[TVP2] The Voice of Poland - Najlepszy głos

Programy prezentujące talenty zwykłych Polaków oraz celebrytów.
Awatar użytkownika
Lupus28
VIP Expert

Postautor: Lupus28 » 20 paź 2018, 20:41

Ja nie wiem o co chodzi, bo wielu gorszych uczestników nieraz przechodziło dalej. Jak dla mnie ustawka dla wywołania sensacji ;)
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod

Postautor: Trzeciak » 20 paź 2018, 20:42

Kolejnym pojedynkiem będzie starcie Michała Steciaka z Maksymilianem Kwapieniem.
Pozdrawiam, Trzeciak
szefszefow
Użytkownik

Postautor: szefszefow » 20 paź 2018, 20:43

Przecież dziewczyny wcale takie złe nie były, tak jak to Grzegorz przedstawił.. Ściągnięte z holenderskiej edycji - szkoda tylko, że kosztem jednej z nich.
Awatar użytkownika
Lupus28
VIP Expert

Postautor: Lupus28 » 20 paź 2018, 20:44

I co potem zrobili w Holandii? W jednej z kolejnych bitew dwie osoby przeszły dalej?
Awatar użytkownika
havanew
VIP Expert

Postautor: havanew » 20 paź 2018, 20:46

Hyży zrobił twist, który od dawna chodził mi po głowie - by w każdej drużynie był jeden duet przegrany i zwycięski, na zasadzie złotego przycisku w "Mam talent!", a od niedawna także podczas wyzwania sześciu krzeseł w brytyjskim "The X Factor". ;) Ktoś z Was wie, czy taka sytuacja miała już miejsce w "The Voice" na świecie, w której nikt nie wyszedł zwycięsko z bitwy?
TEL AVIV 2019
szefszefow
Użytkownik

Postautor: szefszefow » 20 paź 2018, 20:47

Kurcze, nie jestem pewien, ale trener był o jednego uczestnika do tyłu. W tym przypadku Grzegorz będzie miał prawdopodobnie krótszy nokaut ;)

havanew pisze:Ktoś z Was wie, czy taka sytuacja miała już miejsce w "The Voice" na świecie, w której nikt nie wyszedł zwycięsko z bitwy?

Starcie Nikity Pallencau i Niny ten Kate z drużyny Anouk z holenderskiego Voice'a :)
Awatar użytkownika
Lupus28
VIP Expert

Postautor: Lupus28 » 20 paź 2018, 20:50

Według angielskiej wikipedii było tak jak piszesz, Anouk miała 7 osób w nokaucie, reszta po 8.
Jeśli tak samo będzie u nas, to nie wiem po co gadanina o niesprawiedliwości względem lepszych uczestników, skoro to miejsce i tak przepadnie :lol: Jak dla mnie dość żenująca akcja :P
Ostatnio zmieniony 20 paź 2018, 20:54 przez Lupus28, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod

Postautor: Trzeciak » 20 paź 2018, 20:54

havanew pisze:Hyży zrobił twist, który od dawna chodził mi po głowie - by w każdej drużynie był jeden duet przegrany i zwycięski, na zasadzie złotego przycisku w "Mam talent!", a od niedawna także podczas wyzwania sześciu krzeseł w brytyjskim "The X Factor". ;) Ktoś z Was wie, czy taka sytuacja miała już miejsce w "The Voice" na świecie, w której nikt nie wyszedł zwycięsko z bitwy?

No właśnie koledzy wyżej piszą, że chodzi o edycję holenderską. ;)
szefszefow pisze:Kurcze, nie jestem pewien, ale trener był o jednego uczestnika do tyłu. W tym przypadku Grzegorz będzie miał prawdopodobnie krótszy nokaut ;)

Tak właśnie było. Dodam, że taka sytuacja miała miejsce w drużynie niezwykle kontrowersyjnej i ciętej artystki, czyli Anouk (reprezentantka Holandii na Eurowizji w 2013 roku), a jedną z odrzuconych uczestniczek ukradł Waylon (reprezentamt Holandii w 2014 i 2018 roku). ;)

Tymczasem Maksymilian Kwapień jest już w "Nokaucie". Michał Steciak już żegna się z programem.

Czas na pojedynek nr 4. W drużynie Michała Marianna Linde zmierzy się z Leonem Krześniakiem.
Po trudnym i długim namyśle Michał wybiera Leona. Patrycja kradnie Mariannę Linde, a to też oznacza, że Daria Adamczewska żegna się z programem.

