[TVP2] The Voice of Poland - Najlepszy głos

Programy prezentujące talenty zwykłych Polaków oraz celebrytów.
abcd
Użytkownik
x 7
x 22

Post autor: abcd » 05 wrz 2019, 21:48

Trzeciak pisze:
05 wrz 2019, 21:11
Myślę, że fani "The Voice of Poland" są bardziej wyrozumiali. :D
Nie, nie wszyscy :)
pulkownik pisze:
05 wrz 2019, 21:15
O której by nie ruszyli, chyba pierwszy raz praktycznie w ogóle nie czekam na ten program. Jakoś to wszystko mi się nie klei w jedną całość, na talenty muzyczne też już nie liczę po tylu edycjach. Ale - może miło się zaskoczę, chociaż wątpię.
Przemilczę dyskusję nad składem trenerskim, ale mimo wszystko mam nadzieję, że naprawdę znajdzie się osoba z niesamowitym głosem. Trochę tych wokalistów nam przybyło, mimo, że nie wygrali.
0 x
xselix
Użytkownik
x 8

Post autor: xselix » 06 wrz 2019, 15:27

Czy było gdzieś potwierdzone, że Marcelina Zawadzka będzie współprowadziła odcinki na żywo?
0 x
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 2909
x 1237

Post autor: Trzeciak » 06 wrz 2019, 16:08

Może konkretnie nie chodziło o odcinki na żywo, ale wiele razy - i w "PnŚ", i w pressbooku Biura Reklamy TVP, i w komunikatach prasowych była mowa, że Zawadzka dołącza do obsady "TVoP".
0 x
Pozdrawiam, Trzeciak
xselix
Użytkownik
x 8

Post autor: xselix » 06 wrz 2019, 18:25

Zastanawiam się czy nie dołączy jeszcze kolejna prowadząca - Marzena Rogalska. Udostępniła dziś na swoim InstaStory zapowiedź nowego sezonu The Voice, mimo, że nie ma jej na tym filmiku. Udostępniła to z przekierowaniem na profil The Voice po kliknięciu na story, a taka możliwość jest tylko wtedy, gdy profil oznaczy użytkownika. W takim razie Marzena musiała zostać oznaczona na InstaStory The Voice. Dodatkowo, dziś wstawiła na swój Instagram zdjęcie z Tomaszem Kamellem i Margaret oraz napisała, że nie może doczekać się nowej edycji. Myślę, że może być coś na rzeczy... ;)
0 x
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 2909
x 1237

Post autor: Trzeciak » 06 wrz 2019, 21:44

To nic jeszcze nie znaczy. Marcelina Zawadzka robiła podobne wrzutki z programem "Czar Par", a póki co ani jednego odcinka jeszcze nie poprowadziła (mowa o nagraniach).

W jutrzejszych "Blindach" wystąpi Alicja Szemplińska - zwyciężczyni programu "Hit Hit Hurra!" z 2016 roku:

Swoją drogą - świetnie prezentują się nowe grafiki na ekranach LED-owych.
0 x
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
pulkownik
VIP Expert
x 728
x 2143

Post autor: pulkownik » 07 wrz 2019, 20:49

Oglądanie VOP nigdy tak nie męczyło, jak teraz. Wielka szkoda.
1 x
"Zagadka. Co to za system, w którym bliskie władzy media atakują wściekle partię opozycyjną za bycie w opozycji?"
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 2909
x 1237

Post autor: Trzeciak » 07 wrz 2019, 21:04

Póki jeśli chodzi o uczestników jest całkiem dobrze. Bardzo mało póki co słychać fałszów co cieszy. Odświeżona grafika na plus.

Pierwszy odcinek skończył się po 45 minutach, a drugi zaczął się już po 21:00.
0 x
Pozdrawiam, Trzeciak
abcd
Użytkownik
x 7
x 22

Post autor: abcd » 08 wrz 2019, 8:16

A ja utwierdziłem się w swoich przewidywaniach. Bednarka ciężko zrozumieć, bo mówi podobnie jakby miał w ustach pełno makaronu, Margaret w ogóle nie wiedziała co merytorycznie można powiedzieć, a reszta nie pokazała nic innego jak w poprzednich edycjach. Od chłopaków to już wieje taką nudą, że odnoszę wrażenie, iż ich angaż spowodowany jest brakiem chętnych do zasiadania w fotelu trenera.
I standardowo jak w każdej edycji, nie obyło się bez epizodu: "Świetny głos, no ale nie odwróciliśmy się, bo nie". I tym razem to Margaret udała się z pielgrzymką zapoznawczą. I po co? Nie odwrócili się, to trudno.
Zapomniałbym o nowej, największej gwieździe tej edycji - door manager. Dziewczyna chyba poczuła misję życia. ;/ ;/
1 x
Awatar użytkownika
Jakob
VIP Expert
x 1
x 16

Post autor: Jakob » 08 wrz 2019, 11:48

abcd pisze:
08 wrz 2019, 8:16
Zapomniałbym o nowej, największej gwieździe tej edycji - door manager. Dziewczyna chyba poczuła misję życia. ;/ ;/
To była "najlepsza" część podczas napisów końcowych w pierwszym odcinku.

