[TVP2] Szansa na sukces

Programy prezentujące talenty zwykłych Polaków oraz celebrytów.
Awatar użytkownika
wislok
Junior
Posty: 1488
Rejestracja: 24 cze 2009, 17:29
x 37
x 215

[TVP2] Szansa na sukces

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wislok »

To nie jest moje czy twoje widzimisie, istnieje definicja słowa polityk i Jan Pietrrzak jej nie spełnia, nic mi nie wiadomo także by był członkiem partii politycznej.
Nawet gdyby był politykiem obecnie miałby prawo wystąpić w takim programie, bo ma dorobek artystyczny - nie miałbym nic przeciwko zaproszeniu do "Szansy na sukces" Kukiza. Ja tylko przypomnę,że czynni politycy zdarzali się w "Szansie na sukces" https://www.youtube.com/watch?v=k7g3YKurDxw
Tak wiem, program specjalny :)
Moje ulubione stacje tv: Eurosport,Polsat Sport,Polsat News,Polsat,kanały TVP.
Moje ulubione stacje radiowe: PR1 i RMF FM
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

[TVP2] Szansa na sukces

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

Tymczasem po odejściu Artura Orzecha i wycofaniu się okrakiem przez TVP z łączenia preselekcji do dorosłej Eurowizji z "Szansą na Sukces" można wątpić czy reprezentanta Polski na Juniora we Francji wybierzemy tą właśnie drogą.
Poland - Aktywnie najlepszy!
Atlas2016
Obserwator
Posty: 344
Rejestracja: 19 sie 2020, 8:08
x 27
x 64

[TVP2] Szansa na sukces

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Atlas2016 »

Trochę nie jestem w temacie.
Czy już wiadomo kto zastąpi Artura Orzecha w roli prowadzącego Sns ?
Ja osobiście postawiłbym na Mateusza Szymkowiaka, nigdy za nim nie przepadałem, ale myślę że naprawdę mógłby do tego programu przyciągnąć dzięki swojej osobie też młodszą widownie i jak prowadzący by się w tej produkcji bardzo dobrze sprawdził.
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19304
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2215
x 13418

[TVP2] Szansa na sukces

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

@Atlas2016 - zamiast Orzecha będzie Marek Sierocki, przynajmniej do końca tego sezonu. Chociaż zapewne jesienią także. :)
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49669
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3240

[TVP2] Szansa na sukces

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

wislok pisze: 08 kwie 2021, 14:35 To nie jest moje czy twoje widzimisie, istnieje definicja słowa polityk i Jan Pietrrzak jej nie spełnia, nic mi nie wiadomo także by był członkiem partii politycznej.
Nawet gdyby był politykiem obecnie miałby prawo wystąpić w takim programie, bo ma dorobek artystyczny - nie miałbym nic
Ciekawe jak się ma do tego, i nie chodzi mi o użycie tych słynnych dwóch słów, a o logo w prawym górnym rogu. :): Jak pisałem - absolutnie nie podważam dorobku artystycznego Pietrzaka, ale dla mnie nie ma zgody na tak agresywne łączenie polityki z estradą jak to uczynił w 2017 na słynnych trzech benefisach w TVP - łącznie z tym na KFFP w Opolu.
Pozdrawiam, Trzeciak
telemaniak92
Obserwator
Posty: 291
Rejestracja: 07 maja 2016, 0:23
Lokalizacja: Majków
x 597
x 12

[TVP2] Szansa na sukces

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: telemaniak92 »

Atlas2016 pisze: 09 kwie 2021, 17:52 Trochę nie jestem w temacie.
Czy już wiadomo kto zastąpi Artura Orzecha w roli prowadzącego Sns ?
Ja osobiście postawiłbym na Mateusza Szymkowiaka, nigdy za nim nie przepadałem, ale myślę że naprawdę mógłby do tego programu przyciągnąć dzięki swojej osobie też młodszą widownie i jak prowadzący by się w tej produkcji bardzo dobrze sprawdził.
3 razy nie... Szymkowiak jest irytujący, za bardzo podniecający się i wgl nie pasujący do tego programu (to tak jakby Babiarz miał prowadzić Randkę w ciemno, a 5x5-wygrajmy razem, jakaś pogodynka)! :P Co do Jandy, to gościła już 14 lat temu w odcinku z piosenkami Osieckiej - niedawno zresztą był podobny... towarzyszyły jej Passent i (chyba) Magda Umer. ;)
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

[TVP2] Szansa na sukces

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

Szymkowiak bardziej pasuje do eurowizyjnej części schedy po Arturze Orzechu niż do Szansy na Sukces.
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49669
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3240

[TVP2] Szansa na sukces

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Ruszyły castingi do jesiennej edycji "Szansy na sukces". Szukani są kandydaci zarówno na Eurowizję Junior 2021, jak i KFPP w Opolu 2022. Oczywiście castingi odbędą się online, a na antenie TVP są już emitowane zapowiedzi.
Pozdrawiam, Trzeciak
Oxygen
Obserwator
Posty: 411
Rejestracja: 20 lut 2017, 21:56
x 260
x 124

[TVP2] Szansa na sukces

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Oxygen »

Można prosić o link do informacji?
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49669
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3240