Półmetek "Bitew" tej edycji za nami. Czas na drugą połowę. Alicja Śmielak vs Jay Allen to pojedynek w drużynie Patrycji.
I już wiadomo, że tą "Bitwę" wygrał Jay Allen, a Alicja Śmielak kończy dziś przygodę z programem.

Ula Laudańska zmierzy się z Justyną Bardo i Izabelą Tkocz. A więc mamy trio w drużynie Piotra.
Pozdrawiam, Trzeciak
Crash
Użytkownik

Postautor: Crash » 20 paź 2018, 21:35

pulkownik pisze:Co te dziewczyny zrobiły?

Były fatalne.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod

Postautor: Trzeciak » 20 paź 2018, 21:40

Właśnie wiele osób ma spore wątpliwości do takiej opinii.

Justyna Bardo zwyciężczynią potrójnej "Bitwy". Ula Laudańska i Izabela Tkocz odpadają z programu.

Kamila Kamocka i Nicole Kulesza zmierzą się w drużynie Piotra.
I tym razem ten pojedynek ma zwyciężczynię. Pojedynek wygrywa Nicole Kulesza.

I ostatni dziś pojedynek. W drużynie Patrycji zmierzą się Tomasz Jasiński, Marcin Sójka i Tomasz Wołodkowicz.
I wszystko jasne. Marcin Sójka wygrał ten pojedynek, a obaj Tomkowie odpadają dziś z programu.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod

Postautor: Trzeciak » 27 paź 2018, 20:09

Tom Odell otwiera dzisiejszą "Bitwe".

A w drużynie Grzegorza Anna Deko zmierzy się z Natalią Smagacką,

Kradzieże zostały użyte przed werdyktem, więc z pewnością w tym momencie nie żegnamy się z żadną uczestniczką.

Ania Deko trafia do drużyny Grzegorza, a Natalia będzie wybierać między Michałem, a Grzegorzem. Wybrała Michała, a Sebastian Wojtczak odpada.

Wioletta Markowska zmierzy się z Roksaną Czerniec w drużynie Michała.
Ten pojedynek wygrała Wioletta Markowska. Roksana Czerniec już żegna się z programem.

Trzeci dziś pojedynek Aleksandry Smerechańskiej i Maksymiliana Łapińskiego w drużynie Patrycji.

Maksymilian Łapiński zostaje u Patrycji, a Aleksandra Smerechańska wybierała między Piotrem i Grzegorzem. Ten pierwszy ostatecznie kradnie, a więc odpada Sylwia Kwasiborska.

Teraz drużyna Michała. Zmierzą się Paula Brzóska, Jadwiga Kuzaka i Kamil Kacprzycki.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
havanew
VIP Expert

Postautor: havanew » 27 paź 2018, 21:06

Hyży chyba nie do końca rozumie obecne zasady kradzieży. Od początku "Bitew" na jego "gorącym krześle" siedzi uczestniczka z "trzynastki" Patrycji, a przed momentem chciał ukraść kolejną również z jej drużyny.
TEL AVIV 2019
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod

Postautor: Trzeciak » 27 paź 2018, 21:11

W polskiej wersji akurat to nie jest zabronione. :)

A bitwę u Michała wygrywa Jadwiga Kuzaka. :)
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
havanew
VIP Expert

Postautor: havanew » 27 paź 2018, 21:15

Wydawało mi się, że każdy z trenerów może dokonać kradzieży tylko jednego uczestnika od każdego z kolegów. Tak chyba było to tłumaczone przed dwoma laty, kiedy zmieniały się zasady kradzieży.
TEL AVIV 2019
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod

Postautor: Trzeciak » 27 paź 2018, 21:19

W drużynie Piotra teraz pojedynek Damian Warakomski vs Alek Woźniak.
Tą bitwę wygrał Alek Woźniak. Damian Warakomski już odpada.

W drużynie Grzegorza zmierzą się Aleksandra Tocka i Kacper Hartung.
Ten pojedynek wygrywa Aleksandra Tocka. Kacper Hartung żegna się z show.

Dawid Muchewicz zmierzy się z Pawłem Szuttą w drużynie Piotra.
Paweł Szutta wygrywa ten odcinek. Grzegorz Hyży kradnie Dawida Muchewicza, a to oznacza, że żegna sie Milena Mocek.

W ostatniej w tej edycji "Bitwie" zmierzą się Konrad Słoka i Gosia Pauka.
Wygrywa ją Gosia Pauka. Konrad Słoka zostaje skradziony przez Grzegorza, a to oznacza, że Dawid Mucha żegna się na finiszu "Bitwe".

Za tydzien "Nokauty". :)
Pozdrawiam, Trzeciak

Wróć do „Talent show”