[TVP2] The Voice of Poland - Najlepszy głos

Programy prezentujące talenty zwykłych Polaków oraz celebrytów.
piotrekzgr
Junior

Post autor: piotrekzgr » 15 wrz 2015, 17:44

Co do Kasi, jest to koleżanka mojego kumpla, więc tym bardziej jej kibicuje, bo naprawdę ma świetny wokal i głos. Z oklepanej piosenki Maanamu stworzyła coś wspaniałego. I po pierwszych dźwiękach wiedziałem,że musi iść do Marysi :D Nie ogarniam tylko czemu jej chłopak i rodzina chcieli Piaska ;)
Awatar użytkownika
pulkownik
VIP Expert

Post autor: pulkownik » 15 wrz 2015, 20:35

Medyk24 pisze:Czyżby Maria miałaby kolejny raz wygrać ze swoim uczestnikiem program :)
Nie zdziwię się, Maria to chyba najlepsza trenerka, ograniczyła głupie zachowania, ma jaja i power do tego jest profesjonalistką i zależy jej na uczestnikach. :)
Jordi
VIP Expert

Post autor: Jordi » 15 wrz 2015, 21:26

Polemizowałbym z tym mocno. Przerywanie innym jurorom już kilka razy (i to tak "na chama"), jakieś wywody "profesorskie" (jakby chciała Steczkowską zastąpić, a to totalnie niepotrzebne), z którymi często inni się nie zgadzają... Dogryzanie, które jest sztuczne, że aż zęby trzeszczą... Może nie jest tak "wulgarna" w swoim stylu bycia jak wcześniej, ale nadal uważam ją za najsłabsze ogniwo tej edycji... Awers mam do niej straszny po prostu.

Ja też wybrałbym Piaska, byle nie ją - ta kobita ma tylko i wyłącznie farta dla mnie. Póki co 1 bardzo dobry głos i masa przeciętniactwa w jej zespole. Edzia i Afro mają już lepsze zespoły :)

PS. Zresztą zapowiadano "niebotyczny" poziom, a na razie to w ogóle tego nie widać. Na palcach jednej ręki idzie wyliczyć ciekawe głosy i osobowości... Piasek też taki jakiś dziwny - Sadowska próbuje zastępować Jusię, a Piasek to powoli w Piekarczyka się zmienia - przynudza strasznie...
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod

Post autor: Trzeciak » 15 wrz 2015, 22:12

Jordi pisze:Polemizowałbym z tym mocno. Przerywanie innym jurorom już kilka razy (i to tak "na chama"), jakieś wywody "profesorskie" (jakby chciała Steczkowską zastąpić, a to totalnie niepotrzebne), z którymi często inni się nie zgadzają... Dogryzanie, które jest sztuczne, że aż zęby trzeszczą... Może nie jest tak "wulgarna" w swoim stylu bycia jak wcześniej, ale nadal uważam ją za najsłabsze ogniwo tej edycji... Awers mam do niej straszny po prostu.
To tylko pokazuje jak bardzo zależy trenerom na uczestnikach (stąd te dogryzanie), i jak ważne jest przekazanie im konkretnych wskazówek. Co do "nudziarza" Piasecznego (choć sam go jako takiego nie uważam) - przynajmniej nie gada takich bzdur, jak chociażby Piekarczyk w piątej edycji. Nie da się ukryć, że to nie jest show typu "X Factor" (gdzie 90% wypowiedzi sprowadzało się do ogólników), a program przede wszystkim o muzyce.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Medyk24
VIP Expert

Post autor: Medyk24 » 16 wrz 2015, 15:56

Odchodząc nieco od naszej edycji - w rosyjskim "The voice" wystąpiła Polka Renata Wolkiewicz, która w rewelacyjny sposób zaśpiewała piosenkę Maryli Rodowicz "Kolorowe jarmarki" - https://www.youtube.com/watch?v=V6bQbLkp5CU
POZDRAWIAM, Medyk24
Kasacz
VIP Expert
Kontakt:

