[TVP2] The Voice of Poland - Najlepszy głos

Programy prezentujące talenty zwykłych Polaków oraz celebrytów.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3225
x 1432

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

III - miejsce - Tadeusz Seibert z drużyny Margaret.
II - miejsce - Daria Reczek z drużyny Michała.

A zwyciężczynią została Alicja Szemplińska z drużyny Tomsona i Barona. Panowie z Afromental wreszcie doczekali się swej zwyciężczyni - moim zdaniem w pełni zasłużenie - świetne uświetnienie 10 edycji programu.

W finale gościnnie zaśpiewali Marcin Sójka, Wiktoria Gabor oraz dwukrotnie Mahmood. :)

Oczywiście za rok 11 edycja programu (i za dwa i trzy także), ale to już uważni czytelnicy wątku dobrze wiedzą. :)
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
wislok
Junior
x 34
x 166

Post autor: wislok »

Alicja z krainy czarów wygrała, Thomson i baron są od drugiej edycji , więc do 9 razy sztuka. Nie wiem czy w Polsce jest druga osoba, która wygrała by dwa muzyczne talent -show. Alicja Szemplińska jest triumfatorką "Hit, Hit , Hurra!" .
Co ciekawe Kammel zapowiedział,że będzie prowadził edycję za rok.
Moje ulubione stacje tv: Eurosport,Polsat Sport,Polsat News,Polsat,kanały TVP.
Moje ulubione stacje radiowe: PR1 i RMF FM
Awatar użytkownika
Michał56
Junior
x 298
x 73

Post autor: Michał56 »

@wislok
8 razy sztuka, Afromentale nie byli w 1 i 9 edycji.
Swoją drogą fakt, że programu nie wygrał Tadzik to jakieś nieporozumienie.
^-^
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3225
x 1432

@Michał56 - Tomson i Baron mówili o swym 10 finale, co nie do końca jest prawdą, bo w 5 edycji (z powodu nieco innego regulaminu) nie mieli podopiecznego w finale, ale za to doliczyli dwie edycje "The Voice Kids", więc pod tym względem - po raz 9 doprowadzili podopiecznego do finału. :)
wislok pisze: 30 lis 2019, 22:51 Alicja z krainy czarów wygrała, Thomson i baron są od drugiej edycji , więc do 9 razy sztuka. Nie wiem czy w Polsce jest druga osoba, która wygrała by dwa muzyczne talent -show. Alicja Szemplińska jest triumfatorką "Hit, Hit , Hurra!" .
Była już taka osoba - Wiola Fiuk (wygrana w trzeciej edycji "You Can Dance" jesienią 2008 roku i 1/2 duetu Dziki Styl Company, który wygrał także trzecią edycję "Got to Dance" wiosną 2013 roku). :)

Inne przykłady - Ola Szwed (m. in. druga edycja "Gwiazdy tańczą na lodzie", piąta show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo), Kacper Kuszewski (13 edycja "Tańca z Gwiazdami", ósma "Twojej Twarzy"), Mateusz Ziółko (trzecia edycja "TVoP", 10 "TTBZ"), no i Damian Kordas (4 sezon "MasterChefa", 4 edycja "Agenta - Gwiazd" i 23 edycja "Tańca z Gwiazdami").
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Michał56
Junior
x 298
x 73

@Trzeciak I oby po raz ostatni. Widać już w ich przypadku zmęczenie materiału. :)
^-^
KG2
Użytkownik
x 622
x 21

Post autor: KG2 »

Absolutnie zasłużona wygrana. Faworyzowany Tadeusz wypadł przy Alicji bardzo blado :)
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3225
x 1432

Michał56 pisze: 30 lis 2019, 23:05 @Trzeciak I oby po raz ostatni. Widać już w ich przypadku zmęczenie materiału. :)
Szczerze - pomimo całej krytyki, to w tej edycji stworzyli najlepszą drużynę, ich decyzje były przemyślane (w przeciwieństwie do banialuk jakie odwalali Margaret, czy Bednarek - Kammel świetnie to przy Manowskiej podsumował Bednarka), i w tej edycji zasługiwali na zwycięstwo. Zresztą Andrzej Piaseczny ma rację tym, że programu nie wygrywa trener, a uczestnik. Kamil Bednarek z drużyną wygrał drugą edycję "Bitwy na głosy", a w dzisiejszym finale jego podopieczny był na ostatnim, czwartym miejscu.

Dodajmy, że padł jeszcze jeden rekord. Alicja Szemplińska - przepraszam, że to zrobię, ale jednak - ma tylko 17 lat i tym samym jest najmłodszą zwyciężczynią "The Voice of Poland" w historii i pierwszą, która jeszcze nie jest pełnoletnia. Oj, młodość idzie. :)
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Michał56
Junior
x 298
x 73

Tak Alicja bardzo zdolna, a co do tego czy młodość idzie to poczekajmy na jej poczynania po programie bo być może będzie gwiazdką jednego przeboju jak pani Gałuszewska. ;)
^-^
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3225
x 1432

Bez przesady. Akurat dla mnie najlepsza zwyciężczyni od Krzysztofa Iwaneczki, czyli od 4 lat. :)

