[TVP2] The Voice of Poland - Najlepszy głos

Programy prezentujące talenty zwykłych Polaków oraz celebrytów.
Awatar użytkownika
Rektor
VIP Expert
x 141
x 598

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Rektor »

Niepokojące wnioski są takie, jeśli mnie pamięć z dwóch odcinków nie myli - odwraca się ktokolwiek, to wiedz, że Hyży się też odwróci.
Jordi
VIP Expert
x 2013
x 1934

Post autor: Jordi »

@Rektor też to zauważyłem. Wiedziałem, że zapomniałem o czymś napisać ;)

Każdy choć raz się nie odwrócił mimo, że inni to zrobili. Hyży zawsze się odwracał gdy choć 1 trener wcisnął grzyba.

Poza tym problemy techniczne w 1 epie, że muzyka przy dwóch wykonach zagłuszała trenerów i uczestników... W 2 epie już tego nie było.

W każdym razie daleko do zachwytów na razie niestety. Przyzwoicie i tyle...
R_321
Obserwator
x 7
x 58

Post autor: R_321 »

Jako fan formatu ,, The Voice'' trochę się rozpiszę :-) Na starcie plus dla produkcji za próbę odświeżenia składu . Ale czy to wyszło na dobre ? No tak średnio bym powiedział. Został tylko Szpak , którego w 1 odcinku praktycznie nie było i robił za tło. W 2 odcinku pokazał już swoją charyzmę i osobowość . ( Myślę , że nie za dobrze czuje się w towarzystwie innych trenerów , co było widać , np. w dzisiejszym ,, Pytaniu na Śniadanie'' , ale nie o tym mowa ) Piotr sprawia wrażenie takiego ponuraka , Patrycja robi ,,za dobrą kumpelę'' Hyżego . I o ile ta dwójka mnie nie razi ( chociaż zamiast Patrycji wolałbym Natalię Kukulską ) o tyle ( o zgrozo :lol: ) czwarty trener jest tak irytujący , że mam ochotę wyrzucić telewizor przez okno . Tak jak podejrzewałem po ogłoszeniu składu trenerów , Grzegorz będzie jego najsłabszym ogniwem. To , co wspomnieli już moi poprzednicy próbuje ewidentnie przebić się i ,, błyszczeć'' z marnym skutkiem , przerywając innym trenerom wypowiedź . Jestem ciekaw czego nauczy tych uczestników , skoro sam ma problemy ze śpiewem na żywo . On powinien być oceniany jako uczestnik , a nie zasiadać w czerwonym fotelu. Skoro produkcja chciała odmłodzić skład i zyskać nowych widzów , szczególnie w grupie komercyjnej to mogli sięgnąć po kogoś z wyższej półki. Chociażby Kamil Bednarek , który pojawił się w dzisiejszym odcinku , Natalię Nykiel czy Krzyśka Zalewskiego . Całościowo skład trenerski radzi sobie całkiem okej ( po za małymi wyjątkami :P :lol: ) , ale brakuje tu kogoś starszego , z wieloletnim doświadczeniem scenicznym . Kolejnym minusem jest to , że trenerzy ciągle używają argumentów typu to było piękne / ciekawe . Brakuje mi kogoś , kto wytknie błędy , ale też pochwali zalety i walory głosu ( i tutaj brakuje mi Tomsona czy wszystko wiedzącej Sadowskiej) . Minusem są wieczne rozmowy trenerów i prowadzących w trakcie występu uczestnika. Przecież można to zrobić w subtelny sposób , dając napisy jak w edycjach zagranicznych :-) Na plus nowe belki i oczywiście niektórzy uczestnicy :-) Na ten moment według mnie najsilniejszą drużynę ma Szpak , a jeśli chodzi o osoby , które widzę bardzo daleko w tym programie to : Maksymilian Kwapień , Nicole Kulesza , Leon Krześniak i Dawid Dubajka :-)
k+b
VIP Expert
x 41
x 25

Post autor: k+b »

Kiedy ogłoszono skład trenerski, największe obawy (jak chyba prawie wszyscy) miałem co do Hyżego. A okazało się, że najgorszy jest Szpak. W pierwszym odcinku niezauważalny, w drugim irytujący - akcje z kwiatkiem mógł sobie darować. Atmosfera wśród trenerów chyba lekko napięta, co można było zauważyć na sam koniec drugiego odcinka - pozostali trenerzy chyba nie biorą Szpaka na poważnie, a czasami patrzą z politowaniem. Najlepszy jest Cugowski, potem Markowska (z powrotu której bardzo się cieszę), na trzecim miejscu Hyży.
Awatar użytkownika
Michał56
Junior
x 365
x 99

