[TVP2] Szansa na sukces

Programy prezentujące talenty zwykłych Polaków oraz celebrytów.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod

[TVP2] Szansa na sukces

Post autor: Trzeciak » 09 lis 2019, 19:29

Akurat teraz zamiast prób generalnych są tzw. przedodcinki - niepokazywane nigdzie w TV - gdzie 9 wykonawców występuje, a przechodzi tylko 7, a właściwych odcinków jest nagrywanych nawet 3-4 dziennie, więc to, że było tak kilka lat temu, nie znaczy, że tak jest dziś.
Pozdrawiam, Trzeciak
wislok
Junior

[TVP2] Szansa na sukces

Post autor: wislok » 09 lis 2019, 19:52

Możesz w to wierzyć, ja Ci nie bronię. Dodam,że opisywana sytuacja przez użytkownika z osobą niewidomą dotyczyła tego co miało miejsce właśnie wiele lat temu. Ze swoich doświadczeń z mediami,a mam je pewne wiem,że to co na ekranie różni się od rzeczywistości i to często mocno. Powi
Moje ulubione stacje tv: Eurosport,Polsat Sport,Polsat News,Polsat,kanały TVP.
Moje ulubione stacje radiowe: PR1 i RMF FM
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod

[TVP2] Szansa na sukces

Post autor: Trzeciak » 09 lis 2019, 20:19

Akurat przeglądałem kulisy powstawania "SnS", nawet wyciekł regulamin specjalnej edycji na JESC (ale odcinki zasadniczne na KFPP w Opolu wyglądają tak samo), poza tym obecną wersję produkuje inna ekipa, niż tą z Mannem, więc nie przywiązywałbym wagi do tego, co było kilka lat temu.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod

[TVP2] Szansa na sukces

Post autor: Trzeciak » 13 lis 2019, 21:07

W odcinku z Edytą Gepert brała udział Paulina Hebel - uczestniczka drugiej edycji "Bitwy na głosy" z drużyny Ryszarda Rynkowskiego, która swego czasu zmagała się z nowotworem: viewtopic.php?f=185&t=2606&p=370285&hilit=hebel#p370285

Z kolei zwyciężczynią odcinka i finalistką tej edycji programu stała się Dominika Siwek. Edyta Gepert z zespołem podjęła decyzje o nieprzyznawaniu żadnych wyróżnień.
Pozdrawiam, Trzeciak
Alek1224
Activist

[TVP2] Szansa na sukces

Post autor: Alek1224 » 14 lis 2019, 12:43

W 1 dzień świąt wydanie świąteczne.
telemaniak92
Użytkownik

[TVP2] Szansa na sukces

Post autor: telemaniak92 » 14 lis 2019, 23:20

A dzisiaj mija 26. rocznica debiutu programu na ekranach telewizyjnych, 15ta odcinka z udziałem Kasi Klich, w którym to pewien "zabawny" uczestnik, będący bywalcem wszelkich talent shows, zwrócił się do Manna per Bulbasek sympatyczny i 9. z udziałem Beaty Kozidrak (ostatniego z jej udziałem)! ;D, :lol:, 8)
Awatar użytkownika
MaciejOlek
VIP Expert

[TVP2] Szansa na sukces

Post autor: MaciejOlek » 15 lis 2019, 17:01

W najbliższą niedzielę... Zenek Martyniuk.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod

[TVP2] Szansa na sukces

Post autor: Trzeciak » 17 lis 2019, 16:12

No właśnie jest emitowany ten odcinek. Dla beki można go obejrzeć, a co? ;D

Wielki finał pierwszej z dwóch edycji na "Opole 2020" - 22 grudnia o 15:15 i wyniki o 16:35.

