[TVP2] The Voice of Poland - Najlepszy głos

Programy prezentujące talenty zwykłych Polaków oraz celebrytów.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod

Post autor: Trzeciak » 24 sty 2018, 22:32

Michał56 pisze:Zyskało nieznacznie, a start programu wypadł chyba nawet gorzej niż start edycji 7.
Bo w 8 było 1.72mln a w 7 1.98 mln. :)
http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/og ... erem-rynku
Pod linkiem masz podsumowanie oglądalności całej edycji, gdzie wzrost - i to także udziałów - jest wystarczająco widzialny: http://forum.media2.pl/viewtopic.php?f= ... 20#p410966
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Michał56
Junior

Post autor: Michał56 » 25 sty 2018, 17:18

adijos98d pisze:Jeśli ma być 9 edycja to na pewno bez Sadowskiej, Piaska i Afro.. czas na nowe twarze, nowe wypowiedzi.
Popieram. :)
^-^
adijos98d
Poster

Post autor: adijos98d » 28 sty 2018, 12:03

Kamil Bednarek przyznał, że miał propozycję w 2 poprzednich edycjach lecz niestety musiał zrezygnować z powodu realizacji autorskiej trasy koncertowej.
nickoboro
Użytkownik

Post autor: nickoboro » 30 sty 2018, 14:55

Michał56 pisze:
adijos98d pisze:Jeśli ma być 9 edycja to na pewno bez Sadowskiej, Piaska i Afro.. czas na nowe twarze, nowe wypowiedzi.
Zgadzam się. Ten program potrzebuje mocnego liftingu. Niestety wprowadzenie Szpaka za wiele nie zmieniło.... Przy okazji, czy ktoryś z laureatów odniósł jakiś większy sukces? Bo mam wrażenie, że większośc tych programów to promowanie prowadzących....
Awatar użytkownika
Medyk24
VIP Expert

Post autor: Medyk24 » 30 sty 2018, 15:08

Wczoraj w radiu słyszałem utwór Marty Gałuszewskiej "Nie mów mi nie" i jest to chyba pierwszy zwycięzca TVoP, którego piosenkę finałową grają w radiu, więc sukces komercyjny jest, poza tym utwory Mateusza Ziółko także przewijają się przez rozgłośnie radiowe.
POZDRAWIAM, Medyk24
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod

Post autor: Trzeciak » 30 sty 2018, 15:25

A pamiętasz w jakim radiu słyszałeś?. :)

Mocny lifting niech będzie, ale chociażby przez scenografię, oprawę wizualną, czy zmianę w zasadach programu, ale zmiana większości trenerów nie ma sensu, a przy tak dobrej oglądalności element ciągłości musi być. Poza tym dla mnie nie tyle się liczy co kto mówi, ale co osiąga ze swoimi podopiecznymi.
Pozdrawiam, Trzeciak
Damianou18
Activist

Post autor: Damianou18 » 30 sty 2018, 15:25

Ja w RMF FM słyszałem piosenkę Gałuszewskiej i to kilka dni temu w sumie :)
Awatar użytkownika
Medyk24
VIP Expert

Post autor: Medyk24 » 30 sty 2018, 15:29

Trzeciak pisze:A pamiętasz w jakim radiu słyszałeś?. :)
Akurat jechałem busem i u kierowcy było włączone radio więc nie wiem, aczkolwiek z tego co widzę to piosenka Marty jest w propozycjach do "Pop listy" RMF FM, więc pewnie ta stacja także emituje ten utwór.
POZDRAWIAM, Medyk24
Awatar użytkownika
mateusz_71
VIP Expert
Kontakt:

Post autor: mateusz_71 » 30 sty 2018, 15:34

Ta piosenka pojawia się w wielu stacjach radiowych. ;-)
https://www.odsluchane.eu/utwor/551455/ ... mow_mi_nie
Jeśli dobrze pamiętam, utwór pojawił się w ostatnim badaniu piosenek Radia Eska (ankieta, czy chciałbyś tego słuchać w radiu).
Awatar użytkownika
Michał56
Junior