Post autor: Kasacz » 16 wrz 2015, 21:14

Uuu nieźle. Mam nadzieję, że dostanie się dalej do programu. :)
Awatar użytkownika
PioPat
Użytkownik

Post autor: PioPat » 17 wrz 2015, 13:49

Ta Polka w ruskim The Voice zrobiła na mnie naprawdę wielkie wrażenie, będę jej kibicował! Szkoda tylko, że nie wybrała Poliny :P
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod

Post autor: Trzeciak » 17 wrz 2015, 22:03

Jako ciekawostkę warto dodać, że dziś minęło już 5 lat od premiery pierwowzoru formatu, czyli "The Voice of Holland" od którego zaczęła się wielka i niesamowita furora "The Voice" uznawanego dziś przez wielu za najlepsze telewizyjne widowisko muzyczne na świecie.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
pulkownik
VIP Expert

Post autor: pulkownik » 18 wrz 2015, 9:33

Czy w każdej wersji Voice przesłuchania w ciemno są podzielone geograficznie? Czy to tylko wymysł speców z TVP żeby między odcinki wsadzić reklamy? :D
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod

Post autor: Trzeciak » 18 wrz 2015, 10:51

To raczej wymysł speców z TVP, by nie procesować się o reklamy z TVN-em. :D
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
pulkownik
VIP Expert

Post autor: pulkownik » 18 wrz 2015, 10:54

Tak też myślałem :D Dobrze, że właściciel formatu odszedł od reguły "trenerzy w tych samych ubraniach w czasie blind'ów" :)
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod

Post autor: Trzeciak » 18 wrz 2015, 10:59

Jeśli się nie mylę, to jeszcze w kilku wersjach na świecie reguła z tymi samymi kreacjami obowiązuje. :)
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
TapMadlFan
Obserwator

Post autor: TapMadlFan » 21 wrz 2015, 11:54

Widownia rośnie z tygodnia na tydzień, czuję że to będzie najlepsza edycja pod względem oglądalności:
1 tydzień: 1,84 mln
2 tydzień: 2,02 mln
3 tydzień: 2,19 mln, w tym tygodniu 2 część Voice'a miała także super oglądalność w komercyjnej: 1,17mln!

średnio po 3 tygodniach: 2,02 mln (rok temu było 1,6 mln) czyli wzrost o 400 tys !!! ;)
Awatar użytkownika
Medyk24
VIP Expert

Post autor: Medyk24 » 21 wrz 2015, 12:16

Przerwa bardzo dobrze zrobiła programowi i mam nadzieję, że coraz bardziej pewna kolejna edycja odbędzie się ponownie nie wiosną a jesienią przyszłego roku.
POZDRAWIAM, Medyk24
Jordi
VIP Expert

Post autor: Jordi » 21 wrz 2015, 13:19

Medyk24. Ja ogólnie uważam, że powinniśmy robić duże szoł raz do roku. Format wtedy dużo wolniej się "wyczerpuje" (chociaż jak widzę wyniki MTBM10, to za głowę się łapię...).

Co do VOP to faktycznie. W końcu naprawdę dobre 2 odcinki były w sobotę. Było więcej dobrych głosów, niż w 4 pierwszych epach razem wziętych. No i Maria nic z tego nie dostała (musiałem :P ).

Moim zdaniem drużyna Edyty zaczyna wyraźnie górować nad resztą. Póki co ma tylko 1 słaby punkt moim zdaniem. Cała reszta ma bardzo dobre, a 2 osoby genialne głosy. Afro przyzwoicie, ale nie mają nikogo, kogo bym nazwał od razu "wielkim talentem". Maria ma farta z 2 osobami, a reszta przeciętna. Piasek ma najsłabszy zespół ewidentnie. A tak "udawał", że on nie wciska zbyt często, bo jest wymagający ;) Ta, już coraz mniej zostało castingów i musi wciskać nonstop teraz, bo mało kto do niego chce iść XD
ODPOWIEDZ

Wróć do „Talent show”