Strona 1 z 349

[TVP2] The Voice of Poland - Najlepszy głos

: 28 maja 2011, 10:31
autor: Mocny FULL
Jesienią w TVP 2 ma ruszyć nowe muzyczne show które będzie konkurencją do programów Mam talent, czy MBTM.
Z nieoficjalnych źródeł wynika, że m.in. w jury zasiądzie Adam Darski (Nergal) http://www.reality-tv.pl/2011/05/16/ner ... the-voice/

[TVP2] The Voice of Poland - Najlepszy głos

: 28 maja 2011, 10:35
autor: ARTUR B.
Jeżeli będzie takie wielkie przedsięwzięcie jak na NBC, to szykuje nam się spora konkurencja dla MSBTM oraz Mam Talent.

[TVP2] The Voice of Poland - Najlepszy głos

: 28 maja 2011, 10:36
autor: SzymonNP
Jesienią akurat będzie konkurencją dla Mam Talent i Must be the music. Wiosną ma wrócić Bitwa na głosy, co do MBTM to zobaczymy czy przetrwa w konkurencji z MT, chociaż samo Mam Talent na pewno straci oglądalność po ostatniej edycji, która była najsłabsza z powodu dużej ilości "talentów śpiewaczych"

[TVP2] The Voice of Poland - Najlepszy głos

: 28 maja 2011, 11:59
autor: matik
Mocny FULL pisze:Z nieoficjalnych źródeł wynika, że m.in. w jury zasiądzie Nergal Darski
Nie Nergal Darski, a Adam Darski pseudomin Nergal

[TVP2] The Voice of Poland - Najlepszy głos

: 28 maja 2011, 23:20
autor: Trzeciak
Warto dodać, że producentem programu prawdopodobnie będzie Rochstar, który dla TVP2 produkował już takie show jak "Załóż się", czy "Gwiazdy tańczą na lodzie", a obecnie produkuje program "Kocham Cię Polsko!". Natomiast jesienią firma ta produkować będzie także drugą edycję "Top Model" dla TVN-u.

[TVP2] The Voice of Poland - Najlepszy głos

: 29 maja 2011, 9:16
autor: Mocny FULL
matik pisze:Nie Nergal Darski, a Adam Darski pseudomin Nergal
Poprawione.

[TVP2] The Voice of Poland - Najlepszy głos

: 16 cze 2011, 14:07
autor: Trzeciak
Jest już niemal pewne, że show zobaczymy jesienią na antenie TVP2. Polska wersja tego programu prawdopodobnie będzie pod nazwą "The Voice - Polska". Jest to największa i najdroższa produkcja jesiennej ramówki TVP.

Od 4 lipca na antenie Dwójki rozpocznie się promocja programu, a pierwsze castingi startują już na przełomie czerwca i lipca.

źr: BRiH TVP S. A.

[TVP2] The Voice of Poland - Najlepszy głos

: 28 cze 2011, 1:13
autor: Trzeciak
Jak poinformował serwis wirtualnemedia.pl w środę Zarząd TVP podejmie decyzję, czy program pojawi się od września na antenie TVP2. Choć umowa między telewizyjną Dwójką, a Rochstarem nie została jeszcze podpisana, to producent rozpoczął już zakrojone przygotowania. Jeśli Zarząd TVP podejmie pozytywną decyzję, to program prawdopodobnie będzie emitowany w soboty o 20:00, gdzie w tym paśmie będzie konkurował m. in. z "Mam Talent!" TVN-u.

Więcej: http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/sh ... race-wideo

Pomysłodawcą i twórcą formatu jest John de Mol, który stworzył już inne takie formaty, jak m. in. "Gotowi na ślub", "Grasz czy nie grasz", czy "I love my country!" (w Polsce pod nazwą "Kocham Cię Polsko!"). Należy on do Talpa Media Group. Warto także dodać, że show w Holandii i w USA okazał się sukcesem, i w tych krajach powstaną drugie edycje programu.

I jeszcze na koniec ciekawostka. W Wielkiej Brytanii tamtejszą wersję programu pokaże BBC, a emitowana będzie w przyszłym roku.

