[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Programy prezentujące talenty zwykłych Polaków oraz celebrytów.
Awatar użytkownika
Lupus28
VIP Expert

Post autor: Lupus28 » 09 kwie 2017, 0:41

vissi pisze:Ej a za tydzień będzie odcinek-czy za dwa?
Chyba za tydzień, bo w zapowiedzi świątecznej ramówki pokazywali fragment występu Kuby.
Awatar użytkownika
FankaTTBZ
Obserwator

Post autor: FankaTTBZ » 09 kwie 2017, 0:41

Bon Jovi mam nadzieję, że będzie piosenka ,,You give love a bad name'' albo Livin on a prayer'', bo ,,It's my life'' już było.

Co do osób, które mogłyby wejść do finału to uważam, że zasługują na to Joanna Jabłczyńska, Paweł Jasionowski, Kasia Popowska i Sławomir, ewentualnie Monika albo Zosia, ale szczerze mówiąc wolałabym tą czwórkę, ktora wyżej wymieniłam.
Ostatnio zmieniony 09 kwie 2017, 0:45 przez FankaTTBZ, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert

Re: [POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Post autor: wiatriwoda » 09 kwie 2017, 0:42

Za tydzień normalnie.
vissi

Post autor: vissi » 09 kwie 2017, 0:44

No to raczej nie obejrzę-bo jadę w gości ;)
Oxygen
Obserwator

Post autor: Oxygen » 09 kwie 2017, 0:44

Mi też na początku Loalwa Braz nic nie mówiła, ale ten Gąs powiedział, że Lambada, to się zorientowałem o co chodzi. Swoją drogą boję się, że Sławomir zmasakruje ten utwór. Swoją drogą odcinek legend się zapowiada + Mans, którego w końcu się doczekałem. I pewnie pamiętny występ z Eurowizji. A skoro pojawiła się Ariana, to ciekawe, czy ktoś będzie próbował zabić nas dobrocią jako Selena Gomez - bo co jak co, ale ta piosenka była w wakacje dość sporym hitem.
FankaTTBZ pisze:Bon Jovi mam nadzieję, że będzie piosenka ,,You give love a bad name'' albo Livin on a prayer'', bo ,,It's my life'' już było.
Mi się wydaje, że jednak Livin on the prayer będzie.

Punkty za najlepszy w tej edycji, dzisiejszy odcinek (tym razem uwierzyłem jurorom, że mieli problem z oceną):

10 - Paweł Jasionowski (Parafrazując I. Pavlović - połaczenie cudownego wokalu z cudownym wyrazem artystycznym)
7 - Kasia Popowska (Z charakteryzacji może nie do końca, ale głoso Ariana doskonała, a to zadanie wbrew pozorom dość trudne)
6 - Joanna Jabłczyńska (Zwrotki takie sobie, ale refren petarda! Do tego Asia jako Barbie :3 )
5 - Krzysztof Kwiatkowski (Nie rozumiem aż takich zachwytów. Chociaż i tak w końcu coś mu dobrze wyszło. Jednak klasę gorzej od wpomnianego Przybylskiego)
4 - Sławomir (Poradził sobie, chcociaż miał słabsze momenty. I dzisiaj byli po prostu lepsi)
3 - Zosia Nowakowska (Takie o to było, za tydzień albo będzie petarda, albo całkowicie polegnie)
4 - Monika Borzym (Nadal brakuje mi życia w jej występach, coś się zablokowała kobieta. Też nie podzielam zachwytów)
1 - Kuba Świderki (Po raz kolejny jechał swoim głosem, zdecydowanie najsłabszy w tej edycji wykonawca)

Ranking ogólny:

Joanna Jabłczyńska - 47 pkt
Kasia Popowska - 40 pkt
Paweł Jasionowski - 35 pkt
Sławomir - 28 pkt
Zosia Nowakowska - 26 pkt
Monika Borzym - 21 pkt
Krzysztof Kwiatkowski - 17 pkt
Kuba Świderski - 14 pkt

