[TVP2] Szansa na sukces

Programy prezentujące talenty zwykłych Polaków oraz celebrytów.
Awatar użytkownika
stevie
VIP Expert
Posty: 1449
Rejestracja: 24 maja 2006, 16:35
Lokalizacja: z domu
x 1
Kontakt:

[TVP2] Szansa na sukces

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: stevie »

Lubicie oglądać ten program,który leci na TVP 2 w niedzielę o 15.30? Ja czasami,jak natrafię to lubię go oglądać,bo kto wie...być może co niektórzy nagraja w przyszłosci jakąś płytę?
Program ten ma ponnad 10 lat i chyba nadal cieszy się popularnością.Prowadzi Go Wojciech Mann(prowadzi on takze program ,,Duże Dzieci")
Pozdrawiam.

Stevie
Awatar użytkownika
RaPi
VIP Expert
Posty: 1874
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:38
Lokalizacja: Poland
x 2
Kontakt:

[TVP2] Szansa na sukces

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: RaPi »

Szczerze to nie trawię tego programu i jeżeli tylko leci w TV to staram się go unikać...
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Expert
Posty: 8054
Rejestracja: 24 maja 2006, 22:01
x 137
x 940
Kontakt:

[TVP2] Szansa na sukces

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tomek »

Jest to najlepszy program dla początkujących artystów. Nie robi się w nim wielkiego show jak w "Idolu". W programie może zaspiewać każda osoba w każdym wieku. Przychodzą do ludzie, dla których śpiew jak bardziej pasją, spotkaniem ze swoim idolem niż chęć robienia kariery.
---
Peggyov movrovbivuubavuv vuv!
Awatar użytkownika
stevie
VIP Expert
Posty: 1449
Rejestracja: 24 maja 2006, 16:35
Lokalizacja: z domu
x 1
Kontakt:

[TVP2] Szansa na sukces

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: stevie »

http://video.i123.pl/play/538/Szansa_na ... ze_kawalki

Może ktoś z Was to widział ostatnio leciało to w telewizji?
Pozdrawiam.

Stevie
Awatar użytkownika
Axel
Activist
Posty: 2722
Rejestracja: 25 maja 2006, 0:21
Lokalizacja: Białystok
x 1
Kontakt:

[TVP2] Szansa na sukces

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Axel »

No było niedawno ale to była powtórka z 2003 roku...
Awatar użytkownika
IZA
VIP Expert
Posty: 355
Rejestracja: 24 maja 2006, 17:06
Lokalizacja: Kołobrzeg
x 1

[TVP2] Szansa na sukces

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: IZA »

Przede wszystkim przychodzą ludzie, którzy mają chociaż trochę pojęcia o śpiewaniu. Faktycznie (i na szczęście) nie jest to fabryka specjalizująca się w produkcji muzycznych miernot. Jak już ktoś zrobił karierę po tym programie to nieco na wyższym poziomie niż Ala Janosz czy Monika Brodka, o czym świadczą chociażby takie nazwiska jak Justyna Steczkowska i Kasia Stankiewicz. W jury nie siedzą specjaliści od wszystkiego i niczego, tylko twórcy nagrań które będą w danym odcinku wykonywane, dzięki czemu rady są raczej fachowe a krytyka konstruktywna. Na plus przemawia jeszcze ciepłe prowadzenie, które jest zasługą Wojciecha Manna.
Nie oglądam "Szansy.." regularnie, ale popieram jak najbardziej istnienie tego programu.
Obrazek
Awatar użytkownika
RaPi
VIP Expert
Posty: 1874
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:38
Lokalizacja: Poland
x 2
Kontakt:

[TVP2] Szansa na sukces

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: RaPi »

IZA pisze:Przede wszystkim przychodzą ludzie, którzy mają chociaż trochę pojęcia o śpiewaniu.
Przed każdym programem odbywa się casting. Gdyby TV robiła z niego relacje to napewno można bym tam znaleźć kilku kosmitów jak to było m.in. w Idolu. Czasami chyba tylko dla urozmaicenia programu puszcza kogoś kto zupełnie nie umie śpiewać. Np jakaś starszą babcię :)
IZA pisze:Na plus przemawia jeszcze ciepłe prowadzenie, które jest zasługą Wojciecha Manna.
Oj takie ciepłe wg mnie to ono zbytnio nie jest. Dosyć często robi sobie żarty z uczestników i bardzo często przegina.
Awatar użytkownika
IZA
VIP Expert
Posty: 355
Rejestracja: 24 maja 2006, 17:06
Lokalizacja: Kołobrzeg
x 1