[TVP2] The Voice of Poland - Najlepszy głos

: 30 cze 2011, 12:52
autor: Trzeciak
Zarząd TVP podjął decyzję o umieszczeniu w jesiennej ramówce TVP2 nowego show muzycznego, który będzie miał nazwę "The Voice of Poland - Najlepszy głos". Będzie on nadawany w soboty od 3 września o 20:00, czyli od pierwszego odcinka zmierzy się prawdopodobnie z 4. edycją "Mam Talent", która także tego samego dnia startuje. W tym samym paśmie będzie prawdopodobnie nadawana II edycja show Polsatu "Must Be The Music - Tylko Muzyka".

Nowatorskie będą nie tylko castingi telewizyjne, ale także pre-castingi, które ruszą już w połowie lipca. Właśnie w tym okresie zostanie uruchomiona strona internetowa programu, a także specjalna aplikacja na niej, na której zostanie oceniony głos i dzięki której będzie można zgłosić się do programu. Jednocześnie Rochstar będzie szukać talentów śpiewających m. in. w szkołach muzycznych.

Więcej: http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/th ... boty-wideo.

A więc wygląda na to, że czeka nas najciekawsza jesień od kilku lat. Chyba mamy show, który może conajmniej w części zagrozić "MT" TVN-u. Szkoda tylko, że Polsat nie zdecydował się na nowe taneczne show, tylko wybrał II edycję "MBTM", bo wtedy ta jesień byłaby arcyciekawa.

[TVP2] The Voice of Poland - Najlepszy głos

: 30 cze 2011, 13:32
autor: SNOL
Gdzieś w internecie czytałem, że "MBTM" Polsatu najprawdopodobniej zostanie przeniesione na niedzielę. Dlaczego? Ponieważ w regulaminie podobno jest punkt, z którego wynika, że finał programu odbędzie się właśnie ostatniego dnia tygodnia. Przepraszam, nie mam czasu, żeby zweryfikować, czy to prawda, ale można to zapewne sprawdzić. Tak więc niekoniecznie 3 "showy" będą o jednym czasie (a szkoda, byłoby gorąco tej jesieni!)

Taka drobna ciekawostka: skrót od "The Voice of Poland..." [pomijając "of"] to... TVP. ;)

[TVP2] The Voice of Poland - Najlepszy głos

: 30 cze 2011, 15:03
autor: Mocny FULL
Czyli "MBTM", będzie konkurowało z kolejną już edycją "Tańca z gwiazdami"? oczywiście wybiorę tej jesieni TzG ;)

[TVP2] The Voice of Poland - Najlepszy głos

: 30 cze 2011, 16:16
autor: Trzeciak
Dodam jeszcze, że już w najbliższy poniedziałek o 17:50 (po powtórce "Jeden z dziesięciu") TVP2 puści pierwsze promo promujący nowy show, w którym pojawią się pierwsze informacje o castingach.

[TVP2] The Voice of Poland - Najlepszy głos

: 04 lip 2011, 18:21
autor: Trzeciak
Zgodnie z zapowiedziami dziś TVP2 rozpoczęła promocję nowego show "The Voice of Poland" O 17:57 zostało wyemitowane pierwsze promo, które składało się z krótkiej czołówki (w logo napis "The Voice of Poland"), fragmentami holenderskiej edycji programu - a lektor opisywał zasady programu przez poszczególne etapy. Wiadomo także, że nagrodą główną w programie będzie kontrakt z międzynarodową wytwórnią muzyczną i suma pieniężna w wysokości conajmniej 100 tysięcy złotych.

Uruchomiono także stronę internetową programu (http://www.voice.tvp.pl) i jego profil na YouTube (http://www.youtube.com/user/VoiceOfPolandTVP). Wkrótce powinien ruszyć profil programu na Facebooku pod linkiem : facebook.com/VoiceOfPoland.

Rejestracja nagrań na stronie rozpocznie się 14 lipca.