A z młodością miałem na myśli, także to, że dwie nasze dziewczyny (i to z "The Voice Kids") zrobiły na JESC numer stulecia. :)
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Poland
VIP Expert
x 18
x 191
Kontakt:

Post autor: Poland »

Michał56 pisze: 30 lis 2019, 23:54 Tak Alicja bardzo zdolna, a co do tego czy młodość idzie to poczekajmy na jej poczynania po programie bo być może będzie gwiazdką jednego przeboju jak pani Gałuszewska. ;)
Gałuszewska gwiazdą jednego przeboju? No nie wytrzymie :lol:
Z tego co wiem Marta miała ich kilka ostatnim wydawnym nie dawno jest studyjna wersja hymnu Junior Eurowizji 2019.
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3225
x 1432

A przypadkiem utworu "Share The Joy" nie śpiewała Sara Chmiel?
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Poland
VIP Expert
x 18
x 191
Kontakt:

Post autor: Poland »

Nie. To Marta Gałuszewska - przysłuchaj się uważnie i popatrz w komentarze.
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
wislok
Junior
x 34
x 166

Post autor: wislok »

Trzeciak pisze: 30 lis 2019, 22:57 @Michał56 - Tomson i Baron mówili o swym 10 finale, co nie do końca jest prawdą, bo w 5 edycji (z powodu nieco innego regulaminu) nie mieli podopiecznego w finale, ale za to doliczyli dwie edycje "The Voice Kids", więc pod tym względem - po raz 9 doprowadzili podopiecznego do finału. :)
wislok pisze: 30 lis 2019, 22:51 Alicja z krainy czarów wygrała, Thomson i baron są od drugiej edycji , więc do 9 razy sztuka. Nie wiem czy w Polsce jest druga osoba, która wygrała by dwa muzyczne talent -show. Alicja Szemplińska jest triumfatorką "Hit, Hit , Hurra!" .
Była już taka osoba - Wiola Fiuk (wygrana w trzeciej edycji "You Can Dance" jesienią 2008 roku i 1/2 duetu Dziki Styl Company, który wygrał także trzecią edycję "Got to Dance" wiosną 2013 roku). :)

Inne przykłady - Ola Szwed (m. in. druga edycja "Gwiazdy tańczą na lodzie", piąta show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo), Kacper Kuszewski (13 edycja "Tańca z Gwiazdami", ósma "Twojej Twarzy"), Mateusz Ziółko (trzecia edycja "TVoP", 10 "TTBZ"), no i Damian Kordas (4 sezon "MasterChefa", 4 edycja "Agenta - Gwiazd" i 23 edycja "Tańca z Gwiazdami").
@Trzeciak chodziło mi o wygranie talent-show jakby w jednej kategorii, a nie,że popularna celebrytka wygrała kilka programów. rozrywkowych. "Twoja twarz brzmi znajomo" to nie jest raczej talent show , tylko program rozrywkowy, gdzie nie ma otwartego naboru . Dwa programy, które wygrał Kordas związane z gotowaniem nie były.
Moje ulubione stacje tv: Eurosport,Polsat Sport,Polsat News,Polsat,kanały TVP.
Moje ulubione stacje radiowe: PR1 i RMF FM
Awatar użytkownika
barcabarcelona
Użytkownik
x 8

Post autor: barcabarcelona »

Bardzo udana edycja, szkoda że kolejnej nie będzie wiosną ;). Wynik finału nie jest dla mnie zaskoczeniem, bo całą kolejność trafnie wytypowałem. Myślę, że pierwsza trójka spokojnie przebije się w mediach w najbliższym czasie. Uważam, że największy potencjał ma Daria, jeśli tylko trafi na dobry management, to pewnie dużo będziemy o niej słyszeć.
Poti
Obserwator
x 3
x 32

Post autor: Poti »

Trzeciak pisze: 30 lis 2019, 22:37 III - miejsce - Tadeusz Seibert z drużyny Margaret.
II - miejsce - Daria Reczek z drużyny Michała.

A zwyciężczynią została Alicja Szemplińska z drużyny Tomsona i Barona. Panowie z Afromental wreszcie doczekali się swej zwyciężczyni - moim zdaniem w pełni zasłużenie - świetne uświetnienie 10 edycji programu.

W finale gościnnie zaśpiewali Marcin Sójka, Wiktoria Gabor oraz dwukrotnie Mahmood. :)

Oczywiście za rok 11 edycja programu (i za dwa i trzy także), ale to już uważni czytelnicy wątku dobrze wiedzą. :)
A skąd wiadomo że i w 2021 i 2022 będzie Voice pomijając 2020 co wiadomo już że będzie 11 edycja. Porównując finał Voice a Mam Talent ten pierwszy pomimo tylu edycji się nie nudzi odcinki Live jak zawsze na najwyższym poziomie. Niestety za to Mam Talent nuda nuda i jeszcze raz nuda. Program az prosi się o przerwe bo jest zmęczony. Badz odświeżenie obsady. Wracając do Voice brakowało mi na Live Barbary Kurdej-Szatan szkoda że nie wróci fajnie było by gdyby w 11 edycji powróciła mimo to ma ten błysk w sobie jako prowadzącą może plebiscyt na najlepszą prowadzącą da producenta do myślenia by ją przywrócić. Choć nie wiadomo czy ona sama by chciała po tym jak TVP ją potraktowała.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Talent show”