Generalnie podzielam Twoją opinię, moim zdaniem, za dużo jest wszystkiego wkoło, jakichś ozdobników, śpiewania razem z trenerami, a za mało muzyki/piosenek/uczestników. Na 1 wykonawcę przypada średnio 10 minut czasu programu. TVoP coraz bardziej nuży.
0 x
Christianus
Obserwator
x 173
x 170

Post autor: Christianus » 08 wrz 2019, 13:50

Widzę, że już nie tylko podawanie wody stało się czymś nadzwyczajnym w telewizji. Teraz nawet otwieranie drzwi uczestnikom zasługuje na szczególne podkreślenie :lol:

Trzecia część kolidowała mi z "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", dlatego nie mogę się wypowiedzieć o poziomie wokalnym, natomiast dwa pierwsze odcinki pod tym względem stały na całkiem dobrym poziomie, oczywiście jak na dziesiątą edycję. Zdecydowanie najbardziej podobał mi się występ Mikołaja Macioszczyka - charakterystyczny głos, autentyczność, trzymam za niego kciuki.

W składzie trenerskim ewidentnie brakuje autorytetu, kogoś z bogatszym dorobkiem artystycznym. Szpak na szczęście już nie przesadza z ekspresyjnością, Bednarek sympatyczny, i to w zasadzie wszystko, co mogę na jego temat powiedzieć, w szczególności, że 1/3 jego wypowiedzi nawet nie zrozumiałem, Tomson i Baron na tym samym poziomie, co już jest przewidywalne i nudne, a o Margaret najwięcej powie jej komentarz po jednym z występów - "jest zaje**ście, jest k***a, jesteś świetny". Kompletnie nie rozumiem zabiegu z Gąsiewską i Zdrójkowskim wręczającymi zaproszenia. W jaki sposób ma to przyczynić się do promocji drugiej edycji "Dance Dance Dance"? Naprawdę czekam, aż skończą go lansować. Wydawało mi się, że jego falstart w "The Voice Kids" przekreśli obecność w kolejnych programach rozrywkowych, ale w TVP mają skłonność do faworyzowania osób o wątpliwym talencie. Wystarczy spojrzeć na Musiała, który siedzi tam od sześciu lat. Jak jeszcze dojdzie do tego Marcelina, zrobi się naprawdę niestrawnie.
0 x
R_321
Obserwator
x 4
x 40

Post autor: R_321 » 08 wrz 2019, 20:24

Jestem po 3 odcinkach nowej edycji i wyrażę swoją opinię na jej temat. Oczekiwania moje i forumowiczów niestety się potwierdziły. Skład trenerski jest najgorszy w całej historii programu ( rok temu narzekaliśmy , ale było pod tym względem dużo lepiej ) . O dziwo najbardziej irytuje mnie Bednarek i Afro , którzy w każdym odcinku wychodzą na scenę , by ,, śpiewać '' z uczestnikiem. Margaret moim zdaniem jest tłem , nic konkretnego , merytorycznego do powiedzenia nie ma . Tomson i Baron już są tak wypruci , że dziwię się tym , którym rok temu tego duetu w programie brakowało. Jak pomyślę sobie , że mam ich oglądać do końca lutego to mi niedobrze. Całe szczęście nie będzie ich w seniorskiej wersji , która swoją drogą i zapowiada się najlepiej , i ma najlepszy skład trenerski . A no i jeszcze Szpak , który jakoś mnie nie razi , czasem coś wspomni o kwestiach muzycznych . Poziom wokalny na razie jest lepszy niż w poprzedniej edycji , 2-3 osoby mogę wskazać , że zajdą daleko w programie . Tak jak poprzednicy już wspomnieli brakuje ewidentnie autorytetów . Szkoda , że nie ma Piotra Cugowskiego czy choćby Natalii Kukulskiej , którzy moim zdaniem bardzo dobrze poradzili sobie w swoich rolach i chętnie bym ich jeszcze na tym fotelu zobaczył . Z olbrzymiego sentymentu , jakim ten program darzę , obejrzę kolejne odcinki , choć bez większego entuzjazmu .
0 x
xselix
Użytkownik
x 8

Post autor: xselix » 08 wrz 2019, 22:11

Pragnę zauważyć, że opinie trenerów są bardzo powycinane. Nagrania pojedynczego przesłuchania trwają 10-15 minut, emitowana jest mniej więcej połowa. Te bardziej merytoryczne wypowiedzi są niestety wycinane. Zostają te fragmenty, które mają dostarczyć widzom rozrywki.
0 x
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 2909
x 1237

Post autor: Trzeciak » 11 wrz 2019, 0:19

Oto kim jest osoba otwierająca uczestnikom drzwi do sceny w tej edycji programu. ;): https://www.se.pl/wiadomosci/gwiazdy/pi ... -dNG8.html
0 x
Pozdrawiam, Trzeciak
abcd
Użytkownik
x 7
x 22

Post autor: abcd » 11 wrz 2019, 9:36

I bidny facet, którego nikt nie znał, otwierał sobie te drzwi po cichu juz dosyć długo, a został odsunięty tylko dlatego, że TVP postawiła na atrakcyjną modelkę. W tym programie chodzi o znalezienie najlepszego głosu, a to z tej dziewczyny robią na siłę wielką gwiazdę.
0 x
xselix
Użytkownik
x 8

Post autor: xselix » 11 wrz 2019, 10:11

To był kierownik planu, nadal pracuje na planie „The Voice” ;)
0 x
ODPOWIEDZ

Wróć do „Talent show”