źr: Panorama TVP, TVP2

[TVP2] The Voice of Poland - Najlepszy głos

: 05 lip 2011, 14:19
autor: Trzeciak
Pod względem liczby właściwych odcinków programu będzie to największe talent-show, jakie zobaczymy tej jesieni. Program będzie miał aż 15 odcinków - premierę 3 września, a Wielki Finał 10 grudnia. Oto jak będzie wyglądał terminarz odcinków tego show w TVP2.
*Odcinki castingowe (1-5) - emisja 3, 10, 17 i 24 września i 1 października
*Odcinki "Bitwy" (6-8):
- Bitwa 1 - 8 października
- Bitwa 2 - 15 października)
- Bitwa Dogrywka - 22 października)
*Odcinki "live" (9-15):
-"Live 1" - 29 października
-"Live 2" - 5 listopada
-"Live 3 - 1/8 finału 1" - 12 listopada
-"Live 4 - 1/8 finału 2" - 19 listopada
-"Live 5 - ćwierćfinał" - 26 listopada
-"Live 6 - półfinał" - 3 grudnia
-"Live 7 - Wielki Finał" - 10 grudnia

źr: voice.tvp.pl

Od wczoraj na antenie TVP2 rozpoczęła się promocja programu:
http://www.youtube.com/watch?v=1dzXmjG- ... ture=feedu - 20-sekundowy spot promujący program - widać, że przypomina te spoty promujące Opole 2011.
http://www.youtube.com/watch?v=EPsvvMwQ ... ure=relmfu - to trwające ponad minutę promo "The Voice of Poland - Najlepszy głos", które wyemitowane zostało wczoraj o 17:57 w TVP2. Dziś ok. 17:55 także powtórka tego proma.

http://tvp.info/panorama/wideo/04072011-1800/4696280 - wczorajsza "Panorama" - fragment o programie "TVoP" od 17:15 do 18:16

[TVP2] The Voice of Poland - Najlepszy głos

: 07 lip 2011, 10:48
autor: Trzeciak
W rozpisałem terminarz emisji poszczególnych odcinków programu. Teraz czas na terminarz tego całego przedsiewzięcia:
*4-21 lipca - precastingi internetowe, z czego od 14 do 21 lipca na stronie voice.tvp.pl ruszy specjalna aplikacja SKORE oceniająca głos.
*11-25 lipca - precastingi w Warszawie (przesłuchania) w szkołach muzycznych. Szczegółowy terminarz powiniem być rozpisany wkrótce.
*do 31 lipca - poinformowanie osób zakwalifikowanych o występach w castingach jurorskich
*11-18 sierpnia - castingi jurorskie w Warszawie, czyli "Przesłuchania w ciemno" (szczegóły wkrótce) - wtedy zostaną nagrane pierwsze odcinki show "TVoP"
*3 września - premiera show w TVP2
*19-20 września - treningi wokalne uczestników "Bitew" oraz podział uczestników na pary, które śpiewać będą te same piosenki
*21-22 września - nagranie odcinków "Bitwy" oraz "Bitwa Dogrywka"
*29 października - pierwszy odcinek "Live"
*10 grudnia - Wielki Finał.

źr: voice.tvp.pl

Jak już mówiłem będzie to największa i najdroższa produkcja jesiennej ramówki TVP (budżet produkcji prawdopodobnie przekroczy miliard złotych). Stąd informacje o nowym show TVP2 podała zarówno w serwisie prasowym i serwisie "Rozrywka.tvp.pl".
http://www.tvp.pl/o-tvp/centrum-prasowe ... p2/4829525 - informacja w Centrum Prasowym
http://www.tvp.pl/rozrywka/aktualnosci/ ... ci/4801518 - informacja w serwisie rozrywkowym TVP.

I na koniec oprócz spoty z źle śpiewającym chłopakiem, do którego dałem link na TVP2 leci także spot z kiepsko śpiewającą dziewczyną i fałszującym dojrzałym mężczyzną. W trakcie spotów (a dokładnie występów z holenderskiej edycji programu) od dziś pojawiły się linki do strony głównej programu (www.voice.tvp.pl) i profilu programu na Facebooku (facebook.com/VoiceOfPoland).

Jutro przedstawię szczegółowe zasady show.

Przy okazji proponuje zmienić nazwę wątku na "The Voice of Poland - Najlepszy głos"