Jak na tę chwilę to nie wyobrażam sobie Finału bez Asi i Kasi. Paweł też powinien tam być, chociaż nieco ustepuje dziewczynom. O ostatnie miejsce niech do końca walczą Zosia i Sławomir, bo pozostała trójka raczej ma na to małe szanse.
BB FAVES: - ... W ostateczności Kamil. To są konsekwencje decyzji uczestników.
kubaj0
Obserwator

Post autor: kubaj0 » 09 kwie 2017, 0:58

"Livin' on a prayer" też już było. Mam jednak nadzieję, że Zenek to była jedyna powtórka piosenki na dłuuugo. :)
Oxygen
Obserwator

Post autor: Oxygen » 09 kwie 2017, 1:01

kubaj0 pisze:"Livin' on a prayer" też już było. Mam jednak nadzieję, że Zenek to była jedyna powtórka piosenki na dłuuugo. :)
Ano tak. Cóż, tamten wykon jakoś nie zapadł mi szczególnie w pamięci... Jedno jest pewne - nieważne jaka piosenka, Kasię czeka ogromne wyzwanie.
BB FAVES: - ... W ostateczności Kamil. To są konsekwencje decyzji uczestników.
Awatar użytkownika
Lupus28
VIP Expert

Post autor: Lupus28 » 09 kwie 2017, 2:05

Dzisiaj poziom naprawdę wysoki i tylko z ostatnim miejscem w rankingu nie miałem problemu:
10 - Nowakowska
7 - Jasionowski
6 - Popowska
5 - Borzym
4 - Jabłczyńska
3 - Sławomir
2 - Kwiatkowski (to nie był zły występ, ale przy dzisiejszym poziomie nie mogę dać więcej)
1 - Świderski

Po 6 odcinkach:
46 - Jabłczyńska
35 - Sławomir
32 - Nowakowska
31 - Jasionowski
29 - Popowska
24 - Borzym
18 - Świderski
13 - Kwiatkowski

A jeśli chodzi o piosenkę Bon Jovi, to właśnie Livin' on a prayer już było, więc It's my life jak najbardziej może się pojawić.
Awatar użytkownika
Legolas2356
Użytkownik

Post autor: Legolas2356 » 09 kwie 2017, 2:21

Moja punktacja za 6. odcinek:
1pkt - Sławomir jako Bob Dylan (wszyscy byli świetni, więc w tym wypadku oceniłem piosenkę, która nie przypadła mi do gustu)
2pkt - Kuba Świderski jako Wojtek Łuszczykiewicz (podobna sytuacja jak ze Sławomirem, ale w tym wypadku genialna charakteryzacja!)
3pkt - Monika Borzym jako Chaka Khan (liczyłem, że swoim głosem wyrwie mi genitalia... zawiodłem się...)
4pkt - Joanna Jabłczyńska (rola trudna, starała się, charakteryzację miała genialną, więc jak dla mnie została dziś niedoceniona)
5pkt - Kasia Popowska jako Ariana Grande (mega trudna rola, zaśpiewała poprawnie, osiągnęła wysokie dźwięki + była mega sexy!!!)
6pkt - Krzysztof Kwiatkowski jako Jerzy Połomski (nareszcie miał rolę, w której mógł się wykazać!)
7pkt - Zosia Nowakowska jako Sade (według mnie najlepsza, ale znowu miała rolę pod siebie, bo wcielała się w kobiętę)
10pkt - Paweł Jasionowski jako Macy Gray (przez 5 odcinków powtarzałem, że nie ma jaj - głupio to zabrzmi, ale dzisiaj pokazał, że ma!)

