[TVP2] The Voice of Poland - Najlepszy głos

Programy prezentujące talenty zwykłych Polaków oraz celebrytów.
Roksanaaa85
Użytkownik
x 2

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Roksanaaa85 »

Moje odczucia po tym odcinku:
Zgadzam się ogólnie z większością decyzji trenerów, ale wyborów Edyty Górniak nie rozumiem kompletnie: na Blindach przepchała dwie przeciętniary i teraz konsekwentnie będzie ich pchała dalej, poza tym piosenka Korteza dla dwóch kobiet? Totalne nieporozumienie. Za to bardzo pozytywne zaskoczenie w przypadku pani Urszuli Dudziak: jej bitwy wypadły naprawdę bardzo dobrze, i dobre decyzje moim zdaniem. U Michała spoko, ale liczyłam na więcej. Tomson i Baron: ich pierwsza bitwa była chyba najlepsza w całym odcinku, ale druga? Piotr został totalnie przyćmiony przez Agatę, która może trochę przekombinowała, ale ewidentnie wygrała wokalnie tę bitwę i ma 3 razy większy potencjał niż Piotr, także kompletnie nie rozumiem, co kierowało chłopakami podczas decyzji. Mam nadzieję, że drugi odcinek "Bitew" będzie stał na wyższym poziomie.
Awatar użytkownika
Hot Heart
Junior
x 333
x 175

Post autor: Hot Heart »

Poziom pierwszych bitew przeciętny, zarówno wokalnie jak i pod względem wyborów niektórych trenerów. Nie wiem czym Edytka kierowała się gdy popchała w dalszy etap Aleksandrę...

Chłopaki również nie popisali się gdy wybrali Piotra zamiast Agaty, a także kierowali się potencjałem na dalsze etapy Hamzy niż dobrym wokalem Michaliny. Dobrze, że Edyta ją "ukradła" mam nadzieję, że zostanie tam do końca - to w sumie jedyna dobra decyzja Edzi w tym odcinku. :lol:

Najlepsze bitwy miała doskonale wpisującą się w format - Ula. Podjęła takie samy wybory jak ja w stosunku do uczestników. :)

Pierwsza bitwa Michała nie powalała, za to zgadzam się z werdyktem. Druga była już trochę lepsza, tu również miałem taki sam wybór. Dodatkowo Michał dokonał kradzieży dwa razy w odcinku. Agata zastąpiła Natalię na gorącym krześle. Co było też dobrym ruchem.
Ostatnio zmieniony 18 paź 2020, 13:11 przez Hot Heart, łącznie zmieniany 1 raz.
❄️❄️❄️
Jordi
VIP Expert
x 1969
x 1892

Post autor: Jordi »

Można rzec, że T&B zrobili najgorsze wybory. Gorsze od Edzi :o

Wybranie Piotra, a nie Agaty, bo Baron "wie, że on ma ogromny talent" po naprawdę BEZNADZIEJNYM jego wykonie (Agata przesadziła z tymi krzykami, ale chociaż śpiewała czysto i z werwą) to kuriozum odcinka. Większe niż wybór Edzi.

I ta ich kradzież tego zadufanego w sobie "loczka" od Michała, który nie ma ani głosu, ani charyzmy, ani zbytniej prezencji :o Szymon też głosu specjalnego nie ma, ale widać było spory postęp u niego, a tamten był tak pewien wygranej, że na odwal się zaśpiewał i bardziej bajerował...

Ogólnie wymęczyłem te Bitwy... Ta edycja VoP niestety jest póki co megaprzeciętna.

Ogólnie tylko Ula i jakotako Michał naprawdę się starają i oceniają obiektywnie WYSTĘP, bo to jest najważniejsze. Edzia ma słaby skład (Agata która ukradła jest lepsza od jej całej drużyny), a T&B jakieś durne tłumaczenia całokształtu tylko wkurzyli mnie wczoraj jak nigdy tą żenadą wyborową...
Awatar użytkownika
Hot Heart
Junior
x 333
x 175

Również zwrócę uwagę na przepisy covidowe podczas tego odcinka... Coś w podobie "TTBZ" to wyglądało.

Taka sytuacja: Michał na próbach witał się z uczestnikami poprzez łokieć, za to gdy Ci poznali już piosenkę nie kryli zachwytu i uwiecznili to przybiciem dłoni i misiaczkiem. :afro:

Kammel w tych białych rękawiczkach wyglądał komicznie :lol:. Pominę już publiczność i tą "ochronę", którą mieli na twarzy.
❄️❄️❄️
Awatar użytkownika
Christianus
Junior
x 306
x 383

Post autor: Christianus »

Zwróciliście uwagę, że na dodanych stronę temu filmikach prezentujących składy drużyn podana jest kolejność i podział na duety? Pierwsza czwórka przy każdym z trenerów to uczestnicy, którzy wystąpili we wczorajszym odcinku. Można więc sprawdzić kogo i w jakiej konfiguracji usłyszymy w następnych dwóch odcinkach.

Czy w tej edycji jest nieograniczona liczba kradzieży? Trenerzy szastali nimi na prawo i lewo, a tak naprawdę logiczne uzasadnienie tego widziałem przy dwóch, maksymalnie trzech bitwach. Zdecydowanie najlepiej wypadły dziewczyny od Uli, z kolei najgorzej wyglądało to u Edzi. Totalne przeciętniactwo, ale można było się tego spodziewać. W zdecydowanej większości zebrała osoby, których nikt inny nie chciał. Tak naprawdę jej team może uratować jedynie mocna kradzież.
Awatar użytkownika
Hot Heart
Junior
x 333
x 175

No niestety Michalina spadła z krzesła u Edi... ale co tam jeszcze robi ten loczek. :o

W drugim epie najlepsze bitwy były w drużynie Edyty i Michała, i w pełni zgadzam się z ich decyzjami. T&B po raz kolejny uświadomili, że nie mają słuchu - Przemysław był znacznie lepszy od Adama, a Julianna ma znacznie lepszą barwę od Bartosza... U Ulki średniawo było trochę z duetami wczoraj.

Swoją drogą chyba produkcja zapomniała wstawić jednego kółeczka przy pojawianiu się uczestników w drużynach trenerów, bo dołączą do nich jeszcze po dwie osoby, a miejsce było jedno. :D
❄️❄️❄️
KG2
Użytkownik
x 807
x 29

Post autor: KG2 »

To wszystko jest kwestią gustu...
Ja mogę napisać z pełnym przekonaniem, że barwa Bartosza jest dla mnie dużo lepsza, a Adam był bardziej wyrazisty.
Roksanaaa85
Użytkownik
x 2

Post autor: Roksanaaa85 »

Przynajmniej poziom był wyższy niż ostatnio, a i decyzje też moim zdaniem lepsze, mam tylko nadzieję, że Przemek i Magda nie spadną z krzeseł...
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3352
x 1489

Post autor: Trzeciak »

Tymczasem ITV Studios w minionych tygodniach ogłosił czwartą wariację show "The Voice" pt. "The Voice All Stars", w którym byli uczestnicy programu dostaną drugą szansę, by zaistnieć na scenie programu. Nabór do tej wariacji już rozpoczęto m. in. w Niemczech czy w Australii: https://realscreen.com/2020/09/15/itv-s ... ve-island/
Pozdrawiam, Trzeciak
Jordi
VIP Expert
x 1969
x 1892

Post autor: Jordi »

To format chyba dobry u nas dla zwycięzców, bo albo totalnie nie robią kariery, albo mają hita-dwa i koniec, za to osoby z dalszych miejsc są dużo popularniejsze :lol:

Jackowi rzuci na lato i cały rok z Vop, aż ludzie po góra dwóch latach będą pawia puszczać widząc ten format :P
Awatar użytkownika
Ogorek
Junior
x 1217
x 180

Post autor: Ogorek »

Ba, nawet sanah, która nie została przyjęta do programu, robi większą karierę :D
Trzeciak pisze: 25 paź 2020, 19:42 Tymczasem ITV Studios w minionych tygodniach ogłosił czwartą wariację show "The Voice" pt. "The Voice All Stars", w którym byli uczestnicy programu dostaną drugą szansę, by zaistnieć na scenie programu. Nabór do tej wariacji już rozpoczęto m. in. w Niemczech czy w Australii: https://realscreen.com/2020/09/15/itv-s ... ve-island/
Piątą, bo jeszcze na Filipinach jest "The Voice Teens".
Błagam, noście maseczki, ale poprawnie. 😷
#ZaŻyciem #NieStrajkuję
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3352
x 1489

Post autor: Trzeciak »

Oficjalnie format nie jest katalogu w ITV Studios, więc "The Voice Teens" nie liczyłem. :)
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
pulkownik
VIP Mod
x 1063
x 3274

Post autor: pulkownik »

Ziółko i Grędziński już czekają w blokach startowych 😎
Awatar użytkownika
3rd