[TVP2] Szansa na sukces

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Przeczytaj, co napisałem w ostatnich słowach i dowiesz się skąd źródło informacji. Na antenie Dwójki między programami są już zapowiedzi, wkrótce informacje na stronach TVP i profilach programu w mediach społecznościowych. ;)
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

[TVP2] Szansa na sukces

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

Dwójka już wrzuciła zapowiedź na swoje social media. Pomysł z ponownym wiązaniem "Szansy na Sukces" z Eurowizją Junior jest moim odczuciu ewidentnie głupi zważywszy na to że:
1. Mamy Sarę Egwu-James o której piszą media w kraju i zagranicą - zwłaszcza po jej wykonie piosenki z filmu o Eurowizji w The Voice Kids w poprzednią sobotę.
2. Po odejściu Artura Orzecha "Szansy na Sukces" nie powinno się łączyć z Eurowizją.
3. W przypadku dorosłej Eurowizji odeszło się od tego formatu.
4. Ponowne łączenie Szansy na Sukces z Eurowizją nieco boli po tym co TVP zrobiłs z Alicją Szemplińską.
5. Fani Eurowizji z zagranicy nie rozumieją tego formatu a ci w Polsce go nie lubią.
6. Istnieje możliwość że Universal będzie blokował start TOP3 z The Voice Kids.
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49669
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3240

[TVP2] Szansa na sukces

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

@Poland - tylko z pierwszym punktem jestem w stanie się zgodzić. A co do reszty.

2.: Zgodzę się, że Orzech jest chyba najbardziej w Polsce kojarzony z Eurowizją jeśli chodzi o prezenterów i dziennikarzy muzycznych, ale nie przesadzajmy z tą demonizacją komentatora. "Szansa..." to format TVP, nie Orzecha i to ta stacja jako członek EBU i za razem uczestnik Konkursu w imieniu Polski ma pełne prawo ustalić sposób wyłonienia reprezentanta na Konkursy Eurowizji, nawet jeśli to ma być w ramach jednego ze swoich programów. Mimo, że Orzech w "Szansie..." odwalił kawał dobrej roboty, to i tak o wiele bardziej z tym programem nadal jest kojarzony Wojciech Mann.
3. Odeszło się, bo w tym roku inny team odpowiada za dorosłą Eurowizję, a inny za dziecięcą. Smuga prawdopodobnie nadal będzie reżyserował program i za razem przygotuje występ naszego reprezentanta na JESC 2021 we Francji.
4. Tu wróćmy do punktu 3. Smuga chciał ponownie wysłać Szemplińską do Rotterdamu, ale Dobrowolski widocznie miał inne zdanie na ten temat.
5. Pomijając to, że program rzeczywiście coraz bardziej się wypala i to nie tylko po zmianie prowadzącego, to wróćmy do tego, co napisałem w punkcie 2.
6. Tutaj o wiele bardziej była kwestia wieku. W zeszłym roku Maciejczak miał 14 lat, pozostałe finalistki po 15, więc trudno było o ich udział na JESC, zresztą nawet podobno sam Maciejczak nie chciał brać udziału na JESC. Tutaj kłopotu nie ma, bo zwyciężczyni "TVK 4" ma dopiero 13 lat - tyle, ile miała Roxie Węgiel, gdy wygrywała i ten program, i Eurowizję Junior. ;)

Swoją drogą - profil "Szansy na Sukces" na Instagramie polubiła Tatiana Kopala (finalistka "TVK 4" z drużyny Cleo), co sugeruje, że będzie chciała wziąć udział we wrześniowych eliminacjach na JESC 2021.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

[TVP2] Szansa na sukces

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

Co do punktu 6 to raczej chodziło mi o blokowanie za pomocą kontraktu które miało miejsce w przypadku AniKi która chciała brać udział w "Szansie na Sukces" ale zapisy z kontraktu jej to uniemożliwiły bo nie pozwalały na castingi do innych projektów. Poza tym w jej przypadku też próbowano zablokować udział tłumacząc się błędnie jej wiekiem.
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19304
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2215
x 13418

[TVP2] Szansa na sukces

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

Ale przeżywasz tę Anikę. Zablokowali i całe szczęście bo wysłaliśmy świetną Viki. Jak Kurski będzie chciał wysłać Sarę to mu żadne kontrakty nie przeszkodzą. Poza tym, skoro Szemplińska mogła brać udział w SnS (ta sama wytwórnia co zwycięzca Kids) to i Sara zapewne będzie mogła. Dąbrowska wygrała Voice Kids w 2019, mamy 2021.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49669
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3240

[TVP2] Szansa na sukces

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

AniKa Dąbrowska w momencie zwycięstwa w drugiej edycji "The Voice Kids" też miała ukończone 14 lat. Mimo, że na Eurowizji Junior w przeciwieństwie do tej dorosłej wiek się liczy rocznikowo, a nie co do dnia, to w regulaminie "Szansy..." chyba była interpretacja dniowa i osoby, które skończyły 14 lat nie mogły brać udział w eliminacjach na JESC, chyba, że za zgodą producenta.
Pozdrawiam, Trzeciak
ODPOWIEDZ

Wróć do „Talent show”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości