[TVP2] The Voice of Poland - Najlepszy głos

Programy prezentujące talenty zwykłych Polaków oraz celebrytów.
Awatar użytkownika
Medyk24
VIP Expert
x 503
x 1260

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Medyk24 »

Zamiast brak publiczności spróbować przełożyć w sukces, taka intymna atmosfera całkiem fajnie się sprawdzała w "Idolu" na castingach tak tutaj postanowili zaklinać rzeczywistość i robić sztuczny tłum. To na pewno nie decyzja Rochstaru...
POZDRAWIAM > Medyk24
Awatar użytkownika
pulkownik
VIP Mod
x 1005
x 2922

Post autor: pulkownik »

Szumnie zapowiadano kameralne, intymne przesłuchania, a mamy jakieś żenujące wstawki ze starą publicznością i robienie z widzów kretynów. Obrazu komedii dopełnia trzęsąca się pleksa między chłopakami. Poziom wykonań - średnio. Górniak coraz bardziej przypomina osobę cierpiącą na pewnego rodzaju zaburzenia. Dudziak i Szpak ratują program.
Awatar użytkownika
Kamilo
VIP Expert
x 53
x 190

Post autor: Kamilo »

Medyk24 pisze: 12 wrz 2020, 21:45 Zamiast brak publiczności spróbować przełożyć w sukces, taka intymna atmosfera całkiem fajnie się sprawdzała w "Idolu" na castingach tak tutaj postanowili zaklinać rzeczywistość i robić sztuczny tłum. To na pewno nie decyzja Rochstaru...
Formuła przesłuchań w Idolu stała się już bardzo archaiczna, ale zgoda, że wybrano najgłupszy z możliwych sposób na zagospodarowanie braku publiczności. Zamiast muzyki górę wzięły kiczowate wstawki, tylko prawdopodobnie świadoma tego pozostaje niewielka część widzów.

I mnie Dudziak nie przekonała. Jej dojrzałość i swoista „powolność” może szybko rozjechać się z ogólnymi standardami programu - i też będzie to irytujące.
Ostatnio zmieniony 12 wrz 2020, 22:32 przez Kamilo, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Poland
VIP Expert
x 18
x 199
Kontakt:

Post autor: Poland »

Ja nie rozumiem z kolei po co Musiał to współprowadzi - wolałbym za niego i za tą laskę za kulisami chociażby Idę Nowakowską.
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
Ogorek
Junior
x 975
x 144

Post autor: Ogorek »

Bez przesady @Poland, już jest jej za dużo :rolleyes:
Błagam, noście maseczki, ale poprawnie. 😷
DS_limak
Użytkownik
x 11
x 2

Post autor: DS_limak »

Pomijając te niedociągnięcia czy błędy realizacyjne (faktycznie, ścianka między Tomsonem i Baronem jest kuriozalna), mnie się wyjątkowo ciekawie ogląda przekomarzania trenerów. Po pierwszym odcinku nie jest źle, ta edycja na razie nie traci w stosunku do poprzednich.
Ostatnio zmieniony 12 wrz 2020, 22:36 przez DS_limak, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Medyk24
VIP Expert
x 503
x 1260

@Poland, niech zgadnę, bo prowadziła Eurowizję Junior? :evil:
POZDRAWIAM > Medyk24
Awatar użytkownika
N-O-R-O-N
User of the Year 2014!
x 695
x 843

Post autor: N-O-R-O-N »

Sztuczna widownia to chyba największy idiotyzm jaki tu wprowadzono :lol: Robienie z ludzi idiotów, a wiadomo jaka jest rzeczywistość. W pierwszej części Górniak przepchnęła przeciętniactwo i jeszcze się rozryczała ;D Znowu szopki odwala, chyba na razie najsłabsze wrażenie z jurorów robi.

Blokady ciekawym dodatkiem, będą niezłe zgrzyty ;D
#TVPZaMurem :P ----> #TępaPropaganda

#R8G :)
Awatar użytkownika
Poland
VIP Expert
x 18
x 199
Kontakt:

Post autor: Poland »

Medyk24 pisze: 12 wrz 2020, 22:35 @Poland, niech zgadnę, bo prowadziła Eurowizję Junior? :evil:
Też ale bardziej mnie tutaj by chodziło raczej o The Voice Kids.
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
[email protected]
VIP Expert
x 192
x 347
Kontakt:

Post autor: [email protected] »

Bardzo wysoki poziom pierwszych dwóch odcinków przesłuchań w ciemno.

