[TVP2] The Voice of Poland - Najlepszy głos

Programy prezentujące talenty zwykłych Polaków oraz celebrytów.
piotrekzgr
Junior

Post autor: piotrekzgr » 23 wrz 2015, 17:25

pulkownik pisze:Sadowska jest genialną jazzmanką i bdb reżyserem, do tego za przeproszeniem, nie pieści się ze swoimi uczestnikami. Do tego to naprawdę sympatyczna babka z prawdziwymi cojones :D I w mojej opinii wnosi bardzo dużo do programu, jej oceny nie są popisówką, gdybym był uczestnikiem VoP to wolałbym się dowiedzieć co robię źle (od Sadowskiej), natomiast patrzenie w oczy, dawanie "klówek" (Górniak) nie wnosi nic do warsztatu uczestników.
Lepiej bym tego nie ujął! Wielu twierdzi, żę Maria to jest nikim i nie zna się na muzyce. A ja zawsze mówię - polecam przejrzeć jej twórczość, bo to, że nie słyszymy jej w Eskach i innych popularnych radiach nie znaczy, że jest kiepską piosenkarką. Owszem, wytyka błędy,ale potrafi też pochwalić. I wolę ją od wiecznie nadętej Steczkowskiej ;)
Awatar użytkownika
pulkownik
VIP Expert

Post autor: pulkownik » 24 wrz 2015, 8:11

piotrekzgr pisze:Wielu twierdzi, żę Maria to jest nikim i nie zna się na muzyce.
No to z takimi osobami się nie rozmawia, bo ich pojęcie o muzyce jest równie wysokie, co moje umiejętności jodłowania :lol:

W najbliższym odcinku wystąpi córka Ewy Kasprzyk, Małgorzata Bernatowicz.
domi
Junior

Post autor: domi » 26 wrz 2015, 12:08

Tymczasem wczoraj w Holandii wystartowała 6. edycja programu "The Voice of Holland". Z ciekawostek technicznych: Holandia jest chyba jedynym krajem w Europie gdzie w 2015 roku program The Voice w dalszym ciągu nie jest emitowany w HD. Talpa chce produkować program w wysokiej rozdzielczości, jednak holenderski nadawca RTL4 w dalszym ciągu emituje program w SD: http://www.totaaltv.nl/nieuws/20951/rtl ... d-uit.html
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod

Post autor: Trzeciak » 26 wrz 2015, 13:22

To dość ciekawa sprawa, tym bardziej, że późną wiosną "Superkids" Talpy (na podstawie którego powstaje "Super Dzieciak" dla Polsatu) na antenie RTL4 był już nadawany w HD. Dodam tylko, że wczorajszą premierę "TVOH" obejrzało niemal 2,5 mln widzów (w przełożeniu na udziały dało to prawie 37,5 proc.), i był to tam najchętniej oglądany program dnia.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
pulkownik
VIP Expert

Post autor: pulkownik » 26 wrz 2015, 21:35

Niezaprzeczalnie najlepszy skład zebrała Marysia, jestem po prostu porażony występami Olki Turoń(dwa miesiące czekałem! :D) i Piotra Tłustochowicza, do tego Kaśka Malenda, Weronika Lewandowska - mega ekipa oby każdy z nich był w odcinkach na żywo :)

No i mamy mały rochstarowo-tańcowo-voice'owy misz-masz - córka Ewy Kasprzyk, partnerki Janka Klimenta z poprzedniej edycji trafiła do drużyny Edyty, z którą Janek tańczył w 2010 roku :D
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert

Post autor: wiatriwoda » 26 wrz 2015, 22:07

Elton rozwalił system:)
Awatar użytkownika
Medyk24
VIP Expert

Post autor: Medyk24 » 26 wrz 2015, 22:09

Oczywiście to, że jego występ trafił na sam koniec i zajął całą zapowiedź 2 dzisiejszego odcinka pod koniec pierwszego to czysty "przypadek" :lol:
POZDRAWIAM, Medyk24
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert

Post autor: wiatriwoda » 26 wrz 2015, 22:10

Najlepszy moment odcinka, kłótnia mała z Marysią , słowa w obronie Edyty i potem Piasek:)
Awatar użytkownika
pulkownik
VIP Expert

Post autor: pulkownik » 26 wrz 2015, 22:12

Tragiczny koleś, mam nadzieję że szybko go pożegnamy, w X Factorze też nie zawojował ;)
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod

Post autor: Trzeciak » 26 wrz 2015, 23:37

pulkownik pisze:No i mamy mały rochstarowo-tańcowo-voice'owy misz-masz - córka Ewy Kasprzyk, partnerki Janka Klimenta z poprzedniej edycji trafiła do drużyny Edyty, z którą Janek tańczył w 2010 roku :D
Raczej MashMish - czyli finaliści drugiej edycji "MBTM". :)
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
pulkownik
VIP Expert

Post autor: pulkownik » 27 wrz 2015, 19:18

MashMish już nie istnieje :(

Bardzo nie podobał mi się wczoraj pomysł ze "starciem" trójki przyjaciół, którzy występowali po sobie, oczywiście jedna z osób nie przeszła dalej, a szkoda. Wykonanie 'odrzuconej' bardzo przypadło mi do gustu, acz czułem, że tak to się skończy.

Za tydzień ostatnie przesłuchania.

Edit - wiedziałem, że o czymś zapomniałem - o ile byłem uprzedzony do Mlynkovej, tak po miesiącu ją akceptuję. Po prostu nie przeszkadza, zobaczymy jak będzie dalej.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod

Post autor: Trzeciak » 28 wrz 2015, 16:29

Skandal(ik) "tyłkowy" w minionym odcinku "The Voice of Poland": http://www.plotek.pl/plotek/1,111485,18 ... oland.html

Swój głos na temat tej sprawy wzięła nawet stylistka Dorota Wróblewska: https://www.facebook.com/blogDW/photos/ ... 66/?type=3
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
pulkownik
VIP Expert

Post autor: pulkownik » 28 wrz 2015, 16:45

Nie "nawet", bo Wróblewska zazwyczaj wypowiada się na temat wszystkiego :D Ale trzeba przyznać, że tym razem z sensem, bo chłopak popisał się chamstwem, Górniak jest seksowną kobietą ale nie wolno przekraczać pewnych granic.
Awatar użytkownika
mi8sp1590Priv
Obserwator

Post autor: mi8sp1590Priv » 28 wrz 2015, 23:30

Nikt jeszcze o tym nie pisał,a moim zdaniem warto wspomnieć o oglądalności ostatnich odcinków, bo jest o czym mówić :)
Pierwsza część 2,16 mln, mamy więc wzrost oglądalności, ale... drugi odcinek miał aż 2,74 mln. Ciężko jest mi w to uwierzyć. Bardzo cieszę się z tego wyniku. To utwierdza mnie w przekonaniu, że sezonowa przerwa zrobiła bardzo dobrze widzom jak i temu programowi. Poziom niezwykle wysoki, bardzo przyjemnie się ogląda :)
Niestety - za tydzień wyniki prawdopodobnie nie będą tak wysokie - do gry wkracza show Polsatu...
Michał
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod

Post autor: Trzeciak » 28 wrz 2015, 23:33

Show Polsatu do gry wkracza dopiero za dwa tygodnie. Choć takie wyniki - wydaje się - bardziej szkodzą "SuperDzieciakowi" niż "The Voice", któremu raczej nowe show Polsatu widzów nie zabierze.
Pozdrawiam, Trzeciak
ODPOWIEDZ

Wróć do „Talent show”