25 grudnia o 15:15 świąteczne wydanie programu.
Pozdrawiam, Trzeciak
wislok
Junior

[TVP2] Szansa na sukces

Post autor: wislok » 17 lis 2019, 18:56

Niby dlaczego dla beki? Odcinek jak każdy inny. Niby w czym jest lepszy Wiśniewski od Zenka przykładowo?
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod

[TVP2] Szansa na sukces

Post autor: Trzeciak » 17 lis 2019, 19:30

Gdybyś widział jakiego banana miałem na twarzy podczas tego odcinka, jak zresztą zapowiedział Orzech. ;) Poza tym poziom muzyczny tego odcinka programu (no może poza dwoma wykonawcami) zostawiał nieco do życzenia - zresztą trudno tu o porównywanie do Alicji Majewskiej, czy Urszuli Dudziak. Nie oszukujmy się, gdyby nie Kurski, to Martyniuk na tej kanapie by nie zasiadł, zresztą będzie gwiazdą "Sylwestra Marzeń", a i w Święta będą dwie godziny specjalnie tylko dla niego. 8)
Pozdrawiam, Trzeciak
wislok
Junior

[TVP2] Szansa na sukces

Post autor: wislok » 17 lis 2019, 19:47

@Trzeciak nie odpowiedziałeś na moje pytanie- niby w czym Wiśniewski jest lepszy od Zenona Martyniuka? Disco Polo to po prostu jeden z gatunków muzycznych- ani nie lepszy ani nie gorszy od innych, to kwestia gustu. Zenon Martyniuk jest w TVP , bo odniósł sukces i jest popularny, ludzie chcą go oglądać i bardzo chętnie chodzą na jego koncerty. Warto to zwyczajnie przyjąć do wiadomości. Byłem na wydarzeniu z udziałem Zenka, tłumy były takie,że dwie godziny wyjeżdżaliśmy z parkingu,a tłumy niebywałe. Rok później- to samo miejsce i ta sama impreza- tym razem Cleo i cóż tłumów nie było, problemów z wyjazdem żadnego. To naoczny przykład.
Benefis nie jest od tak- Zenon Martyniuk i Akcent mają 30-lecie działalności. Zresztą Polsat z tej okazji na swoim Festiwalu zrobił im recital. No fakt ciężko porównywać Zenka do Urszuli Dudziak, bo niestety więcej utworów znam Zenona Martyniuka ,a i na Yt zapewne piosenki Zenka mają zdecydowanie więcej odtworzeń.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod

[TVP2] Szansa na sukces

Post autor: Trzeciak » 17 lis 2019, 20:03

Tylko Wiśniewski to chociaż 7 miejsce na Eurowizji wywalczył bardzo dobrą jak na te czasy balladą, a Zenek to najwyżej byłby w ogonie stawki. :)
Pozdrawiam, Trzeciak
wislok
Junior

[TVP2] Szansa na sukces

Post autor: wislok » 17 lis 2019, 20:13

Jak mówi Max Kolonko- TV to jest biznes, zapraszają do udziałów osoby, które są popularne i odniosły pewien sukces. Dla mnie miejsce w "SnS" jest i dla Dudziak jak i Zenka. Po prostu trzeba przyjąć pewne rzeczy do wiadomości- mnie się nie podobają programy typu "Rolnik" czy "sanatorium",ale wiele osób je ogląda, mnie nikt nie zmusza, mogę w tym czasie wybrać inną pozycję programową lub robić zupełnie co innego. Gdybym był Tobą to pewnie już bym uznał naśmiewanie się z Zenka czy podważanie zasadności udziału Zenka w tym programie za pogardę wobec jego fanów , a że nie jestem to nie zarzucam ani nie zapędzam się w nadinterpretacji twoich wypowiedzi. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod

[TVP2] Szansa na sukces

Post autor: Trzeciak » 17 lis 2019, 20:46

A czy ja gdzieś się naśmiewam z Zenka lub jego fanów? Stwierdzam tylko fakt, że dzisiejszy odcinek był bardziej dla beki, niż wrażeń artystycznych, zresztą nie inaczej było za czasów Manna, kiedy zostali zaproszeni Happy Day, czy Bayer Full (emisja tego odcinka podobno wywołała oburzenie) :):

Pozdrawiam, Trzeciak
wislok
Junior

[TVP2] Szansa na sukces

Post autor: wislok » 17 lis 2019, 23:15

@Trzeciak nie nazywaj swoich opinii faktami. To,że program był robiony dla beki to twoja opinia. Fakt jest taki : W dniu 17.11.2019r. wyemitowano odcinek "Szansy na Sukces- Opole 2020" z udziałem Zenona Martyniuka. Reszta to twoja opinia czy moja.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Talent show”