to utwór Sarsy, czy to "Przyjaciółki". W każdym poście, chociaż ledwo ocierającym się o dany temat, musisz wyrazić swoją dezaprobatę. Zawsze. Wrzuć na luz, bo czytać się tego nie da.

VIP Expert
x 81
x 2225

Post autor: wiatriwoda »

Popieram zdanie Pulkownika w stu procentach.

Ciężko czytać jego posty no prawie w każdym powtarza jego zdania w kółko.

Ja bardzo lubię tę piosenkę,ale nie zamierzam tego powtarzać w kółko bo to totalnie głupie.
Jordi
VIP Expert
x 1835
x 1827

wiatriwoda pisze:powtarzać w kółko bo to totalnie głupie.
Co to za problem? Wystarczy nie czytać skoro to dla ciebie głupie. Ja nie mam zamiaru wszczynać kłótni, bo każdy ma "swoje grzechy" na tym forum. Już się przyzwyczaiłem, że niektórzy chyba problemów w życiu nie mają, skoro im takie rzeczy przeszkadzają.

Po prostu uważam, że polski rynek muzyczny to totalna płycizna bez polotu. Jesteśmy dobre 10 lat za Zachodem i nie tylko już nawet... To co się tam podobało w 2000-2005 u nas się dziś podoba i po prostu piszę, że irytuje mnie, że do bólu wtórna piosenka "odśpiewana" ot tak jest megahitem, a coś niespotykanego, chwalonego przez krytyków przechodzi prawie bez echa (gdyby nie YT i wsparcie fanów Natalii).

Poza tym czy ja napisałem, że Sarsa to dno itp? Nie. Napisałem, że jest to utwór jakich tysiące powstały w ostatnich 20 latach. Basik, wtórny syntezator i perkusja w rytm popu połączonego niejako z rnb... Czyli po prostu nijactwo no inaczej tego nazwać nie potrafię. Tyle lat już takich piosenek słuchałem, że po prostu wpada jednym uchem i wypada drugim. Nie wyłączam radia jak leci, ale też nie wsłuchuję się specjalnie...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Talent show”