Angaż Uli Dudziak strzałem w dziesiątkę. Tak wiele wnosi swoją wiedzą, swoim ciepłem i humorem, że aż trudno sobie teraz wyobrazić ten program bez jej udziału. Na samo wspomnienie dukania Margaret w poprzednim sezonie dostaję drgawek.

"The Voice of Poland" kolejny raz potwierdza, że jest najlepiej realizowanym programem talent-show w polskiej telewizji. Reszta może się tylko uczyć.

Program absolutnym królem na Twitterze.
Awatar użytkownika
Hot Heart
Obserwator
x 196
x 86

Post autor: Hot Heart »

Pokazywanie archiwalnej publiczności, wgląda po prostu żałośnie. Można, było miło oglądać program to dają te wstawki publiki i oklaski z puszki. :P Minusem było również ciągłe dzielenie ekranu na kwadraty i prostokąty. Angaż Uli do "Voice of Poland" to bardzo dobry pomysł. Idealnie wpasowała się w format. Zebrała również do tej pory najlepszy skład. Szczerze to wolałbym, aby program pozostał przy dawnej porze, czyli 20:00 (i nie przez to, że nakłada mi się z "TTBZ" xD). Po prostu po "Ameryce" jakoś on nie pasuję. :)
Awatar użytkownika
Michał56
Junior
x 314
x 85

Post autor: Michał56 »

pulkownik pisze: 12 wrz 2020, 22:15 Szumnie zapowiadano kameralne, intymne przesłuchania, a mamy jakieś żenujące wstawki ze starą publicznością i robienie z widzów kretynów. Obrazu komedii dopełnia trzęsąca się pleksa między chłopakami. Poziom wykonań - średnio. Górniak coraz bardziej przypomina osobę cierpiącą na pewnego rodzaju zaburzenia. Dudziak i Szpak ratują program.
No to jest już szczyt żenady. Przecież oni POZA nagraniami normalnie się ze sobą widywali, witali, nawet przytulali co było widoczne w relacjach na instagramie no to pytanie PO CO TA PLEKSA. ? :o

Kryterium0 pisze: 12 wrz 2020, 21:41 "Przesłuchania w ciemno" to był mój ulubiony etap The Voice. Bitwy i dalej to oglądałem z doskoku, ale to co widzę dzisiaj to mnie odrzuca. Sorry, ale przez głupie decyzje wrzucenia ujęć tej nieobecnej publiki, to się robi niesmaczne i czuję, że robi się z widzów idiotów - pomysł pewnie Jacusia Pikusia Kurskiego, bo któż inny mógłby na to wpaść, jak nie autor słynnej sentencji o ciemnym ludzie.
Skoro "TTBZ" czy "Taniec z gwiazdami" dało się zrobić z widownią to tutaj też można było. Miejsca na widowni jest bardzo dużo, wystarczyło by ze 60 osób w przyłbicach byłyby duże odstępy, a i nie wyglądałoby to tak żałośnie jak teraz.
Niestety ten program kilka edycji temu oglądało się dobrze. Teraz jest kiepsko. Przerost formy nad treścią, jakieś zabawy w blokady i średni poziom wokalny. A i komisja chyba jedna z najgorszych w ostatnich latach. Pomijając Afromentali którzy chyba sami nie wiedzą co tam robią i których nie powinno być już od paru sezonów, to patrzenie na szukających atencji Edzie i Szpaka przyprawia o mdłości. :rolleyes:
^-^
Awatar użytkownika
Hot Heart
Obserwator
x 196
x 86

Post autor: Hot Heart »

Poland pisze: 12 wrz 2020, 22:31 Ja nie rozumiem z kolei po co Musiał to współprowadzi - wolałbym za niego i za tą laskę za kulisami chociażby Idę Nowakowską.
Na pewno widzowie chcą zobaczyć w kolejnej produkcji TVP Idę Nowakowską. :)
Awatar użytkownika
Tele Rozrywka
VIP Expert
x 57
x 211
Kontakt:

Post autor: Tele Rozrywka »

"Bitwy" będą nagrywane najprawdopodobniej z udziałem publiczności.
Awatar użytkownika
Medyk24
VIP Expert
x 503
x 1260

Od najbliższej soboty program od 21:00, zapowiedź ze zmienioną godziną emisji leci na antenie.
POZDRAWIAM > Medyk24
ODPOWIEDZ

Wróć do „Talent show”