[TVP2] Szansa na sukces

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: IZA »

RaPi pisze:Oj takie ciepłe wg mnie to ono zbytnio nie jest. Dosyć często robi sobie żarty z uczestników i bardzo często przegina.
Wszystko jest kwestią poczucia humoru, ale przynajmniej dla mnie wiele bardziej przeginali w Idolu z komentarzami, które często nie miały w ogóle związku z "występem" danej osoby, a były najzwyklejszą wycieczką osobistą.
Obrazek
Awatar użytkownika
Witu
VIP Expert
Posty: 1798
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:37
Lokalizacja: Tuchów (Małopolska)
x 1
Kontakt:

[TVP2] Szansa na sukces

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Witu »

Ja nigdy tego programu nie lubiłem i pewnie nie polubię.
Platforma N:
N-box HDTV Recorder pakiety: hity filmowe, dzieci, sport i motoryzacja, kultura nauka świat, HBO
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
RaPi
VIP Expert
Posty: 1874
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:38
Lokalizacja: Poland
x 2
Kontakt:

[TVP2] Szansa na sukces

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: RaPi »

IZA pisze:
RaPi pisze:Oj takie ciepłe wg mnie to ono zbytnio nie jest. Dosyć często robi sobie żarty z uczestników i bardzo często przegina.
Wszystko jest kwestią poczucia humoru, ale przynajmniej dla mnie wiele bardziej przeginali w Idolu z komentarzami, które często nie miały w ogóle związku z "występem" danej osoby, a były najzwyklejszą wycieczką osobistą.
W Idolu nikt święty nie był i Mann tez nie jest. Ale wszystko jest kwestią gustu...
Awatar użytkownika
Leszek1979
VIP Expert
Posty: 451
Rejestracja: 24 maja 2006, 23:14
Lokalizacja: Tczew

[TVP2] Szansa na sukces

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Leszek1979 »

Ten program o wiele bardziej podoba mi się od "Idola", choćby dlatego że każdy może zaśpiewać po swojemu a nie tak jak mu każą 'jurorzy' - którzy zazwyczaj chcieliby aby wszyscy śpiewali tak samo.
Awatar użytkownika
to_ti
Użytkownik
Posty: 94
Rejestracja: 08 mar 2007, 21:45
Lokalizacja: Machu Picchu
Kontakt:

[TVP2] Szansa na sukces

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: to_ti »

Najlepszy program muzyczny tego typu...i co więcej największe wylansowane gwiazdy, co prawda na skalę naszych możliwości ale zawsze....
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

[TVP2] Szansa na sukces

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Dziś „Szansa na sukces” zmieniła swoją oprawę graficzną (poprzednia obowiązywała od 2007 roku). Można ją zobaczyć tutaj. http://popielawski.blogspot.com/2009_10 ... 3443842126. Dodatkowo zmieniono, także studio, które jest o wiele bardziej zaawansowane technologicznie, większe i bardziej przestrzenne od poprzedniego. Oprawa muzyczna pozostała bez zmian.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Kpc21
Junior
Posty: 1482
Rejestracja: 17 paź 2008, 20:11
x 24
x 43
Kontakt:

[TVP2] Szansa na sukces

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kpc21 »

Czy Szansa na sukces zmieniała kiedykolwiek w historii swoją oprawę dźwiękową?

Obecna jest bardzo dobra i mam nadzieję, że jeszcze bardzo długo jej nie zmienią :)
Obrazek... i znów: Obrazek, i... Obrazek ponownie. Co wymyślą następne?
Awatar użytkownika
telefan
Obserwator
Posty: 698
Rejestracja: 11 maja 2008, 18:36
x 5
x 20

[TVP2] Szansa na sukces

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: telefan »

Kpc21 pisze:Czy Szansa na sukces zmieniała kiedykolwiek w historii swoją oprawę dźwiękową?

Obecna jest bardzo dobra i mam nadzieję, że jeszcze bardzo długo jej nie zmienią :)
Zmieniała, gdyż pamiętam, że w czołówce z odcinków z lat 90 (sześcian z wyskakującymi obrazkami) powtarzanych latem zeszłego roku była inna melodia śpiewana chyba przez chórek.

Jak dla mnie oprawa dźwiękowa jest bardzo dobra. Graficzna również.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Talent show”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości