[TVP2] The Voice of Poland - Najlepszy głos

Programy prezentujące talenty zwykłych Polaków oraz celebrytów.
Bert
Użytkownik
x 9

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Bert »

W przyszłym tygodniu mimo, że zaczyna się etam lajfów, odcinki nie będą na żywo. Zostaną nagrane wcześniej, więc ciekawi mnie jak z głosowaniem widzów. Tak jak w finale „The Voice Kids”, czy „The Voice Senior”, że wezmą wszystkich do studia „PnŚ” na sam koniec?
Awatar użytkownika
pulkownik
VIP Mod
x 1124
x 3682

Post autor: pulkownik »

Jak to nie będą na żywo?

W programie, póki co, adnotacja "na żywo":
21:00 The Voice of Poland s. XI - LIVE (15); Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
Znając kreatywność Rochstaru i TVP znaną z finału pierwszej edycji Dance, Dance, Dance, gotowi są nagrać odpadanie każdej z osób i wyemitować odpowiedni plik :twisted:
Awatar użytkownika
Michał56
Junior
x 365
x 100

Post autor: Michał56 »

KG2 pisze: 04 lis 2020, 16:34 Ciekawy wywiad https://teleshow.wp.pl/to-jego-widzowie ... 210049312a
Ciekawy ciekawy.
cytat: "Jako wierny, wielosezonowy widz "Voice’a" zawsze zastanawiałam się, czy na przesłuchaniach w ciemno trenerzy rzeczywiście nie widzą uczestników?

Wydaje mi się, że wybierają na podstawie tego, co usłyszą i rzeczywiście nie mają pojęcia, kto jest po drugiej stronie. W tym samym dniu, w którym ja miałem przesłuchanie zdarzyło się jednak tak, że w trakcie jednego występu nie odwróciły się fotele trenerów, ale uczestniczka została ponownie zaproszona na "blindy" i dopiero wtedy przeszła do kolejnego etapu."
Fajne te przesłuchania w ciemno. :lol:

@pulkownik Tylko, żeby im się pliki nie pomyliły. :afro:
^-^
DaMiAn1998
VIP Expert
x 249
x 164

Post autor: DaMiAn1998 »

Mimo wszystko taki zabieg jest zgodny z regulaminem.
Moni Królowo vel Izabela Trojanowska wreszcie na tronie ❤
xselix
Użytkownik
x 15

Post autor: xselix »

Osobiście znam osobę, która występowała dwukrotnie na „Przesłuchaniach w Ciemno”. Za pierwszym razem nikt się nie odwrócił, za drugim razem musiał się obrócić trener, któremu brakowało osoby w drużynie. Jeżeli dwóm trenerom zostanie miejsce w drużynie, jedynie wtedy uczestnik może wybrać trenera.

Niestety to prawda, że kontakt uczestników z trenerami ogranicza się jedynie do nagrań. Jestem na widowni „The Voice” co roku i zdecydowanie najlepszy kontakt z uczestnikami miała Maria Sadowska. Kiedy były nagrania bitew, w przerwach na poprawki make-up’u, Maria zbiegła do swoich uczestników i udzielała im ostatnich rad przed występem, podczas gdy inni trenerzy schodzili z planu za kulisy. Widziałem wywiad na YouTube z Alanem Cyprysiakiem, jednym z uczestników drużyny Edyty, i też mówił, że Maria ma najlepszy kontakt z uczestnikami.
Awatar użytkownika
Michał56
Junior
x 365
x 100

@xselix To wiadomo od dawna. Sporo uczestników o tym wspominało. Dlatego ciężko ich nazywać trenerami. ;)
^-^
Awatar użytkownika
Christianus
Junior
x 347
x 440

Post autor: Christianus »

Dopiero dziś oglądam w całości ostatnie bitwy. Jestem zażenowany niektórymi kradzieżami. Wygląda to tak jakby nie miało znaczenia jak się zaprezentujesz, tylko w jakiej kolejności odbędą się występy. Patrząc na eliminacje Magdy albo Weroniki, to może lepiej byłoby gdyby wprowadzili po dwa krzesła dla każdego z trenerów, bo na ten moment wygląda to tak, że u każdego jest przynajmniej jeden mierny uczestnik, który po prostu wygrał słabą bitwę, a dużo zdolniejsze osoby są już poza programem.
R_321
Obserwator
x 9
x 59

Post autor: R_321 »

W obecnej polskiej edycji mieliśmy publiczność z puszki, sztuczne śmiechy rodem z sitcomów, a nawet etapy live mają być wcześniej nagrane. Tymczasem w startującej za 2 tygodnie 11 edycji ,,Voice'' w Holandii, podczas przesłuchań w ciemno Anouk nie będzie obecna w studio na fotelu, tylko będzie w oddzielnym pomieszczeniu, a na jej fotelu znajdzie się wielki ekran. Rozumiem bezpieczeństwo, ale jeżeli ktoś ze względów zdrowotnych nie może przebywać w skupiskach, to można by było na ten sezon znaleźć jakieś zastępstwo, bo ten ekran w odbiorze może wypaść jeszcze gorzej niż nasza ,, żywa publiczność''.
Awatar użytkownika
pulkownik
VIP Mod
x 1124
x 3682

Post autor: pulkownik »

Tak to wygląda w praktyce, kolejne granice śmieszności - po pleksie między Baronem i Tomsonem, brawami z taśmy i domontowaną publicznością - zostały przekroczone:

DaMiAn1998
VIP Expert
x 249
x 164

Post autor: DaMiAn1998 »

To wygląda bardzo kripi...
Moni Królowo vel Izabela Trojanowska wreszcie na tronie ❤
Awatar użytkownika
Medyk24
VIP Expert
x 548
x 1324

Post autor: Medyk24 »

Czekajcie bo jeszcze Pikuś podpatrzy i zrobi u nas live'y z trenerami z wykorzystaniem hologramu znając jego upodobania do tego typu technologii :lol:
POZDRAWIAM, Medyk24
Awatar użytkownika
Christianus
Junior
x 347
x 440

Post autor: Christianus »

Edzia dzisiaj udowodniła jak koszmarną jest trenerką. Nie przepuściła swoich najlepszych uczestników, a kiedy jej ulubieniec zaśpiewał najgorzej podczas całego swojego udziału, to stwierdziła, że nie wyobraża sobie bez niego live-ów. :lol: Oczywiście teatrzyk odstawiony, łzy na pokaz, czy na kimś jeszcze robi to wrażenie?
Soy tu fan
Użytkownik
x 8
x 14
Kontakt:

Post autor: Soy tu fan »

Ciężko się ogląda te nokauty ;/
http://lastelenovelas.fora.pl - forum dyskusyjne o telenowelach latynoskich i nie tylko 8)
Awatar użytkownika
Michał56
Junior
x 365
x 100

pulkownik pisze: 07 lis 2020, 15:09 Tak to wygląda w praktyce, kolejne granice śmieszności - po pleksie między Baronem i Tomsonem, brawami z taśmy i domontowaną publicznością - zostały przekroczone:

To wygląda równie żenująco jak pewien wywiad z "Onet rano" gdzie pomimo tego, że w samochodzie nie było gościa, to produkcja wkleiła go na miejscu fotela. Pomijam już fakt, że jeżdżenie samochodem po mieście bez celu (z gościem czy bez) jest bez sensu. :afro:
Załączniki
aa.png
^-^
Awatar użytkownika
Takatar
Obserwator
x 166
x 164

Post autor: Takatar »

No Edyta oraz Tomson i Baron pozbyli się swoich najlepszych na nokautach.
Podobnie zaskoczyła mnie Dudziak pozbywając się Martyny, która wg. mnie wypadła dziś najlepiej w jej dużynie.
Michał natomiast zostawił najlepszych z najlepszych.

Spośród wszystkich finalistów mam tylko jednego faworyta, którym jest Krystian Ochamn z drużyny Michała. Zobaczymy jak sobie poradzi na etapie live-ów.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Talent show”