Post autor: Michał56 » 31 sty 2018, 1:25

nickoboro pisze:
Michał56 pisze:
Zgadzam się. Ten program potrzebuje mocnego liftingu. Niestety wprowadzenie Szpaka za wiele nie zmieniło.... Przy okazji, czy ktoryś z laureatów odniósł jakiś większy sukces? Bo mam wrażenie, że większośc tych programów to promowanie prowadzących....
To prawda.
No trochę fakt, w tej edycji ilość prowadzących była zbyt duża. W ogóle to chaotycznie wyglądało. Z tej edycji nie wiadomo co będzie, ale z 7 transzy sukces odniósł Adam Stachowiak i Filip Lato. Mateusz Grędziński zaginął trochę w akcji. Zapowiadał płytę jesienią 2016 i cisza.
Teraz co prawda wydał singiel, ale jeśli w tym tempie się to będzie odbywać to płyta ujrzy światło dzienne za jakieś 10 lat...
A z kolei Ania Karwan, moja faworytka też nie zachwyciła, bo poza jednym singlem autorskim ( i tym od Natalii Kukulskiej), nie wydała nic i po programie wylądowała w ... telenoweli.
Tego typu programy są fajną okazją do sprawdzenia się, ale raczej nie są żadną szansą. Jeśli ktoś nie ma pomysłu na siebie i własnego repertuaru to nawet jeśli ten program wygra, będzie ciężko. Potrzeba kreatywnośći.

Trzeciak pisze:A pamiętasz w jakim radiu słyszałeś?. :)

Mocny lifting niech będzie, ale chociażby przez scenografię, oprawę wizualną, czy zmianę w zasadach programu, ale zmiana większości trenerów nie ma sensu, a przy tak dobrej oglądalności element ciągłości musi być. Poza tym dla mnie nie tyle się liczy co kto mówi, ale co osiąga ze swoimi podopiecznymi.
Scenografia niczego nie zmienia program robi się po prostu nudny jesli tyle sezonow wciąż są te same osoby.
A jak doskonale wiemy "trenerzy" zbyt specjalnie ze swoimi podopiecznymi nie pracują, w programie zajmują się tym inne osoby tak naprawdę. Np na etapie bitew /nokautów największą pracę z uczestnikami wykonuje nie trener, a ... Pani z chórków - Kasia Rościńska. :)
Trzeciak pisze:To akurat żaden argument, skoro Blake Shelton i Adam Levine będą czternastą edycję trenerami w czternastym sezonie amerykańskiego "The Voice".

Fakt, że Piasecznemu wypadałoby podziękować, bo to jak niezrozumiałe i nietrafione decyzje podjął w minionej edycji "TVoP" są doskonałym powodem dla którego jednak nie powinien być trenerem przynajmniej w dziewiątej edycji.
To samo można powiedzieć o Afromentalach. Odrzucenie Jeleny Matuli, było nieporozumieniem, szczególnie po tak świetnym występie. :)
^-^
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod

Post autor: Trzeciak » 31 sty 2018, 2:32

Akurat widzowie wybrali Łyczkowskiego, a Sabina Mustaeva była lepsza od Matuli, więc żadnego nieporozumienia tu nie było.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Michał56
Junior

Post autor: Michał56 » 31 sty 2018, 12:34

No moim zdaniem jednak było. :)
^-^
Awatar użytkownika
Michał56
Junior

Post autor: Michał56 » 08 lut 2018, 21:36

Marta Gałuszewska wystąpi w preselekcjach do eurowizji z utworem – „Why don’t we go”.
Emisja w tvp1 3 marca o 21;30
^-^
Awatar użytkownika
pulkownik
VIP Expert

Post autor: pulkownik » 11 lut 2018, 20:39

Tymczasem w amerykańskim The Voice do grona trenerów dołączyła Kelly Clarkson oraz wprowadzono nowe fotele. Ich nową funkcją jest BLOKADA fotela innego trenera - raz w ciągu całych blindów.
Awatar użytkownika
3rd
VIP Expert

Post autor: 3rd » 11 lut 2018, 20:41

Mógłbyś wyjaśnić na czym konkretnie polega ta blokada? :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Talent show”