Ogólna punktacja:
18pkt - Kuba Świderski (sorry, jak dla mnie najgorszy uczestnik tej edycji)
23pkt - Sławomir (zabawny, ale przeciętny)
24pkt - Krzysztof Kwiatkowski (mam nadzieję, że za tydzień wygra, bo w końcu wylosował swojego wymarzonego rockmana!!!)
28pkt - Monika Borzym (dominuje pozostałych jeśli chodzi o talent i dorobek, ale jak już mówiłem - to nie jest program dla niej!)
30pkt - Zosia Nowakowska (za tydzień wreszcie jako facet, ciekawe czy rzeczywiście jest taka świetna jak oceniają ją jurorzy)
33pkt - Paweł Jasionowski (dzisiaj rozwalił system!)
36pkt - Joanna Jabłczyńska (Rozmusowi Janis Joplin nie wyszła, błagam Aśka - nie spiernicz tego!!!)
36pkt - Kasia Popowska (na chwilę obecną moja zdecydowana faworytka!)

Dzisiejszy odcinek był chyba na najwyższym poziomie od czasu pierwszej edycji! Wszyscy zaśpiewali naprawdę genialne, ale oceny jury też były całkiem znośne. Odcinek za tydzień zapowiada się jeszcze lepiej!!! Tylko trzy powtórzenia, którymi są ikony rocka - Janis Joplin, Metallica i Bon Jovi - jak na razie wylosowane w programie tylko raz. Doczekałem się wreszcie Lambady, Josha Grobana, Boney M i Mansa Zelmerlowa. Ponadto artysta, o którym wcześniej nie słyszałem - Stasiek Wielanek. Już nie mogę się doczekać!!!!!!!!! :)
Awatar użytkownika
Legolas2356
Użytkownik

Post autor: Legolas2356 » 09 kwie 2017, 2:26

P.S.: Do wszystkich tych, którzy mówią, że nie znają Kaomy i Loalwy Braz - ma dla was dwie wiadomości; dobrą i złą!

Dobra jest taka, że jest to ta pani, która śpiewała kultową Lambadę!!! :)

Zła jest taka, że ta pani nie żyje. W styczniu 2017 roku została pobita podczas napadu na zajazd, który prowadziła. Zdołała wsiąść do swojego samochodu i odjechać około kilometra po czym straciła przytomność i samochód rozbił się. Wtedy sprawcy, którymi okazał się być kierownik zajazdu i dwóch innych mężczyzn, podpalili samochód z nią w środku. :'( :'( :'( :'( :'(
Awatar użytkownika
Lupus28
VIP Expert

Post autor: Lupus28 » 09 kwie 2017, 11:28

Właśnie przeczytałem, że Loalwa Braz nie żyje i muszę powiedzieć, że jestem w szoku, bo w mediach jakoś o tym nie wspominali :(
Parowka09
VIP Expert

Post autor: Parowka09 » 09 kwie 2017, 11:47

Punkty za 6 odcinek:
10 p. - Jasionowski
7 p. - Kwiatkowski
6 p. - Borzym
5 p. - Popowska
4 p. - Zapała
3 p. - Jabłczyńska
2 p. - Świderski
1 p. - Nowakowska
Punkty po 6 odcinkach:
39 p. - Popowska
38 p. - Jasionowski
33 p. - Nowakowska
31 p. - Zapała
24 p. - Jabłczyńska
23 p. - Świderski i Borzym
17 p. - Kwiatkowski

6 odcinek był bardzo dobry i nikt nie zasłużył na 1 czy nawet 2 punkty. Za tydzień ciekawe gwiazdy i dość dużo nowych wykonawców.
Ostatnio zmieniony 09 kwie 2017, 13:15 przez Parowka09, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
pulkownik
VIP Expert

Post autor: pulkownik » 09 kwie 2017, 12:09

6 odcinek:
10 p. - Paweł
7 p. - Zosia
6 p. - Krzysiek
5 p. - Kasia
4 p. - Monika
3 p. - Sławomir
2 p. - Asia
1 p. - Kuba

Generalna:
38 p. - Kasia
37 p. - Paweł
36 p. - Zosia
32 p. - Sławomir
28 p. - Monika
27 p. - Asia
15 p. - Krzysztof i Kuba
cinoo
Użytkownik