Post autor: Michał56 »

havanew pisze:Kolejny uczestnik z dożynkową energią. Takiego otwarcia jak w edycjach I-III już chyba się nie doczekamy.
Z przykrością muszę się z Tobą zgodzić. Troche słaba ta edycja. Za dużo pajacowania za mało dobrej muzyki. Uczestnicy tacy mocno przeciętni... :rolleyes:
Aż sobie przypomniałem kiedy to ostatni raz Patrycja była w programie, czyli we wspaniałej 2 edycji, i porównując tą obecną 9 z 2 to przepaść jest ogromna. Szkoda.
^-^
Awatar użytkownika
pulkownik
VIP Mod
x 1122
x 3648

Post autor: pulkownik »

To prawda, że II edycja to był szczyt tego programu i nadal powracam do niektórych wykonań, acz należy pamiętać, że minęło od niej pięć lat - ciężko żeby przez ten czas, tyle sezonów programów muzycznych, nagle znalazły się jakieś nieodkryte perły :rolleyes: Spodziewam się prędzej, że najmocniejszymi uczestnikami będą osoby, które już zaliczyły jakiś talent-show i rozwinęły się w ostatnim czasie, byle tylko nie ktoś na poziomie Grędzińskiego.
birtek
Obserwator
x 1
x 1

Post autor: birtek »

Ja z kolei mam inne odczucia po wczorajszej premierze tej serii niż moi szanowni przedmówcy.

Co do składu trenerów zmiany jak najbardziej na plus - Piotr podnosi znacznie poziom wokalny składu trenerów i miło się słucha jego niestety krótkich wtrąceń wokalnych. Grzegorz z kolei często się odwraca i nadmiernie kieruje tym co robią pozostali trenerzy, ale jego argumenty i opinie są na dobrym poziomie, troszkę okrzepnie w kolejnych odcinkach i będzie super. Patrycja w swoim stylu, a Michała staram się nie zauważać z wrodzonej awersji do jego osoby.

Sam poziom uczestników dobry, dwie pierwsze Panie na bardzo wysokim poziomie, reszta przeciętna.
Awatar użytkownika
Michał56
Junior
x 365
x 99

Post autor: Michał56 »

pulkownik pisze:To prawda, że II edycja to był szczyt tego programu i nadal powracam do niektórych wykonań, acz należy pamiętać, że minęło od niej pięć lat - ciężko żeby przez ten czas, tyle sezonów programów muzycznych, nagle znalazły się jakieś nieodkryte perły :rolleyes: Spodziewam się prędzej, że najmocniejszymi uczestnikami będą osoby, które już zaliczyły jakiś talent-show i rozwinęły się w ostatnim czasie, byle tylko nie ktoś na poziomie Grędzińskiego.
Takich nieodkrytych pereł jest tysiące, tylko, że oni nie bawią sie w udziały w talent shows. ;)
^-^
Awatar użytkownika
Lupus28
VIP Expert
x 992
x 416

Post autor: Lupus28 »

Widzę, że w końcu zrezygnowali z głupiego pomysłu wycinania z powtórek występów uczestników, którzy odpadli z programu.
czarna2115
Użytkownik

Post autor: czarna2115 »

Mi tam sie podoba,poczekajmy pare odcinkow i zobaczymy jak bedzie :)
Wie ktos kto wystapi w drugim?
Awatar użytkownika
matik
VIP Mod
x 48
x 154

Post autor: matik »

Lupus28 pisze:Widzę, że w końcu zrezygnowali z głupiego pomysłu wycinania z powtórek występów uczestników, którzy odpadli z programu.
To pewnie dlatego, że dziś ruszyli z powtórkami o 16:05. Jak za 2 tygodnie powtórki będą o 16:25 to wtedy pewnie będą standardowo pocięte.
czarna2115
Użytkownik

Post autor: czarna2115 »

Ale sl słonecznik wygrywa i smiech Piotrka :D
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3425
x 1539

Post autor: Trzeciak »

W dzisiejszym odcinku wystąpi Natalia Capelik-Mulanga - finalistka 8 edycji "MT!".
Pozdrawiam, Trzeciak
R_321
Obserwator
x 7
x 58

Post autor: R_321 »

Oprócz Natalii w dzisiejszym odcinku pojawił się Maciej Mazur , który wystąpił w ,, Idolu'' rok temu . Oboje trafili do drużyny Grzegorza :-)
Curvy Model
Junior
x 179
x 121

Post autor: Curvy Model »

To już wiem, dlaczego twarz Macieja była mi tak znana ;D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Talent show”