Post autor: cinoo » 09 kwie 2017, 12:30

Dobra wiadomość dla "fanów" Królikowskiego. Prawdopodobnie w jesiennej edycji TTBZ już go nie zobaczymy :D
Jak informuje jeden z dzienników, aktor kilka dni temu usłyszał prokuratorskie zarzuty. Jest oskarżony o spowodowanie wypadku, którego następstwem jest ciężki uszczerbek na zdrowiu pasażerki miejskiego autobusu. Za czyn opisany w artykule 177 paragraf 2 Kodeksu karnego mu grozi kara pozbawienia wolności od 6 miesięcy do 8 lat/
http://swiatseriali.interia.pl/newsy/se ... Id,2379228

Wiedziałem, że prędzej czy później Królik tak skończy. ;)
Christianus
Obserwator

Post autor: Christianus » 09 kwie 2017, 14:19

10 pkt. - Kasia Popowska (tytaniczna praca, nikt w tej edycji lepiej by tego nie zrobił, pokaz ogromnej siły głosu i wielkiego seksapilu, właściwie wymarzona Ariana Grande)
7 pkt. - Paweł Jasionowski (choć początkowo mnie zawodził, teraz trzyma stały wysoki poziom, najchętniej zamieniłbym kolejność zwycięstw z Kasią)
6 pkt. - Zosia Nowakowska (długo wyczekiwana przeze mnie Sade, absolutnie mnie oczarowała, magiczny występ, piękne odtworzenie całego klimatu utworu i teledysku)
5 pkt. - Monika Borzym (po ostatnich słabszych odcinkach wreszcie mogę umieścić ją w tej lepszej połowie, ma świetne warunki do wcielania się w czarnoskóre diwy, dlatego dziwię się, że nie pasują jej klimaty Chaki Khan)
4 pkt. - Krzysztof Kwiatkowski (jego najlepsze wcielenie, mimo sporych chęci nie mogę dać mu więcej, cały czas widzę w tej roli genialnego Przybylskiego)
3 pkt. - Sławomir Zapała (fajny występ, ale nie porywał, nie widziałem w tym większego wyzwania aktorsko-muzycznego)
2 pkt. - Joanna Jabłczyńska (gdyby nie wysoki poziom odcinka zapewne byłaby wyżej, z pewnością lepiej od Natalii Nykiel, za którą w trzecim odcinku dostała ode mnie 3 punkty)
1 pkt. - Kuba Świderski (zdecydowanie najsłabszy występ, nie wiem jak jurorzy mogli tam usłyszeć głos Wojtka, na plus świetna charakteryzacja)

Suma punktów po 6 odcinkach:
42 - Kasia
36 - Paweł
35 - Joanna
30 - Zosia
27 - Sławomir
22 - Monika
18 - Krzysztof
18 - Kuba

Nie wyobrażam sobie finału bez tej pierwszej trójki. Nie sądziłem jednak, że kiedykolwiek Paweł przegoni u mnie Joasię, choć tak samo mocno im kibicuję. Największym odkryciem jest jednak dla mnie zdecydowanie Kasia Popowska. Kiedy Polsat podał już oficjalną listę uczestników, obawiałem się, że ciężko będzie zmieniać jej głos, choć zdawałem sobie sprawę z tego, że jest bardzo dobrą wokalistką. Jej udział przeszedł jednak moje najśmielsze oczekiwania :)

Zdecydowanie najlepszy odcinek tej edycji, prawie wszyscy, z wyjątkiem Kuby, zaliczyli świetne występy. Losowanie na przyszły tydzień bardzo dobre. Takie legendy rocka, jak Janis Joplin, Bon Jovi i Metallica jak najbardziej zasługują na ponowne zaprezentowanie. Cały czas czekam na choćby jeszcze jednego Phila Collinsa. No i długo przeze mnie oczekiwani Mans i Kaoma :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Talent show”